Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Eh...
Podíval se na tebe zaraženě voják, následně se potkali jeho oči s očima kolegy, nakonec opět pohlédl na tebe. Vypadal opravdu zmateně, když jsi na něj vše vysypal, ale bylo na něm jasně vidět, že tě nepoznal, nejspíše nebyl z těch, ke kterým jsi promlouval na přehlídce, navíc jsi, narozdíl od Malaka nebo Revana neměl nic speciálního, nepočítaje znetvořený obličej, který nebyl žádným speciálním znamením.
Podle všeho je číslo staré, budete muset s náma, pane.
Řekl zkresleným hlasem když zkontroloval zprávu která mu došla obratem co poslal kod, jež jsi mu nadiktoval. Zahlásil ještě něco do komlinku, což už nebylo určené tvým uším, neboť helma dokonale těsnila a filtrovala co pustí ven a co si nechá pro sebe.
Za nedlouho přiběhli další dva vojáci, kteří ti rukou ukázali vpřed a poblídli tě, aby jsi šel za nima.
Vezmeme vás do Palace of Taris.
Odpověděli ti na nerčenou otázku poměrně strohou větou a doprovodili tě k výtahu, kterým s tebou sjeli několik desítek pater nahoru.
Byly jste poměrně vysoko nad úrovní horních pater města, už jen z výhledu okny by se leckomu mohlo udělat špatně. Vše v barvách Imperia samozřejmě, jak se to od njevyššího úřadu požadovalo.
Zdobenými chodbami jste se drali až k menší recepci, kde vás už přivítala droidí sekretářka, nejspíše typu GE3, který byl velice běžný.
Dobrý den, už vás očekáváme, prosím, vstupte dál...
Strojově se nakloní a mechanickou rukou ukáže na otevírající se dveře, kde za stolem sedí muž v červeno-zlaté róbě.
Tvé vnímání Síly ještě nebylo tak dokonalé, ale Sílu jsi v něm necítil, nejspíše tedy nebude guvernér této planety, neboť se na tato místa dosazovali vyšší Sithové.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Situace mě trošku zaskočila, už jen to že sem použil nesmyslný kód který sem nikdy nepotřeboval.
Ještě více mě zaskočilo, když sem slyšel Palace of Taris.
Taris? Co tu sakra dělám? Nebyl náhodou zničen Malakem?
Řekl jsem si při doprovodu do paláce. Cestou sem si všiml pravděpodobně stráže paláce v krásných, nablízkaných zbrojích. To sithské vojsko nebylo, tím sem si byl jist, spíše nějaký druh ochranky nebo něco podobného.
To však nebylo důležité.
Když sem konečně předstoupil před pravděpodobně hlavu Tarisu, zarazila mě věta, že mě již očekávají. Jako kdyby tady na mě čekal již řadu světelných let.
Předstoupil sem tedy před něj, měj vkusnou róbu, ale šlo jasně cítit, že necítí sílu ale i tak byl určitě vysoce postaven v našem impériu.
Zdravím vás .. ehm .. guvernére? Asi by jste měl vědět kdo jsem, což doufám že víte, jinak mě velice zklamete a nebudu zrovna nadšen.
Cestou sem se dozvěděl že sem na Tarisu, ale vůbec nevím, co zde ode mně síla chce. Původně sem měl namířeno na Korriban z pusté neznámé planety, kde sem si zažil pár těžkých dnů, ale jako temný lord sem si již zvykl na takovéto "náhody" dá-li se tomu tak říci.
Očekávám tedy vaši laskavost a spojíte mě s nejbližší sithskou flotilou, která mě dopraví na Korriban. Byl bych vám zavázán, vlastně, mělo by to být i vaší povinností.

Řeknu guvernérovi pohodovým, nenaštvaným hlasem a dokonce se i pousměji.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Eh...dobře...
Poví celkem zaraženě a připomene ti tím vojáka, který si tě vzal do parády zprvu. Nicméně nelení a hned přikáže robotovi, aby se spojil s nejbližší Sithskou flotilou, která bude nedaleko, když vezmem v potaz, že zbytky Tarisu jsou stále ještě pod vlivem Sithského Imperia. Spojení nebylo okamžité, ale za páýr sekund se objevil trhaný obraz admirála, který se zanedlouho zpravil a měl jsi takto zprostředkován čistý a plynulý obraz z destruktoru.
Lorde...
Uklonil se ti jak bylo v příručkách a v pozadí uvidíš známý modrý efekt znamení cestování v hyperprostoru, znovu si musíš připomenout vyspělost techniky, když dokáže zachytit loď v této rychlosti. V pozadí slyšíš nějákou řeč, ale až přistoupí muž v černé kápi do obrazu, je ti vše jasné.
Můj Lorde...
Ukloní se ještě předpisověji než admirál a zůstane tak, na ukázku jeho pokory.
Zachytili jsme vaší zprávu, vyžadujete naše služby?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Konečně dobrá zpráva po dlouhé době. Potěšilo mě že mě konečně někdo poznal. I když, to by měl každý.
Asi si také udělám masku jak Revan nebo odseknu xicht jako Malak.
Řeknu si a hned spustím tunu řeči.
Konečně známá tvář, admirále.
Okamžitě žádám o flotilu na Telos a pokud možno připravte mi vlajkovou loď.
Také vzkažte všem vysoce postaveným admirálům, generálům apod. nechť se schromáždí všichni ve velké zasedací místnosti mistrů na Korribanu. Očekávám je přesně za jeden galaktický týden.
Také najeděte starého mistra na Korribanu, pokud ten starý blázen již neni mrtve. Ať mu někdo vzkáže, že ho budu očekávat na místě našeho prvního setkání, on již bude vědět. Toď vše, a pospěšte si, máme málo času.

Vzkážu a otočím se na guvernéra.
To bude prozatím od vás vše.
Jo a abych nezapoměl, chtěl bych prozatím nějaký pokoj. Nejlépe s výhledem na město.

Dořeknu a sednu si.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Dobrá, ihned vám zřídíme pokoj v jednom z místních apartmánů. Planeta je stále v přestavbě, budete muset omluvit nižší kvalitu ubytování.
Konečně jsi se mohl cítit jako že máš nějákou moc, né že jsi normální člověk. Jejich přístup ti konečně dodal sebevědomí a jakoby ti přibyla i Síla, hluchá ozvena v tvém nitru se zase zdála být jasnější.
Admirál se činil a mohl jsi na přenosu vidět, jak vystoupili z hyperoprostoru - malé zaseknutí obrazu - a následný vstup do hyperprostoru, ale na opačnou stranu.
Jak přikazujete...
Odpověděl ti Sith, který měl na destruktoru velení, v pozadí jsi viděl jak se další vojáci věnovali komunikaci s Korribanem a vaší flotilou.
Za dva dny dorazíme, Lorde!
Nahlásil ti a čekal, co dál. Pokoj jsi měl už zařízený, měl jsi ale dva dny.
Život na Tarisu byl stále omezený. I když byla planeta vybombardovaná, nebyla destrukce úplná a jak přežilo spoustu budov, přežilo i spoustu lidí. Přesto bude obnova ještě velice drahá, možná by jsi mohl větší finanční injekcí pomoci sám.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Jaký budu mít pokoj mi bylo vcelku jedno, hlavně mě zajímal výhled na obnovu města.
V tom mě okamžitě napadla myšlenka přispět nějakou tučnou sumou.
Jelikož sem měl pod palcem část galaxie, kreditů bylo dostatek že bych si galaxii mohl koupit 3x.
Líbí se mi váš nápad na obnovu Telosu, je to vcelku důležité místo a republika ho bude chtít zpět.
Dám vám 5 miliónů kreditů, co vy na to? Investujte ho do obrany planety, nějaké plazmové věže a však vy si poradíte. Se zbytkem naložte podle uvážení.

Jen ať se to zde pěkně leskne.
Dodám posledních pár slov a odejdu směrem do pokoje. Měl sem dva dny odpočinku a hodlal sem je plně využít ke spojení se silou.
Doufám, že starý mistr ještě žije, on mi určitě pomůže obnovit plné spojení se silou
Řeknu si cestou do pokoje. Když konečně dorazím do nejvyššího patra a pokoje docela mě to překvapí.
Pokoj vypadal slušně zařízen, bylo tu snad vše. No, něco možná chybělo, ale cokoliv je lepší než kus studený kamenný postele co sem předchvilkou zažil.
I výhled byl vcelku dost pěkný, šlo vidět snad všechno na západ. Opravy budou šli v plném proudu. Ale jediné co mě momentálně zajímalo, byla meditace.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Usedl jsi do meditační polohy a začal jsi se soustředit - bylo to téměř jako kdysi, když jsi naplno cítil Sílu. Proudila tebou, přesto se ti neotevírala, spíše jsi čerpal z malé štěrbiny, kterou protékala Síla. Nevěděl jsi jak dlouho jsi byl v meditaci, ale když jsi otevřel oči, uviděl jsi v atmosféře planety destruktory - a na orbitě kroužila tvoje vlajková loď, která blíž neopovážila kvůli své velikosti a gravitaci planety. Odhadem si meditací strávil dva dny - ale nic víc, než jsi měl před ní, ti nedala. Cítil jsi se ale neobvykle svěží, pln energie.
Lorde?
Ozvalo se opatrně před dveřmi.
Je tu vaše vlajková loď.
Sithská Garda nejspíše čekala za dveřmi, až vyjdeš. Vyřídil jsi cos musel a vylezl jsi před pokoj. Tam byla opravdu tvoje osobní Sithská Garda, který měla znatelně bohatší a temnější zbroje, než klasická pěchota nebo místní garda, a to v několika řádech.
Lorde, transportní loď na vás čeká na přistávací ploše jedna, následujte náš prosím.
Procházel jsi známými chodbami až do doků, na kterých stál novější typ lodi, který jsi zatím ještě v akci neviděl. Rampa už byla otevřená, takže jste pohodlně nastoupili, a ty jsi se usadil na VIP místo, vyvýšené od ostatních. Garda se usadila kolem tebe jak měla a už jste se zvedli z místa a vzlétli jste do vzduchu.
Cesta trvala jenom chvilku a už se před tebou objevil obří super-destruktor, tvoje unikátní vlajková loď schopna ničit celé flotily!
Přistání v hangáru proběhlo naprosto klidně, i když cesta chodbičkami byla velkem zdlouhavá. Tu tě samozřejmě každý poznal, proto tě uctivě zdravěli a vyhýbali se ti. Poslední turbovýtah jsi již bezpečně poznal, takže cesta nahoru ti uběhla.
Největší luxus byl usadit se do svého majestátního zlatého trůnu a moci rozdávat své rozkazy - jak jsi zatím udělal vlastně jenom jednou.
Lorde, jaké jsou vaše rozkazy?
Přispěchal k tobě admirál, teď jsi si ale vzpoměl, že jsi dal na povel svojí vlajkovou loď a vlastně i celou flotilu a armádu Forgovi, který tu ale nebyl, stejně jak Gwen, kterou si na tuto loď přidělil jakbysmet.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Ano, opět sem se cítil jako vládce a né jen malý sithský lord.
Už jen pohled na velikost a sílu mé vlajkové lodi mi dodával neskutečnou hrdost a sílu.
Připadalo mi, jako kdyby ta loď byla vytvořena samotnou Star Forge, což bohužel nebyla, jelikož je stará teprve rok.
Když sem však vstoupil do chodem lodi, teprve teď sem cítil tu temnotu vyzařující všude kolem, byla jako světlo uprostřed tmy.
Lákala mě čím dál tím více, ale nedokázal sem jí plně přijmout, což byl momentálně můj hlavní problém.
Poté co sem procházel chodby až ke svému velitelskému můstku sem si vzpoměl na jednu věc.
Na mé vlajkové lodi nebyl žádný cizí druh, žádný Twi'lekové, Bithové a jiné rasy. Čistě jenom lidský druh, což byla taková specialitka, která se lišia od ostatních lodí, kde bylo těchto ras spousta.
Když sem konečně dorazil a usedl na můj "trůn" cítil sem se jako pravý vládce, už jen ten pocit mít ovládat půlku galaxie byl strašlivý v očích soupeřů, ale přenádherný v očích spolubojovníků.
Hm, škoda že tu není Forge a Gwen, počítám že budou na Korribanu, za 4 dny tam dorazíme, no co se dá dělat, hold nebudou teď kalby.
Řeknu si a rozdám rozkazy.
Rozkazy sou jasné, celá flotila se přesune na Korriban. Doufám, že tam již letí zbytek těch, který sem povolal. Pokud ne, ať si mě nepřejí.
Poté chci aby každý voják zde na lodi byl připraven k okamžité pohotovosti a zásahu. Doufám, že po dobu mé nepřítomnosti se Forge neflákal a cvičil posádku.

Počítám že si republika všimla většího schromáždění lodí v galaxii a zde u Telosu. Tudíž musíme být připraveni k boji, kdyby nás náhodou zastavila v cestě hyperprostorem i když s tím nepočítám.
Jinak to bude prozatím vše, odlétáme!

Rozdám rozkazy a otočím se na trůnu směrem ven.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Vletíte do hyperprostoru a ty si můžeš užívat klid cesty. A že cesta bude trvat nějákou chvíli. V lodi jsi měl velice dobře zařízenou kantýnu, která byla tak luxusní, že by vím jí záviděli leckteří hodnostáři. I samotné pokoje tu byly dobře zařízené, a to i pro normální posádku - taky jsi tu měl ty nejlepší z nejlepších. Ale nedali se ani v nejmenším srovnat s tvojí loží, která byla sama o sobě velká jak normální byt, vlatně tvůj jediný pokoj byl o mnoho větší než klasické ubytování střední třídy na planetách. A to už bylo co říct.

Když jste vystupovali z hyperprostoru, seděl jsi opět na svém, trůně, protože o výstupu tě informovali hodně dopředu. Před tebou se objevila krásná oranžová planeta, která ti byla známá. Vyrůstal jsi na ní, získal jsi na ní moc - pouze největší Sithský Lordy jsi zabil jinde, nicméně Korriban byl stále symbolem temné strany.
Na planetu jste se už museli dostat jinou lodí, opět ze stejného důvodu, proč jsi musel i z Tarisu odlétat jinačí lodí. Přistáli jste ve tvém VIP hangáru, který byl opět jenom pro tebe a pro tvojí loď Pussy, která stále byla na Coruscantu, i s tvojím droidem. Vystoupili jste ven a tvoje Garda se už pomály rozešla, neboť tu tě mohla nechat i samotného - nehrozilo ti zde žádné nebezpečí.
Stál jsi před svojí lodí a mohl jsi začít od jakéhokoliv úkolu jaký jsi chtěl. Zasedání mistrů, admirálů a generálů už jistě bylo celkem kompletní a i Starý Mistr si našel cestu do hrobky, kde jsi to domluvil.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Jako první musím navštívit mistra. Jelikož zasedání je až zítra, mám ještě čas.
Nezajdu ani za Forgem a Gwen, jelikož je uvidím zítra a momentálně je na práci důležitější věc.
Vzkažte Forgovi, že se uvidíme zítra. Zasedání bude přesně v 15 hodin místního času.
Řeknu důstojníkovi který má v hangáru hlídku a nasednu na speeder.
Namířím to přímo do údolí temných pánů kde starý mistr pobývá.
Byla to právě hrobka Ajunta Palla, kde sme se měly sejít.
Speeder byl rychlý, tudíž sem tam byl zachvilku.
V dálce sem si všiml pomalu zapadajícího slunce a pomalu se ochlazovalo, jelikož zde byla samá poušť a teplo se tady špatně udržovalo.
Údolí temných pánů bylo tuto dobu již prázdné, tudíž nás nic nemohlo rušit.
Když sem konečně dorazil k hrobce Ajunta Palla, cítil sem její moc, moc temné strany, její sílu.
Vešel sem dovnitř a opět zde byla tma, ale louče sou zapálené. Tudíž sem si jednu vzal na cestu. Po chvilce sem konečně dorazil do místnosti kde již seděl mistr a nasával bong a přitom si zpíval.
"Nasávaj ten dým" pořád dokola.
Zdravím vás, mistře. Setkáváme se po dlouhé době, opět zde.
Řeknu a ubalím brko.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Ooh, Nithil...
Zaskučel s křivou hubou a vypustil hustý dým, který tě srazil na kolena.
Usedni k našemu ohni a potáhni si z Bonga Míru!
Nabídl tě a ty jsi si sedl k vařiči, před kterým nasával starý muž zelenou dobrotu! Cítil jsi v něm klid temné strany a hned ti to zlepšilo náladu. Podal ti nástroj zkázy a počkal až jej aktivuješ a přijmeš koření temnoty!
Vím proč jsi tady, můj mladý žáku! Neboť cítím, že Síla ti byla odříznuta, ty jsi část nicméně obnovil, za coč ti patří můj obdiv! A dokonce vím, co po mně chceš! Chceš mojí trávu...
Rozbrečel se a utekl pryč. Ty jsi si zatím užíval bonga a po pěti hodinách jsi měl ještě stále plno nabyto! To se ale vrátil i mistr, už uklidněný a sedl si opět před vařič.
Vím proč tu jsi! Chceš pomoct obnovit spojení se Sílou, nicméně tě musím varovat! Není to jednoduché a budeš muset trpět! Síla se nedá obnovit kdy budeš chtít! Budeš muset podstoupit velkou cestu, možná se ti ani nepovede obnovit svojí Sílu! Ale budeš to muset zkusit, jinak ti už nedám hulení...
Usmál se na tebe a zabavil si svoje bongo cos doteď tak aktivně tahal.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Ano, máš naprostou pravdu, přišel sem tě požádat o výcvik, o mé obnovení se silou. Už se necítím tak silný jako dříve. Tak sem si ale přišel pro pár odpovědí.
Odpovím a ubalím brko (gram za 150, né jak vy za 250!).
Mám hodně otázek, ale žádnou odpověď.
Jak se to mohlo stát, že sem najednou přišel o sílu? Jak ji ze mě vytáhla? A co s ní udělala? Posilnilo jí to?
Poté také, jaktože mě nikdo necítil když jsem byl na Coruscantu. Ano, je tam hodně temnoty, ale byl sem tak blízko rytířů Jedi, používal sílu, byl všem na očích a přesto si nikdo ničeho nevšiml...
Dodám a už mám ubaleno
.. dokud sem nenapadl ty jedie.
V hlavně se mi mezitím začalo honit spoustu otázek, momentálně ohledně návratu síly a plnému otevření její moci. Doufal sem, že mi mistr nějak pomůže.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Ty pý...pleteš se, můj žáku! Nevytáhla z tebe Sílu, neposilnilo jí to, pouze dokázala zpřetrhat vazby mezi tebou a Sílou, takže jí už nemůžeš dál cítit... i když to je často trvalé, ty jsi se z toho brzo dostal. Sílu ale nedokážeš obnovit úplně sám! Budeš muset sečkat...když jsi jí nyní vystaven, nebude trvat dlouho než tě opět pohltí!
Vysvětlil ti obšírně a začal pomalu zhulovat svoje brko (to gčko za 250) a zpívat si chytlavou píseň, vyjebanej robot, přičemž bouchal lofasem do podlahy, až kameny z hrobky padaly. Za pět minut byl špek pryč, protože se s tím docela sral, o to byl ale štastnější, když mohl pokračovat ve své řeči na tvoje další otázky.
Temná strana všechno skrývá!
Odpověděl na tebe s vyvalenými oči, myslíc na třetí svazek galaktické budoucnosti, konec nové republiky, citát Yody.
Pouze jejich slepota, která jim znemožnila vnímat skutečnou sílu, která před nima povstanula. Lidi ruší Jedie z koncentrace a když jsou ti natolik nablízko, aby tě ucítili, postaví se jim... teda ty se jim postavíš... a to do cesty! A zabiješ je... i když to poslední se ti moc nepovedlo. Nicméně stále je těžké vycítit temnou stranu, na Coruscantu, na Narr Shadaa i na ostatních velkých městských planetách!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Díky za váš čas mistře, ještě se shledáme. Teď si mě ale temná strana žádá jinde.
Krátce odpovím a odejdu z hrobky pryč.
Když vyjdu ven, je už úplná tma, naštěstí můj speeder má i světla, jinak bych smetl někde nějaký kámen.
Naskočím na speed a peláším to k akademii. Cestou se mi honí hlavou slova který mi řekl mistr.
Odvahu a sebevědomí mi dodalo, když řekl že to nebude trvat dlouho a síla se vrátí v ten pravý okamžik.
Po chvilce co dorazím do akademie ihned jdu směrem do mého pokoje, cestou nepotkám nikoho, kromě hlídky, která hlídá aby se zde nikdo netoulal, jelikož se zde dějou "náhodná umrtí", což sem kdysi také zažil.
Hlídka akorát poslučně zasalutovala ale já šel dál.
Byl jsem vcelku unavený tudíž ihned jak sem přišel do svého pokoje ihned sem zalehl. Nemohl jsem si však nevšimnout krásné výzoby a atraktivních sithských maleb, které sem si nechal vymalovat na zeď už někdy dávno.
Také zde bylo uklizeno, což se mi líbilo, jelikož se poté hned lépe spalo.

Druhý den sem se vzbudil až někdy odpoledne, pár minut před zasedáním v hlavním sále. Nestačil sem se ani najíst a ihned sem doslova utíkal do sálu; přijít první den po takové dlouhé době a v tak důležitý moment pozdě by bylo docela blbé.
Když sem konečně prošel půlku akademie a dorazil přes zasedací místnost byl sem vcelku nervózní, jelikož sem si slova dopředu nepřipravil, ale to nikdy.
Mé oči okamžitě zahlédly nové, zdobené obrovské dveře a za nimi se již nacházela místnost. Ale nebyly leda tak zdobené, ale pradávným sithským jazykem, který sem já tak trochu uměl. Ale nebylo čas to luštit.
Vkorčil sem dovnitř kde již seděl snad každý, kdo zde měl být. Svižným krokem sem sedl za takový jakoby "proslovovací oltář" kde sem stál jako mega hustej drsnej diktátor.
Ještě než sem začal mluvit, musel sem si dát gram, a né leda tak jaký, ale superultra gram který amatéra zabije jenom pohledem, já sem byl však zkušený a vklidu sem si dal osobáčka a poté spustil.
Díky všem, že ste dorazili. Jak jistě mnozí z vás víte, síla republiky pomalu ale jistě stoupá a je čas zakročit.
Momentálně se nacházíme v jakémsi stavu míru, kdy na sebe navzájem neútočíme, ale je čas to porušit.
Síla rytířů Jedi stoupá a je čas je vyhladit z galaxie, nezbyde ani jeden! Buď podlehne temné straně a nebo zemře spolu s jejich trapnou odvahou, která jim stejně nepomůže.
A je jen na vás, jak se tomu postavíte, nikoho nenutím, můžete klidně odejít s hanbou, ale venku na vás čeká jistá smrt, jako rytíře Jedi a republiku.
Admirále Lok'harte, nahlašte mi prosím současný stav bojeschopných válečných lodí.
Generále Amune, od vás chci aby ste mi řekl počet vojáků připravených jít do boje a vy, mistře Zekk'ale, vy mi řeknete přesný počet temných rytířů jedi, učedníků, mistrů, vrahů a všechn, kteří sou schopni plně podlehnout temné straně a položit za ní i svůj život.

Řeknu menší proslov, který však bude pokračovat až se dozvím počet jednotek a techniky kterou máme dostupnou.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Všichni poslušně a hlavně pozorně poslouchali tvůj proslov, který jsi napráskal jen tak z voleje a i s vyhuleným ksichtem jsi podal uctihodný výkon, kdy tvá souvětí měla hlavu i patu. Nejdřív se teda k tobě připojil mistr Zekk'al, kterýžto jako nejvyšěší mistr měl přirozenou autoritu i automatickou přednost - ve frontě na brko leckdy i před tebou.
Momentálně máme pět mistrů, sedm temných rytířů, dvacet pět sithů a dvacet učedníků schopných akce. Vrahů, bojovníků a dalších sithských vojáků s částečnou Silovou výukou máme kolem stovky.
Odstoupil a předstoupil v hiearchii trochu níže postavený, přesto však vysoce vysoký Admirál Lok'harte, muž který měl pod svým palcem obří flotilu, budící strach v myslích každého, kdo se tvému Imperiu jen lehce znelíbil. Přesto byla roztoušený po Galaxii a udržet si o ní přehled nebylo nic lehkého.
V nejbližší době můžeme svolat sedm destruktorů, třináct křižníků, pět fregat, nesousích asi čtyři tisíce stíhačů a tisíc bombardérů. Další nejbližší flotily jsou v rozmezí dvout týdnů až měsíce od nás.
Dokončí propočty a uvolní místo poslednímu muži, který měl ale pod palcem nejspíše nejvíce mužů. Vaše pozemní armáda byla opravdu obrovská a moderní, dělala posádku na každé planetě, která byla pod vaší kontrolou a k armádě se počítaly i výsadkáři sloužící na lodích, neboť námořnictvo mělo velmi omezenou pozemní armádu. Pod generála Amuneho patřili i všechny speciální jednotky. Přesto byl v hiearchii až na konci - možná proto, že jejich přeprava byla většinou závislá na námořnictvu.
Do dne můžeme nalodit asi padesát tisíc vojáků, deset jednotek speciálních sil, tisíc tanků a obrněných vozidel.
Podla tu celkem stručnou odpověď a všichni čekají, co z tebe vypadne dál.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“