1. Mise pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Protivník, který byl nejspíše obeznámený s možnostmi použití síly, se po odhození hned vzpamatoval a vyrazil zase na mě, ale to už ho zasáhla moje další technika, která byla určená k jeho zranění. Technika se mi sice povedla a i strážného zasáhla, bohežel to bylo poprvé co jsem ji použil v boji a proto neměla dostačující sílu aby strážného odrovnala. To že ještě stál na noho a znovu se na mě vrhal bylo způsobeno také tím že měl velké odhodlání a vytrvalost, přes to vše bylo vidět že ho blesky zranily a ublížili mu.
.. Povedlo se to,ale asi to nestačí budeme bojovat dál. ..
.. Nejspíš jsem ho naštval, protože se pokouší útočit mnohem tvrději. Musím ho vyřídit co nejdřív a pak pokračovat dál. ..
.. Další dávka blesků by ho asi odrovnala, ale o téhle technice už ví, takže musím použít něco jiného. Zaútočím mu na nohy shodím ho na zem a tím získám spoustu času nato abych ho zabil. ..
.. Použiju k tomu opět sílu, proti ní se nedokáže bránit. Podrazím nu nohy vlnou a až bude ležet na zemi tak ho dorazím uškrtím ho jako toho strážce před tím. ..
Vytvořil jsem další plán, kterým jsem tuto potyčku co nejrychleji ukončit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Povzbuzen částečným úspěchem sis už narýsoval další plán, jak svého soka překonat. Zběžným pohledem do předsíně jsi mohl zahlédnout, že i Nawoe se stále potýká se svým protivníkem a nedosáhla vítězství. Co přesně to mohlo znamenat, sis mohl jen domýšlet, ale tvou hlavní obtíží byl nyní tvůj protivník před tebou, který na tebe dotíral.
Ve svém plánu sis představil zběžný postup dále, ale až nyní sis uvědomil jeden drobný problém, s nímž jsi zapomněl počítat. Abys mohl svého soupeře podrazit s využitím Síly, tak jsi potřeboval volnou vteřinku na to, abys ji mohl použít. Ale neustálé koncentrované útoky ti takovouto skulinu neposkytovaly. Navíc tě pravidelně nutil k dalšímu ústupu a pevnému držení tvé zbraně. Jeho údery kopím byly rychlé a krátké, takže jsi neměl větší potíž včas přesunout svou zbraň, ale nic více ti nedovolil. Rychlou kontrolou sis všiml, že tě tlačí směrem k nejbližší stěně a zbývalo už jenom pár kroků, než se u ní octneš zády. Bylo jasné, že pokud nějakým způsobem nepřevezmeš iniciativu v souboji, tak nebudeš moci svůj plán včas provést, než bude svůj plán, ať už byl jakýkoliv, moct provést útočník.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Vytvořil jsem další plán, který mě mel dovést k vítězství, ale neuvědomil jsme si že má jednu výraznou slabinu, k provedení této věci potřebuju nějaký čas, ale ten nemám. Bod neustálými krátkými a rychlými útoky jsem zatlačován stále dál ke zdi místnosti, ta nejspíš hraje klíčovou roli v plánu protivníka.
.. Musím ho dostat od sebe a pak to ukončit jednou pro vždy. Mám přeci ještě jednu strategickou výhodu, mám tyč a ne meč. Chytnu si meč jako tyč zapnutou čepelí dolů a až znovu zaútočí, tak úder tou čepelí vykryju a po kopí se svezu k němu, pak zapnu druhou čepel a tou zaútočím proti němu. To mi dá hodně prostoru a času na útok, protože kopí neodrazím ale zablokuju, nebude moc přejít do dalšího útoku. Když to vyjde, tak mu seknu ruky a nejspíš i rameno. Pokud ne a bude mít další trik v rukávu, tak aspoň získám prostor pro předchozí plán. ..
Čekám na další útok, který odrazím a pak změním úchop meče a začnu s novou strategií.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Potřeba ukončit iniciativnost protivníka tě přiměla k vytvoření nového plánu, kdy jsi hodlal pro jeho naplnění využít svého skrytého trumfu. Na další útok soupeře jsi zareagoval tak, že jsi mu mečem úmyslně zkusil blokovat jeho kopí, což při jeho rychlých bodnutích nebylo jednoduché. Ale trochu to rozhodilo jeho útoky a při dalším už se blok povedl lépe. Tehdy nastal čas pro tvůj trik s aktivací druhé čepele, sklouzl jsi čepelí po kopí, abys ho držel stranou, abys zaktivoval druhou čepel a rychle jí zaútočil na protivníka. Ten se pokusil o stejný trik jako předtím, změnil svou pozici, kdy se protočil okolo tyče. Ale útok tvou druhou čepelí jej přinutil odskočit nazpět, tudíž se mezi vámi opět vytvořila drobná mezera. Neváhal jsi a podrazil mu nohy pomocí Síly a to směrem zezadu. Strážce se nemohl úderu nijak ubránit a začal padat na zem, ale rychle se prohnul v zádech a švihem se překlopil přes hlavu nazpět na nohy. Tím uskočil tvému bodnutí do země a udržel se naživu - potvrdil tak, že má výbornou rovnováhu celého těla. Ze svého plánu jsi však získal alespoň něco - možnost převzít iniciativu, než se stihne protivník vyrovnat po složitém obranném manévru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“