4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Na "rozkaz" gammoreanky jsem jenom zakýval hlavou jako že rozumím a doufal jsem, že se pro nás co nejdříve vrátí, abychom tuhle nemilou situaci konečně dořešili. Pořád jsem si dával pozor na Letyru i okolí, nechtěl jsem přehlédnout něco, co by mohlo naší misi ještě nakonec pokazit. Pahýl ruky, který jsem měl v kapse pláště už začínal smrdět a já ho už zřejmě nepotřeboval. Byl jsem rád, že jsem ho alespoň použil, protože mé počínání asi nebylo zrovna humání. Vythál jsem ruku z kapsy a nenápadně jí zahodil. Nebylo třeba Letyru víc provokovat. Aby nenastalo trapné ticho, tak jsem následně potichu prohodil.

Tak co? Jaká bude vaše reportáž? Doufám, že kvůli ní nepřijdu o "práci".

Uchytl jsem se a když jsem si vzpomněl na Triellu, tak jsem si řekl, že by takový vyhazov vlastně nemusel být tak špatný. Se svými schopnostmi jsem mohl dělat kde co a navíc být ještě se svou láskou, která se teď možná bojí, co se mnou je, protože se jí nemohu ozvat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Zatímco byla gamorreanka uvnitř pevnosti, tak ty jsi měl čas na otázání se Letyry a také na nenápadné zbavení se pahýlu ruky. Začátek eliminace důkazu o tvé ne zrovna "čistě Jediském" přístupu začal jednoduše, problémem však byl zvuk dopadajícího tvrdého masa opodál, který Letyru vylekal a otočila se tím směrem. Díky tmě však nemohla nic vidět a pouze byla nastražená. I ty jsi úmyslně naznačil, že jsi něco zaregistroval, ale po chvilce jsi jasně naznačil, že to není nic nebezpečného.
Co bude v reportáži? To ještě netuším, celé se to vždy až složí s tím, jaké materiály nakonec budou k dispozici. A netušila jsem, že Jediové mají nějaké smlouvy nebo tak něco.
odpověděla s jistou dávkou nervozity Letyra a ty jsi mohl jasně vidět, že je neustále připravená se svým blasterem. Těžko říci, jestli to bylo tím, co právě prožila, nebo snad i nedůvěrou vůči vaší dosavadní průvodkyni. Každopádně jsi měl dost času na svou odpověď, dokud se chvíli poté neotevřely tytéž dveře a stála v nich ta samá gamorreanka jako předtím. A nebyla sama, byla s ní ještě jedna gamorreanka, očividně mladší a dle tvého i trochu omámená, takže si nebyla jistá tím, co se asi dělo.
To být ta, co vy hledat. Vy rychle zmizet město. Jinak neručit za život.
řekla pouze stroze a čekala, co uděláš. Nehodlal tě však pustit dovnitř a dost jasně vypovídalo, že jinou odpověď než kladnou slyšet nechce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Smlouvu zrovna ne.

Ušklíbnu se na ní v odpovědi a dál si na ní, ale i na okolí dávám pozor. Přeci jen to už vypadalo nadějně a byla by škoda, kdyby se teď něco pořádně zvrtlo. To už se však vrátíla žena, kterou jsme zachránili, aby přivedla ženu, kterou jsme hledali.

Tak to by bylo.

Pomyslel jsem si a následně jsem se představil druhé gammoreance.

Zdravím vás, jsem rytíř Jedi Askel Nur Ebion a přišel jsem vás dostat domů. Vyrazíme?

Chvilku jsem zvažoval, jesti by nebylo nejrozumnější vyzvednout si zvířata, na kterých jsme přijeli, avšak vzhledem k jejich ustájení a velikosti by odjezd uprostřed noci jistě nebyl tím nejnenápadnějším, co bychom mohli udělat. A tak jsem se rozhodl opustit město po svých a dojít zpět pěšky, i když to bude otravná cesta.

Uděláme si procházku, ty zvířata bychom odsud nenápadně nedostali ani omylem. Pojdťe potichu za mnou. Letyro ty nám budeš krýt záda, ano?

K tomu jsem přidal gesto naznačení směru a vydal jsem se malými uličkami směrem k bráně, kterou jsme do města vstoupili. Pomocí Síly jsem hledal případná rizika a snažil jsem se jim vyhnout. Také jsem stále sledoval Letyru, protože jsem jí po předešlých událostech nevěřil. Byl jsem stále v pohotovosti, abych v případě potřeby mohl rychle tasit meč a reagovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Gamorreanka, kterou jste hledali a která byla přivedena, byla z počátku poněkud zmatená, ale nakonec se zmohla na přikývnutí a ujala se pronásledování tvé osoby. U paláce jste se dál nezdržovali a vyrazili jste do ulic města, především těch menších a temnějších pomalu směrem ven. Když jsi po chvilce informoval, že cestu hodláš urazit pěšky, tak se Letyra vzdorně zastavila.
To nemyslíš vážně? Víš, jak je to daleko? A opravdu si myslíš, že by se za námi jen tak někdo hnal?
zaodporovala dost sebejistě, byť jsi mohl vycítit nejistotu v té poslední větě. Z čeho pramenila, to by byla další otázka.
Ona mít pravdu, cesta zpět dlouhá.
poznamenala gamorreanka, byť jsi na ní viděl, že jí to bylo vcelku jedno, hlavně že je opět na svobodě, tedy pokud se to již dalo tak říci. Pokud by ses nyní orientoval ve městě, tak jste byli už jen kousek od brány, ale o to dále od hostince se zvířaty, pokojem a věcmi.
Klid nočního města náhle narušil poplach z hlasitého rohu přicházející od paláce, to vše následované zažehnutím ohňů. Hodně velkého množství ohňů z téhož směru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Chvilka, kterou jsem si vzal na rozmyšlenou po Letyřině protestu byla klíčová. Nakonec vše víceméně rozhodla za mě, protože se najednou ukázalo, že jsem měl správný důvod k obavám. Přeci jen nebylo nic tak snadné, jak se zdálo a teď bylo více než jasné, že musíme zmizet a to okamžitě.
Máš ještě něco nebo už konečně můžem vypadnout z tohohle města?
Obořil jsem se na ní otázkou, ale to už jsem se rozhlížel kude se dál vydat, abychom byli co nejdříve u brány a proklouzli dříve, než se gammoreani s ohni a tou zprávou dostanou moc blízko k nám. Pořád byla šance, že vyklouzneme bez velkého krveprolití, protože stráž mohla být snad ospalá, nevědomá a neinformovaná.
Pojďte za mnou, rychle!
Nasadil jsem rychlé tempo, skoro jsem i běžel, ale nechtěl jsem ztratit svoje společnice, a tak jsem na ně bral ohled, aby mi stíhaly. V Síle jsem se soustředil jak jsem jenom mohl, abych mohl předvídat případné nebezpečí. Před příchodem k bráně jsem samozřejmě trochu zpomalil a doufal, že si cestu ven prokecám. Každopádně jsem byl ale připraven i tasit svůj meč a učinit nezbytné kroky k tomu, abychom odtamtud vypadli.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Jakmile jsi spatřil vzplanutí ohňů a zaslechl jsi poplach z pevnosti, tak jsi utnul veškeré diskuze a vyrazil tryskem vpřed. Tedy takovým tempem, aby ti mohly obě dvě ženy stíhat. Jak to jen bylo možné, chtěl jsi využívat vedlejších uliček a těmi jsi vedl váš malý kordon. Přesto nebylo možné se úplně vyhnout těm velkým a právě před vstupem na jednu z nich jsi se prudce zastavil a stlačil za roh, aby tě nemohla spatřit skupina okolo probíhajících gamorreanů. Drželi v rukou snad první zbraň, kterou mohli popadnout, což však překvapivě byly většinou jejich válečné sekery. Jejich skupina však byla docela velká a v očích jím bažil hlad po krvi.
Oni nehonit uprchlíky, jestli vás to zajímat.
poznamenala gamorreanka, když měla možnost promluvit, zatímco ty jsi obhlížel situaci. K bráně jsi se potřeboval dostat někudy přes dvě hlavní cesty a tato byla o hodně dobrém načasování, pokud jsi chtěl být nespatřen. Potíž byla v tom, že se do středu města, tedy sídlu klanové matrony sbíhalo snad celé město.
Počkat, jestli nehoní uprchlíky, tedy nás, tak proč ten povyk?
zeptala se Letyra, která mohutně vydechovala a byla za tuhle chvilku ráda. Tebou nasazené tempo bylo opravdu ostré a ona už toho za dnešek měla očividně také dost.
To být pevnostní poplach, něco se dít tam. Proto všichni spěchat do pevnost.
vysvětlila gamorreanka situaci a Letyra se na tebe otočila s blesky v očích. Proto, že jsi ji přiměl utíkat ze všech sil městem, abyste prchali před fiktivními pronásledovateli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Na chvilku jsem se zarazil, když se gamorreanka rozmluvila a zamyslel jsem se. Chtěl jsem tuhle situaci vyřešit rychle, ale také by bylo dobré zjistit, oč vlastně jde. Nakonec jsem se obrátil k matroně, Letyru nijak zvlášť nevnímaje a prohlásil jsem.

Sice jsme jim vrátili unesenou matronu, ale nedočkali jsme se přijetí v paláci. Vás propustili pokoutně a se slovy ať rychle opustíme město, jinak nám nezaručí bezpečí. Teď bijí napoplach protože se matrona vrátila a oni si to budou chtít vyřídit s těmi, co jí unesli. Možná nejdou po nás, ale protože nejsme gamorreani, tedy až na vás, mohli by si nás splést s nepřítelem a mohlo by to být dost nemilé. Navíc pořád ještě nejste jedna z nich a co jsem tak slyšel, tak jsou vztahy mezi vašimi klany napjaté. A já vás mám dostat v pořádku domů. Tudíž bych radši zmizel co nejdřív z tohohle města. Naše zvířata jsou odtud daleko, tam se rozhodně nebudeme vracet. Můžeme se po nějakých porozhlédnout cestou ven, jestli myslíte, že je to dobrý nápad a víte, kde je najít.

Vychrlil jsem na gamorreanku a zejména poslední větu jsem věnoval oboum ženám. Čekajíc na jejich odpověď jsem zase sledoval dění kolem a doufal, že se z téhle šlamastiky brzy dostaneme. Vidina klidného interiéru kosmické lodi po dokončení tohohle bahnitého úkolu už mě hodně lákala.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Zastavil ses a vyslechl informace, které se ti rozhodla sdělit matrona, kterou jsi se jal zachraňovat. Tvůj proslov však neudělal výrazný dojem ani na jednu z nich, byť od Letyry jsi nic podobného ani neočekával.
Vy nechápat pevnostní poplach. V palác být problém, ne v město. Já myslet, že ta jejich matrona tam zkoušet ovládnout klan. Klanová matrona Grwarrhk být totiž ovládána cizinec.
pokračovala ve vysvětlování situace gamorreanka, která sama by se jednou měla stát klanovou matronou. V jejím případě to však mělo být klidně a hlavně v jiné pevnosti.
Počkat, chcete říct, že tamta rozpoutala něco jako občanskou válku?
zbystřila Letyra, když si to vše pospojovala dohromady.
To být klanový spor, ne válka. Válka být mezi klany, ne v klan.
zakroutila hlavou gamorreanka, ale bylo jasné, že nepochopila přesně význam Letyřiných slov. Ta se otočila na tebe s urgentním výrazem ve tváři.
Pořád si náš super-zachránce se světelným klacíkem myslí, že musím prchat jako krysy, abychom domů kráčeli několik dní pěšky? Když je tady takový humbuk, tak jim bude docela dlouho trvat, než si všimnou, že jsem si vzali naše obludy a zmizeli,
trvala si na svém Letyra, až jsi z toho mohl mít pocit, že je ochotná se kvůli tomu od tebe oddělit a jít pro prostředek k odvozu sama.
Neznat hierarchii ve váš klan, ale vaše samička mluvit pravdu. Venku žádný gworragh volně nebýt a po noha být cesta velká délka.
podpořila Letyru gamorreanka v návrhu nejít celou cestu zpátky pěšky. Přeci jen jste ji na gworragzích ujeli za celý den a pěšky by to bylo alespoň dvakrát tak dlouhé.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

No tak tedy dobrá. Ale tenhle tvůj tón se mi vůbec nelíbí, jestli máš se mnou problém, tak tě nikdo nenutí se mnou zůstávat. Tahat se s otravnou novinářkou celý dny a noci totiž není vůbec žádná zábava.

Razignoval jsem po té, co mi gamorreanský matrona vysvětlila sitauci a zdálo se, že by nám snad nemuselo hrozit nějaké větší nebezpečí. Letyry jsem měl už po krk a dal jsem jí to taky patřičně najevo otráveným hlasem. Chtěl jsem se jí prostě co nejdřív zbavit. Byla děsně otravná a navíc jsem z ní měl v některých momentech špatný pocit, a tak jsem si jí radši hlídal, protože jsem nevěděl zda jí mohu plně důvěřovat. Navíc to byla novinářka.

Tak jdem pro ty potvory.

Mávnul jsem otráveně rukou a obezřetně jsem vyrazil směrem k ustájení našich zvířat. Dával jsem dobrý pozor na okolí, ale i na samotnou Letyru, aby mě něco nemile nepřekvapilo. Už jsem chtěl být z téhle mizerné planety pryč a chtěl jsem se zbavit koule na noze, kterou novinářka představovala.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Nátlaku dvou žen jsi se nakonec rozhodl podvolit, ale jasně jsi vyjádřil svou nespokojenost s Letyřinými postoji. Její výraz však napovídal, že jí je to úplně jedno.
To je hezké, že se ti můj tón nelíbí, ale to samé bych mohla říct i já,
odsekla jenom krátce ještě předtím, než se jste obrátili trochu zpět.

Ke gworraghům jste se dostali bez jakýchkoliv problémů a Letyra měla i čas si skočit pro svoje věci do pokoje. Hotel byl totiž překvapivě prázdný a otevřený. Žádné potíže nenastaly ani u cesty skrze město k hlavní bráně, kde stála dvojice strážných netrpělivě hledících směrem k paláci. Letyra trochu nemotorně zastavila se svým gworraghem nedaleko jednoho z nich a chvilku na něj zkoušela gestikulovat a něco říkat, aby nakonec s jistým přemáháním šel otevřít vrata.
Říkala jsem, že to byl dobrý nápad. Ale ne, pan všechno-vím-skvělý-Jedi si musel trvat na svém,
neodpustila si Letyra, když jste míjeli bránu, která se za vámi zase hned zavírala. Strážní dokonce nic nenamítali ani k vaší gamorreanské společnici, která si vypůjčila něčího gworragha a nyní jela zahalená za vámi. Možná i to zahalení a zmatek v paláci vedlo k nedůtklivosti strážných, které spíše zajímal vlastní klan, než skupina odjíždějících cizinců. I tak to ale působilo trochu divně. Každopádně Letyra nyní spokojeně jela v čele po cestě, kterou jste přijeli, byť byla stále ještě dost znatelná tma.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Na Letyřiny řeči nijak nereaguji a jsem vlastně rád, že nemusím jít pěšky. Byl jsem také rád, že vše proběhlo bez potíží, každopádně jsem měl stále trochu nepříjemný pocit, který možná trochu zaváněl paranoiou. Po vyjetí z brány jsem se pokusil zařadit až na konec našeho kordonu s tím, že Letyra nás povede. Přitom jsem se stále soustředil v Síle na případná nebezpečí a nedalo mi to, abych se pokusil zaměřit i na Letyru. Sice jsem dříve nezkoušel proniknout do myšlenek jiný lidí, kromě ovlivnění mysli, avšak někdy jsem se to musel naučit. Malá zkouška přeci nikdy neuškodí. Poté je čas dále pozorovat okolí, abychom se bezpečně dostali zpět do pevnosti toho správného klanu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Planiny:
I přestože jste město nechali po chvilce za sebou, tak jsi nehodlal upustit od udržování plné pozornosti vůči svému okolí. A speciálně jsi se pokoušel věnovat Letyře.
Toto tvoje snažení však nepřineslo nic užitečného - vycítil jsi z ní pouze únavu, úlevu a také jisté natěšení na to, že již brzy odsud vypadnete. Nic výrazně neobvyklého, co by se nedalo čekat, tedy snad až na to, že ta úleva všem těmto pocitům značně dominovala. Pokud by se však mělo přihlížet k okolnostem, tak by ses však nemohl ničemu divit.

Takhle sis ani neuvědomil, že jste byli na cestě už nějakou tu hodinu a slunce se čerstvě celé krčilo nad hranicí obzoru. V ten moment se před vámi začal rýsovat les, kterým jste projížděli cestou sem. Potíž však byla v tom, že jsi při nucení se k maximální ostražitosti opět musel několikrát sáhnout po Síle a po těch všech situacích tě stále silněji sužovala únava. A když Jediho takto doháněla únava, tak to otupovalo jeho schopnosti, snižovalo schopnost boje a v tvém případě by se to mohlo začít promítat i do tvé ostražitosti. Nepříliš odpočatě vypadala i Letyra, ale ta na rozdíl od tebe neabsolvovala několik střetů a neunavovala se četným používáním Síly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Planiny:

Vzhledem k tomu, že už jsem dlouho nespal ani nemeditoval a také proto že ustoupil adrenalin ze stresu a pocitu nebezpečí, cítil jsem se teď trochu více unavený, než by bylo příhodné. Ovšem neměl jsem žádnou chuť se teď, kousek před cílem mise zdržovat nějakým odpočíváním v divočině. Přestal jsem se vysilovat dalším sledováním a okolí jsem sice dále pozoroval, avšak vzhledem k pocitu bezpečí jsem již nebyl tak napjatý a ve střehu jako předtím. Nechtěl jsem se zdržovat, a tak jsem nic neříkal a držel se plánu dojed do druhé pevnosti, kde si budu moct bezpečně odpočnout. V případě potřeby jsem pořád rychle mohl šáhnout po meči a vyřešit problém tak, což mě uklidňovalo. Teď jsem však rukou šmátrak po brašně pod sedlem, abych našel něco k jídlu, které nám přibalili na cestu. Jídlo mě mohlo trochu povzbudit, což by se teď hodilo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Les:
Až po vjezdu do lesa sis vlastně uvědomil, že jste překonali i bažiny, kudy vás spíše provezli gworraghové, než že byste je museli nějak výrazněji navigovat. Les samotný pak přinesl mrazivý chládek, protože den teprve začínal, a tudíž to nebylo tak příjemné, jak by tomu bylo za úplně jiné situace.
Nedbaje prostředí ses rozhodl se trochu občerstvit a zaplašit svou únavu soustem sušené potravy a lokem vody. Rozhodně to nebylo úplně ideální řešení, ale efekt byl skoro okamžitý a ty ses opravdu začal cítit mnohem čerstvěji. Únava tam přesto i nadále byla, ale to následkem tvého rozhodnutí muselo počkat a tudíž jste vyrazili dál na cestu.

Tempo lesem bylo dle očekávání pomalejší už kvůli obtížnějšímu terénu, který gworraghům dělal více potíží než předchozí bažina. Každopádně vaše tříčlenná karavana pokračovala poklidně dál za tichosti ranního lesa.
Že to ticho bylo až příliš podezřelé sis uvědomil pouze krátce před tím, než z velkých houštinách po stranách vyjely dva landspeedery, které vám účinně odřízly cestu tam i zpět. Z nich okamžitě seskákaly dvě čtveřice mužů třímajících blastery ve svých rukou a začali se krýt za landspeedery.
Ah, naši milí záškodníci se uráčili ukázat. A je s nimi i má drahá Letyra. Jak pak ses měla miláčku?
promluvil muž s bojovým brněním, který třímal silně modifikovanou pušku a věnoval svůj pohled Letyře, která jen zklamaně svěsila hlavu.
Dirme, opravdu jsem tak moc doufala, že tě tu neuvidím. A nejsem žádný tvůj miláček, to bylo před ... před mnoha lepšími, než jsi kdy byl ty,
odsekla nepříjemně a jasně dala najevo, k Dirmově nelibosti, že s ním nehodlá mít nic společného. Bohužel vaše současná situace v obklíčení prozrazovala něco úplně jiného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Les:

A kruci, překvápko a vůbec ne příjemné.

Pomyslel jsem si zkroušeně, protože už jsem tohle všechno chtěl mít za sebou. Na druhou stranu jsem teď asi měl příležitost zjistit, proti komu to vlastně bojujeme, i když jejich převaha osmi na jednoho unaveného Jedie a dvě ženy byla značná. Snažil jsem se aktivizovat všechny své zbylé síly, ruku jsem posunul pomalu blíže k meči a nenuceným tónem, zatímco jsem pomocí Síly sledoval muže za mnou, aby mě nestřelili do zad, jsem se zeptal jejich šéfa.

Co jste zač?

Z jeho slov jsem najednou pochopil propojení s Letyrou a tak trochu mě mrzelo, že jsem jí podezříval z nějakého podrazu. Teď už jsem věděl, že o to nešlo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“