3. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Překonáš bolest ze svého čerstvého zranění a soustředíš se na svého protivníka. Svou immobilitu zastoupíš použitím Síly a začneš na Duga vrhat židle a to přímo jemu do zad. Dug však prokáže svou mrštnost a oběma vrženým židlím se vyhne, jenomže když pohneš stolem, za kterým se kryl - tak už se vyhnout nedokázal. Stůl se na něj připlácl celou plochou své desky a letěl s nyní bezmocným Dugem až ke stěně. Nohy stolu trochu zmírnily náraz stolu a především na Duga, ale ten se přesto rozplácnul o stěnu. Hlavně už ale nebyl ozbrojený svým blasterem, který upustil už při prudkém nárazu stolu do něho. Po nárazu na stěnu se Dug začal sbírat a s námahou se převalil přes stůl, ked rychle hmátnul do rukávu a vrhnul tvým směrem nůž. Ty ho však bez větší námahy pomocí Síly zastavíš půl metru před sebou a držíš jej ve vzduchu čepelí směrem k tobě.
Sviňský Jedi ...
sykne naštvaně Dug a ty vykročí dva kroky k tobě, aby se dostal do vzdálenosti o metr bližší k tobě. Vytušil jsi zákeřný úmysl a něco se mu zablýsklo v druhé ruce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Pomalu mi s Dugem již dochází trpělivost, protože vím, že bych se odsud měl co nejrychleji dostat na tu střechu. Proto také neváhám a když se mi nůž podaří tak šikovně zastavít, vrátím mu ho zpátky pomocí Síly, kdy ho na něj vrhnu v co největší rychlosti a hlavně čepelí napřed doufaje, že svého protivníka zasáhnu tak, aby byl vyřazen z boje a dále mě nezdržoval. Nadále mám připravený svůj meč i Sílu, kdyby náhodou tento pokus neuspěl a já se musel dál bránit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Zachycený nůž otočí ve vzduchu a vrhneš jej zpět k jeho majiteli, který však také nelení a z ruky, kde jsi mohl zahlédnout onen záblesk vrhne další nůž v naději, že zkrácená vzdálenost ti znemožní jej zastavit. Co však nestihneš zastavit Sílou, to zastavíš pomocí svého světelného meče, kterým druhý nůž bez potíží odrazíš. Tebou vržený nůž nazpět se mezitím stihl zabořit fo protivníkova ramena a odhodit ho o dva metry dozadu, kde si nelichotivě ustlal na zemi. Na nějakou tu minutu byl určitě vyřazený a ty jsi se mohl konečně propracovat až k žebříku a začít se soukat po něm nahoru, což bylo vzhledem k tvému zranění dost bolestivé. Přesto jsi již po necelé minutě stál na střeše, za tebou otevřený poklop dolů do jídelny a sledoval jsi, co se vlastně venku dělo. Frachťák se vznášel nad krajem střechy jídelny a dvojitým blasterovým kanónem ve spodní části kropil vše, co se snažilo přiblížit ke vchodu dovnitř. Takže ti celou dobu vlastně kryl záda, zatímco jsi se prosekával skrz jídelnu ven. Nad střechou byl nyní asi patnáct metrů a jeho nástupní rampa byla zavřená, tudíž o tobě ještě nevěděl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Konečně jsem se ho zbavil, ten mi ale dal! Au!

Postěžuji si v mysli na otravného Duga když lezu po žebříku vzhůru, ale když konečně odklopím poklop a vylezu na střechu, už na něj ani nepomyslím. Zbyde jen myšlenka na bolavý kotník. Zdá se, že můj kolega mi pořád držel od těla Naska a jeho nohsledy, jenže přitom všem mi zapomněl otevřít rampu a byl navíc dost vysoko, a protože jsem neměl vysílačku, kterou bych se s ním spojil, nezbylo mi než sběsile mávat. Po chvilce jsem toto mávání zdůraznil aktivací svého meče, abych byl viditelněší cíl. Doufal jsem, že mi otevře rampu a sletí o kousek níž, protože s tou špatnou nohou by dlouhý skok nemusel dobře dopadnout.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Když jsi byl na střeše a sledoval, jak si frachťák doslova hraje s Naskem a jeho lidmi snažícími se dostat do jídelny, tak jsi dospěl k faktu, že musíš nějak upoutat pozornost. Jako vítězná varianta se nakonec jevilo skákání a mávání světelným mečem, co to šlo. Nebylo to sice nic příjemného pro tvou nohu, ale po minutě poskakování jsi konečně dosáhl svého. Kanón frachťáku přestal pálit a frachťák samotný se snesl až téměř na střechu, kde se začala i otvírat rampa pro nástup. V ní se objeví Triellette a nabídne ti ruku k pomoci nahoru, kterou ochotně přijmeš. Díky zranění nohy nenastupuješ až tak rychle, ale po minutě se konečně začnete zvedat. V ten moment instinktivně skočíš vpřed přímo na Triellette a levé rameno ti škrábne výstřel z Naskova blasteru, který rychle doběhl do jídelny a ještě zpoza otevřeného poklopu. Jeho další výstřel už se zaryje vedle tebe, protože loď se začne prudce zvedat, ale to tobě ani Triellette nemusí vadit, protože jste oba leželi na zemi a nemuseli jste se tolik vypořádávat s prudkostí vzletu. Rampa se začala zavírat až po desítkách vteřin stoupání a to na základě instrukce z pilotní kabiny.
Myslím, že budeš chtít mluvit s kolegou ...
snažila se usmát Triellette, po níž jsi skočil, ale spíš na tebe působila poněkud rozpačitě a zmateně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, frachťák:

Konečně to vypadalo, že se dostanu z týhle planety, ale přeci jenom po mě Nask na rozloučenou za to, že jsem mu zachránil život, vypálil další salvu. Naštěstí mě trefil jenom lehce do ramene, což nebude žádný problém. Triellette jsem poděkoval, že mě tak hezky chytla.

Děkuju, že jsi mě tak hezky chytla.

A potom jsem se vydal, podle jejích instrukcí, šouravým krokem za mým kolegou, o kterém kdybych věděl dřív, mohl jsem tomu svou misi přizpůsobit.

To si ještě s radou vyřídím.

Pomyslel jsem si. Když jsem se konečně došoural do pilotní kabiny, tak jsem oslovil druhého Jediho.

To bylo docela o fous.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Frachťák:
Na pocity Triellette jsi moc nedal a rovnou se vydal do kokpitu za svým kolegou, který vás právě vymanévrovával z atmosféry planety. Triellette jsi nechal za sebou na zemi poněkud zmatenou a když jsi zmizel, tak tam ještě ležela. Druhý Jedi si hrál s pákou rychlosti a vypadal zamyšleně, tedy do doby, než jsi k němu přišel.
Koukám, že sis odvezl nějaké suvenýry - povedlo se ti dostat nějaké další relevantní informace ? Dostat tam někoho znova by jinak nebylo vůbec jednoduché a upřímně jsem rád, že jsem odtamtud vypadl.
promluvil k tobě a s úlevou se pousmál. Nyní jsi konečně mohl zahlédnout i jeho světelný meč, jenž už byl na svém pravoplatném místě, které sdílejí všichni Jedi. Jeho rukojeť vypadala možná trochu moc dekorativně - směs černého, stříbrného a pozlaceného materiálu, ale vše uspořádáno tak, by byl úchop na nejvyšší možné úrovni.
Tady kapitán Alex Linx, žádáme pasažéry, aby ukončili své stravování a přemístili se do svých kajut. Dále žádám kontrolu zbraní, aby se dostavila na své pozice ....
zahlásil nahlas Alex a natočil se k tobě s úsměvem.
Zdá se, že ti vezou nějaká tvoje zavazadla, co sis dole nechal ... můžeš jim to podepsat laserovým dvojčetem, v polovině chodbě je cesta nahoru. Nj, holt když si člověk vezme radši vyzbrojený frachťák, než rychlý ...
sdělil ti a vybídnul tě k přemístění se do laserové věže, odkud budeš moci pozdravit ty, co se rozhodli vás sledovat.
... zatím vidím dva frachťáky, pokusím se ti je udržet tak, abys na ně mohl pálit, aby jsme skočili pryč, tak se jich musíme zbavit a žádné asteroidy bohužel poblíž nevidím.
doplní Alex ještě další informace, zatímco začne aktivněji manipulovat s řízením frachťáku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Frachťák:

Triellette jsem opustil možná rychleji než by bylo vhodné, avšak měl jsem k tomu své důvody jako například roztřílený kotník a pocit, že nás Nask nenechá odletět jen tak.

Kdyby mi rovnou řekli všechno, mohlo to bejt daleko jednodušší. Ale snad mám všechno co je potřeba.

Zarvčím na první slova svého kolegy trochu rozladěně z bolavé nohy, ale také z neúplných instrukcí, které jsem dostal před odletem na tuhle misi. Teď ale nebyl čas rozebírat důvody. Po poměrně vtipné vložce, kdy jsem se dozvěděl jak se druhý Jedi jmenuje, jsem pochopil, že bych měl vklouznout za kanón a zbavit se našich "kamarádů". Bylo jasné, že v jedné z lodí jistě sedí Nask.

Jo, jdu na to.

Skočím mu do řeči pořád rozmrzelým hlasem a rychle se začnu pajdat do laserové věže, abych si to s těmi zmetky mohl vyřídit. Když konečně usednu za kanón, raději se začnu pořádně soustředit a přestanu myslet na zbytečnosti. Nikdy jsem si s loděmi a děly moc nerozumněl, a tak jsem se spoléhal na Sílu. Doufal jsem, že mi pomůže v tom trefit naše pronásledovatele, protože jinak bych to asi nesvedl. Instinktivně tedy začnu mířit a pálit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Frachťák:
Alex se při tvém komentáři, kdyby jsi vše veděl, chápavě pousmál, ale to byla jenom taková krátká chvilka porozumění před tím, co přijde. Střelecká věž nebyla rozhodně z nejútulnějších a minimálně ve třech rozdílných místech na těle tě tlačila. Ovládání však bylo naštěstí dobře umístěno a manipulace s ním nebyla až tolik složitá. Po usazení jsi se začal soustředit na Sílu a vytlačil jsi všechny dosavadní nepříjemnosti až na okraj současného zájmu. V jeden moment jsi tu byl jenom ty, Síla, ovládání laserové věže a pronásledovatelé za vámi.
Úmyslně zpomaluji, aby se k nám dostal ten první na dostřel, budeš ho mít v mířidlech za deset vteřin.
ozval se z lodního intercomu Alexův hlas a jak řekl, tak i učinil. První z pronásledovatelů se náhle začal blížit rychleji a trvalo to přesně deset vteřin, než se ti dostal na mušku. Vyčkal jsi si na správný moment, pocítil jsi správný tok Síly a vystřelil jsi ... jenomže jsi minul o metr a půl, zatímco nad vámi frachťák protivníka přeletěl. Váš frachťák prudce změnil dráhu letu, takže se vyhnul salvě protivníka. Ukázalo se, že laserový kanón má pomalejší odezvu, než jsi očekával a nestihl tedy vystřelit v ten moment, kdy ty sis přál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Frachťák:

Na Alexovo oznámení nijak slovně nereaguji a dál se soustředím, abych se trefil. To se však nepovedlo, ale dospěl jsem alespoň k zjištění, jak přesně ten kanón funguje a příště už by to snad mělo být lepší.

K sakru, příště ho trefím. Máš to nějaký zpomalený!

Postěžuji si do interkomu, ale to už se opět začnu soustředit jenom na Sílu, kanón a naše pronásledovatele, abych byl připraven v ten pravý okamžik.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbit Loku, Frachťák:
Zpomalenou odezvou ses nenechal příliš rozhodit a pro příští šanci na střelu už s tím hodláš počítat. Neopomeneš si však postěžovat Alexovi.
To už jsem taky ... zjistil. No aspoň víme, že teorie 'vybírej z prostředka' nefunguje vždycky. I když to vepředu byl už na první pohled větší krám ... chystej se na další rundu.
odpověděl Alex a během svého proslovu se dvakrát odmlčel, jak prudce změnil trasu letu, protože se k vám na dostřel dostal už i druhý frachťák. Ale ty už jsi byl opět plně ponořený do Síly a čekal jsi na svou chvíli. Opět to počalo jako jemné cuknutí, ale reagoval jsi o něco dříve a střílel jsi do pozice o trochu dále. Tvá snaha a větší znalost systému nakonec vedly ke kýženému výsledku a prolétávající frachťák schytal čtyři výstřely. První tři však pohltil jeho štít, ale tu čtvrtou, poslední vystřelenou, schytal do oblasti před motorem. Než jsi mohl zjistit, jak vážně jsi ho zasáhl, tak jste se prudce natočili a mohl jsi vidět dva proletivší výstřely zleva, jak vás jenom těsně míjejí. Bylo vidět, že nejsi jediný, kdo si tu pomáhá Sílou a rozhodně vám to není ku škodě. Pocítil jsi náhle jemný šťouchanec v Síle, který tě nutil se natočit jakoby po svou levou ruku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Orbit Loku, Frachťák:

Zásah!

Vykřiknu poměrně nadšeně, když vidím, že jedna ze střel prošla štítem. Škoda byla, že jsem neviděl, jaký to mělo další účinek ale doufal jsem, že to druhému frachťáku udělalo alespoň problémy. Následné šťouchnutí v Síle jsem velice dobře a rychle rozpoznal, a tak jsem se natočil požadovaným směrem a opět se připravil k palbě, protože jsem čekal, že tamtudy bude prolétat další kraksna k sestřelení. Ruku mám připravenou na spoušti a opět vyčkávám v Síle, na kterou se plně spoléhám. Jsem ale odhodlám začít pálit co nejdříve, aby loď schytala co nejvíce výstřelů, protože tím se zvyšovala šance že jich víc projde štítem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbit Loku, Frachťák:
Po drobném šťouchnutí v Síle jsi přerušil svou radost z úspěšného zásahu a okamžitě jsi tam přesměroval svou pozornost. To a tvé opětovné soustředění se v Síle ti dopřály i o něco více času než v posledním případě a když se objevil druhý frachťák, tak už na něj dopadaly první výstřely. Díky vnímání v Síle jsi mohl zpomaleně vidět, jak prvních pět zásahu pohltí štít pronásledujícího frachťáku, zatímco zbylé už projdou skrz a boří se postupně do trupu frachťáku za vámi. První, druhý, třetí výstřel, aby čtvrtý následovala první drobná exploze. Když zasáhl pátý do prostoru před motorem frachťáku, tak už zbytek lodi začala pohlcovat exploze, již jsi mohl vidět ze vzdalující se perspektivy.
To bude všechno pro dnešek, rachejtle nám došly. Děkujeme všem za veselou podívanou a přejeme vám hezkou cestu.
ozvalo se lodním interkomem, zatímco jsi mohl vidět zbytky exploze, která pomalu splývala s hvězdným pozadím, kde jsi mohl jasně vidět Lok. Druhý frachťák se ti nepovedlo spatřit, ale podle toho, co do lodi rozhlásil Alex, už nebylo třeba se jím zabývat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Orbit Loku, Frachťák:

Vtipálek.

Uchechtnu se po hlášení interkomem a následně zamířím zpět do pilotní kabiny za Alexem, abych se ho zeptal co a jak.

Jak dlohou poletíme na Coruscant? Napadlo mě totiž, že bych mohl vytahat ty materiály a nějak je urovnat a možné se taky převlíct, než se ukážu před Radou.

Sdělím mu s otázkou i svůj záměr a čekám na odpověď.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbit Loku, Frachťák:
Sotva dokráčíš do pilotní kabiny, tak s sebou loď cukne, jak přejde do hyperprostoru a můžeš tak vidět Alexe se protahovat v pilotním křesle. Při předložení tvé otázky se k tobě ntočil mohl jsi spatřit jeho vážnou tvář, jk v duchu něco počítá.
Pár dnů to určitě bude, nevím totiž jak silný hypermotor tahle loď má. Spokojím se s tím, že funguje a doveze nás na místo, stejně jakože loď zůstane vcelku.
odpověděl ti Alex, pohledem zkontroloval všechny systémy a zapnul hlasitý alarm pro případ, že by se něco stalo.
Jinak koordináty jsem nastavil na Denon, něco tam ještě vyzvedneme, nemělo by to zabrat víc jak hodinku. Pokud nemáš ještě něco, tak bych si na pár hodin dal meditaci, na Loku by to vypadalo moc podezřele a v Organizaci neměli rádi lidi provozující podobné věci.
dodal ještě Alex a unaveně se pousmál poté, co ti sdělil nejbližší plán letu a své úmysly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“