4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Les:
Mnoha lepšími? Ale nebuď tak upejpavá, moje informace o tom, co se kde chystá se ti tolikrát hodily a nebyla bys tam, kde jsi teď. S trochou štěstí by ses mohla prodávat těm luxusnějším a ne být hvězdou.
odsekl uraženým tónem Dirm, zatímco se jeho muži rozestavěli tak, aby byli kryti landspeedery, i když jste byli jenom tři. Rozhodně tenhle muž nechtěl ponechat nic náhodě.
Co jsem zač? Vy jste jeden z těch lepších po mně? Já jsem ten podnikavý člověk, kterému jste zdemolovali barák a zničili skvělý byznys.
otočil se Dirm na tebe a chvilku mával blasterem tak, že sis nemohl být jistý, kdyby chtěl vystřelit. I když však jeho mávání blasterem mohlo působit ledabyle, tak sevření a rozložení prstů prozrazovalo dostatek zkušeností na kvalitní ovládání této zbraně.
Jen jsem tak nějak očekával, že vás bude víc. Nebo jste zbytek poslali dělat ten bordel do paláce? To by vlastně dávalo smysl ... každopádně jsem velice, ale opravdu velice naštvaný. A to pro vás není dobré,
připojil Dirm bližší vysvětlení a natočil se na Letyru s nejsladším úsměvem, který v tuhle chvíli dovedl. Nutno podotknout, že se ti vybavilo několik hezčích gamorreanských výrazů než byl tenhle úsměv.
A nyní ... Letyro, ty můj kvítečku, byla bys tak laskavá, sesedla a přešla tamhle k mým mužům s rukama nad hlavou? Ideálně by sis mohla odložit, abych věděl, že nemáš žádnou skrytou zbraň, ale přeci jsem gentleman a nebudu tě nutit se svlékat před tolika muži,
zazubil se Dirm, byť stále dával pozor i na tebe. K tvému štěstí gamorreanka zatím nijak nereagovala a vyčkávala na situaci - i jí očividně došla nevýhoda ve vašem postavení a počtu.
Radši budu běhat nahá na Hothu, než jít s tebou,
odsekla ostře Letyra a Dirmovi tím radost očividně neudělala. vlastně jej rozlítila natolik, že natočil blaster jejím směrem.
Měla bys pochopit, že nežertuju, tak koukej kur*a slézt a přejít k nim, nebo tě odprásknu osobně!
zvýšil Dirm hlas a prozradil tak, co nejspíš hodlá udělat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Les:

To mě skutečně mrzí.

Odpověděl jsem jenom trochu unaveně a myslel jsem si svoje. Evidentně nemělo cenu vést jakoukoli komunikaci s tímto mužem, a tak jsem radši poslouchal jeho interakci s Letyrou. Zároveň jsem se rozhlížel po okolí a přemýšlel jak se dostat z téhle šlamastiky, když mají tak velkou převahu a já nejsem zrovna tak úplně čilý. Neměl jsem z chlápka a jeho nohsledů nějak velký strach, na druhou stranu rozum mi radil nezahrávat si a pokusit se dostat z této situace s co nejmenšími ztrátami. Hledal jsem proto nějakou výhodu, kterou bych mohl využít nebo nějaký jiný způsob, jak se z toho dostat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Les:
Využil jsi té chvilky, kdy se Dirm vybavoval spíše s Letyrou, která se rozhodla mu odporovat a pořádně se rozhlédl po okolí. Mimo cestu se nacházelo po stranách několik křovin, samozřejmě stromy po obou stranách. V dohledu nebyl žádný spadlý kmen nebo větší větve, takže jste tu byli pouze vy tři na třech gworragzích, dva landspeedery bokem blokující cestu, kdy se za vzdálenějším bokem kryla vždy čtveřice mužů. Mírné plus jsi měl v tom, že díky nativní velké výšce gworragha jsi byl ve výšce zhruba dvou metrů minimálně, i když jsi seděl. A sám gworragh byl opravdu masivní, kdy by teoreticky mohl porazit banthu, aniž by se výrazněji snažil. Po tvé odpovědi se však Dirm otočil tvým směrem a nechal Letyru chvilku být.
Tebe to mrzí? Tebe mrzí, že jsi ubohému obchodníkovi zkazil jeho velký kšeft?
zeptal se ostře a pocítil jsi sarkasmus od Letyry, byť radši nic neřekla. To, že si odpustila svou obvyklou poznámku dost jasně naznačovalo, že tohoto muže nechce provokovat více, než by bylo nezbytné.
Víš co, začnu s tebou. Slez z té obludy a postav se smrti jako krysa, co ničí životy ostatních. Nechce se mi střílet nahoru,
namířil na tebe blaster a vyzval tě k tomu, aby ses postavil na popravu na zem, před svého gworragha. Blaster nyní už jasně mířil tvým směrem a Dirm se skoro nemohl dočkat, až stiskne spoušť.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Les:

Trochu se zdálo, že muž neměl ponětí o tom, s kým má tu čest, což mohla být má výhoda. Na druhou stranu právě kvůli únavě, která na mě lehce dopadala, jsem nebyl příliš schopen vymyslet plán, ve kterém by mi to výrazně pomohlo. Byl jsem stále připraven ihned tasit meč a odrazit případný výstřel, na druhou stranu kdyby začal střílet, tak by začli střílet pravděpodobně i ostatní a to by asi nebylo úplně nejlepší pro přežití naší skupiny. Nezbývalo mi tedy nic jiného, než sáhnout po Síle a doufat, že i v tomto stavu budu schopen jí co nejlépe zkoncentrovat a využít k ovlivnění mysli tohoto muže. Vybíral jsem si slova i styl provedení, chtěl jsem to provést tak, aby nebylo zjevné oč se snažím. Tudíž jsem se snažil aby pohyb rukou umocňující Síly vypadal přirozeně jako gestikulace k tomu, co povídám. S klidným a podmanivým hlasem jsem však pevně řekl.

To nechceš udělat. Lepší bude opustit tuhle bezcenou planetu a dělat pořádný kšefty někde jinde. Někde, kde ti z toho kápne víc kreditů než tady.

Upřeně jsem muže pozoroval, aby včas zjistil, jaký účinek moje akce měla. Stále jsem byl připravený tasit meč, který zatím ještě zřejmě přes plášť neviděl, ale doufal jsem, že to nebude nutné. Přesila osm na jednoho není nic, do čeho bych chtěl v tomto stavu spadnout. Vlastně v žádném stavu by nebylo dobré do tohoto spadnout.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Les:
Spíš než mečem jsi se pokoušel vyřešit situaci pomocí myšlenkového triku. Tvůj cíl trochu zavrtěl hlavou a překvapeně zamrkal očima, než se mohl znova začít soustředit.
Nechci? Proč bych ... sakra vždyť ti chci ustřelit palici! A věř, že jinde by mi z toho moc víc kreditů nekáplo. Ale tobě asi nedošlo, že už je to stejně jedno a musím vypadnout, než po mně půjde ta jejich pitomá matrona, nebo co to je zač. Tohle celý je už jenom formalita před mým odletem,
odpověděl muž a prozradil ti, že tvůj myšlenkový trik nejspíše moc nezabral. I když jsi z počátku nějaký náznak o vliv mohl zpozorovat, tak výsledek rozhodně nebyl potěšující.
Wolte, nemiř tu gamorreanku, za ni by jsme mohli ještě dostat nějaké výkupné a na Letyru střílejte tak, abyste ji nezabili. Ještě si s ní chci ... popovídat. A zpět k tobě, nějaké poslední přání před smrtí?
zeptal se tě Dirm a namířil na tebe blaster zhruba směrem k tvojí hlavě. Jeho přesvědčení a nálada na mluvení tedy již pominuly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Les:

Byla velká škoda, že se muž nenechal přesvědčil poklidnou formou. Nezbylo tedy nic jiného, než vyřešit situaci pomocí násilí, kterého jsem tento den rozesel již mnoho. Co se však dalo dělat. Na jeho otázku o posledním přání jsem se jenom pousmál a zcela drze jsem mu odpověděl. Během toho už jsem se však začal soustředit v Síle, abych mohl rychle reagovat a jednat. Také jsem se trochu pootočil na zvířeti, abych mohl lépe pomocí gesta rukou podpořit svůj následný útok.

Já se umřít dnes nechystám, ale jaké je to tvé poslední přání?

To už jsem však nečekal na jeho první výstřel a ještě před ním jsem zkoncentroval Sílu k prudkému vražení do speederu za mnou, kterým jsem měl v úmyslu vyřadit z boje čtveřici se za ním skrávající. Druhou rukou jsem již tasil a aktivoval meč, abych mohl zachytit a odrazit výstřel od velite skupiny, tak i od dalších jeho nohsledů, kteří, jak jsem doufal, začnou všichni střílet po mě, když zjistí, co jsem zač.

Neměl jsem žádný čas dával instrukce ženám, které mě doprovázely, a tak jsem doufal, že se o sebe dokážou postarat samy, respektive že vědí, co je pro ně nejlepší v takovéhle situaci. Prostě jsem doufal, že se budou jakkoli krýt. V lepší případě by mi mohly pomoct, protože obě měly blaster.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Les:
Bylo ti jasné, že jinak než konfrontací tenhle střet nevyřešíš, tudíž jsi musel získat alespoň nějakou dostupnou výhodu a v tomto případě to měl být první úder.

A s ohledem ti vyšel skoro perfektně, byť jsi jej plánoval poněkud odlišně. Na vybraný landspeeder jsi vyslal silnou vlnu v Síle, která jej však neobrátila. Místo toho jej docela prudce postrčila na čtveřici mužů kryjících se za ním, kteří byli i tak vyřazeni ze hry. Dva náraz rozhodil natolik, že jim to vyrazilo zbraně z ruky a další dva byli povaleni na zem. Dirma, jejich velitele, to rozhodilo natolik, že sis mohl dopřát luxus vytažení světelného meče a pohodlně se připravit na odrážení výstřelů. U Dirma to nehrozilo, protože tě minul o celý metr, ale zbylá čtveřice se činila lépe. Přesto se nejednalo o profesionály a stříleli v náhodném pořadí, takže se ti dařilo střelbu odrážet bez větších potíží.
Díky nenáročnosti Soresu sis mohl dovolit i chvilku na kontrolu svých spojenkyň, abys zjistil, že se i ony přičinily k dílu. Obě dvě se postaraly, aby ta zasažená čtveřice již nemohla zasáhnout a čtveřici mužů svazovaly. Chvilku jim ještě potrvá, než se zapojí k větší ofenzivě, ale jednu stranu jsi měl nyní na jisto krytou, čemuž pomáhalo i to, že všichni se snažili střílet po tobě.
Sestřelte tu potvoru na který je!
zakřičel Dirm, když se trochu vzpamatoval a palba všech pěti zbývajících nepřátel se začal soustředit do tvého gworragha. Ten měl sice pevnou kůži, ale jeho klid byl okamžitě tatam a hrozilo, že se splaší. Co hůř, mělo to vliv i na ostatní dva gworraghy, kteří se chystali utéci pryč. To se tomu tvému nejspíš nepovede, protože s sebou začal nejen házet, ale naříkat bolestí, když si střely našly svou cestu skrz jeho trup.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Les:

Všechno zatím vycházelo podle plánu. Děvčata se činila, byla v bezpečí a navíc mi zajistila bezpečí ze zadu, což bylo velice dobré. Letyřin známí se neprojevil jako velký ochránce zvířat, když nařídil svým kumpánům zabít můj dopravní prostředek, na kterém jsem právě seděl. Nebylo by úplně vhodné nechat se tímto zvířetem zalehnout nebo shodit při jeho splašení, a tak jsem radší seskočil na stranu od něj, přičemž jsem se stále kryl před střelbou, která na mě občas přicházela. Vzhledem k tomu, že jsem měl docela dost času, zkusil jsem trik, který už jsem dávno nezkoušel a vlastně jsem v něm neměl nijak velkou praxi. Ale řekl jsem si, že ovlivnit mysl zvířete by nemělo být tak rozdílné od ovlivnění mysli člověka, a tak jsem to zkusil na naše zvířata. Abych zvýšil možnost úspěchu, zaměřil jsem se v Síle pouze na to první vepředu a intenzivně jsem se pokoušel o myšlenkový trik vůči němu.

Rozběhni se kupředu, zašlapej je do země! Nejlepší obrana je útok!

Bez ohledu na výsledek jsem se pomalu začal přibližovat pětici mužů. Dával jsem přitom pozor jak na blasterové výstřely mířící mým směrem, které jsem se snažil odrážet zpět k jejich původcům, tak i na všechna tři jezdecká zvířata, která by mě mohla ohrozit svým bezhlavým útěkem. Bylo by dost moudré být připravený se jim v takovém případě vyhnout.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Les:
Nehodlal jsi na gworraghovi setrvávat do doby, než jej gang ustřílí a proto jsi z něj pohotově seskočil, což přimělo muže u landspeederu změnit palbu opět tvým směrem. Jejich reakce však byly natolik pomalé, že jsi měl dostatek času dostat se do optimálního postoje.
A zatímco jim ses bránil, tak ses pokusil o ovlivnění zvířat pomocí Síly, když jsi jim do hlavy vyslal jasný sled slov, jak bys ho jinak vyslal běžnému inteligentnímu tvorovi. Gworraghové zaječeli, nechápavě se otočili a vyrazili plným tryskem vpřed. Tím však úspěch tvého plánu skončil - gworraghům bylo totiž úplně jedno kudy utíkali. Ten tvůj vyrazil přímo na Dirma, který měl co dělat, aby mu uhnul. Gamorreančin se otočil k Letyře s Gamorreankou a vyrazil přímo naproti nim. Landspeeder, který stál v cestě, skončil poškozený do míry mimo opravy a skoro byl i přepůlen. Letyřin gworragh se splašil opět směrem na Dirma, jenomže v jeho cestě jsi ještě stál ty. Na poslední chvíli jsi skočil plavmo vpřed, abys přistál do kotoulu a pocítil dusot gworragha na terénu. Než jsi se stihl dostat znova do obranné pozice, tak tě jeden blasterový výboj zasáhl do ramena. Jediné štěstí, že se jednalo o to druhé rameno, než to, které drželo ruku s mečem. I tak to pro tebe byla hodně nepříjemná rána a únava jakoby zničehonic na tebe začala doléhat stejně těžce jako před chvílí gworragh na poškozený landspeeder.
Situace však přeci jen přineslo jedno další pozitivum, Letyra se přidala k přestřelce, v jíž ji předtím bránili gworraghové. Její přesnost však nebyla hodná armádního standardu a to i díky dobrému krytí nepřátel. Dirm, kterého jsi měl zhruba deset metrů od svého levého boku, se pomalu zvedal ze země a začínal hledat svůj blaster. Dodatečná palba ze strany by ti nyní rozhodně nepřišla vhod a spíše by mohla znamenat další a další průchody tvou obranou. Co se týkalo odrážení střel, tak přetrvávající únava ti neumožňovala se soustředit na více, než jejich odrážení někam před sebe, natož na přesnější míření.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Les:

Tak to se moc nepovedlo.

Zhodnotil jsem za letu ovlivnění mysli zvířat a usmyslel jsem si, že bych se měl, po návratu do Chrámu, asi podívat, jak se to vlastně dělá. Každopádně teď jsem měl jiný problém. Přežít. Střela, která mě zasáhla do ramene nebyla vůbec příjemná a byla poměrně bolestivá. Neměl jsem však čas jí teď řešit a bolest jsem musel potlačit. Celá tato situace si říkala o rychlé ukončení, protože na delší boj jsem byl příliš unaven. Mečem jsem se stále snažil odrážet střelbu. Zaměřil jsem se však na snad poslední Silový trik v tomto boji a to na přitažení Dirma, kterého jsem chtěl přitáhnout k sobě mezi sebe a jeho kumpány a současně ho použít jako páku k ukonšení boje. Takový přiložený světelný meč ke krku člověka může znamenat jasnou výhružku, kterou všichni pochopí i bez vyzvání. Každopádně v případě, že by šlo vše podle plánu tak jsem byl připraven vyzvat Dirma i jeho poskoky ke kapitulaci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Les:
Vzhledem k tvé současné situaci jsi musel přistoupit k co možná nejrychlejšímu řešení vedoucímu ke konci celého tohoto boje. Dospěl jsi k jednomu nenásilnému a do značné míry elegantnímu, byť ještě zbývalo jej provést.
Pohledem jsi vyhledal vzpamatovávajícího se Dirma a v Síle sis ho k sobě přitlačil, z čehož rozhodně nebyl nadšený. Ale stejně neměl v rámci této situace moc na vybranou a tak si ustlal na zemi před tebou. Než jsi ho však mohl zvednout a postavit před sebe jako živý štít, tak si svůj cíl nalezla další zbloudilá střela z blasteru a zasáhla tě do pravého boku. V jeden moment jsi měl co dělat, abys nespadnul na chvíli na zem, ale Síla a pevná vůle tě držely na nohou, stejně jako tvé ruce Dirma před tebou s mečem na krku. To, že se palba zastavila bylo téměř automatické.
Pálit přestala i Letyra, aby neprovokovala další přestřelku a tys měl možnost se ohlédnout po gamorreance, která byla také v pořádku, byť její blaster byl zničen prchajícím gworraghem. Tedy, to ses mohl domýšlet, v ruce totiž držela jenom jeho zbytek a něco ve svém jazyce, v naštvaném tónu, na ten pahýl blasteru poznamenala.
Šéfe?
zeptal se jeden ze čtyř nohsledů, kteří blastery pořád mířili tvým směrem, jeden Letyřiným a čekali na to, co rozhodne jejich velitel.
Drž hubu a nestřílej. To jsem si mohl myslet, že jsi prašivej Jedi, co chceš?
procedil Dirm zlostně mezi zuby, čímž hodně nepřímo naznačil, že nyní máš navrch. Sám jsi však věděl, že to bylo jen těsné a dlouho bys v takovém tempu a výkonu už nevydržel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Les:

Teď už ze mě bude opravdu ostřílený Jedi.

Blesklo mi hlavou mezi bolestí a její potlačením, když mě zasáhl další výboj do boku, což pro mě rozhodně nebylo nic příjemného. Teď jsem však musel dokončil co jsem začal, protože jinak bych dost lehce mohl přijít o život, což jsem rozhodně neměl v plánu. Velitele banditů jsem dostal pod kontrolu svého meče jak jsem plánoval, což bylo velice dobré, protože to ukončilo boj. Ale ještě jsme neměli zcela vyhráno. Bylo dobré, že obě ženy byly nezraněny a v pořádku. To už se však Dirm rozkecal a já musel vymyslet, co dál. Pomalu, zřetelným a hrozivým hlasem jsem vydal několik pokynů bez toho abych reagoval na Dirmovo zjevné popsání skutečnosti, že jsem Jedi.

Všichni zahodí svoje blastery, lehnou si tak abych na ně dobře viděl na břichou a ruce spojí za hlavou a budou mlčet. Kdo by si chtěl hrát na hrdinu nebo dělat cokoli jiného, toho moje společnice na místě zastřelí nemluvě o tom, že váš šéf bude o hlavu kratší.

Byl jsem velmi unavený a zraněný, potřeboval jsem si odpočnout a ošetřit si zranění. Proto bylo nutné neutralizovat všechny muže. Směrem k Letyře a gamorreance jsem prohodil.

Jestli jste skončily s těma prvníma čtyřma, tak opatrně a pevně svažte i ty ostatní. nakonec i tohohle miláčka.

Pokynul jsem k Dirmovi, kterého jsem si stále hlídal s mečem u jeho krku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Les:
Ignoroval jsi mužovu urážku na tvé 'povolání' a dospěl jsi k plánu, jak postupovat dále. Nebylo to nic vyloženě překvapivého, ale na nějaké experimenty jsi neměl čas, náladu ani síly. Kumpáni se však hned nepodrobili a tázavě se opět podívali na svého šéfa.
Tak na co čekáte? Zahoďte to, nechci skončit bezhlavej!
pobídl je k tomu Dirm, ale i tak zahození zbraní trvalo dalších deset vteřin. Očividně už u nich neměl takovou důležitost jako dříve. Vývoj situace i nadále pokračoval dle tvého schematu, když obě ženy přispěchaly s provazy z landspeeerů, aby čtveřici svázaly. Jeden nebo dva muži se sice trochu vzpouzeli, ale za chvilku to bylo již hotovo, zbraně sesbírány na hromadu a gamorreanka si už pohrávala s nohou ukořistěnou blasterovou puškou. S posledním provazem vytaženým z landspeederu dorazila Letyra, na níž se Dirm vesele zazubil.
Tak jen do toho pusinko, pamatuju si, že tobě se tohle líbilo,
neopustil si provokativně nehledě na čepel tvého světelného meče u svého krku. Letyra mu věnoval pohled bez sebemenšího zájmu a velice pevně ho utáhla, div že mu nezastavila průtok krve ve svázaných rukách. Když byl pevně svázán i Dirm, tak jsi jej mohl uvolnit a hlavně schovat i svůj světelný meč.
Letyra si tě vyžádala trochu stranou, aby mohla promluvit, aniž by vás neslyšel Dirm.
Co teď?
špitla tiše a čekala na tvou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Les:

Byl jsem rád, že vše již šlo podle plánu a muži byli pevně spoutáni. Mohl jsem tedy polevit ve svém nasazení. Avšak před nimi jsem svou slabost nechtěl ukázat. Nedělal jsem nic, co by mě stálo síly navíc, a tak jsem si odpustil i jakékoli komentáře k Dirmovi a jeho mužům. S Letyrou jsem poté poodešel trochu ztěžka stranou a stále jsem se snažil potlačovat svou bolest. Nejdříve jsem se s ní musel domluvit, abych následně mohl někam zalést a trochu pořešit svý zranění.

Teď se musím postarat o svoje zranění a aspoň trochu si odpočnout. dejte je všechny k sobě a ať mlčí. Kdyžtak jim dejte roubík. Když se někdo jenom pohne, tak ho zastřelte. Potom vezmeme tvého přítele a dojedeme do pevnosti speederem. Pro ostatní potom pošleme gamorreany. I kdyby utekli, tak tihle hlupáci moc škody stejně nenadělají.

Unaveně jsem sdělil svůj plán Letyře a potom jsem pomalým krokem vyrazil k nepoškozenému speederu, abych se tam zkusil porozhlédnout po nějaké lékárničce. Sednul jsem si do něj tak, abych měl přehled o celé situaci. O mých společnicích i banditech. Poté jsem se podíval na svá zranění a i když jsem byl dost unavený, tak jsem se pokusil pomocí Síly vyléčit nebo alespoň trochu zmírnit následky těch dvou utržených ran. Následně jsem si obě rány ještě ošetřil všemi dostupnými prostředky. Poté jsem pohledem ještě jednou zkontroloval situaci, na chronometru jsem nastavil budík na dvě hodiny a následně jsem podlehl své únavě z celého nočního boje a zranění doufaje, že obě ženy to bezemě chvíly samy zvládnou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Les:
Letyře jsi stručně sdělil svůj plán a ona souhlasně přikývla, že proti němu nic nenamítá. Ale než jsi se mohl jít ošetřit, tak tě zastavila chycením za to zdravé rameno.
Podívám se ti na ta zranění, tohle se ti bude ošetřovat špatně.
poznamenala, když jí došlo, cos měl v plánu a tak jsi zanedlouho seděl na kapotě landspeederu, zatímco bacta a obvazy v Letyřiných rukách velice rychle zakryly tvá zranění. Sice ses pokusil využít k jejich léčení Sílu, ale tvá únava byla natolik patrná, že to nemělo sebemenší účinek. I proto, že únava a zranění společně ti znemožňovaly se plně soustředit na tvé léčebné pokusy. Nakonec jsi od toho upustil a natáhl se na zadní sedadlo landspeederu, abych alespoň něco nahnal spánkem. Než jsi usnul, tak jsi jen mohl sledovat, jak se Letyra pokoušela něco řešit s gamorreankou.

K tvému překvapení tě neprobral budík chronometru, ale mírná rána do hlavy. Když jsi se pořádně probral, tak jsi zjistil, že její původ spočíval v nárazu na hranu sedačky landspeederu, který byl z nějakého důvodu v provozu. Vzadu jsi seděl vedle nehybného Dirma, zatímco gamorreanka nadšeně řídila pod Letyřiným dohledem. Kontrola chronometru ti prozradila zhruba hodinu od doby, co jsi usnul a kontrola okolí prozradila, že les jste už nechali dávno za sebou. Pokud bys zkontroloval Dirma, zda-li žije, tak bys dospěl k tomu, že byl opakovaně omráčen střelbou z blasteru nastaveným na nízké hodnoty. Cíl cesty jsi ještě neviděl, ale už jste se k němu dost blížili. Při sebekontrole bys dospěl k přesvědčení, že hodina spánku sice moc nepomohla, ale rozhodně bys byl pro něco jednoduššího a méně náročnějšího použitelný.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“