1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Když jsi Atumovi dost ostře odsekl možné informace týkající se 'vztahu' tvé osoby se zeltronkou, tak se zatvářil trochu zklamaně, trochu dotčeně, ale nakonec vztyčil ruce v obranném gestu.
V klidu kámo, nechci se do toho vtírat, jen mě to zajímalo, nic víc.
dodal k tomu a tohle téma skončilo. Po pěti vteřinách bys nepoznal, že něco podobného z tebe chtěl vyzvídat. Při odpovědi k pracovnímu zatížení jenom pokýval hlavou a také to dále nekomentoval, takže jste mohli vstoupit do jídelny. Byla to bíle vymalovaná místnost, skvěle čistotně udržovaná, takže ani smítko bys tu snad nenašel. Obsluhu měli na starosti droidi, což mělo zabránit znehodnocování jídla a také nejspíš případné odmlouvání či protesty a k výdeji jídla sloužila dvě okénka.
Víš, vždycky doufám, že tu jednou bude vařit někdo živej - tyhle potvory sice uvaří poživatelné stravy, ale jejich syntetické chuťové buňky jsou k ničemu.
okomentoval to Atumo a zamířil k první výdejně, kde byl k dispozici plátek masa na dva způsoby s těstovinovou či bramborovou přílohou. Druhé okno bylo určeno pro polévky a nemasitá jídla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Vstoupili jsme do místnosti se stoly a židlemi. Níkde ani kousek tmavého místa, protože, kdo by to řekl... ta místnos byla bílá. Už jsem si začal zvykat.
Tak co si dáme? Znovu mě oslovil Atumo a já se už rozmýšlel co si dám. Jo. to by se hodilo. Nakonec jsem se vydal pro verzi jídla bez masa. Doufám, že se to bude dát jíst. ušklíbnu se na nejistou hmotu na mém talíři a vydám se k nějaké osamocené židli.
Posadil jsem se a než jsem začal jíst snažil jsem se rozpoznat použité ingredience, jestli nějaké byly. Nakonec jsem to vzdal a pustil se do jídla.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Spíš než na Atuma jsi se soustředil na výběr dobrého jídla a nakonec jsi skončil s pokrmem bez masa. Ať už vypadal sebepodezřeleji a nedařilo se ti rozeznat jeho ingredience, tak jeho chuť byla podezřele přívětivá. Dokonce natolik, že se dala srovnat s průměrným chrámovým jídlem.
Podezřele ti chutná, to ses zase přiotrávil něčím tam od tebe?
zasmál se pobaveně Atumo, zatímco si sedal naproti tobě s plátem masa a těstovinovou přílohou. Chvilku se porejpal ve svém jídle a teprve poté se s hlubokým nádechem uvalil ochutnat. Chvilku se křenil, ale nakonec pokrčil rameny a vzal si do úst další sousto.
No, dneska je to jedlé ... a to je u masa, co ...
přidával Atumo další komentář, když zhaslo osvětlení a rozsvítila se červená světla. K tomu všemu se přidala kvílející siréna znamenající poplach. Atumo se začal šokovaně rozhlížet okolo sebe, stejně jako všichni v jídelně, protože nikdo očividně netušil, co se děje. Jenom kuchařští droidi pohotově zavřeli svá okna a zastavili tak výdej všech potravin.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Pustil jsem se do jídla a Atumo se přidal. Asi jsem si na to jídlo zvyk. Dál jsem se do sebe nasoukat jídlo. Alespoň se to dá jíst... Pak se rozezněla siréna. Ale ne, to ne. Co je? Tak jako ostatní nevěděl jsem co se děje a má reakce, vyskočit ze židle, byla velice přirozená. Ikdyž Atumo pravděpodobně také nevěděl, zeptal jsem se: Co se děje ?!
Ještě více vyděšeně sem si uvědomil, že tu situaci jsem doteď nehrál. Sakra, teď se budu muset set sakra snažit, abych se neuklidnil.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Zatímco okolo tebe se rozpoutával chaos, ty sis rychle uvědomoval, že nejen nemáš tušení, co se děje, ale že by ses měl chovat tak nějak podobně jako ostatní. Atumo zanechal všech pokusů o jídlo a chtěl vyrazit ke dveřím, když se zastavil a podíval se na tebe.
Ty nejdeš? Při poplachu druhé úrovně se musí všichni evakuovat, jinak můžou přijít o krk. A moc času na to dostat se nahoru nemáme.
poznamenal Atumo a trochu ti tak objasnil, co se děje. Ke dveřím se mezitím hrnuli skoro všichni přítomní, ale víc než organizovaná evakuace to vypadalo na chaotický útěk pryč. Chaos přerostl do takové míry, že by nebyl problém se v něm někde zapomenout nebo jakkoliv ztratit.
Musíme se k turbovýtahu dostat mezi prvními, jinak bysme čekali hodně dlouho. A kdy už je tohle placené, tak proč si volna neužít?
dodal Atumo s toužebným úsměvem, aby se rozhodl vlétnout do davu lidí a tlačit se co nejvíce dopředu to šlo. Taky prozradil, že po vyhlášení poplachu má aktuální směna volno až do doby, než nastoupí znova. Potíž byla, že pokud bys nezačal rychle jednat, tak by se ti Atumo mohl hodně jednoduše dobře - jestli to je dobře, nebo špatně, jsi musel vyhodnotit ty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, továrna
Zatímco jsem nevěděl co se děje, ostatní se chaoticky snažili dostat pryč.
Eh... co? Zakoktal jsem a připojil se k Atumovi Jasně, už du. Jak jsme postupovali, Atumo mi všechno vysvětlil. Tak jo, tohle je dobrá příležitost něco zjistit. Povolil jsem hraný strach a řekl mu: Tak to vypadá, že se pudu domu rovnou vyspat. Když se začal vzdalovat dopředu kolony ještě jsem dodal: Kdyby jsme se neviděli, měj se.
Stále jsem postupoval v chaosu a čekal na vhodnou chvíli, kdy začít zpomalovat a schovat se v nějaké místnosti, než se vše uklidní.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Atumovi jsi ještě rychle zodpověděl a reagoval na jeho komentáře, než ses mu nenápadně začal ztrácet v tom chaosu lidí. Vlastně jsi nemusel skoro nic dělat a vyloženou snahu bys musel vyvíjet spíš pro to, aby ses udržel v jeho blízkosti. Když jsi se snažil o to opačné, tak jsi se dostal bokem od všeho až nečekaně jednoduše. Vzdálit se od davu proudícího směrem k turbovýtahu a zapadnout do nějaké místnosti bylo také jednoduché, i protože se všichni starali především o co nejrychlejší únik. A vzhledem k tomu, že jsi mohl zmizet pouze do dvou dalších dveří, tak jsi se nakonec octnul v kuchyni. Ta byla překvapivě malá v porovnání s velikostí jídelny, v níž jsi se ještě před chvílí nacházel. Kromě uzavřeného výdejního pultu jsi viděl velké hrnce na vařenou stravu, při jedné stěně několikapatrové trouby na vaření v rohu po tvé pravé ruce zásobník s čistým nádobím. Vše bylo uloženo efektivně a tak, aby mohla robotická obsluha vydávat jídlo co nejrychleji bez přílišného zdržování. Venku byla ještě notná skrumáž lidu a tak jsi mohl zkusit prozkoumat kuchyni více do hloubky, protože vzadu byly dvoje dveře, přičemž jedny určitě vedly do mrazáku. Případně jsi mohl zkusit počkat, až všichni lidé odjedou a pokusit se o něco s turbovýtahem, který však vyžadoval identifikaci pro použití.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, továrna
Ztratit se Atumovi nedělalo problém. mnohem větším problémem bylo zastavit. Nakonec jsem se dostal do kuchyně. Teď se po mě Atumo nebude shánět. Určitě ne. Usmál jsem se a prohlédl si kuchyň.
Asi bych si takou nepostavil, ale je hezká. Na chodbě byl stále chaos, tak jsem začal procházet mezi hrnci.
Dostal jsem se až ke dveřím, jedny vedly do mrazáku. Tam jsem jen tak nakoukl, abych měl přehled. Druhé vedly někam, kdoví kam. Tam jsem to šel prozkoumat podrobněji.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Vzhledem k tomu, že jsi měl jeden směr zablokovaný, tak jsi se vydal tím druhým. Před vyzkoušením neznámých dveří jsi nejprve nakoukl do mrazáku, kde jsi mohl vidět několik kusů poměrně pěkně vypadajícího masa. Po straně byly mrazící boxy s přílohami, které byly snad dvakrát větší, jak ty sám.
Tvou hlavní pozornost však zaujímaly ty druhé dveře. Otevření se ukázalo trochu složitější, než jsi skoro omylem nalezl spínač na zem, kam se stačilo postavit. Před tebou se otevřela delší úzká chodba s minimálním osvětlením, která po chvilce ústila do šachty, při jejíž straně byla úchytná kolejnice a sem tam se nacházely různé výstupky. Mohl jsi zkusit jít jak nahoru, tak i dolu. Ale už na první pohled bylo jasné, že lezení tam či onam nebude nic jednoduchého, každopádně nic neprozrazovala, že by ta šachta měla patřit nějakému výtahu. Když jsi vykoukl zvědavě nahoru, tak jsi jen tak tak ucukl nazpět, aby ses ukryl před droidem, který přidržujíc se kolejnice prudce sjížděl dolů. Než jsi se za ním mohl znova podívat, tak už zmizel v relativní tmě šachty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Šachta... Výtah pro droidy. Ani nahoru ani dolu nebylo vidět, kam to vede, ale bylo mi jasné, že právě dole bude něco jako droidí garáž a taktéž mi bylo jasné, že tohle je moje jediná cesta nahoru.
Rychle, ale obezřetně jsem začal šplhat po kolejnici. Tak nějak jsem čekal, že ještě něco pojede a tak jsem stále sledoval protější zeď, abych mohl přeskočit a chytit se.
Naopak u kolejnice jsem hledal výlez do dalšího patra, nejlépe do toho samého, ve kterém jsem pracoval.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Vzhledem k situaci jsi se rozhodl pro cestu vpřed a vzhůru. Již od počátku jsi se rozhodl mít napjaté smysly, pokud by se objevil nějaký další droid mířící směrem dolů. To se ti nakonec vyplatilo, protože takto jsi se musel vyhnout hned dvěma droidům jedoucím těsně za sebou. Při jejich průjezdu jsi měl pocit, že tě snad musí strhnout sebou dolů vzhledem k tomu, jak byla šachta úzká, ale droidi se nejspíše také trochu přizpůsobili a k žádnému kontaktu nedošlo. Další podobná situace se už neopakovala do doby, než jsi se dostal k další chodbě prozrazující, že jsi v nějakém dalším patře.
Vyrazil jsi kupředu úzkou chodbou, kde ses musel krčit, než jsi dorazil ke dveřím, jež byly nyní napevno uzamčeny a jejich ovládací panel nijak nereagoval na snahu o otevření. Podle všeho však dveře nebyly příliš silné, pouze běžná duraocel. Otázkou bylo, jestli se je pokusíš nějak otevřít, ať už násilně nebo nenásilně, zkusíš vylézt do nějakého vyššího patra nebo snad níže, přičemž tím směrem bylo "tvé" pracoviště. Přesněji bylo nyní tři patra pod tebou, protože na jídlo jste s Atumem jeli vzhůru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Lezl jsem nahoru, už jsem byl skoro u dalšího patra, když jsem se uchechtl a připoměl si, k čemu ta šachta slouží. Ve zlomku vteřiny po tom zareagovaly smysly, Síla a já se instinktivně odrazil od zdi. Chytl jsem se prvního výstupku, který jsem nahmátl a okolo mě se podle charakteristického "vžum, vžum" prohnali dva droidi. Ruka mi začala klouzat a já zase přeskočil na kolejnice, kde jsem se mohl držet lépe. tak to bylo o fous, ještě, že nemám Plášť.Znovu jsem se uchechtl To už bych byl dole.
Konečně jsem vylezl do dalšího patra. Bohužel bylo zavřeno slitinovými dveřmy, které ke všemu nereagovaly na pokyn panelu. Přiložil jsem ucho ke dveřím. Nebylo by moudré rušit někoho za těmi dveřmi.
Ale jestli tam nikdo není, nedělá mi problém pokusit se vykopnout ty dveře. Pokud to snad nejde, pomohu si světelným mečem.
Zapoměl jsem jestli meč mám nebo ne, kdyžtak to neber v potaz
Jestli snad něco slyším, nebo si nejsem jist, jednou kopnu a znovu poslouchám, pomohu si silou, jestli tam snad není někdo koho cítím. Jestli se něco změnilo, nechám tohle patro ladem a a vrátím se o dvě patra níže.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Předtím, než by ses pokusil dostat se skrz dveře násilným způsobem, jsi se rozhodl ujistit o tom, že na druhé straně nikdo není. Nejprve jsi chvilku naslouchal a poté se natáhl i v Síle, ale ani jedna metoda neindikovala přítomnost nikoho živého na druhé straně. Po jednom kopnutí do dveří, z nichž tě noha ještě chvíli brněla, jsi přistoupil k vytažení dosud pečlivě chovaného světelného meče a začal sis dělat otvor na druhou stranu. Když jsi byl zhruba v polovině vyřezávání oválu, tak se práce prudce zpomalila, jakoby z druhé strany začalo něco chladit. Pořád však nebyla nikde ani známka něčí přítomnosti, takže jsi pokračoval dál v řezání.
po trojnásobné době, než by ti to trvalo normálně jsi konečně mohl udeřit do vyřízlého otvoru, který se propadl na druhou stranu. Okamžitě tě zaplavila vlna chladného až mrazivého vzduchu z protější strany. Jakmile opadla, tak jsi opatrně nakoukl dovnitř a zjistil, že se nacházíš přímo u mohutného počítačového jádra. To mělo tvar velkého válce, jenž vedl od podlahy až ke stropu a byl chráněn silovým polem. Onen chlad byl způsoben snahou udržet v místnosti konstantní teplotu, kterou jsi narušoval žárem roztaveného kovu při prořezávání otvoru. Na protější straně byly zavřené běžné dveře a přímo naproti nim i konzole, která byla před počítačovým jádrem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna

Konečně jsem se dostal za polovinu "kruhu", když ke mě dolehl chladný vzduch z druhé strany. To snad lezu zase do mrazáku? zima mě udivila a řez kovem šel nepatrně hůř. Nakonec jsem se prosekal a zjistil, co to mrazilo. Hurá, vlezl jsem do obřího počítače. špitl jsem si ještě, než jsem seskočil do místnosti. K čemu tohle asi potřebují. Prohlížel jsem si jádro za silovým polem a všechno okolo.
Pak jsem přistoupil k terminálu a začal studovat, co všechno bych z něj mohl dostat, vyšíst a nahrát na datapad, bez porušení mého převleku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
V obrovském počítačovém jádru jsi spatřil příležitost k plnění svého úkolu, protože takovýto počítač musel mít na starosti velké kvanta dat. Panel ti okamžitě otevřel základní menu, odkud jsi měl několik možností postupu. K dispozici bylo schéma budovy, včetně aktuálního patra. Sem jsi měl přístup a jen letmo jsi zjistil, že s jádrem počítače sousedí místnost s paměťovými moduly, které byly běžné přenosné. Pak jsi viděl servisní menu vztahující se k jednotlivým komponentám počítače včetně rozložení jednotlivých paměťových modulů, byť jsi nemohl vidět na konkrétní obsah. A pak bylo k dispozici přístupové menu do počítačového systému, které však jako jediné bylo zaheslované, a odkud jsi mohl přímo vidět samotná data. Vyskočilo na tebe asi dvacetimístné heslo a ještě byl vyžadován správný otisk prstu. A v současné situaci jsi neměl ani jedno z těchto dvou, aby ses oprávněně dostal k nějakým zajímavým datům. Bylo však jasné, že odsud by ses mohl dostat kamkoliv, na rozdíl od konzole "ve své pracovně", která zobrazovala pouze omezené množství složek.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“