1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, továrna
Když oba nastoupili a našli Genvovi pistoli, začlo jít do tuhého. Síla je mocná zbraň... dokázal jsem ovlivnit dalšího a přimět je oba odjet. Nechal jsem je odjet a sám sem vystoupil z výtahové šachty.
Už asi chápu optimismus mistra Kenobiho. S pocitem štěstí a právě optimismem jsem se usmíval hned se mi zdálo být všechno jednodušší. Nyní tedy došlo na můj plán.
Pomocí nožíku v komlinku jsem vyřadil holokameru nade mnou, vzal datové boxy a vydal se směrem, kde zmizela má mistryně z tohoto komplexu. Stále však ostražitý a na pozoru.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Než se turbovýtah mohl rozjet dolů, tak jsi si připravil datové boxy a přichystal se vystoupit. To jsi uskutečnil jednoduchým skokem, když turbovýtah začal nabírat rychlost a zmizel dole v šachtě. To, jestli se Gevnovi kumpáni podívali nahoru na střechu, nebo ne, či co dělali dál, jsi zatím netušil a příliš se tím nezabýval. Sám jsi měl problém s tím, že se těsně za tebou zavřely dveře do turbovýtahové šachty, jak měly nakázáno v řídícím programu poté, co odjela pryč jejich kabina. To se ti povedla ustát bez potíží a již jsi se mohl věnovat kameře a její pacifikaci.

Vyřadit nožíkovým komlinkem kameru nebylo nic výrazně složitého a když jsi měl jistotu, že tady nebudeš sledován, tak sis snažil ujasnit, odkud jsi předtím vnímal svou mistryni. Když se tomu tak stalo, vyrazil jsi kupředu a po cestě dvěma chodbami jsi se jen tak tak zastavil před chodbou, která byla opět pod dohledem kamery. Rychlé porozhlédnutí se okolo ti odhalilo dvoje dveře a za jedněmi jsi nevycítil živou osobu, tak jsi tam opatrně nahlédl. Drobná kancelář, kde bylo vše vypnuto a zhasnuto neprozrazovala nic zvláštního, dokud sis nevšiml ventilační šachty nahoře nad stolem. Sundat víko by nebyl problém a šířka se zdála více než dostatečná, aby ses tamtudy mohl pohybovat. Otázkou bylo, jestli ses chtěl soukat ventilačkou, nebo se pokoušet nějak vyhýbat kamerám rozmístěným v okolních chodbách. Bylo by totiž bláhové si myslet, že ta současná před tebou by byla jediná. Byly tu ještě další dveře, ale ty byly zavřené.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Konečně se hýbem. Řeknu si, když se posouvám v před. Optimismus trval dál ale cesta byla krátká. Než jsem zatočil udělal jsem otočku na podpadku a opřel se o stěnu. Další kamera. Uf. Zacítil jsem se a našel jen jednu osobu. Ve dvou místnostech, které se mi naskýtaly k navštěve, byla tak jedna lukrativnější. Nahlédl jsem do ní. Opravdu tam nikdo nebyl a světla se všemi přístroji byli vypnuté. U stropu visela metalová mřížka ventilační šachty. Přemýšlel jsem...
V datapadu mám nějaké mapy. Nechal jsem si je nahrát a podíval se, jestli mám tohle patro. Pokud ano, podívám se, jestli mě šachta dostane rychle ven z budovy. Pokud ne, poohlédnu se v místnosti po systémových konzolích, kde bych se snad mohl nabourat do kamerového systému.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Před svými dalšími kroky vpřed jsi se rozhodl poradit s mapou, kterou se ti povedlo dříve získat. Problém se ukázal v tom, že kromě tohoto turbovýtahu vedlo dolů už jen nouzové schodiště, kde byly samozřejmě kamery a ještě k tomu zapečetěné dveře. Ventilace se kroutila celým tímto patrem a teoreticky ses s její pomocí mohl dostat kamkoliv. Zajímavá byla možnost dostat se ventilací do vyššího patra, odkud vedlo hned několik cest na střechu. A při zkoumání mapy v datapadu se ti povedlo i zjistit, že dost z těchto cest se vyhýbá kamerám. Plány střechy jsi ale v datapadu nenašel, tudíž jsi nemohl tušit, co by tě tam mohlo čekat.
V místnosti jsi bohužel nenašel nic, co by ti umožnilo dostat se do bezpečnostního systému budovy, nebo nějak vypnout kamery. Zkusil ses poradit i se svou mapou, jestli s její pomocí něco nenalezneš. A opravdu se ti povedlo najít místnost, která byla označena jako hlavní stanoviště bezpečnosti pro tohle patro - jenže to bylo vše, co jsi z mapy o té místnosti mohl zjistit. Pokud jsi tedy nepočítal její obdélníkový rozměr, poměrně značnou velikost a umístění zhruba uprostřed patra. O obsahu místnosti, nebo snad jejím personálu jsi však nevěděl nic. Tedy to mohla být jenom kasárna pro bezpečáky, nebo i řídící centrum pro bezpečnostní zařízení na tomhle patře.
Nesměl jsi také zapomínat na muže v turbovýtahu, které by mohlo napadnout, že jsi se rozhodl zůstat na tomhle patře a tedy by se mohli vrátit a komplikovat ti situaci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Takže buď něco tady, nebo jít na střechu? Pokrčil jsem rameny a schoval datapad. Tak se podíváme sa střechu.
Ještě jednou jsem si pokrčil rameny a Silou vyndal mřížku ventilace. Postupně jsem tam nejdřív naskládal datové bloky a pak jsem se tam nasoukal sám. Mřížku jsem zase vrátil na původní místo. Zalezl jsem za první záhyb, vytáhl datapad s mapou ventilace a našel středně dlouhou cestu do dalšího patra.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Z možných cest ses nakonec rozhodl pro tu jistější a vsoukal se do ventilace, kterou předtím využila i tvá mistryně. Cesta ti chvilku trvala, ale naštěstí se ti do cesty nic nepostavilo a za chvíli jsi tak mohl opatrně vylézat z ventilace na střeše. Krátké a rychlé rozhlédnutí okolo ti potvrdilo, že se opravdu jednalo jenom o střechu a nic víc, žádné další výlezy kromě údržbářského vstupu do budovy, žádné senzory či bezpečnostní zařízení. Také pro ně nebyl důvod, když k nejbližší budově to bylo dost daleko a jedinec snažící se dostat dovnitř by se musel dostat až dolů do spodních pater komplexu, z něhož jsi právě unikal.

Vzhledem k tomu, že jsi se mohl po střeše pohybovat relativně v klidu, tak jsi měl klid pro obhlédnutí možností dalšího postupu. Zde už situace nebyla tak příznivá, protože střecha byla poměrně vysoko a okolo budovy se to hemžilo velkým množstvím lidí. K dispozici nebyla ani žádná boční schodiště nebo něco podobného. Pouze na jedné straně budovy, kde byl zásobovací vjezd bylo lidí nejméně - převážně ochranka dohadující se s šoférem dopravního vozidla vysokého zhruba čtyři metry a stojícího těsně před zavřenými vraty. Nedaleko bylo vyskládáno několik beden do poměrně slušné výšky. Nemohl sis však být jistý obsahem a pevností beden, každopádně skok ze střechy až na zem by mohl být i poměrně bolestivý. Další strany budovy poté nenabízely příliš dalších možností, pouze u jedné bylo menší ostnaté křoví asi deset metrů od budovy, ale pravidelně tu procházela stráž.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, továrna
Dostal jsem se na střechu. Plány jsem neměl mžná proto, že střecha žádné plány nepotřebovala, skoro nic tu nebylo. Pár antén, několik dalších ventilačních šachet, jeden údržbářský vchod a podobně.
Tak, a jak dolu? Okolo nejsou budovy, kam přeskočit. Jediná cesta vedla přímo dolu. Rozhlédl jsem se po všech stranách a tahle mi přišla jako nejlepší.
To bude bolet. usmál jsem se, přehoupl přes okraj a spustil se. Kloouzal jsem po stěně a snažil se zbržďovat zrychlení pomocí Síly. Když jsem byl dostatečně nízko, odrazil jsem se a lehkým nadnesením Sílou, přistál na nákladním vozidle. Okamžitě jsem se přiláčkl ke střeše a ani se nehnul.

Promiň, zapoměl jsem se odhlásit, že budu dva týdny pryč

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Z možných únikových cest ti jako ta nejvhodnější přišla přes střechu nákladního vozu a přesně tímto směrem jsi se rozhodl vydat vpřed. Na střechu vozu jsi doskočil úplně bez potíží a hodně zlehka, ale hlavně díky zvolenému postupu i značně tiše, takže dopad nevydal žádný hlasitý zvuk. I díky tomu jsi zůstal nepovšimnut a mohl ses přimáčknout na střechu a spolehnout se na svou trpělivost.

Během svého čekání sis mohl vyslechnout, jak řidiče odmítají pustit i s jeho vozem dovnitř. Nakonec to řidič vzdal s tím, že tenhle paskvil nechá vyřešit svého šéfa. To bylo pro tebe dobrou zprávou, protože již chvilku poté se transport vyřítil pryč od továrny a tedy od místa, odkud jsi se snažil uniknout. Na střeše jsi zůstával ležet ještě pár zatáček od továrny, než jsi si našel vhodnou ulici na seskočení, aniž by to budilo nějakou výraznou pozornost. A jakmile jsi byl normálním pěším, tak již nebylo problémem se dostat zpět do hotelu, kde jistě čekala tvá mistryně.

Při vstupu do pokoje jsi nalezl svou mistryni, jak medituje na své posteli a nejspíše vyčkávala na tvůj příchod. Neušlo ti, že se již stihla osprchovat a převléci do čistého oblečení, stejně jakože neměla žádné viditelné zranění. Svou meditaci však přerušila okamžitě, jakmile jsi byl již v pokoji.
Taru'ne, jsem ráda, že jsi dorazil v pořádku. Chceš si odpočinout, nebo ti nevadí mi rovnou vylíčit průběh tvé části mise?
zeptala se tě slušně a čekala, jestli budeš taky chtít využít příležitosti sprchy a čistého oblečení. I když byla pravda, že v tvém případě ještě muselo přijít odbarvení a pár dalších úprav, což by nějakou chvíli jistě zabralo.
-------------------
14 dní je ještě v pohodě, Odhlašování je myšleno především pro moderátory, aby hráči věděli, že budou nějakou dobu mimo a nemuseli nadávat, že na ně modeři kašlou :D
Jinak se snažím to teď trochu urychlovat, abychom již zakončili misi a mohli začít novou. Doufám, že ti to nějak výrazně nevadí :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma
Dostal jsem se na kapotu a se vším, co jsem měl, jsem byl nenápadný. Alespoň to tak vypadalo. Odjeli jsme a v nedaleké uličce bez lidí jsem i s datovými bloky seskočil. Strčil jsem si je pod kombinézu a vydal se na cestu zpět k "domovu."
V bytě už čekala odpočívající mistryně. Když mě pozdravila, usmál jsem se.
Nač odpočívat, něco jsem přinesl. Vytáhnu data a pokračuji. Všechno šlo dobře... dovtípím se, že je to nic neříkající věta, tak začnu znova.
Na konzoli toho nautolana nebylo nic moc, Když se spustil poplach, dokázal jsem se ztratit z davu a snad by mě,jeho ukážu do pokoje ani neměl podezírat. Teprve teď jsem se posadil No pak už to bylo jen o tom najít hlavní počítač. Podíval jsem se na dlaně, které už byly celé zelené. Začklebil jsem se.
Nechal jsem za sebou pár stop... Pak jsem se podíval na mistryni. Ale nikdo mě neviděl, jen jednoho jsem omráčil.
Pak jsem si vzpoměl, že mám u sebe ještě něco.
A mám prototyp jejich zbraně... Vytáhnu komlink i nůž. oba jsou stejné. Pokud se mistryně tváří nechápavě schválně udělám mezeru. Jestli je ledově chladná, radši nedělám vtípky a vysunu skrytý nůž.
Měli tam toho mnohem víc, třeba sebevražedného myš-bota nebo dvouhlavňový blaster. Pak si ještě vzpomenu.
Jo, ten výbuch, to byl právě ten myš-bot.

________________
Zrychlení mi nevadí, už to chci taky zakončit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Mistryně Eerin napjatě poslouchala líčení toho, co se ti povedlo zjistit a co ne, zatímco ty sis uvědomil, že ses během mise i dost zapotil. Následkem toho ti na dlaních začala pouštět barva, stejně jako i na několika dalších místech na těle. Všechna nebyla přímo na očích, přesto ti bylo jasné, že ještě nějaká ta hodina a nejspíš by se to začínalo projevovat po celém těle.
Koukám, že na to datové zařízení budeme potřebovat profesionální vybavení jen pro přehrání, nemluvě o tom, že to bude nejspíše šifrované. Ale i tak se z toho jistě něco dozvíme, jenom ne teď,
zareagovala mistryně a uvolnila se z meditačního posedu, aby se usadila normálně. Trochu se protáhla, jak u ní bylo zvykem po delších meditacích.
Já jsem se potloukala nahoře v kancelářích, kam jsem se dostala po střeše. Nebylo jednoduché se tam pohybovat s veškerou pozorností, ale získala jsem množství informací o jejich pirátských kontaktech a také lidech, kteří tohle celé vedou. Dokonce jsem tam odhalila jednu známější tvář. Ale o dalším postupu rozhodne Rada,
prozradila mistryně Eerin a vstala z místa, aby si šla prohlédnout tebou ukořistěné vybavení. Z ani jednoho nebyla nikterak nadšená a její vážná tvář prozrazovala, že tohle bude možná vážnější, než by se mohlo zdát. Předměty ti nakonec vrátila, aby přistoupila k oknu a zamyšleně se z něj podívala.
Tyto předměty jsou znepokojivé, ale jak jsem řekla - rozhodne o tom Rada a již to nebude naše starost. A to i proto, že od nich mám přijatou zprávu, abychom se co nejrychleji vrátili na Coruscant. Takže do hodiny vyrážíme, proto se rychle připrav, víc si odpočineme při cestě,
otočila se mistryně Eerin zpět k tobě a přešla blíže ke své posteli, aby zpoza ní vyndala své zavazadlo, jak se chystala si zabalit. Neměl jsi zrovna mnoho času, ale do hodiny bys měl snad všechno stihnout a být připraven na cestu zpátky. Mohl jsi se zkusit ještě na něco mistryně zeptat, nebo se už rovnou věnovat balení a návratu do své původní barvy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma
Bylo mi jasné, že bude potřeba dešifrovací konzoli, ale k dokončení té honby je to potřeba.
Rada nás už chce zpátky? A víte, kdo bude vyšetřovat dál? zeptám se ještě předtím, než se vydám do koupelny, umýt se. Pak už nás čekalo jen balení a cesta zpět do přístavu.
Čeká nás další mise až se vrátíme? zeptám se, než nastoupíme do lodě. Tam si najdu nějaké vhodné místo na meditaci a dopočinu si.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Hotel -> Hyperprostor:
Se zbývající hodinou jsi příliš neváhal a rychle se umyl a začal si balit věci, stejně jako tvá mistryně. Respektive, ta měla většinu už připravenou, takže byla připravena ti pomoci, pokud bys to potřeboval.
Ano, Rada nás již stahuje. Také mě to překvapilo, ale údajně mě potřebují někde jinde. Místo nás sem dorazí jiný Jedi, který se pokusí společnost infiltrovat, jak se pokusí odsud zmizet, když po nich půjdou bezpečnostní síly. To mu vytvoří dobré prostředí pro infiltraci, byť i tak jsme byli my v lepší pozici,
odpověděla ti mistryně a nesnažila se skrývat to, že ani ona sama si nebyla rozhodnutím Rady příliš jistá. Přesto uposlechla a nepochybovala o jejich hlubších úmyslech. Jakmile jste byli připraveni, tak jste vyrazili na kosmodrom, kde na vás již čekala loď.
Co se dalších věcí týká, tak vím, že na mě již nejspíš čeká nějaká mise, ale nevím, zda-li mě budeš doprovázet. Rada se zmiňovala pouze o mé osobě. Takže opravdu netuším, co tě bude čekat,
pokusila se pousmát mistryně Eerin, byť její nejistotu o tom, kam bude vyslána jsi mohl vycítit skrze vaše pouto. A to i přesto, že se snažila to před tebou potlačit, jak jen to bylo možné, aby tě neznepokojovala.

Předtím, než jste si rozdělili kajuty, tě mistryně Eerin ještě informovala o tom, že si máš připravit svoje hlášení pro radu formou videonahrávky, než dorazíte na Coruscant a odeslat ji předem, co nejdříve to bude možné. Jinak jsi povětšinou strávil cestu meditacemi, obdobně jako tvá mistryně.

Když jste vynořovali z hyperprostoru u Coruscantu, tak vás již čekala jasná zpráva od Rady.

Kód: Vybrat vše

Po přistání do hodiny před místností Rady buďte, mistr Yoda
Bylo to stručné a výstižné, takže vám to neponechávalo tolik volného času na vybalení a zjištění novinek.
------------------------------------------
Co bych rád viděl v dalším příspěvku - zprávu pro Radu. Jinak můžeš děj posunout až do doby, kdy dorazíš před místnost Rady, kde již bude čekat tvá mistryně v čistém rouchu a dobře upravena.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Cesta do Chrámu
Konečně jsme se vydali pryč z té izolační kopule chránící město před dotěrnými obřími housenkami, několikametrovými vážkami i vodních létajících ryb. Loučil jsem se s touto vodní koulí možná i trochu nerad, jinde není tak přívětivé podnebí, ale ten úkol byl namáhající.
Možná sem pojedu někdy na dovolenou... Vzpomínal jsem na modro-zelenou planetu dívajíc se na ní z okna. Za hučení úklidového droida jsme se uklidil do pokoje a začal meditovat.
Po několika hodinách odpočinku jsem se protáhl a sedl si k holosnímači.
Takže...Zapnul jsem záznam. Toto je správa z mise Mistryně Bant Eerin a padawana Taru'n Wia. Lokace - Rodia, hlavní město Iskaayuma. Mise trvala dva dny. odmlčel jsem se a začal s vlastní správou.
Po příletu jsme se setkali s naší spojkou s podsvětím. Neměli jsme ale žádné vodítko a museli jsme přes naší spojku sjednat obchod pod cenou. Zorganizovali jsme dva obchody, s energatickými články a ilegálními medikamenty. První obchod proběhl bez potíží, ale druhý byl komplikovanější, nicméně útočníci dovedly mistryni k jejich základně, dá-li se tomu tak říct. Po setkání v našem 'úkrytu" v hoteli jsme promysleli další plán, který vypadal asi takto: Nají někoho mě podobného, chitit ho a dočasně imobilizovat. Poprvé jsme musel nahlédnout do datapadu. Jeden nešťastník se našel, byl to Nautolan modré barvy jménem Ryson Dant. Zakamuflovali jsme mojí pravou identitu a jako Dant jsem infiltroval skladiště. Hned se na mě nalepil nějaký spolupracovník, co mě, Danta, údajně zná. Neprojevil žádné podezření. V jeho osobních záznamech nebylo nic zajímavého. Pro jistotu uvádím jména: Nero Malltey a Kvasnell, pracují ve skladu pravděpodobně na vyšším postu než Ryson Dant. Při obědě, když mistryně vyvolala alarm, využil jsem všeobecného ruchu a dostal se do systému. Ukořistil jsem několik datových bloků... Teď mě napadá, že až to zjistí, tak si poříděj pořádnouu ochranku nebo se spakujo pryč... Uvědomil jsem si, že stále nahrávám, ale usoudil jsem, že je dobré se o tom zmínit, tak jsem to ani nesmazal. Datové bloky vezeme s sebou. To je vše. Ukončil jsem nahrávání a odeslal nahrávku přes kodovanou síť Radě.

Coruscant, Chrám Jedi
Přistáli jsme, na plošině bylo ještě několik menších lodí. Čirou náhodou, právě přiletěl Nahdar s mistrem Fistem. Vypadal dost sešle. Společně jsme se vydali do Chrámu, do pokojů a pak na jídlo. Popovídali jsme si, zasmáli jsme se a naučili se něco nového.
Když nastal čas, vydal jsem se v obyčejné košili s mečem a bičemm u pasu za radou. Tam už čekala mistryně, oproti které jsem teď opravdu vypadal jako sedlák s kněžkou. Nic jsem neříkal, jen se usmíval.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Když jsi dorazil před místnost Rady, tak jsi vycítil z tvé mistryně jakousi rozpačitost. Tedy vliv něčeho dobrého a něčeho špatného zároveň. Na tebe se však přesto usmála, když tě spatřila.
Jdeš právě včas, Taru'ne. Všichni na tebe již čekají, pojď za mnou,
přivítala tě lehkou úklonou a okamžitě vyrazila vpřed, ale ne do místnosti Rady, ale úplně opačným směrem. Gestem ti naznačila, aby ses neptal a jenom ji následoval skrze chodby Chrámu. Věž, kde sídlila Rada jste za chvilku opustili, prošli několika chodbami, než jste stanuli před ceremoniálně zdobenými dveřmi.
Běž dovnitř a naslouchej Síle,
usmála se Bant a ty jsi z ní mohl vycítit, že možná cítila i radost. Opět jsi nedostal možnost něco namítat a vstoupil jsi tedy dovnitř, aby se za tebou dveře zavřely a ty jsi se octl v naprosté tmě.
Ne, nebyla tu tma, skrze Sílu jsi vnímal své okolí jasněji, než kdy předtím. Věděl jsi, že tu nejsi sám a vnímal jsi, jak silně je zde vnímat Síla. Podvědomě, nebo snad z vůle Síly jsi udělal několik kroků kupředu, než jsi se zastavil.
My všichni jsme Jedi. Skrze nás mluví Síla. Skrz naše činy, se Síla sama prokazuje a stejně tak co je reálné. Dnes jsme zde proto, abychom potvrdili, co Síla prokázala,
zaslechl slova řečená známým hlasem. Netrvalo dlouho a věděl jsi, že to promluvil mistr Fisto. Vnímal jsi ho někde po své levici, ale netušil jsi, kde přesně. Tvou pozornost však upoutá jasné zelené světlo rozžehnuté čepele světelného meče. Byl kratší a ozkoušený staletími, stejně jako jeho majitel. Mistr Yoda stál přímo před tebou na mírném piedestalu a držel svůj meč skloněný směrem k zemi a trochu do strany. Krátce nato následovalo dalších jedenáct světelných mečů a tys mohl spatřit, že tu opravdu byl Mistr Fisto, mistryně Eerin, mistr Rancisis nebo i mistr Windu. Všichni měli sice přes hlavu nataženou kápi, ale i tak jim bylo díky světlu jejich světelných mečů vidět do obličejů. Své meče drželi přímo před sebou vzpřímeně, jako dávní strážci míru.
Blíže přístup, padawane,
vyzval tě mistr Yoda a ty jsi jeho slov uposlechl a dorazil až téměř k němu. Nemusel jsi čekat na další instrukce, poklekl jsi a čekal na mistra Yodu, až bude pokračovat. Mezitím všichni přítomní své čepele sklonili k zemi, vyjma mistra Yody, který svůj meč naopak zdvihl vzhůru.
Taru'n Wio, jménem Vrchní Rady Řádu, z vůle Síly, tě tímto prohlašuji, Jedim,
začal mistr Yoda odříkávat pradávnou formuli a jeho meč se začal pohybovat. Pocítil jsi mírný hřejivý pocit na levém rameni, jak se k němu přiblížil meč mistra Yody, poté též na pravém a ještě jednou na levém. Měl jsi pocit, že jsi téměř hypnotizován vývojem situace.
Rytířem Republiky,
dokončil mistra Yoda formuli posledním slovem a jemně švihl mečem do strany. Uvědomil sis, že kdybys byl druhu, jenž by mohl mít padawanský culík, tak bys o něj nyní přišel.
Pozvedni svůj meč Taru'n Wio, rytíři Jedi. Nechť tě provází Síla,
uzavřela ceremoniál mistryně Eerin a bylo na tobě, aby jsi ty sám povstal a zažehl svůj světelný meč, poprvé jako rytíř Jedi. Byl to kouzelný a úchvatný pocit, zažehnou tvou čepel a pozvednout ji vzhůru, aby jsi byl doprovázen pozdvihnutím všech přítomných.
Krátce poté se v místnosti rozsvítila světla a všichni mistři ti věnovali ještě jednu úklonu uznání, než začali postupně odcházet a zanechali tě tu pouze s tvou mistryní, mistrem Fistem a mistrem Yodou.
Rád tě tu konečně vidím Taru'ne, už jsem si začínal myslet, že chceš zůstat padawanem ještě pár let,
usmál se mistr Fisto a započal rozhovor, při kterém jsi se s ním mohl cítit rovnější.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Coruscant, Chrám Jedi
Mistryně se uklonila a trochu mě zaskočila, když zamířila opačným směrem. Prošli jsme se mimo věž a zastavili se před veřmi, kterých jsem si nikdy předtím nevšiml.
Dveře se otevřely. V místnosti nebylo moc světla, když jsem vstoupil, dvaře se zavřely a nebylo tam žádné světlo.
Nic nebylo vidět, pokud bych se díval očima. Ale Síla mi řekla své. Cítil jsem nekonečnou auru okolo sebe. Došel jsem do prostřed té silně elektrizující aury. Konečky mých výrustků se jemně chvěly.
Síla se zavlnila a po mé levici někdo promluvil. Byl to Mist Fisto, ale jeho hlas se rozléhal v celé místnosti. Výhoda světelného meče je, že neoslňuje a ta malá zelená čepel se rozzářila přímo přede mnou.
Mistr Yoda promluvil. Udělal jsem ještě několik kroků a poklekl. Nemohl jsem se smát, ani brečet, ani zoufat, nebo se radovat. Byl jsem naprosto odevzdaný. Mistr obratně švihl mečem, cítil jsem jen proud jeho meče a lehké chěvivé teplo.
Na rameni jsem pocítil... můj ručně spletený kožený copánek jsem měl uvázaný na jednom výrustku, teď ležel na zemi.
Na pokyn Mistra jsem se připojil k zářícím pochodním světelných mečů. Zažehl jsem svůj oranžový plamen. Pozvedl jsem pochodeň následovánou modrozelenou září ostatních.
Když jsem vypnul meč, uklonil jsem se a s úsměvem sledoval odcházející mistry. Už zde zůstal jen Mistr Fisto, Bant Eerin a Mistr Yoda.
Víte mistře i to nejmenší ptáče jednou vylétne z hnízda. Usmál jsem se a lehce uklonil. Už jsem se poučil. Omlouvám se za oblečení, toto jsem opravdu nečekal.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“