Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Tři sithové a hrstka vojáků mě nějak nevyděsila, nezdálo se mi to jako velmi obtížný úkol, ale zdání může i klamat.
Myslím, že tohle bude snadné.
Řekl jsem a pousmál se s troškou ironie. Odhodil jsem ještě v rychlosti své roucho a čapl svůj fialově zářící meč.
Tři najednou jsou těžší oříšek než po jednom, ale co se dalo dělat.
První, který na mě dosloval "letěl" s mečem namířeným přímo na mou hlavu jsem lehce uhl do strany a poté ho jen odstrčil silou.
Nezajímal jsem se momentálně jestli žije nebo ne, jelikož zde byl i další, který se v pěkné rychlosti řítil jako iontový kanón vesmírem.
Kolem něho jsem se jen krásně protočil a lehkým ladným sekem jsem ukončil jeho působení na tomto světě.
Třetí který na mě šel z levé strany se mi nezdál jako hrozba, vypadal přitom i vcelku nemotorně a komicky.
Lehce jsem se odrazil od země a přeskočil a v letu ho sekl a tím přišel o svou hlavu.
Ještě v tom samém jsem hodil svůj světelný meč po vojácích, kteří se již zdáli býti připraveni ke střelbě a tímto hodem mohlo padnout takový 4 vojáci.
Než doletěl meč zpátky už sem opět použil sílu odstrčení a odhodil jsem dobrých pět vojáků. Když se meč vracel a střelba na mě začala vyskočil jsem směrem k nim a v letu ho chytl.
Doskočil jsem a mohlo zbýt takových pět šest vojáků, kteří očividně jsou zmateni mojím útokem a ze ztráty půlky svého týmu.
Neváhal jsem a okamžitě jsem rychlou otočkou sekl po prvním, když jsem si všiml druhého předemnou a třetího za mnou kteří již mačkají svou spoušť, jakoby v leže jsem vyskočil do vzduchu abych uhnul střelám a nechal je navzájem se postřílet.
To jsou tři ze hry, ještě polovina.
Proběhlo mi hlavou a když jsem dopadl na zem měl jsem vedle sebe dalšího, kterému jsem ve skrčené otočce usekl nohy, k tomu jsem ještě při zvedání z otočky probodl lehce předposledního a poslední už pro mě nebyl obtížný.
Snažil se mě zastavit střelbou z blasteru, ale rychlýma kroužívýma pohybama jsem jeho střelbu odrazil do něho.
Parádičku jsem si prohodil meč do druhé strany a dal ho za pas.
Uf, tak to by bylo, teď už jen ty. Ale nech mě prosímtě vydechnout, trošku jsem se zapotil.
Řekl jsem ironicky a posumál proti stojícímu poslednímu sithovi který byl přímo proti mě.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

To bych neřekl...
Namířil meč proti sobě a ty jsi se otočil dozadu, naštěstí včas, a rychlým máchnutím meče jsi odrazil několik střel, které na tebe letěli. Snad Síla tě vedla a obdarovala tě rychlým reflexem, který tě zachránil od jisté smrti a opět ti připoměla, že jsi moc jistý svým vítězstvím. Proti tobě stálo asi pět vojáků, které jsi nezabil a kteří se vzpomatovali z tvého útoku dost rychle na to, aby byli bojeschopní. Tvrdá palba, kterou na tebe dotírali, byla těžká k vykrytí, proto se nikdo nedivil, když jsi to koupil ostře do ruky, naštěstí té, která nedržela světelný meč, ale spálené maso pěkně bolelo. Trpělivým odrážením střel jsi dokázal sundat další dva vojáky a pokusil jsi užít Síly odstrčení, aby jsi dostal trochu místa, polevil jsi však v obraně a koupil jsi další ránu do boku, přestože to nejvíce schytalo roucho, přesto jsí cítil pálivou ránu. Po tvrdší potyčce zbyli dva vojáci a zatímco jeden po tobě střílel, druhý se naproti tobě rozběhl, neboť mu došel zásobník. Dostihl tě dost připraveného, aby jsi se od něj nenechal zabít, přesto nezapomeneš na jeho úder zbraní, od které ti zůstane jizva na tváři ještě hodně dlouho, o hlavě, která ti z toho třeštila nemluvě.
Poté už jsi s ním dokázal ale udělat krátký proces, stejně jako s druhým, z potyčky jsi si ale odnesl pár zranění, takže kvůli ruce nebudeš nebudeš moci úplně podporovat své útoky druhou rukou, kvůli zranění tvého boku naopak nebudeš tak pohyblivý a stabilní ve vykrývání, bolavá hlava otupí tvé reflexy. Nyní budeš muset jenom doufat, že Síla tě dokáže dát do pořádku a povede tvé další kroky.
Můžeme pokračovat?
Zasmál se sith a na nic nečekal, hned se na tebe vrhl, bez zažehnuté zbraně a pěstí tě silně udeřil do zraněného boku. Zaúpěl jsi a to mu dalo čas aktivovat svůj meč. Útok vedl na hlavu, ale to jsi nějákým způsobem vykryl. Proto pozvedl svůj meč opět nahoru a protočil se dozadu, aby se skrčil a zaútočil na tebe drtivě zespoda, využívajíc toho, že se nebudeš moci tak dobře prohnout v trupu a nedokážeš vykrýt jeho úder.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

S nějakým zraněním jsem samozřejmě počítal a už sem byl i docela zvyknutý si s bolestí poradit.
Snažil jsem se na to nemyslet a pomocí síly překonat bolest a soustředit se na poražíení soupeře, který přežil mé odhození silou.
Musím na něj opatrně, přece jen ON JE KUPODIVU V POŘÁDKU a já jsem zraněný.
Řekl jsem si i když mi nedávalo smysl jaktože nemá ani škrábnutí po jeho průletu místností, ale nějak sem si s tím nelámal hlavu.
Soustředil jsem se však momentálně nejvíce na obranu. Snažil jsem se soupeře unavit co nejvíce a naopak u mě nabrat dost sil.
Pozoroval jsem i jeho styl, se kterým jsem se však již někdy setkal, takže nic nového.
Ale hledal jsem skulinku nebo chybku abych mohl smrtelně udeřit avšak priorita byla obrana.
Přemýšlel jsem i na přitáhnutí druhého meče ale na to jsem neměl patřičný výcvik, tudíž by mi byl víc na škodu než k užitku.
Stále jsem doufal, že ubráním kancléře sedícího a svázaného uvnitř místnosti a že konečně dorazí republiková flotila a přinejmenším donutí sithy stáhnou se zpět bez kancléře.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Soupeř, který se mohl těšit z toho, že byl prakticky nezraněn, protože jsi nedokázal vyvinout dostatečně velkou tlakovou vlnu, která by ho odhodila. Jediný průlet místnosti byl tedy v tvé hlavě. Byl jsi totiž neustále rozrušován dalším a dalším útokem, takže bylo velice obtížné se soustředit. I když byl v letu přesměrován, dokázal zareagovat na změnu situace a Síla ho částečně ochránila, dopad se tedy rovnal dopadu z výšky několika desítek centimetrů. Po zbytek zápasu se uklidil stranou, nebyl tedy vůbec zasažen, narozdíl od tebe. To mu dodávalo sebevědomí, které nyní využíval v tomto zápase. Přestože jsi se bránil, on na tebe docela tvrdě dotíra, i když jsi v jeho pohybech objevil hned několik chyb, bylo těžké jich využít a né všechny chyby byli opravdovými chybami. Při jednom z výpadu jsi rychle poznal, že některé jeho mezery v technice jsou pastmi, ať už vědomými nebo nevědomými, stvořené zkušeným mistrem při výuce na akademii.
Sith se ale začal unavovat a jeho útoky byli čím dál tím pomalejší, což ti dalo možnost opřít se do útoku - a měl jsi co dělat, neboť tvým směrem právě přilétávali dva transporty, které určitě byli pro kancléře, aby jej zajmuli a odvezli na loď!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Má obrana vcelku zabírala na jeho fyzickou stránku, začal hlasitěji a rychleji dýchat, jeho rychlost a síla již nebyla taková jako na začátku souboje avšak já jí měl dost.
Chtěl jsem ještě chvilku setrvat v obraně ale věděl jsem, že není moc času na to hrát si.
Tudíž jsem opatrně přecházel do lehčího útoku který mě neunavý ale zároveň donutí i jeho bránit se.
Většina ještě však setrvala v obraně a stále jsem čekal na správný moment.
Sem tam jsem švihl svým mečem doleva, doprava, seshora atp.
Pomocí síly jsem se snažil utlumit svou bolest a tím vyrovnat rovnováhu mezi soupeřem.
Bylo to obtížné, ale naštěstí jsem se jako mladý padawan snažil tuto metodu naučit, i když moc mi to nikdy nešlo, jelikož jsem nikdy neměl vážná zranění.
Když jsem si všiml transportů, nejspíše sithů přecházel jsem do ofenzívy. Byl jsem plný energie tudíž jsem měl patřičnou výhodu nad soupeřem. Lehkýma a ladnýma útokama jsem přecházel do útoku ale ne zuřivě abych se neunavil, snažil jsem se útočit na obtížná místa pro jeho obranu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Sitha rozrušil přílet transportu a přestal ti na chvilku věnovat pozornost, čehož jsi ihned využil a zabil ho jediným úderem, nicméně kancléř už byl nakládán do transportu. Z toho druhého vyskočilo dalších asi deset sithů, ale to teď nebyl tvůj problém, neboť jsi měl sledovat kancléře. Jako by ti Síla říkala, že máš naskočit na transport a sledovat kancléře, proto jsi obří vlnou, kterou jsi "nabíjel" řádnou chvilku odhodil sithy bojem a skočil dovnitř. Voják se lekl a nenapadlo ho nic jinýho, než přidat a rozletět se dopředu, což nebylo pro tebe nejhorší a ani sithové, kteří skočili na zadní rmapu transportéru, který se nezavřel nebyli problémem, neboť se dali lehko schodit.
Oba transporty doletěli až do hangáru, kde přistáli. Nebyl tak velký a ani plný, jak sis myslel když jsi jej viděl. Inkvizitor s kancléřem se hned vydali pryč a na tebe zůstali jenom vojáci, kteří si to s tebou přišli vyřdit. Bylo jich pár, ale určitě jich víc bylo na cestě.
Proti tobě tedy stálo pět vojáků a všichni teprve připravovali zbraně. Jinak tu bylo překvapivě prázdno.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Tak teď už vše tuplem nešlo podle plánů. Byl jsem přesně tam, kde jsem chtěl být nejméně, na sithské lodi.
Kancléř byl unesen, naštěstí na tu samou loď a můj okrasní let na orbitu byl taky super.
A sakra, tak tohle už bude oříšek.
Řekl jsem si a všiml si pět vojáků, což neměl být ten problém. Problém byla samotná Sithská loď.
Naštěstí pro mě vojáci ještě přebíjeli své zbraně tudíž jsem byl rychlejší.
Rozeběhl jsem se proti nim. Prvního jsem zabil lehce máchnutím meče, poté lehká otočka která propíchla druhého skrz na skrz, třetí šel poměrně lehce, snažil se vystřelit ze záložní zbraně ale naštěstí jsem se skrčil a usekl mu obě nohy, po čtvrtém jsem hned na to hodil svůj světelný meč a než mi přiletěl zpět už jsem silou držel posledního, kterého jsem nakonec hodil na druhou stranu hangáru.
Tak to by bylo.
A schoval jsem prozatím svůj světelný meč. Běžel jsem směrem do velícího můstku, tedy aspoň jsem si to myslel podle intuice a značek.
Cestou jsem potkal ještě pár osamocených vojáků a personál, který se však bál více mě než já jich, tudíž jsem je nechal být.
Narazil jsem cestou na výtah kde se psalo na tabulce "Za tim nejvyšším borcem s mega největším ptákem (po Lordovi samozřejmě)"
Znělo to zajímavě a tak jsem neváhal a šel dovnitř.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Na můstku byl, jak jinak kancléř ale jinak nikdo jinej. Vydal jsi se k němu a chtěl mu povolit pouta a pozdravit kancléře, když tu najednou prohlásil.
Inkvizitor!
Otočil jsi se a tam opravdu stál onen můž, jeho mega největší pták šel vidět jako mega obrovská boule v jeho rouchu. Nešlo toho ale využít jako výhoda, neboť jeho orgán byl dobře kryt, mohl jsi mu tedy jenom tiše závidět a litovat se, že nejsi na temné straně, kde by jsi měl taky velký chuj.
Je to profík, budete potřebovat pomoc!
Na to ale postava nečekala a zažehla svůj meč, který byl rudý jako oko Krayta a dlouhý jak desetina jeho penisu! Pomalu se k tobě rozešel, ale nečekaně po tobě vyslal trochu těch blesků, ve skutečnosti na tebe tedy letělo dvacet pět jednotlivých blesků.
Tady jsi skončil!
Prohlásil temně a přidal další jeden blesk, aby utvořil magické číslo dvacet šest, které ovšem nic neznamenalo, jen jsi pocítil jemnou erekci ve svém rozkroku a obří erekci v jeho. Kancléř nezůstal pozadu a třením si dělal dobře.
Ty jsi měl jinej problém, neboť asi půl metru od tebe byli blesky, které na tebe ve vší svý moci vyslal chlápek!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Nečekal jsem, že můstek bude prázdný, tudíž jsem počítal s nějakým protivníkem, ale s inkvizitorem jsem se ještě nesetkal.
No, tak tohle bude sranda.
Řekl jsem ironicky když mě upozornil kancléř na jeho přítomnost. Cítil jsem v něj spoustu síly, tudíž to nebude žádný učedníček a to se hned potvrdilo délkou jeho údu a šleháním blesků jak na pouti.
26 letících blesků jsem naštěstí zastavil rychlým vytáhnutím svého meče a pohlcením do něj.
Chtělo to více síly udržet ten meč, ale zase tak hrozné to nebylo, i když mě bolely ruce.
Tak se ukaž.
A pustil se do boje. Nesnažil jsem se na to jít zbrkle ani podceňovat soupeře, tudíž jsem se povětšinu souboje opět snažil stáhnout do obrany a unavit ho.
Sem tam jsem sekl na kritická místa, ale to asi pro něj nebyl tak velký problém to vykrýt.
Používal jsem formu Makashi, která byla asi pro tento souboj nejlepší, kombinovala krytí a krátká, rychlá seknutí.
Snažil jsem se útočit na strany hlavy, spodek a boky, občas jsem udělal i nějakou lehčí otočku a jiné parádičky.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Zatímco ty jsi dělal parádičky, kdy jsi se třeba otočil dokola nebo zvedl pravé obočí, inkvizitor dělal jiné parádičky, například trojité salto vzadl a poté trojité dopředu, 720° horizontální otočka či windmil, s 7200 otáčkami za sekundu. Ty jsi se proto stále bránil a čas od času zvedl ono obočí, aby jsi si připdala, že máš výhodu, ale opak byl pravdou. Kancléř už se vycíkal do slipů a váš souboj ho začal nudit, v podstatě ho ani nikdy nezačal zajímat.
Dokonce, když jsi se vyhnul útoku Inkvizitora, jsi si všiml že kancléř spí.
Vy dva jste se zatím nikam moc nedostali, on na tebe furt dorážel, ty jsi nedokázal rozjet protiútok a i inkvizitor čekal, že zápas bude trochu zajímavější, nicméně jsi zklamal. Udržel jsi se ale dost dlouho, aby právě na holo věži (dole na planetě) odbylo třináct nula nula a z hyperprostoru se vyvalilo několik lodí. Ihned spustili palbu, aniž by věděli, že jste na palubě a nejspíše počítali, že se ti povede kancléře ochránit a né že budeš běhat po městě.
Tví přátelé jsou zde...pokud chceš přežít a zachránit život kancléři, měl by jsi rychle něco dělat!
Pověděl ti se smíchem, připraven zemřít, a dál na tebe tvrdě dotíral. Loď se kymácela pod sprškou střel z Republikových lodí a bylo těžké udržet rovnováhu. Sithská flotila se přsunula do bitevní formace a započala bitku, místo aby se stáhli do hyperprostoru.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

To jim to ale trvalo.
Řekl jsem si jelikož se mi to zdálo jako věčnost co již boj probíhá.
Musím už něco vymyslet, nebo zde chcípnem všichni.
Dodal jsem a přešel jsem do tvrdší ofenzívy. Změnil jsem svou tvrdou obranu na lehké ale rychlé útoky. Občas jsem i přitvrdil aby šel vidět důraz, ale nechtěl jsem se unavit.
Měl jsem toho souboje však dost a přešel jsem do tvrdého Djem So, kde jsem kombinoval hrubou sílu se silou samotnou.
Přímo jsem jakoby nechal svůj světelný meč aby útočil sám za sebe, nebo spíše jakoby ho sama síla ovládala a já ho jen držel.
Zapojoval jsem různé otočky, přemety ale hlavně jsem se snažil tvrdě útočit a to na co nejkrytičtější místa.
Problém byl však i v tom, že loď byla pod silnou palbou což šlo opravdu výrazně vidět na celém souboji, udržet rovnováhu a bojovat nebylo zrovna nejlehčí, ale musel jsem se s tím porvat.
Dnes končí tvůj život sithe, vzdej se a já tě ušetřím.
Dodal jsem pár nesmyslů v boji abych oživil spícího senátora.
Ta loď dlouho nevydrží, musím ho porazit.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Jo jasně, a nebo si můžem dát šálek čaje...
Prohodil posměšně na tvůj návrh inkvizitor a kancléř se plácl do čela nad tvojí naivitou - poté si uvědomil, že vlastně není spoutaný, tak se pevně přivázal, aby vypadal stále jako rukojmí a mohl jsi ho dá litovat.
Sith se aktivně dokázal bránit tvým útokum a narozdíl od tebe mu nedělalo ani problém přejít do protiútoku. Boj probíhal dlouho a kancléř už nespal, nýbrž se díval z okna na probíhající bitvu. Nebylo těžké vidět, že Republika sithy přečíslila a celkem vyhrává.
Když to zkontroloval inkvizitor, odhodil tě daleko od sebe, aby jsi se k němu nemohl dostat. Divil jsi se, jaktože tě tak lehko odhodil, zdálo se ti, jako by to mohl dělat celou dobu. Poklekl na kolena, pustil svůj světelný meč na zem a začal něco odříkávat, vypadalo to spíše jako modlitba.
Poté se zvedl a spustil na tebe další vlnu blesků, přičemž jeho meč ležel asi půl metru za ním.
Eh, nechci vás rušit, gentlemani, ale jaksi nám vyřadili štíty, takže bych si pohnul...
Prohlásil nevinně a pač se bál o svůj život, zvedl se z místa a rozhodl se na vás počkat ve dveřích.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Štíty jsou již pryč, tudíž jsem odhadoval, že loď už nevydrží ani minutu.
K tomu mě zmátl divný rituál Sitha, který se jakoby pomodlil.
Tak tohle sem ještě neviděl.
Řekl jsem si a všiml jsem si pohozeného meče který nějak přestal používat a ani nevím proč.
Naneštěstí po mě opět šlehal blesky jako Palpi v Epizodě III (jo kupodivu sem jí viděl jako Pluhtík! On je ale borec a viděl všechno).
Mečem jsem opět pohlcoval blesky a snažil se přibližovat k němu, ale nátlak to byl velký.
V tom jsem si však všiml bedny která byla kousek od něj, chytl jsem meč pevně do jedné ruky a druhou jsem se snažil vzít bednu a hodit jí po něm, předpokládal jsem totiž že ho to srazí na zem, přinejměnší přestane flusat blesky jako magor.
Na to jsem chtěl přitáhnout jeho světelný meč který vypadal jako vibrátor a skokem s obouma mečma ho dorazit a propíchnout skrz na skrz.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kuat

Bedna dopadla přímo na něj, a nárazem mu penis roztrhl tuniku, takže jeho úd vyletěl směrem nahoru. Ty už jsi vyl ale ve vzduchu a letěl jsi na něj se svými meči. Zatímco on se napíchl na tvé dva meče, s čímž jsi počítal, ty jsi se napíchl ústy na jeho penis, který začal těsně před smrtí chrlit pět litrů sperma přímo do tvých utrob. Když bylo všechno v tobě, labužnicky jsi si olíž ret, naslinil obočí a vydal jsi se za kancléřem.
Následujte mně, musíme utéct!
Křikl a překvapivě vyběhl pryč, tedy do hangáru. Jako ve filmu to za váma vybuchovalo, a když se ti orzvázala tkanička, tka vbuchy přestali, než jsi se opět upravil a běžel dát, utíkal před výbuchy! Naskočili jste do prvního transportu a ihned jste vyletěli z lodi, která za váma efektně bouchla a vyslala za váma fireball, jako když Millenium Falcon zničil DSII! To se ale na vás zaměřila Republika a započala palbu. Kancléř, celý pokakaný sebral vysílačku a kontaktoval loď.
Tady kancléř Diath, krycí jméno Palpatin! Zastavte palbu, střílíte na vlastní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Unaven na chvilku usnul a hlava mu spadla na znak vykřičníku, což křižníky pochopili jako, že je to mega důležitý a hned přestali pálit, místo aby si zjistili nejdříve vaší totožnost a při čekání vás zničili, jak to chodilo obvykle.
Na, řiď, du spat vole...
Odešel dozadu, kde si lehnul a než jsi přelezl na místo pilota, transport mířil na zavřené duraocelové dveře hangáru, místo do těch otevřenách a trvalo ti notnou dobu, než jsi stroj srovnal. Možná by nebylo pšatný po přistání najít velitele lodi.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Darth Revan
Sith
Sith
Příspěvky: 103
Registrován: 28.7.2011 10:48:01
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:
Zimbabwe

Příspěvek od Darth Revan »

Kuat

Jako suvenýr od poraženého Sitha, který byl přinejmenším mistr akademie jsem si ponechal jeho světelný meč, měl jsem v plánu i jeho penis, ale neunesl bych ho, byl to kurva macek.
Když jsem konečně přistál v republikovém hangáru na vlajkové lodi ihned jsem šel za kapitánem.
Sakra, co můj mladý Nathil? Pořád ho cítím v síle, snad je vpořádku.
Řekl jsem si starostlivě cestou na velitelský můstek.
Málem jste nás zabil, kapitáne.
Vyhrkl jsem ale nějak jsem je neobviňoval, jelikož nemohl vědět, že tam jsme.
Jak vypadá situace? Vyhráváme? Jsou sithové na ústupu?
Oznamte prosím radě, že kancléř žije a je plně připraven vykonávat všechny své potřeby a povinnosti.

Konečně jsem si mohl po dlouhých bojích odpočinout a občerstvit.
"New Era of Infinite Evil and Hate has begun - Age of Superior Darkness!"
- Darth Revan, Lord of the Sith.

Propagujte Peara a jezte hrušky. Pear 4ever. :fight:

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“