1. Mise pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Tvoje poznámka k Junovi v něm vzbudila nával vzteku, který jsi nemohl nepocítit, ale jeho vypuštění se naštěstí nekonalo. Pouze k tobě přistoupil na vzdálenost šířky čepele světelného meče s hrozivým obličejem.
Máš kliku, že nejsem v čele týmu. Jinak bych tě označil za nepotřebného a připočítal to do ztrát během akce.
pronesl rozezleně a ještě pár vteřin tě sledoval, než se otočil a vyrazil ke dveřím. Hvězda se jenom pobaveně pousmála a nemohl sis být jistý, co přesně tím sledovala, jen to, že ji to pobavilo.
Nawoe, Jun v čele po schodech - tiše, já s Josterem vás budeme zjistit zezadu. Pokud nebude jinak, tak zabíjet zatím bez mečů a nehlučně.
rozkázala Hvězda a přeskupili jste se dle jejího rozkazu, aby jste rychlým tempem a nehlučně začali stoupat vzhůru. Nawoe nebyla z rozdělení příliš nadšená, ale neprotestovala, ne když jí to nařídila Hvězda samotná. Takhle jste vykráčeli šest pater, než Jun prudce vyrazil kupředu - jeho cílem se stal mladík, který mohl být asi pomocníkem v kuchyni. Jun jej chytil za krk, aby nemohl mluvit a přitiskl jej ke zdi, kde jej držel a přiškrcoval, ale ne tak, aby hned umřel.
Ale, ale, copak tu po nocích slídíš chlapče, nevíš, že to je nebezpečné ?
pronesl k němu výsměšně, zatímco jste dorazili až k nim a mohli sledovat, jak Junovo vzrušení po smrti stoupá.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

.. Konečně se mi to povedlo, ale to teprve začínáme .. nebezpečně se usměje moje vnitřní já nad tím jak se mi konečně povedlo vyprovokovat Juna.
Náš tým vstoupil do útrob hradu, do části pro služebnictvo, nedlouhou chodbou jsme došli až ke schodišti, po kterém jsme se měli dát nahoru. Rozdělil jsem se do dvou párů, Nawoe;Jun a Já;Hvězda. A vyrazili jsme nahoru po schodech. Celou cestu jsem si prohlížel Hvězdu, nepokoušel jsme se to nějak maskovat, stejně by to asi nemělo cenu. V šestém patře se Jun rozeběhl kupředu a zajal nějakého mladíka. Toho hned zajmul a s rukou na krku přitlačil ke zdi.
.. Už je to tady, za chvíli ho určitě zabije ..
Chvíli pozoruji Juna a jeho ruku, která pořád svírala krk a pomalu a jistě přidušovala mladíka.
.. Jen do něj .. popíchne mě podvědomí
Pomaličku poodejdu ke zdi o kterou se opřu a pozoru Hvězdu, která stála bokem k centru dění.
Neměl by jsi ho zabíjen jen kvůli tomu že si na někom potřebuješ vylét vztek,zlost a strach který pramení ze mě. Mohl by mít cenné informace.
Varuji ho s typicky samolibým úšklebkem na tváři a poočku ho sleduji, abych se mohl případně bránit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Zatímco Jun si přimáčkl mladíka, tak ty ses rozhodl pokračovat v pomyslném popichování ho světelným mečem. Jun se na tebe výsměšně podíval a rychlým chmatem mladíkovi zlomil krk, aby ho pak pustil na zem.
Já bych ho pustil a on by přivedl stráže, přece nechceš, abych ohrozil misi ?
pochichtl se Jun a už se chystal mladíka vzít a hodit ho dolů přes zábradlí, aby si vychutnal svou dávku krutosti, když mu Hvězda zastoupila cestu. Nebyla příliš nadšená z toho, jak doposud mise probíhala a jeden ostřejší pohled věnovala i tobě.
To pošťuchování si nechte po misi, ty ho koukej někam odklidit - nebo si snad myslíš, že by nikdo nespatřil povalovat se někde mrtvolu ? Zvlášť potom, co se ozve hlasitá rána od jejího dopadu ?
varovala Hvězda Juna, i tebe, protože jí tvé pokusy neušly. Jun jenom pokrčil rameny, vzal mrtvolu a bez jakékoliv úcty ji vytáhl po schodech, odkud zamířil do chodby, aby ji tam někam uklidil. Když se vrátil, tak jste mlčky pokračovali dál čtyři patra vzhůru, než tohle schodiště skončilo. Následnou chodbou jste dorazili k rozbočce, která vedla do dvou stran hradu a dle odhadu byla nejspíše uprostřed. Hvězda se rozhlédla po přítomných, než si hluboce vydechla.
Nawoe, Jostere jděte támhletudy, já pohlídám Juna a půjdeme tudy - pokryjeme dvě hlavní cesty. Udržujte ticho a nenápadnost, jak jen je to možné.
rozhodla nakonec, šťouchla do Juna, aby vyrazili kupředu a ty jsi osaměl s Nawoe, která se netvářila nikterak vlídně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Jun zabil mladíka a zbavil se mrtvoly, která po něm zůstala.
.. Hmm .. nijak jsem nereagoval
Pak jsme pokračovali o několik pater výše po schodech. Dostali jsme se na chodbu, která se větvila dvěma směry, zdálo se že obě dvě chodby jsou hlavní. Takže nás, nebo spíše Hvězdu čekalo rozhodnutí kam se vydáme dál.
.. Je mi úplně jasné jak nás rozdělí, Ona půjde s Junem a Já s touhle krá... .. pomyslel jsem si
Hned jsem dostal odpověď
.. Vždyť jsem to říkal ..
Rozdělili jsem se opravdu na dva týmy v tom druhém jsem byl já a Nawoe. Hvězda s Junem okamžitě vyrazili kupředu jednou ze dvou chodeb a mám nezbývalo než vyjít kupředu tou druhou.
.. To bude zase otrava. Kdybych šel sám, tak bych měl klid. No aspoň mám koho pošťuchovat ..
Otočil jsme se na podpatku a vyrazil směrem chodba.
Tak půjdeme NE ?? dodám co nejvlezlejším a provokativním tónem

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Rozdělením, ke kterému přikročila Hvězda jsi nebyl nikterak nadšený, ale totéž se dalo vyčíst z výrazu tvé 'parťačky' Nawoe a nikterak nadšeně se netvářila ani Hvězda. Jedinému Junovi to bylo nejspíše jedno. Nawoe jsi se rozhodl popohnat dosti nevybíravým tónem hlasu a okamžitě se na tebe s drsným výrazem otočila.
Podívej, nenávidím tě stejně jako ty mě. Opravdu mě se*e, že musím být s tebou v týmu, stejně jako tebe, ale řekl to velitel týmu a to je teď důležité, náš úkol a to, že dohromady ho splníme. Je mi úplně ukradené, že Jun si myslí, že to je zkouška každého z nás, ale jestli to poděláme, tak to schytáme všichni, jasné ? Tak si nech tyhle trapné provokace pro něj a soustřeď svůj hněv na úkol.
vysypala na tebe své argumenty ostrým a nevybíravým tónem, aby vyrazila tiše, ale rychle kupředu nečekajíc na tvou odezvu. Nasazené tempo prozrazovalo, že tohle vše chtěla mít za sebou co nejdříve. Takto jste pokračovali dále, než jste narazili na menší schodiště vedoucí bokem vzhůru o několik pater, ale hlavní chodba pokračovala dál rovně. Nawoe se podívala krátce na tebe a rozhodla se ti 'z nutnosti' dát prostor k názoru, zatímco sama se postavila tak, že by nejradši pokračovala dál rovně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Potom co mě Nawoe „utřela“ a vyrazila dál chodbou, po které jsem ji z donucení následoval, se mi v hlavě rodily nejrůznější teorie a nápady na to jak jí vyprovokovat ještě víc.
.. Já tě stejně dostanu a až se neudržíš, tak se tě zbavím ..
Každopádně se zdálo že k nějakému záchvatu nemá daleko. Po chodbě jsem došli až k nějakému schodišti, po kterém se nechalo jít nahoru, ale také dál po chodbě.
Hned jak jsme se zastavili, tak jsem začal mít nutkání, stejné jako v katakombách, že tam nahoře něco je. Byl to jen pocit, který hned zmizel, ale přes to.
.. Musím se tam podívat, podle té mapy je cíl stejně až v nejvyšších patrech ..
Můj názor tě stejně nezajímá hned se chytnu možnosti něco říci a doplním to dalším úšklebkem ze své sbírky, které jsem pilně trénoval před zrcadlem.
Ale myslím že by jsme měli jít nahoru, náš cíl je přeci nahoře!!
Takže? Co myslíš?

Optám se nakonec na její názor, který mi je stejně ukradený.
.. Půjdu nahoru, tak jako tak. ..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Myšlenka na provokování Nawoe se ti zalíbila a hodlal jsi ji přiživovat, jak jen to šlo, nehledě na důležitost této mise. Ale na tvoje rýpnutí nereagovala a jenom se podezřele zadívala směrem po schodišti vzhůru, kudy jsi navrhoval jít. Chtěla se otočit zpět do chodby, když s sebou mírně cukla. Důvod toho cuknutí jsi pocítil o chvilku později také, protože z chodby se k vám někdo blížil.
Zdá se, že teď už stejně nemáme na vybranou.
poznamenala jenom, když vykročila na první schod a vyrazila kupředu. Opět na tebe nečekala, takže ti nezbylo než vyrazit za ní vzhůru po schodech. Po schodišti jste vystoupali několik pater do menší chodby, která vedla stejným směrem, kterým jste mířili předtím. Navíc po jedné straně chodby byla okna ven na střechu, po níž by se dalo s jistou dávkou opatrnosti kráčet. Na druhé straně bylo množství dveří, které sloužily k obytnému účelu. To znamenalo, že zde mohlo být hodně lidí, pokud by pokoje byly plné. Občas se na chodbě vyskytla také nějaká ta květina či obraz směšně oblečených postav.
Ušli jste sotva dvacet kroků, když se znova ozval zvuk někoho přicházejícího proti vám. Nawoe se začala rychle rozhlížet po způsobu, kterým byste se vyhnuli případné konfrontaci a nenarušili tak své utajení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Nawoe se opět nedala vyprovokovat a začala , bez ohledu na mě, stoupat vzhůru po schodech do dalších pater. Po chvilce stoupání jsme opět stáli v chodbě, která byla užší a menší než ta předchozí, co však bylo důležité bylo to že vedla stejným směrem jako ta předešlá. Na jedné straně byla řada oken a na straně druhé dveře, nejspíše od pokojů nějakých lidí.
.. No super zase nic ..
.. Ne něco tu je a jde to proti nám ..
Podíval jsem se okolo a nemohl jsem si nevšimnout toho že Nawoe si potenciálního nebezpečí všimla dřív než já.
.. To není možný, není lepší než já ..
Ale taky už začala hledat úkryt, nezdálo se že by věděla co dál.
.. Nemůžu s tím bojovat, prozradilo by nás to a cíl by utekl a nebo v lepším případě by to přilákalo ochranku. A ta určitě nebude složená jen z těch o kterých mluvili na lodi ..
.. Musíme ven jít do místností je moc nebezpečné ..
.. Mohl bych jí tady nechat ať si dělá co chce, ale nejvíc jí naštve že jí někdo jako já pomůže ..
Chytnu Nawoe za rameno a lehce zatáhnu směrem k sobě, pak rychle se vykročím k oknu skrz skrz které se chci dostat ven na střechu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Zatímco se k vám blížil potenciální problém, který by mohl ohrozit hladký průběh mise, tak tě jako prvního napadla alternativní cesta, jíž Nawoe přehlédla. Po chvilce zamyšlení jsi se rozhodl ji 'zachránit' - přitáhl jsi ji za rameno směrem k sobě a jasně jsi zamířil k oknu. Z počátku to vypadalo, jakože se ti Nawoe pokusí ono chytnutí nějak agresivně oplatit, ale udržela se a tak jste chvilku na to stáli na druhé straně oken.
Příště stačí říct.
sykla jenom a po krátkém rozhlédnutí vyrazila vpřed. Její výraz byl nyní takový rozporuplný a těžko jsi mohl odhadnout, co si doopravdy myslela. Nakonec ti stejnak zase nezbylo, než pokračovat dál, směrem kupředu, až jak vám to střecha dovolí. Takhle jste bez potíží dorazili podél oken až ke konci chodby, kde byly schody dolů, nikam dál. Cestou jste se vyhnuli možnému kontaktu s dalšími dvoumi osobami, pouze jste se skryly za přepážkou mezi okny. Pokud byste pokračovali dál po střeše, tak byste za chvíli mohli seskočit na o něco nižší střechu a dále k vyšší stěně, která tvořila hlavní část hradu. To by znamenalo nejspíše další šplhání vzhůru.
Bude lepší pokračovat zase vnitřkem.
poznamenala Nawoe, zkontrolovala prostor za nejbližším oknem a poté jej otevřela a počkala, jak na to zareaguješ ty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Bez větších potíži jsem se dostali k oknu a vylezli ven na střechu, po které se dalo bezproblémově jít dál, během přesunu po římse nás minula skupinka nejspíše dvou lidí, kteří nás vůbec nezaznamenali a dál si šli po svém. Na místě, kde končila okna, jsme byli opět vystaveni rozhodnutí, kam dál pokračovat.
.. Na konci té chodby jsou schody dolů, což znamená že nejspíš povedou na místo odkud jsme přišli, ale mi potřebujeme nahoru ..
.. Kdybychom šli po tý zdi, tak by jsme byli k cíli mnohem blíž a nejspíš i dřív ..
.. Mám ještě celou výbavu na šplhání a ta zeď může mít plus, mínus 20m ..
.. Hmm možná že by to šlo, za předpokladu že ona má ještě nějaké lano a skoby ..
.. Za pomocí cepínů a drapáků by se tam nechalo vylézt a jestli máme ještě další lano a skoby, tak to dáme bez problému .. Začal jsme se opět přeceňovat a vytvářet další skoro neproveditelný plán
.. V té zdi jsou určitě senzory, patří už ke hlavní budově ..
Po té zdi by se možná dalo vylézt nahoru, i když v té zdi budou nejspíš senzory, byli naivní kdyby je tam nedaly. Zauvažoval jsem nahlas
Nejspíš musíme jít zase vnitřkem a pokračovat po té chodbě. domluvím a čekám jestli k tomu Nawoe bude něco mít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Zastavil jsi svým proslovem postup Nawoe a ta jej začala zvažovat a prohlížela si stěnu před vámi. Chvilku nic neříkala a snažila se dohlédnout dál, než bylo možné pouhýma očima.
Nahoru by to možná i šlo, ale otázka je, jestli se tamtudy dostaneme dál až do pokojů našeho cíle. Na zdi senzory nejspíš nebudou, kdo by čekal, že se tamtudy bude někdo škrábat.
poznamenala zamyšleným hlasem a bylo vidět, že o téhle možnosti uvažuje, byť jí nebyla navenek příliš nadšená.
Ale obávám se toho, že by se vnějšek jeho komnaty mohl monitorovat a byli bychom spatřeni před tím, než by jsme se ke guvernérovi dostali. A to by mohlo zmařit plán A.
prozradila své obavy z tohoto plánu a okno mírně přivřela a stoupla si bokem, aby během vašeho rozhodování neriskovala to, že byste byli odhaleni.
Ale možná by se dalo jít po té boční římse nahoře, která je o něco níž, než samotná střecha a nemuseli bysme být vidět do poslední chvíle.
podotkla ještě a ukázala na nepříliš širokou římsu, která by v těchto mrazivých podmínkách mohla být nebezpečně kluzká. Vedla však po celé straně horní části hradu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Nawoe, která se více přitiskla ke zdi, vzala v úvahu můj nápad a dál ho rozvíjela a vylepšovala, nakonec došla k závěru, že jít přímo poté zdi by nám zabránilo v přímém vstupu do guvernérových prostorů. Ale všimla si římsy, která byla o něco níže, přímo pod komnatami a z té by se dalo do komnat dostat nepozorovaně. Jediný problém byl v tom, že římsa byla nejspíš omrzlá.
.. Tohle bude nejspíš ta nejbezpečnější cesta, kterou se dá dostat do komnat. ..
.. V komnatách bude guvernér nejspíš sám, takže se vyhneme ochrance, která bude venku před vstupem. Boj s ochrankou můžeme nechat na potom, nebo případně pro někoho jiného .. Tím jsem měl samozřejmě namysli Juna
Myslím že bychom to měli udělat takhle, myslím přejít přes tu římsu, bude pro nás lepší zajmout guvernéra bez boje a pak je donutit kapitulovat nebo pobít a mít přitom jistotu že nám guvernér neprchne.
Podle výrazu, který Nawoe nasadila když uvažovala o mém návrhu, jsem usoudil, že se něčeho bojí nebo se něčeho obává. A tak jsem ji nemohl odepřít další možnost jí popíchnout.
Nebo se snad bojíš výšek?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Rozvinutí tvého nápadu o využití římsy, místo střech samotné jsi i přes riziko omrznutí schválil a předložil jako plán vašeho dalšího postupu. Nakonec jsi k tomu dodal mírné pošťouchnutí, kterým jsi chtěl pokračovat v trvalé snaze o provokování Nawoe. Ta ti při zmínce o výškách věnovala značně skeptický pohled.
Nezapomeň, že nevíme, která přesně komnata patří guvernérovi a nebyla bych si jistá tím, že nemá žádné stráže v pokoji.
poznamenala a osvětlila skutečný důvod svých obav o tenhle plán. Narážela tak na to, že místnosti jsou uvnitř hradu značeny, o což venku určitě nezavadíte. Popošla však o něco blíže k oné stěně a řádně si ji prohlédla.
Každopádně se nebudeme muset potýkat s nějakými lidmi, takže tudy půjdeme - dostaneme se do nějakého pokoje a odtamtud vnitřkem ke guvernérovi. Kdyby jsme šli skrz okno a měl tam stráže, tak ty by se nás mohly pokusit zadržet na tak dlouho, aby stihl utéct dveřmi. Opačně by musel jedině oknem a ... to by pro něj nebylo východisko, pokud by nechtěl zemřít.
rozhodla se Nawoe poupravit plán a vyrazila kupředu ke stěně, hned poté, co dovřela potichu okno. U stěny počkala na tebe, stejně jako na to, jak se hodláš dostat nahoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

S Nawoe jsme se shodli na tom, že nejlepší bude pokračovat dál a nepozorovaně nahoru, po zdi a pak nepozorovaně po římse , až k pokojům, které jak jsme předpokládali patří cíli a nebo někomu ze zdejší smetánky.
Nawoe zavřela okno a vyrazila ke zdi po které jsem hodlali šplhat nahoru. Hned jak k ní dorazila počkala na mě a na to jak se hodlám dostat nahoru.
.. Jako by doufala že se nedostanu nahoru sám bez její pomoci ..
.. Mám ještě celou výstroj, a k tomu ještě svoje tekuté lano ..
.. Nejdřív musíme vyšplhat k římse a pak od ní nahoru ..
.. Takže to udělám úplně jednoduše, obléknu si výstroj, tím myslím drapáky, uvážu si lano okolo pasu a za pomoci cepínů, polezu k římse. Mám pět skob, takže vždycky každý dvojnásobek výšky dám skobu a provlíknu lano. Po něm bude moc lézt Nawoe za mnou. No a až budeme na římse, tak zase za pomoci cepínů,drapáků a tekutého lana vylezeme nahoru. ..
.. Kdybychom měli ještě nějaké lano, tak by jsme mohli lézt celou dobu s jištěním ..
Mohli by jsme to udělat asi takhle, polezu první a přibližně každé čtyři metry dám skobu,a skrz ně provléknu lana, ty pak můžeš lézt po nich. A nebo jestli ti zbylo nějaké lano, tak ho můžeme navázat pomocí „Rybářské spojky “a lézt spoju. Lézt bez jištění by tady bylo až moc nebezpečné a naví když je to namrzlé. Z římsi se pak dostaneme nahoru po mém tekutém laně.
Po vyčerpávajícím popisu očekávám názory a kritiku od své parťačky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Nawoe chvilku dumala nad tím, jak popisuješ svůj plán vylezení nahoru, aby nakonec souhlasně pokývala hlavou a začala si vytahovat vlastní vybavení z batohu. Vytáhla si nakonec vlastní drapáky a zkontrolovala, jestli budete mít dostatek lana, což se nakonec potvrdilo. Nechala tě tedy uvázat onu "Rybářskou spojku", čímž dala najevo, že lezení nepatří mezi její oblíbené činnosti, i proto se ti nyní v tomhle podrobovala.
Jsem připravena.
poznamenala pouze stroze Nawoe, když jste skončili s přípravami a mohli začít lézt nahoru. Nawoe ti ochotně přenechala vůdčí pozici a z počátku především sledovala, jak postupuješ vzhůru ty, než se věrohodným napodobováním tvých pohybů začala soukat nahoru taky. Během vaší cesty vzhůru to byla úplně jiná Nawoe - spolupracující, ochotná naslouchat, taková, jaká nejspíše je, když je pouze v přítomnosti Hvězdy. I proto vám cesta nahoru netrvala dlouho a za chvilku jste byli už oba na římse připraveni pokračovat dál. Nawoe se odjistila, jakmile měla pevné místo na římse a čekala na tebe, protože po vylezení jsi byl před ní a snažit se v těchto podmínkách dostat před tebe by bylo hodně složité a pro vás i zbytečně nebezpečné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“