4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Byly tomu již dva měsíce od tvého návratu z Loku a během té doby sis také splnil dvě nikterak nezajímavé doprovodné mise. Informace, které jsi předložil Radě, poskytly všechno potřebné k odhalení identity velitele organizace, jenž byl dva týdny na to polapen i se širším vedením, Nask však na seznamu zadržených nebyl. Krátce po příjezdu jsi se také sešel s mistrem Kcajem a zeptal se ho na doslovnost výkladu a také na historii Řádu a závazky. Ohledně Kodexu ses dočkal odpovědi, že jeho výklad není potřeba brát doslovně, musí se hlavně držet hlavní myšlenky, která je nejdůležitější. U vztahů už odpověď nebyla tak jasná, ale došel k závěru, že se vyrojily obavy o tom, že by mohlo dojít k zakládání silných klanů uživatelů Síly, čehož by se dalo i zneužít a mohlo by to být nebezpečné, stejně jako zmínil, že se často vyskytují výjimky. Při vlastním průzkumu jsi dokonce narazil na jméno, jež jsi nedávno poznal - Linx či na jméno mistr Ki-Adi-Mundiho. Příliš schůzek jsi neměl ani s Triellette, která si nejprve hledala práci a pak zařizovala ubytování, přesto jste spolu už byli jednou v divadle. Tvá zranění se navíc také dala dohromady a dosáhl jsi i jistého pokroku v technice, jejíž počátky tě Alex začal učit. Nyní jsi byl ve svém pokoji a za dvě hodiny jsi měl od rady obdržet nový úkol.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Tyto dva měsíce, kdy jsem neměl žádnou dlouhodobější a náročnější misi mimo Coruscant jsem využil k přemýšlení a bádání nad svým dalším osudem. Měl jsem čas se zklidnit a dojít k názoru, že nechám věci plynout a konat budu až tehdy, když si to bude situace přímo žádat. Ani na Triellu jsem nijak nespěchal, a protože měla hodně zařizování, ani jsem ji mockrát neviděl. Část času jsem také využil k odpočinku a procvičování se jak v boji, tak i v Silových technikách. Mise na Loku byla totiž fyzicky i duševně náročná a na odpočinek a trénink jsem neměl moc času a příležitostí. Teď jsem však cítil, že mě rada opět poctí nějakým obtížnějším úkolem a možná jsem se i těšil, i když mi bylo jasné, že taková mise by pravděpodobně znamenala odjet z Coruscantu a nějaký čas se vůbec nevidět s Triellou. Teď mi ale nezbývalo než čekat, protože k radě jsem byl "objednán" až za dvě hodiny. Rozhodl jsem se proto ještě vypravit se do zahrad a lehce potrénovat, abych se následně ve svém pokoji osprchoval a upraven vyrazil vstříc novému úkolu k radě.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Předtím, než se vypravíš k slyšení u Rady, kde dostaneš přidělený nový úkol, tak si dopřeješ lehčí trénink v zahradě, stejně jako osprchování, aby jsi se před zkušené mistry dostavil ve vší čistotě. Přišel jsi přesně včas a bylo to právě akorát, aby jsi vstoupil dovnitř a hned se tedy postavil před zasedající mistry. Dva z nich tu nebyli přítomni, Mace Windu a Coleman Trebor, ostatní seděli pohodlně usazeni na svých místech včetně mistra Yody.
Ah, rytíř Nur Ebion dorazil, nový úkol pro tebe máme.
pozvednul svůj pohled tvým směrem nejváženější žijící Jedi a tvářil se ... neutrálně, tedy pokud by se to tak dalo nazvat.
Tvou další destinací bude Gamorr.
ujal se slova mistr Saesee Tiin a tobě hned došlo, že to on bude dnes tvým hlavním zadavatelem úkolu.
Bude tam na tebe čekat člověk z Republikové rozvědky, který ti v úkolu pomůže a podá ti lokální informace. Společně budete muset nalézt nastávající klanovou matronu, jinak by mohly vypuknout boje mezi místními klany.
vysvětlí mistr Tiin, základní povahu tvého úkolu a nyní ti dá prostor.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Rada zasedá neúplná, ale to mi celkem nevadí, protože vím, že by stačil i jediný mistr na to, aby mi další můj úkol zadal. A tak se také stalo. Ujal se slova mistr Tiin a oznámil mi misi na Gamorr. V souvislosti s rozvědčíkem republiky, matronách a možnými klanovými bitkami se mi trochu zježili chlupy na rukách, ale na druhou stranu jsem byl rád, že se alespoň nebudu muset převlékat za někoho jiného. Klidně jsem tedy mistrovi odpověděl a následně se ho zeptal na doplňující podrobnosti.

Jak si přejete, mistře. Předpokládám tedy, že to bude oficiální mise. Kde se mám setkat s tím člověkem z rozvědky a jaké mohu očekávat uvítání od místních?

Stál jsem rovně a s rukama sepnutýma za zády očekávajíc odpověď na mé, né příliš důležité, ale základní otázky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
V napjatém postoji, který by se dal bez okolků přirovnat k vojenskému pozoru, jsi položil několik svých otázek a čekal na doplňující informace. Mistr Tiin se vážněji zachmuřil a tím ti i prozradil, že ne všechny další informace budou přívětivé.
Ano, jedná se o oficiální misi. Tak oficiální, že nepoletíte na Gamorr sám. Muž z rozvědky vás bude čekat už v kosmoportu a připraví vám ubytování. Od ostatních ale nečekejte přívětivé přivítání, spíše pohrdavé a ne nijak milé. Tato výpomoc byla domluvena za pomocí diplomatů, kteří o naší vůli pomoci dlouho gamorreany přesvědčovali a nebylo to jednoduché - svým způsobem vás tam budou muset strpět.
odpověděl ti mistr Tiin a natočil se mírně k mistryni Shaak Ti.
Poletí s vámi zástupkyně HoloNetových zpráv, která bude o všem dělat reportáž. Má to posloužit víře, že Republika nepodporuje rozpory, ale naopak se je snaží diplomaticky rozehnat. Tohle není oficiální, ale rádi bychom, abyste na ně během této mise dohlédnul.
přidá mistryně Ti informace o tvém doprovodu, který tak bude čítat minimálně reportérku samotnou, ne-li nějaký její doprovod.
Tahle mise je důležitá rytíři Nur Ebione, jistě se k vám doneslo, že v poslední dobou vzrůstá na mnoha světech Republiky napětí a nespokojenost. Úspěch této mise by mohl výrazně přispět k uklidnění situace. Mistr Yoda je přesvědčen, že vy jste pro tuto misi dobrá volba.
doplní mistr Tiin další informace, aby se na chvilku odmlčel a přepustil ti možnost slova, protože jistě budeš mít nějaké případně otázky či připomínky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Už tím prvním oznámením, že pojedu na Gamorr jsem nebyl nijak nadšen, ale když jsem se dozvěděl ještě další otřesné informace, byl jsem dokonce znechucen, což na mě bylo jistě i poznat. Jen tak tak jsem vydržel, až mistr Tiin i mistryně Ti domluví, abych mohl ne odpůrným, ale také ne nijak zvlášť vybíravým způsobem odpovědět.

Takže, když si to shrneme, mám letět na planetu, kdě mě nechtějí vidět ani z dálky prolétat, moje pozice bude na vratkých nohách přihlouplé republikové diplomacie a ještě budu mít za zadkem reportérku?

Trochu nechápavě se rozhlédnu po místnosti a ostatních mistrech, ale protože vím, že s tím nic nenadělám, nezbyde mi než si rezignovaně povzdechnout a přijmout mise tak, jak je.

No výborně.. Kdy mám vyrazit mistře?

To bude asi jízda. Tu reportérku mi byl sith dlužnej. Snad se mi aspoň nebude plést pod nohy, i když jak tak znám novináře, tak ti strčí čumák i mezi světelný meče.

Při svých myšlenkách si lehce odfrknu a čekám na odpověď mistra Tii. Ani si neuvědomím, že mnoho ze zde přítomných mistrů je schopno cítit a slyšet moje myšlenky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Na nové informace se ani zdaleka netváříš příjemně a vlastně se to ani nesnažíš nikterak maskovat. Neunikne ti změna výrazu ve tvářích mnoha mistrů, ne-li všech, kteří jsou přítomni.
Hmm, úkol jednoduchý snad čekal jsi ? Výlet k vodě snad přál sis ? Emocemi strhnout se necháváš, to dobré není. Kontrolu procvičit měl by sis, neb rytířem Jedi jmenovali jsme tě a rytíř Jedi své emoce pod kontrolou má.
pronesl poněkud ostřejším tónem mistr Yoda a během svého kázání si vypomáhal virtuálním pošťuchováním své hůlky směrem ke tvému tělu.
Úkol to opravdu nebude jednoduchý, ale při tom posledním sis počínal dobře i přes drobné nedostatky. Navíc máš možnost svým vystupováním a prací názor na Jedie mezi Gamorreany zlepšit, i proto jsi byl vybrán, aby si prezentoval ne Republiku, ale Řád Jedi. Pokud se však necítíš schopný čelit tomuto úkolu, tak můžeme přistoupit k vyslání jiného rytíře.
připojil se do diskuze mistr Tiin a i když neměl tak káravý tón jako mistr Yoda, přesto některá slova tímto směrem zdůraznil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Jistě, omlouvám se, mistře.

Řeknu omluvně až pokorně na tvrdá a káravá slova mistra Yody, abych se následně otočil na mistra Tiina a po jeho ne tolik tvrdých, leč také ostrých slovech ho ujistím o svém přesvědčení sloužit radě a řádu Jedi, i když to je značně nakousáno.

Jsem schopen tomuto úkolu čelit mistře a budu reprezentovat řád Jedi jak nejlépe budu schopen. Kdy mám vyrazit?

Pokorně se ukloním a čekám na poslední podstatnou odpověď a to, zda mě misři již propustí ze svých zkoumavých očí, které mě jistě prošpikovali do hloubky duše a poznaly veškeré mé pochyby.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Po uvědomění si svého trochu přehnaného jednání a karávém počinu od mistrů Rady následuje tvá pokorná omluva. Jisté napětí z výrazů mistrů zmizí, přesto se mistr Yoda stále tváří zachmuřeně.
Odlétáš za šest hodin z hlavního kosmoportu. Poletíš diplomatickou lodí společně s reportérkou. Připomínám, že s ní nemusíš dělat rozhovory, souhlasili jsme pouze s tím, že bude mít možnost, v rámci jejího bezpečí, průběh vyšetřování natáčet. O únik informací by ses nemusel obávat, protože reportáž nesmí vyjít dříve, než s úkolem skončíš. Provázet tě Síla.
sdělí ti zbývající informace mistr Tiin, nyní opět vyrovnaným tónem jako na počátku, ale pohled mistra Yody ti ještě zabrání v odchodu.
Sobě omluvit se měl bys, neb o sobě pochyby největší máš. O pozici Jediho nepochybuješ tak jako o sobě pochyby máš. Sobě omluv se a sebe poznej, pak cesta tvá opět v rovnováze bude.
dodal ještě mistr Yoda poučku, než jeho hůlka klepla o podlahu, kam jí nechal volně spustit. Nyní tě ze slyšení před Radou pustil svým zrakem i on a to pro tebe znamenalo šest hodin přípravy na odlet, stejně jako na to, co by tě mohlo čekat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Konečně jsem se od mistra Tiina dočkal posledních důležitých informací a byl jsem jenom zvědav, jak vše bude probíhat s tou reportérkou. Bylo sice pěkné, že s ní rozhovory dělat nemusím, ale když budu odmítat, bude to zřejmě vypadat jako určitá neochota, což by se následně mohlo projevit tím, že se mi při práci bude plést pod nohy víc, než když s ní budu mít dobrý vztah.

Děkuji mistře.

Ukloním se a už už se chystám opustit místnost rady, když me ještě zadrží mistr Yoda, který mě má jistě přečteného až do morku kostí. To mi i tak trochu vadilo, na druhou stranu jsem věděl, že mistr Yoda má vždycky pravdu. Každopádně mi jeho slova nebyla nikterak příjemná, a tak jsem zareagoval pouhou další úklonou kterou jsem doplnil jediným slovem.

Mistře.

Abych se následně konečně otočil a opustil místnost i nejvyšší radu Jedi a zamířil na svou ubikaci, abych se připravil na další misi jak po duševní, tak i po materiální stránce. Sbalil jsem si běžné věci a nezapomněl jsem ani na svůj datapad. Poté jsem strávil nějaký čas meditací a nakonec přišla doba příjmu potravy před odletem, což bylo možné pouze v jídelně. Tím jsem ukončil své nezbytné přípravy a byl jsem připraven vydat se do kosmoportu, abych stihl svoji diplomatickou loď včas, nejlépe abych tam byl dřív než ta reportérka.

Co to asi bude za ženskou? To nemohli poslat chlapa? Už takhle s těma ženskejma mám potíže.

Postěžuju si v duchu, ale na druhou stranu jsem rád, že Triellu mám.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Po zabalení běžných věcí, které by se ti mohly hodit, tedy základní lékárničky, lumy, kratšího lana, jedné sady oblečení navíc, makrodalekohledu, komlinku a svého datapadu. K tomu samozřejmě světelný meč, než jsi se oddal meditaci před tím, než jsi se před odletem rozhodl ještě něco pojíst.

Ke kosmoportu jsi dorazil čtvrt hodiny před plánovaným odletem, ale tvé přání dorazit dříve než reportérka nebylo bohužel splněno. Asi čtveřici mužů tam dirigovala na první pohled lidská žena, ale se sytě růžovou kůží a fialovými vlasy, což ti prozradilo, že se jedná o zeltronku. Její dlouhé vlasy povlávaly s proudícím větrem, stejně jako její dominantní hlas popoháněl muže nakládající snad celé nahrávací studio. Už na první pohled působila neuvěřitelně sebejistě a odhodlaně, ale také přesvědčivě, což bylo v její profesi dost nezbytné. A dle běžných měřítek byla více, než atraktivní - prostě žena vhodná pro pozici reportérky na níž hledí miliardy posluchačů.
Ááá náš hlavní hrdina, vítejte.
pronesla s hraným nadšeným úsměvem a zamířila k tobě, zatímco v nitru jsi cítil náznaky podezíravosti, přesto si své emoce dovedla dobře hlídat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, kosmoport

A už je to tady, ta baba si sebou veze snad půlu Holonetového studia. To bude zase akce.

Pomyslím si ještě předtím, než si mě reportérka všimne. Když mě osloví, nezbyde mi než popřít její slova a zároveň jí pozdravit.

Zdravím vás. Rozhodně ale nejsem nějaký hlavní hrdina. Spíš by vás měli zajímat Gamorreani. Už máte vše připravené k odletu?

Otáži se nakonec a pohledem přejedu její poskoky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport:
První přivítání reportérky odbudeš poměrně ledabyle a netváříš se přitom kdovíjak nadšeně, což jí samozřejmě nemůže uniknout a nepříliš nadšený pohled ti opáčí.
Ah, kdy potkám Jediho, který by měl aspoň trochu k reportérům, nebo si snad myslíte, že jste jediní kdo něco dělá pro galaxii ? Ta vaše arogance je až otravná ...
postěžovala si otráveně, aby se otočila na své kolegy a popohnala je několika ostrými výrazy k nakládání.
Do pět minut to budou mít hotový. A o Gamorreany se budu zajímat, až nějaké uvidím, do té doby mě zajímáte vy. A ještě byste si měl uvědomit, že hlavním hrdinou jste taky vy, už proto, že to bude reportáž o muži, který bojuje za dobro Republiky, statečném rytíři Jedi. A musíte se mnou spolupracovat, bylo mi řečeno, v tomhle nebude problém.
vyjede po tobě ostře a dost věrohodně napodobí tón, kterým jsi ještě před chvilkou mluvil k ní, když jsi jí oplácel její přivítání. Svůj výstup zakončila ledabylým úsměvem a zamířila po rampě nahoru do lodi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Kosmoport:

Na její první reakci nijak neodpovím a jenom mírně zakroutím hlavou a následně sleduji, jak popohání chlápky, co pro ni pracují.

Ti z ní musí bejt odvázaní..

Pomyslím si, ale to už je tu další příval slov, na které již musím zareagovat chladným tónem, leč ostrými slovy, při chůzi směrem do naší lodi.

Já nejsem nijak zajímavý a rozhodně jsem se vás já ani žádný jiný jedi neprosil, abyste z nás dělala nějaké hrdiny. A jinak, dělám jenom svou práci, kterou mě nejvyšší rada Jedi pověřila. A milá dámo, mě bylo zase výslovně řečeno, že vám nemusím poskytovat žádné rozhovory, takže se uklidněte. Točte si co chcete, jenom se mi nepleťte pod nohy a dávejte na sebe pozor, aby jste nepřišla k nějaké úhoně. Nevěřím, že tohle bude jenom politická mise plná nic neříkajících frází a slov, mám takový pocit, že nám půjde o krk, tak jako to vždycky bývá, ale to by vás mohlo bavit, že?

Až nějak příliš jsem se rozpovídal, a tak jsem se teď necítil nijak zvlášť skvěle a doufal jsem, že během cesty se s reportérkou bavit nebudu muset.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Kosmoport:
Tvá odpověď přinutila reportérku se zastavit a nadšeně se ohlédnout tvým směrem s podivným zábleskem v očích.
Můžete mi to zopakovat do kamery ? To byla skvělá pasáž, diváky by to určitě nadchlo ...
zeptala se, jakoby dosavadní diskuze bylo pouze přátelské pošťuchování, které je mezi vámi běžné. Rychlost s kterou tato reportérka přepla z ostrého do přívětivého tónu byla až děsivá.
A to s těmi rozhovory vím, ale když budete chtít, tak to zakázané není. A nebojte se v nepletení se pod nohy jsem dobrá, ale trochu mě zaráží vaše přesvědčení, že tam půjde o krk. Neletíte tam snad právě proto, aby o krk nešlo ? Aby se všechno vyřešilo bez problémů, hezky diplomaticky a smírně ?
pokračovala dál reportérka, která ti kráčela v patách a zdála se odhodlaná z tebe něco vypáčit. Z ní jsi mezitím drobně vycítil až přehnanou zvědavost a touhu odhalit něco zajímavého.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“