Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

Snažil jsem se plně otevřít svou mysl a duši a oddat se temné straně. Nechat její energii a sílu ať do mě plně vstoupí a já byl jen jejím nástrojem.
Cítil jsem tu moc, která doslova chrlila z tohoto místa.
Jak jiste víte, nedávno byla bitva o Kuat, která pro Sithy nedopadla zrovna dobře.
A mě se stala podivná věc. Zajali jsme jednoho ze Sithů, který mi řekl divné věci.

Snažil jsem se jí přesně popsat co mi ten daný Sith řekl. Poté co jsem skončil, dodal jsem ještě pár věcí to co se stalo na Coruscantu.
Poté co jsem dorazil na Coruscant jsi mě rada zavolala, řekl jsem jim vše co mi řekl onen Sith.
Říkali, že mi lhal a snažil se mě přetáhnout na temnou stranu. Ale já jím nevěřím, něco předemnou tají a rozhodně to nechtějí říct.
A proto jsem zde, abych se dozvěděl pravdu a naučil se chápání temné strany. Cítím její moc, je silnější, než říkají Jediové.

Cítil jsem, že jsem silnější a mocnější než kdy předtím, jakobych byl stvořen z midichlorianů, bylo to fascinující.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Rada tají spoustu věcí, tají i zradu, která se endá odpustit. Svými lži se nesnaží chránit tebe, o tebe jim nikdy nešlo. Snaží se chránit sebe, před tím, co uděláš, jakmile zjistíš pravdu. Nicméně triky jediů nejdou jen tak zlomit, musíš prozřít sám, jinak nemá snaha cenu.
Povídala a ty jsi si ani neuvědomoval, jak utíká čas. Jen tak jsi seděl a meditoval. Vůbec jsi neměl tušení, jak se kolem tebe vše vznáší, jak se tvoje soustředění ostř, jako nikdy předtím. Cítil jsi se tu doma. Cítil jsi v sobě spoustu smrti. Né z nedávného Kuatu, kde jsi zabíjel sithy, ale z mládí, kdy jsi zabíjel nevinné. Byl to zvláštní pocit, jako kdyby uvnitř tebe všichni křičeli a snažili se dostat ven. Cítil jsi obrovskou křivdu. Tu jsi cítil celou dobu, už od mise na Dromund Kaas. Ale doteď to byla křivda pouze jednostranná. Nenáviděl jsi sithy. Nepřikládal jsi tomu žádnou důležitost, neboť k tomu jsi byl vychován, už od malička. Nyní jsi ale cítil křivdu z obouch stran. Cítil jsi, jak ti Řád ublížil. Stále jsi ale nevěděl jak. V hlavě ti probíhal celý tvůj výcvik. Pomatuješ si, jak tě odebrali jako malého rodině, na fázi younglinga si ale endokážeš vzpomenout. Pomatuješ jak si tě vzal mistr, ale z výcviku máš pouze pár vzpomínek, těch silných, jak jsi poprvé zachránil člověka, jak jsi se stal rytířem - vlastně žádná tvoje vzpomínka není celistvá. Až od Dromund Kaas jsou tvé vzpomínky kompletní. Bylo to velice zvláštní, nikdy jsi se nad tím takto nezamyslel.
Jsi silný, neboť dokázal tolik, co nikdo jiný. Tvůj osud ale stále není uzavřen. Uzmi svojí pravou podstatu...ach ano...
Zrada...
Citíš tu moc, uchop jí pevněji!
Jeden učedník...
Nech se jí ovládnout.
...se zvláštním snem, s učednicí...
Přijmi dar temné strany!
...se stal mistrem...a posléze lordem.
Zapomeň na to, co jsi doposud věděl!
Zemřeli, protože...byli věrní a stáli...v cestě.
Sith je pouze víra, pouze jméno, které nám dali jediové, aby se od nás odlišili...
Všichni byli nevinní...
Přesto jsme stejní. Používáme Sílu.
Je opravdu tak lehké oklamat sithského lorda?
Využíváme naplno svých schopností...
Je opravdu tak lehké oklamat sithského lorda?
Proto zvítězíme...a naše řetězy budou zpřetrhány. Síla nás osvobodí!
Zrada
Rituál Poznání je u konce, nyní záleží už pouze na tobě, co najdeš v hrobce Exara Kuna. Přines to, co ti vždy patřilo! Pak se vrať a dozvíš se, jaká je tvoje úloha...
Twi'lečka se zvedne a odejde. Ty se podíváš na hodinky a zjistíš, že uběhlo asi deset hodin, jak jste meditovali. Je čas něco dělat, neboť jsi stále zmaten a nechápeš nic, co jsi slyšel v hlavě a co se mísilo se slovy mistryně.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

Cítil jsem tu obrovskou moc, sílu, ale ne temnou, to je jen rozlišení od toho dobrého a špatného, ale co je dobro? Jediové chtějí mír, ale přesto používají zbraně? Sithové chtějí moc, ale přesto jí nedokáží pochopit.
To nás rozdělovalo, ne temné ani světlá strana síly, pouze naše myšlenky a ideologie.
Byl jsem plně připraven oddat se temné straně a pochopit její smysl, plně se jí otevřit a nechat jí volnou cestou ze které není návratu.
To vše, co se stalo před příletem na Korriban, byla jen cesta která bude ještě dlouhá.
Byl to osud, né náhoda, nic není náhoda.
Uvědomil jsem si, že skrze vášeň k temné straně získám moc,
skrze ní získám vládu, která mi dodá vítězství, díky vítězství jsou mé řetězy zničeny a síla mě osvobodí.
Ano, cítím to, jsem silnější než kdy předtím, je to obrovský dar.
Řekl jsem a po meditaci jsem se zvedl i bez ohledu na to, že uteklo 10 hodin a vydal jsem se do hrobky prastarého Naga Sadowi, kde jsem měl nalézt odpovědi na mé otázky.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Vstoupil jsi pomálu do hrobky a padla na tebe atmosféra stáří, všech mocných sithů, kteří tu prošli, mimo jiné i Revan, Malak a ostatní mistři svých časů. stejně jako tělo Nagy Shadowa, jež zde odpočívá, jestli v pokoji, to se nikdo nedozví.
Vstupoval jsi hlouběji do hrobky a cítil se stísněně, jako kdyby tě mačkalo několik tun kamenů, jako kdyby ti najednou někdo svíral hrdlo. Byl to opravdu nepříjemný pocit, jaký ale sálal z každé hrobky. Většina temných lordů použila mocné sithské alchymie, aby uchránila své cennosti po smrti od vykradačů hrobů, ale nakonec většina vyprchala časem, nebo na nepozorné sběrače. Zbytek měl pak volnou cestu, přesto byli po celé hrobce ještě stále aktivní pasti a sithská kouzla.
Lia...
Zazněla ozvena a ty jsi pocítil zármutek, lítost nad ztrátou. Věděl jsi, že takové pocity jsi jako jedi neměl a chvilku to byla úleva, že jsi je mohl nechat obejvit se, ale když tě ovládnuli, tak dobře už ti nebylo.
Zrada...
Uslyšel jsi více než zřetelně. Otočil jsi se a za tebou stál modravý obraz staříka. Podle tváře mu už bylo spoustu let. U jediů bylo moudro, že sithové nedokáží splynout se Sílou, tenhle stařík s ní ale nesplynul. Naopak, byl uzavřen mezi sférou smrti a smrtelným světem, neboť jeho neutěšená a zrazená duše nedokázala najít klid a tak byla odsouzena na věky putovat, dokuď křivda nebude nahrazena.
Mezi sithy nic nového...avšak některé...některé jsou tak dokonalé...až z toho jednoho mrazí...
Dokončil větu a podíval se na tebe.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

Když jsem spatřil Údolí Temných Pánů byl jsem nadšen.
Bylo to krásnější než jsem viděl shora. Prastaré hrobky temných Sithských lordů v původním stavu.
Síla temné strany zde byla silnější, než jsem cítil na akademii avšak jediné, co toto posvátné místo ničilo, jsou vykopávky, vykradači hrobů apod.
To jsem ovšem teď nehodlal řešit. Všel jsem do jedné z hrobek, byl tam pohřben Naga Shadow, mocný Sith, který svrhl Jedie na kolena, avšak byl bohužel poražen u Coruscantu.
Je to úchvatné, krásné a přitom tak staré, ale silné místo.
Řekl jsem si když jsem vkorčil dovnitř. Okamžitě mě zaujaly sochy které zkrášlovaly toto staré místo.
Po chvilce cesty a pár již neúčinných pastí jsem začínal mít divný pocit. Poprvé nastal když jsem zaslech ono jméno "Lia".
Jakobych ho už někdy slyšel a víckrát než jednou, bylo to zvláštní a můj pocit se potvrdil, když jsem objevil starce.
Kdo jsi? A o čem to mluvíš? Jaká zrada? A kde jsi se tu vzal? Myslel jsem, že sithové nemůžou splinout se sílou!
Zeptal jsem se a pro jistotu jsem měl ruku na svém světelném meči.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Splynul jsem se Sílou? Kdepak, bloudím po světě a hledám odpovědi? Ano...na jednu stranu jsem na tom stejně jako ty. Ztratil jsem sám sebe, poté co mně zradil nejbližší. Nezlobím se na tebe, za to, co jsi mi udělal. Nezlobím se na nikoho jiného, než na Lorda Peara.
Posadil se na kamen a zavzpomínal. Ty jsi pocítil zvláštní pocit v žaludku, který se nedal popsat slovy, ale byl velice intenzivní. Přestal jsi mít nutkání držet ruku na svém meči, cítil jsi se v bezpečí, jako by jsi byl mezi známými.
Zde jsme se poprvé setkali, ještě když jsi byl plný nadšení. Postupně, jak jsi stárl, nadšení upadalo. To co ti Rada udělala, je pouze dočasné. Třeba se to změní, až nahlédneš hlouběji do nitra!
Zvedl se z místa a ty jsi ho následoval. Přiložil své ruce na tvojí hlavu a začal se soustředit.
Kdysi jsi se podíval na svět mýma očima, udělej to znovu...a zjisti kdo jsi byl...

Korriban, tvůj pokoj.

Ležel jsi na své palandě, v pokoji, který spíše připomínal temnou kobku, a nepřítomnost oken tento pcoit ještě umocňovali. Dneska jsi měl přisliben celý den volno, které jsi mohl využít jak jsi chtěl, samozřejmě, podmínkou bylo neopustit akademii. Takže jsi se musel smířit se studováním, odpočíváním nebo cvičením se na zajatcích, kterých měli sithi při svých šarvátkách spoustu. Podíval jsi se po pokojí, a ten byl už prázdný. Svůj volný den jsi prospal, bylo asi 12:00 mezigalaktického času, tedy normálního času, když vezmem v potaz, že na akademii vstáváte kolem 5:00, opravdu jsi spal dlouho. Když se začal hýbat, nejspíše jsi vzbudil svého spolubydlícího, který spal, respektivě doteď ležel nad tebou. Všechny pokoje zde na akademii byly členěni jako málá místnůstka s konzolí, a asi čtyřmi až pěti tří-patrovýma postelema. On psal hned nad tebou, a stejně jako ty, i on měl dnes volný den, což zde znamenalo, že si vás nikdo nevšímal.
Tak co budeš dneska dělat, když tě nebudou honit mistři?
Promluvil na tebe, z okraje postele nakloněný učedník, jménem Rush, který hned na to slezl z postele, a oblékl si svůj tréningový oděv.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

Nezlobíte se na mě? Nemám ponětí kdo jste, starče.
Řekl jsem a nechal ho pokračovat, v tom ale jakoby se mi vracela minulost.
Viděl jsem sebe jako Sitha, zde na Korribanu, ne jako rytíře Jedi na Coruscantu.
Měl jsem zvláštní pocit, jako kdybych se ocitl několik let zpět.
Mám divné vzpomínky, jsem Jedi, né Sith, ale přesto jakobych vás znal, prosím, řekněte mi více, chci slyšet pravdu, kdo jsem, co se stalo a tak, všechno!
A v tom jsem se ponořil jakoby v čase zpět.

Korriban, tvůj pokoj.

Život na akademii nebyl nijak zvláštní ani zábavný, celý den bylo jen cvičení, učení a zase cvičení.
Ovšem změna mohla patřičně nastat když bylo volno, to se mohlo dělat téměř vše, ovšem nemohla se opustit akademie, maximálně se mohlo jít do města či do Údolí Temných pánů.
No nevím, Rushi, asi si trošku zacvičím proti té nové várce zajatců nebo zkusím rozvoj své síly, a co ty?
Zeptal jsem se a vstal z postele, abych na sebe oblékl tradičný roucho učedníků.
Byl jsem i plný energie a nadšení, jelikož volno jsem nedostal dlouho.
I když, mám volno, proč jen tak neodpočívat?
Řekl jsem si a zapřemýšlel jsem se.
To je docela dobrý nápad, ale zase bych se nudil a cvičit na zajatcích mě docela i baví.
Dodal jsem a posadil se na postel.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Já pujdu do knihovny asi...
Poví ti a prohlédne si dopis, který objevil.
Hmm, v 18, tak alespoň vím v kolik. Dobře, tak já du studovat, v knihovně, kdyby jsi mně hledal...
Schová si dopis do tuniky a společně se rozejdete vstříc knihovně. Cestu jste měli společnou, pouze na jejím konci jste oba zatočili jinam. Zatímco Rush do knihovny, ty jsi měl před sebou delší cestu, až k výcvikové místnosti, kde byli otroci, připraveni v klecích jako krmivo pro sithy, které nudilo stále bojovat s ostatními studenty a lačnili po krvi. Tam už stál u konzole mistr a kontroloval, jak jsou na tom zajatci. Učedníci tam nechodili jen tak koukat, proto se k tobě hned vydal a jistě věděl, že budeš cvičit. Na jeho kamenné tváři se objevil úsměv. Ale nebyl to úsměv nad tím, jak se mladí snáží, ale takovej škodolibej úsměv, kterej naznačoval, že něco chystá.
Výborně, konečně někdo, se kterým můžu zkusit, jak moje nová droga na otroky funguje. Běž do zápasiště. Ihned tam pošlu nějákého otroka.
Hned se otevřela jedna klec a otrok vyšel ven. Sebral vibromeč, který mu byl hozen před nohy. Díval se přes tebe, očividně byl pod vlivem, jak mistr říkal, nové drogy, ovšem její učinky ti nebylo známy a něco ti říkalo, že nejsou známy ani mistrovi. Otrok před tebou jen tak stál a na nic se neměl, takže první úder náležet tobě, což byla menší výhoda, který se droze mohla připsat.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie

Popadl jsem svůj vibromeč a postavl se do bojové pozice.
Čekal jsem než otrok sebere ten svůj a mezitím jsem si řekl.
Droga? Tak to mě zajímá, co je to za věc a jak působí.
A poté jsem již zaútočil. Zatím jen zlehka.
Přeskakoval jsem z místa na místo a útočil lehkýma, rychlýma ranama.
Měl bych mít patřičnou výhodu jelikož mám nějaký výcvik za sebou a tenhle nevypadal jako dobrý bojovník s mečem, zdání může však ale klamat.
Po chvilce jsem však trošku přtvrdil, ale protivník se kupodivu bránil.
Asi jsme se spletl v jeho zkušenostech.
Prohnalo se mi hlavou a snažil jsem se najít kritické místo abych zasadil finální úder.
Otrok byl celý zmlácený, s jasnýma tržnýma ranama na těle, tudíž jeden zásah na správné místo může rozhodnout o celém souboji.
Poté jsem i přádal pár přemetů, otoček a dalších parádiček ale stál byl na svých nohách.
Je silný, umí se bránit. Ale já ho porazím.
Na to jsem si však všiml jeho odkrytého pravého ramene, tudíž jsem neváhal a vedl silný a poměrně rychlý úder přímo tam.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie, kdysi

Zajatec se zdá být extra odolný, ale přesto nenajdeš obtížnému zasadit smrtelnou ránu do krku. Otočí se na mistra, ale ten se podezřele usměje. Následně ucítíš palčivou ránu na zátylku, to jak ten otrok trefil jílcem meče. Otočís se a on tam stojí, s dírou v krku, jak kdyby se nic nestalo. Mistr zaplál radostí. Droga funguje.
Zajatec se k tobě rozešel, zvedl meč do výšky a pustil jej za sebe - a dozadu také spadlo jeho mrtvé tělo. Droga měla nejspíše nějáké mouchy, přesto byla obdivuhodná. Mistr k němu přišel a zkontroloval jeho funkce. Jeho hlavou tvrdě bouchnul o zem, až se pod ní objevila loužička krve.
Ještě potřebujou doladit mouchy. S tou srdeční příhodou jsem nečekal. Ty. Ještě mi budeš nápomocen. Podle toho, že seš tady usuzuju, že máš volno, ale to ti končí. Zaletíš někam. A to na Onderon. Jasný? Tam potřebuju pár věcí na menší vylepšení týhle drogy. A taky čerstvou dodávku otroků. Ty na to dohlídneš. Sice sem chtěl jet sám, ale s tímhle sem nepočítal, budu na tom muset pracovat, takže to zbejvá na tobě. Ale věř, zklameš mně jenom jednou. Pak už nebudeš mít další příležitost. Vem si jakoukoliv loď, a doleť na ten Onderon. Tam na tebe v přístavu Iziz, hangáru 12 budou už čekat naši lidi. A teď padej.
Ukázal ti směr dveří, aby ti naznačil, že máš odejít. Byl tady jeden z nejvyšších mistrů, dalo by se teda říct, že jeho slovo bylo svaté. Odmítnout tento příkaz by se rovnalo jeho vyzvání na souboj, což si nidko netroufnul. Proto také dostal k dispozici tolik otroků a vlastně tuto arénu. V meči se mu málokdo vyrovnal, jeho styl boje byl opravdu uctihodný.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie, kdysi dávno v předaleké galaxii

Jenom jsem přikývl a odešel. Neměl jsem co dodat, pouze jsem neměl radost z mého končícího volna, ale nedal jsem to raději veřejně najevo.
Sakra, proč se tohle musí stát vždycky mě!
Ale nedalo se nic dělat, rozkaz je rozkaz. Odešel jsem tedy pro své důležité věci jako například zásobu jídla, světelný meč atp. do svého pokoje a poté se vydal do hangáru.
Ah, eh, zdravím. Mám si tu vyzvednout loď.
Obsluha hangáru neřekla ani slovo a jen si něco mačkala na svém datapadu, otázal jsem se tedy ještě jednou.
Halo, slyšíte mě, má tu na mě čekat loď.
Opět nic neřekl a jen ukázal. Já se otočil a řekl jsem si.
Tohle? Vždyť se to rozpadne dřív než nahodím hypermotory, jestli to teda vůbec nějaké má.
A šel jsem dovnitř, kde jsem odložil své věci a nahodil motory.
Po chvilce jsem byl již na orbitě a Korriban jsem viděl jen z výšky. Takhle vypadal vcelku prostě, nic zajímavého, jen naoranžovělá planeta.
Tak a teď směr Onderon.
A zadal jsem do souřadnice pro výpočet cesty hyperprostorem a jen čekal, než dorazím.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie, současnost.

Vzpomínáš?
Zeptal se tě stařík. Jakoby tato vzpomínka vyplnila prázdné místo, které v tobě bylo. Nahradilo to vzpomínky, které byli neúplné, tvoje jedijské vzpomínky. Byl to celkem zvláštní pocit, nyní jsi si připadal jako s rozdvojenou osobností, bylo těžké něčemu uvěřit, nyní jsi dokonce ani nevěřil v to, co jsi. Přesto tyto vzpomínky byly celistvé, tak celistvé, jako vzpomínky z tvých posledních dvou misí. Opravdu zvláštní pocit.
Poté přišla tvá vize...a dar Síly. Světelný meč, který byl tak zvláštní, že pro něj nikdo neměl vysvětlení...
Tvůj zrak sjel k tvému meči, který byl naprosto obyčejný.
Ne, tenhle ne. Tvůj je...ztracen. Vzomínáš si na svojí vizi? Sithské Imperium útočilo na Coruscant. Né tu nedávnou bitvu, které Lord Pear využil, aby uzmul trůn. Ale podle některých měla bitva podobný průběh, jako ten v tvojí vizi. Síla je vskutku mocná a vždy jsi s ní byl silně spojen...

Dark Fist, Onderon, kdysi dávno v předaleké galaxii

Mistře, mám žízeň. Nemáte něco k pití?
Promluvilo na tebe jedno z děcek, asi 140cm vysoké (nebo spíše nízké), černovlasé, špinavé a v otrhaných šatech oblečené. Vypadá to, že si nikdo nikoho nevšímá. Proto taky k tobě přijde, aniž by sis jí všiml, a zatahá tě za spodní část roucha. Mohl jsi pouze obdivovat její odvahu, že jako otrok na tebe promluvila, přestože věděla, že je majetek, s kterým může být nakládáno jakkoliv. Na desetileté lidské děvče byla celkem rázná.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie, současnost.

Ano, vzpomínám si, jakoby to bylo včera.
Ale ten meč, je to zvláštní, ale jakobych .. jakobych ho cítil v síle, byl s ním nějak spojen.

Odpověděl jsem a snažil se opět vzpomenout na to, jak jsem ho získal, ale byl tam jakýsi útržek paměti, byl tam ještě někdo, člověk, holka, cítil jsem její sílu.
A opět jsem se ponořil do vzpomínek.

Dark Fist, Onderon, kdysi dávno v předaleké galaxii

Podíval jsem se na malou holčičku a nevím, proč, ale litoval jsem jí, cítil jsem k ní něco divného, zvláštního.
Na, tumáš, napí se.
Poté jakoby jsem cítil i něco v ní, něco, co jsem cítil poprvé. Nebyla to lítost, ani strach z toho co se stane, ale jakoby ji spojoval velký dar síly.
Bylo to poprvé, byl jsem ještě učedník a již jsem cítil tohle.
Avšak síla v ní byla obrovská, přetékala, ba dokonce z ní chrlila.
Tohle musím oznámit mistrovi Khoo'tarovi. Určitě to ucití také, je to zvláštní, nikdy jsem nic takového necítil.
A začal jsem uvažovat nad tím, co s ní asi bude. Doufal jsem, že nedopadne jako ostatní a že z ní bude plnohodnotný sith. Stále jsem to nechápal, ale rozhodně to nebyla náhoda, že jsem byl vyslán na Onderon, potkal ji, i mistra který mi zadal tento úkol.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban, akademie, kdysi dávno v předaleké galaxii

Jak už nyní všichni víme, stala se ti příhoda, se kterou jsme se nikdo nesetkali
Promluvil jeden.
myslíme tím onu vizi
Ozve se z druhé strany.
a určitě by byla škoda tuto tvojí vlastnost dále nerozvíjet. Už jenom díky darů, který ti síla nadělila. A nemyslíme tím pouze onen meč. I to děvče, jež si v ní našel sílu
Ozvalo se opět zepředu. Nyní se slova ujal jenom jeden Mistr, a to ten nevyšší postavením i místem kde sedí.
Rozhodování, jak s tím naložíme bylo naším každodením tématem. Nakonec jsme se shodli na jedné věci. Zaměříme se na tvůj výcvik vnímání síly. A k tomu potřebuješ i něco navíc. Proto ti bude přiděleno to děvče k výcviku. Věříme, že ti jí přidělila síla, stejně jako tvůj nový světelný meč. BUdeš se tudiž starat o svůj výcvik. Ovšem, nezapomínej na jedno. Jsi stále učedník, toto privilégium jsi dostal nehledě na tvé pramovomce. Sice se o ní budeš starat, cvičit jí, jak nejlépe umíš, stále se ale zodpovídáš nám, a stále seš normální učedník, pouze s přívěškem -darem síly. Nyní můžeš odejít, to děvče už o tom ví, a nyní čeká před Komnatou Rady.
...
Lia, pěkné jméno. Líbí se mi mistře.
Špitne děvče, nyní už teda Lia.
Radši vám budu říkat mistře, mistře.
Poví opět tiše, a spíš stydlivě.

Korriban, akademie, současnost.

Vzpomínáš? Ozvěna ztráty, spíše šepot něčeho, co ti právem patřilo...
Poví ti mistr a nechá ti prostor k vyjádření, co ti nyní vyplynulo v mysli.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban, akademie, kdysi dávno v předaleké galaxii

Přikývnul jsem na odpovědi rady vůči mé další budoucnosti, daru síly a nové učednici.
Děkuji vám, mistři.
A odešel jsem za venku čekající Liou. Bylo to zvláštní a stalo se to v řádu asi poprvé, co učedník má svého vlastního učedníka, ale rozhodně mě to těšilo.
Jsem Nithilius, ale říkej mi teda mistře. Pojď, trošku tě zde provedu.
A šel jsem pomalu po Akademii.
Naučím tě všemu co doposavaď umím a i tomu, co se naučím, jsi má učednice, tudíž se mi můžeš se vším svěřit, ať je to cokoliv.
A také musíš zapomenou na svůj dosavadní život, nyní jsi někdo jiný, někdo jedinečný, jsi učední temné strany!

A sevřel jsem pěst.
Jako první tě naučíš plnému otevření v síle a pochopení Temné strany a poté se uvidí, co dále.
Říkal jsem mezitím, co jsem procházel s Liou akademii.

Korriban, akademie, současnost.

Ano, vzpomínám si, už ano. Tohle nemohla být náhoda, ale co se s ní stalo? A co se stalo se mnou? Vycvičil jsem jí dobře? Žije? Rád bych jí viděl.
Zeptal jsem se a potřeboval jsem si nachvilku odpočinout.
Otevřel jste mé vzpomínky, mou mysl, ale stejně to nechápu. Jaktože mám v hlavě stále věci, kdy jsem byl Jedi? Jako mladý youngling na Coruscantu, na mého prvního mistra si vzpomínám? Co to znamená?
Dodal jsem.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“