Zkouška z dospělosti - 2 . mise pro Rehma Kalefa (joemandel)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, na povrchu

Prítomnosť banthy na Dantooine sa mi zdala dosť čudná. Dantariani ma našťastie v mojom presvedčení podporili. Banthy sa pohybujú väčšinou v čriedach, takže, kde je jedna, tam budú aj iné. Takže som sa obozretne aj s Dantarianmi vybral smerom, odkiaľ sa zvuk šíri.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, na povrchu

V závojích mlhy jsi se svými společníky postupoval velmi obezřetně, Síla Ti byla velmi nápomocna, takže jsi necítil žádné narušení rovnováhy.

Možná i proto Tě překvapilo, když jste po několika desítkách metrů došli ke zdroji oněch zvuků - před jakousi chýší s nepříliš vzhlednou fasádou se skutečně pásla bantha! Docela to překvapilo i samotné Dantariany, kteří okamžitě zůstali stát ve střehu, připraveni tasit své ruční zbraně, které měli u sebe.

Zatím se nic nedělo, jen bantha líně zvedla hlavu, spásajíc traviny kolem sebe. Vypadala pevně upoutána, takže v chýši se musel nacházet i její jezdec a majitel...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, na povrchu

Môj predpoklad bol správny. Bantha sa pásla pred akousi chatrčou. Zvedavosť mi nedala a tak som sa vybral na návštevu, pričom som dantarianom naznačil, aby sa držali vzadu, že toto vybavím sám. Nevedel som, koho tam nájdem. Možno nejakého pustovníka.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, na povrchu - chatrč

Dantariové zůstávali ve střehu, ale náčelník pochopil, že chceš sám vejít do přístřešku a ubezpečil svoje druhy, že nic nehrozí. Tedy alespoň prozatím...

Když jsi tedy vešel, jako první jsi zaregistroval přítmí uvnitř chatrče. Světlo vycházelo pouze z ohniště v rohu stavení, vše ostatní bylo zahaleno v šeru.
Poměrně jednoduše zařízené obydlí neskýtalo ani prostor k ukrytí nějakých osob, takže jsi hned, jak si Tvé oči zvykly na temnější prostředí, rozeznal jedinou osobu, sedící u prostého stolu uprostřed chatrče. Byla zahalena v jednoduchém hávu a otočena k ohništi.
Jenomže Tě asi vycítila, protože promluvila jako první: "Vítej v mém obydlí, jsi-li dobrý!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, na povrchu - chatrč

Vošiel som teda dnu. V prítmí som spozoroval jednu osobu. Tá zrejme vycítila moju prítomnosť a tak ma oslovila. Ja som v najlepšej slušnosti jednal rovnako. Očividne nebolo čakať nič nepriateľské.
"Dobrý deň. Nechcem nikomu ublížiť, len sa chcem spýtať, ktorým smerom je najbližšie mesto alebo dedina?"
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, na povrchu - chatrč

Postava, zahalená a sedící klidně a vzpřímeně, se ani neotočila a ženským hlasem promluvila znovu: "Nemyslím si, že chceš navštívit město, spíše někoho hledáš... Nemám pravdu?"

Zvláštní, ta osoba - zřejmě žena - věděla, co tu pohledáváš...

"Vím, že jsi dobrý a mohu Ti pomoci, chceš-li!" řekla a vstala ze svého místa, načež se k Tobě dokonce obrátila, ale kápě jí spadala přes oblyčej a šero v chatrči konalo své dílo velmi dobře. Neviděl jsi jí do tváře.
"Své přátele tam venku nebudeš potřebovat. Řekni jim, ať odejdou, odkud přišli!" zněla podmínka té ženy.

Těžko říci, zda Ti chtěla skutečně pomoci, mohla snad vědět o mistru Nimbovi a Rogashovi? Byla s nimi snad ve spojení? Každopádně vyrušení v Síle jsi nepocítil, ta osoba neměla evidentně silové schopnosti...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, na povrchu - chatrč

Zdá sa, že to bolo viac, než len náhoda. Ako niekto náhodne môže vedieť, že niekoho hľadám? Je to podivná zhoda náhod, alebo Sila dopustila toto stretnutie? Priveľa otázok a primálo odpovedí. Na druhej strane to mohla byť pasca. Vadila jej prítomnosť Dantarianov. Možno ma tu chcela samého zámerne. Nikto by nezaregistoval moju smrť na takomto odľahlom mieste. Zatiaľ to však vyzeralo, že to v poriadku. Úctivo som Dantarianom poďakoval za sprievod a poslal som ich preč. Vrátil som sa späť k tej záhadnej žene.
"Kto vlastne ste? A odkiaľ viete to všetko?" spýtal som sa.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, na povrchu - chatrč

"Myslím, že lépe bude, když se nebudeme zbytečně zdržovat a zamíříme tam, kde na tebe čeká Tvůj mistr! Ano, přišel jsi, abys našel Nimba a já tě k němu zavedu. Očekává Tě a neměli bychom jej nechat čekat..." zněl pokyn zamaskované osoby.

To už bylo trochu příliš, aby neznámá věděla o všem, co Tě zde přivedlo! Ale neměl jsi na výběr a pokud jsi ji chtěl poslechnout, nebyl čas přemýšlet. Naopak odmítnout její pomoc by možná znamenalo zkomplikovat si pobyt na Dantooinu a to jsi si při vší úctě nemohl příliš dovolit. Nehledal jsi totiž jen mistra, ale také Rogashe...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, na povrchu - chatrč

Toto bola až príliš veľká zhoda náhod. Akosi sa mi nedarilo dať si dokopy súvislosti s okolnosťami môjho pristátia na tomto mieste. Pôvodne som tu nemal vôbec pristáť. Akoby sa táto planéta na mňa dohodla.
"Poďme teda."
Dúfal som, že nájdem Rogasha a majstra Nimba, hoci by som si prial ho radšej nevidieť. Ale majster Nimbus predpovedal, že sa to stane. Čo ma tam asi čaká? Voľba? Boj? Každopádne sa to dozviem až keď sa tam dostanem. Ostával som obozretný, aby ma táto žena nenaviedla do pasce.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, pláně

Vyšli jste ven z chatrče a vydali se směrem opačným, než jakým jsi k chatrči přišel.

A stalo se něco zvláštního: Síla Ti prozradila, že v okolí se schovávaly tři živé bytosti - zřejmě Dantariové. Jako by Tě nehodlali opustit a jen se ukryli, aby tak od sebe odvedly pozornost a naoko poslechli Tvou výzvu, aby se vzdálili. Nyní jako by sledovali Tvou stopu a šli neviditelně za vámi...

Osoba, která Tě vedla, však nic nevěděla, alespoň na sobě nenechala nic znát. Ale sám jsi se přesvědčil, že ona Silou nevládne.
Teď bylo důležitější, kam Tě vede a proč.
"Mistr Nimbus bude rád, že vidí starého přítele..." prohodila, když jste šli sotva deset standartních minut.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, pláně

"Vážne?" spýtal som sa neisto. Naše posledné stretnutie nedopadlo podľa očakávaní ani jedného z nás. Len dúfam, že Rogashovi sa nič nestalo. Nerád by som prišiel o priateľa. Cítil som, že Dantariani ma stále sledujú. Neskôr by som to mohol využiť v prípade, že na mňa niečo ušijú. Pokračoval som v nasledovaní. Dúfal som, že táto cesta už nepotrvá dlho.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, pláně

Když už vaše cesta trvala nějak příliš dlouho, pojednou jsi měl pocit, že okolní krajinu začínáš poznávat - nejprve to byly jen kusé vzpomínky, povědomé ti přišly určité objekty, které jsi si ale dost dobře mohl poplést s jinými. Pak už jsi poznával větší celky, úseky cesty, okolní krajinu, vzhled panoramatu. Dokonce ta místa připomínala pláň, kde jste si hrávali s Tvou sestrou Normou a kamarádem Tressem...

Nebylo pochyb o tom, že Tě neznámá vede na místa, kde jsi poprvé uzřel mistra Nimba a Rogashe Leie. A tam se také začal naplňovat Tvůj osud Jedie.

V dáli jsi mohl slyšet známé hučení řeky...

Tvá průvodkyně se ani neotočila, když promluvila: "Poznáváš tato místa, Rehme Kalefe? Zde před lety jsi se rozhodl opustit domov a rodinu a odejít z Dantooinu jen proto, abys našel smysl života v řádu Jedi..."
Hlas tajemné osoby se začal měnit z neutrálního na mírně zaujatý. Přesto jsi z něj ještě moc nevyčetl a nepoznal, komu patří...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, pláně

Tajomná žena ma viedla po známych miestach. Vynárali sa spomienky z detstva. Vtedy som si spomenul. Tu sme žili, tu je náš dom. Tu je zas rieka, do ktorej nám spadla lopta. A na tamtom brehu som prvýkrát spozoroval Rogasha a majstra Nimba.
"Čo má toto všetko znamenať? Ak ste chceli vo mne vyvolať spomienky, tak vám to vyšlo, ale kde je to, čo hľadám?" spýtal som sa.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

"Třeba přímo tady..." pronesla osoba ne příliš nahlas a zastavila se. Pár okamžiků trvalo, než odhalila svou totožnost tím, že shodila kápi svého oděvu a na to se otočila čelem k Tobě.

Byla to lidská žena, velmi mladá a krásná, dlouhé hnědé vlasy měla spleteny do jednoduchého copu. Hned jsi jí nepoznal, přece jen to bylo mnoho let...
Ale výraz ve tváři za chvilku prozradil, koho máš před sebou.
"Vítej doma, bratříčku!" řekla tiše.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...


"Norma?" vypadlo zo mňa. Už mi to začalo dávať zmysel. Ak je tu Norma, je tu určite aj Rogash a majster Nimbus. Spoznal som svoju sestru po dlhých rokoch. Ale tak trochu som to predvídal. Ale tá zhoda náhod bola až príliš veľká. Dokonca som dostával dojem, že to tu niekto celé vykonštuoval.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“