1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Město:
Zbývaly ti čtyři možnosti, které mohly něco provést a ty ses rozhodl pro drát hnědý. Slušně jsi poprosil o pomoc Císaře a provedl jsi onu operaci. Nedošlo k žádné explozi, žádnému spálení obvodů a ani ničemu, co by nasvědčovalo nějaké poškození. Ale bezpečnostní systém vypadl a neběžel žádný ze stavových monitorů swoopů. Ani pokus o nastartování se nezdařil, protože všechny současné swoopy k tomu potřebovaly vnitřní elektroniku. Zdálo se tedy, že hnědý byl klíčový pro rozvod šťávy do celého swoopu, což se ti i potvrdilo, když jsi ho namátkou spojil s druhou přerušenou částí. Po spojení začaly nabíhat všechny systémy, dokonce swoop krátce škytnul, že by chtěl nastartovat, ale bez přidání plynu se nechytal a poté už naskočila i bezpečnostní pojistka a vše bylo při starém, dokud se vše nevyplo poté, co jsi přestal oba konce drátů držet u sebe.
takže hnědý drát také nebyl přesně ten, který jsi potřeboval a zbývala ti už jenom trojice možností, ale o to víc škody jsi mohl nadělat. Tedy pokud by jsi nezkusil jiné řešení, než opětovné spojení hnědého drátu dohromady a zkratování některého dalšího.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Město

"Budeš pokračovat v drátování?" "Jo." "A co se stane dřív? Rozjedeš se, nebo to umře?" "Tipnul bych si že umře navždy." "No, názor máme stejnej, tak jaký pořadí?" "Tak zatim vše bylo špatně, takže mi to bilanci nezkazí, když zkusim jednou ještě černej, pak, stejně sem vedle ohledně značení drátů, žlutozelenej, žlutej a pak fialovej." "A pak pudeš na čundr. Jo pak asi pudu pudu pěšky."
Jal jsem se tedy drátovat jak jsem se dohodl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Město:
Spolu se svým druhým já sis postupně usmyslel postup, jak budeš postupovat při kontrole drátů ve swoopu. Po zadrátování toho hnědého zpět na místo jsi nejprve vyzkoušel znova černý, ale reakce byla jako prvně - tedy nic. Zapracoval jsi jej zpátky a přerušil jsi žlutozelenej, čehož jsi okamžitě zalitoval. Celým swoopem projela vlna proudu, která ti naježila značné množství chloupků na těle, než odezněla. Nebyl to naštěstí žádný silný proud, ale na nepříjemný pocit to stačilo. Potíž byla v tom, že odpojením ochranného vodiče odešla jeho funkce jako ochranného vodiče a uzemnění, které poskytoval bylo ta tam. A tak se stalo, že se ti povedlo uškvařit elektroniku v celém swoopu, který bez náhradních součástek nejspíš do pohybu neuvedeš, pokud by ses jej tedy nerozhodl tlačit. Situace ohledně dopravního prostředku se ti tedy notně zkomplikovala a mohl jsi buď vyrazit na tůru pěšky nebo se poohlédnout po něčem jiném. Případně byl prostor pro pokus o nějaké alternativní řešení, které by ses rozhodl spolu se svým druhým já vykoumat.
------------
Tomu nemůžu říct jinak než smůla. Že je ten správný fialový, jsem určil už na začátku. Úmyslně jsem hodil barvy ostatních jako více známé, které by sis mohl domyslet nebo odvodit, což jsi v některých momentech demonstroval. Holt nemáš Skywalkerovské a Solovské štěstí, kdy se jim vše zadaří samo ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Město

"Já ti to říkal?" "Já vim, já to taky věděl."
Sesedl jsem, nejdříve mně napadlo, že bych majiteli nechal nějaké peníze na opravu, bude-li možná, ale nakonec jsem to zavrhl, stejně by je někdo ukradl.
"Až to tady dodělám, tak si na to snad vzpomenu a nějak mu je dám." "Optimisto."
Vyrazil jsem rychlým krokem k pevnosti, dopravní prostředky mi moc nepřály.
"Máš tak dva dny se tam dostat, včetně akce, po chvíli tě začnou hledat, neboť jim budeš chybět. 30 kliků se dá za den stihnout, ale s nejistym terénem a dost možná pronásledovatelema za zadkem to bude o dost delší." "No jo furt. Pamatuješ na Fondoru o sedmých narozeninách?" "Ani ne poloviční vzdálenost, tektonicky klidná planeta, málem si chcípnul." "Taky jsem o dost moudřejší než tehdy." "To si jen myslíš."
Raději jsem zrychlil, nemohl jsem jít přímou cestou, to by mne našli, ale moc velkou zacházku jsem taky použít nemohl. Šel jsem raději podle mapy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Cesta k skryté základně:
Nezdar se swoopem a předchozí potíže při hledání dopravního prostředku tě přiměly zvolit tu nejjednodušší, byť možná nejnáročnější, variantu. Pěší chůze, místy lehký klus byly tvým neodbytným společníkem již od dob prvních výcviků. A jak jsi poznával, tak při nasazování do akcí se ti stále navracely.

Jakmile jsi opustil město, tak ti trvalo ještě nějakou chvilku, než jsi z planiny vešel do kraje džungle. Skvělé místo pro cestování mimo oči pozorovatelů, byť za cenu zhoršené průchoznosti a to i jen na okraji porostu. Ale byla to lepší varianta, než kráčet všem na očích kratší trávou, která by tě nedovedla skrýt před pohledy ze vzduchu. To se ti asi po dvou hodinách cesty vyplatilo, když nad tebou přelétla trojice TIE v klínové formaci. Nebylo pochyb o tom, že letěly stejným směrem, jako jsi měl nakročeno ty. Odhadem jsi měl za sebou 8 kliků, byť jsi musel kráčet opravdu rychle.

Džungli jsi opustil o další dvě hodiny později a dle mapy jsi byl zhruba v polovině cesty. Džungle mírně přecházela v nerovný skalnatý terén, kde se tvořilo množství kaňonů. Při rychlém obhlédnutí jsi mohl vyvodit, že pokud by ses vydrápal na jeden horní masiv, tak bys mohl po značné rovině. Problém by byla možnost krytí. Druhou variantou bylo využít mapy a jít sítí kaňonů vespod, na značně kamenitém povrchu, dokud nedorazíš k menší řece, která vedla až k základně. Potíž byla, že pokud jsi byl nyní dost brzděn prostředím, tak teď to bude ještě o poznání složitější. Do západu slunce jsi mohl mít odhadem dobrých šest, sedm hodin, ale bylo zase potřeba počítat s možností odpočinku nebo potravy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Cesta k skryté základně

"Sto dvacet jedna tisíc osm set čtyřicet tři Mynocků na boku lodi, sto dvacet jedna tisíc osm set čtyřicet tři Mynocků. Když jednoho sundáš, zbude ti sto dvacet jedna tisíc osm set čtyřicet dva Mynocků na boku lodi,....." "Kušuj!" "Když cesta je tak dlouhá." "Připomíná mi to počítání baheních štěňat a uspává mě to." "Ale no tak, podívej už jsme z džungle venku."
Zastavil jsem se na okraji lesa a chvíli odpočíval, zatímco jsem studoval mapu a rozmýšlel kudy dál.
Nakonec jsem se rozhodl pro složitější cestou. Nahoru se mi opravdu nechtělo, byl bych tam moc na ráně. Abych podpořil své krytí udělal jsem si ze svého pláště něco na způsob "hejkala" za pomoci země a trávy jsem mu dodal co nejvíce barvu, jako měl okolní terén.
Poté jsem vyrazil do kaňonu, doufaje že mi to nebude moc trvat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Cesta k skryté základně:
Nad volbou jsi se nerozmýšlel příliš dlouho a skoro automaticky jsi vykročil do spleti kaňonů. Předtím jsi si však vytvořil 'maskovací plášť', který jsi důkladně vyválel v zemině, aby získal správnou barvu a napíchal do něj trochu travin, takže bys při zastavení mohl shora působit jako osamělé křovisko mezi skálami.
Po dokončení příprav jsi mohl vyrazit dále včetně počítání mynocků, kteří se dle svého velkého počtu nejspíše přisáli na bok hvězdného destruktoru třídy Imperial. Mnoho větších lodí, kam by se jich vešlo takové množství opravdu nebylo.

Cesta kaňonem se táhla snad ještě déle, než džunglí a při kontrole postupu dle mapy jsi shledal, že je i pomalejší. Přesto kliky v nohách přibývaly, stejně jako různé přeskoky přes kameny, občasné se vydrápání po části soutěsky a prostě vše, co patří k cestě nesourodým kaňonem. Uplynuly čtyři další hodiny, než jsi se dostal k oné říčce, která se kaňonem klikatila dále až k pevnosti. Odhadem ti zbývalo zhruba okolo 4 kliků, ale únava byla patrná, stejně jako žízeň, která byla ... doslova tatooinská. Voda v říčce nicméně vypadala čistě a nepostiženě a rychlá kontrola plánku ti prozradila, že směrem k jejímu prameni, cos tedy mohl vysledovat, mnoho možných zdrojů znečištění nebylo. Říčka byla v tomto místě skoro dva metry široká a hluboká nějakých 20-30cm dle terénního profilu. Při jejím břehu a jeho okolí se také vyskytovalo více různých rostlin, včetně jakýchsi modrých bobulí o velikosti asi jako bříško palce na ruce. Nedalo se vyloučit, že by se zde mohla nacházet i nějaká zvířata, ale na první pohled jsi žádná vidět nemohl. Do západu slunce zbývalo zhruba něco okolo dvou hodin.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Cesta k skryté základně

"Jedenáct Mynocků na boku lo...." "Už přestaň! Přísahám že jestli budeš pokračovat, tak si rozmlátím hlavu o nejbližší skálu." "Ale už sme skoro u konce." "Ale já už to dál nesnesu." "Ty mě to prostě nikdy nenecháš dokončit." "Tak nezačínej na takovym vysokym čísle." "Ty snad nemáš úctu k téměř 4 000 let starému rekordu co Fondorské loděnice pamatují? 3 kilometry velkej lítací talíř to byl, že se jich tam tolik vešlo." "Ještě že se těch Inexupable, nebo jak se menovali, moc nevyrobilo a že se na Fondoru jen opravovali. Nechci se domešlet, jakej rekord by to pak byl."
Zamyšlen jsem došel až k říčce, z praktických důvodů jsem se rozhodl si zde dát oraz. Voda vypadala dostatečně čistá na to abych vydržel ve zdraví když se z ní napiji.
V nejhoršim se za prvním keřem po....
Přestal jsem poslouchat a po osvěžujícím napití a opláchnutí jsem se jal meditovat, abych doplnil síly, hodlal jsem vyrazit hned jak si alespoň trochu odpočinu, cesta v noci by byla značně nepříjemná.
Bobule jsem riskovat nehodlal, s mým štestím by byly otrávené.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Cesta k skryté základně:
Vědom si únavy a žízně jsi se uvolil pro drobnou oddechovou zastávku. S trochou rizika ses rozhodl napít se vody z říčky, abys ke svému milému překvapení shledal, že je osvěžující a opravdu čistá, jak se na první dojem jevila. Následovala meditace, jejímž cílem bylo potlačení únavy, hladu a načerpání nových sil. Byť jsi si na to vyčlenil jenom půl hodinku, výsledek byl mnohem lepší než předtím. Následně jsi dostupnými prostředky prozkoumal, jestli voda nedělá v tvém těle nějaký nepořádek, ale druhý dojem o čistotě se potvrdil a měl jsi možnost se tedy napít pořádně. Jakmile jsi pro jistotu zavrhl bobule jako možnou potravu, jal jsi se pokračovat na své cestě.

S novými silami se ti šlo o něco lépe, stejně jako díky uhlazenějšímu okolí potoka, kdy voda odvedla svou práci. Prozrazovalo to, že byla tato říčka schopna se rozvodnit skoro do trojnásobku své šířky a i několikametrové hloubky v nejužších místech.

Cestu ti však dvakrát narušil přelet dvojice hlídkujících TIE, které létaly opravdu nízko, skoro až v kaňonu. Dle pozorování jsi mohl bezpečně usoudit, že to bylo více díky schopnostem než potřebě se předvádět, stejně jako to prozrazovalo, že se blížíš svému cíli. Definitivní jistotu ti dodala dvojice stormtrooperů, nečekaně s označením věrnosti Huangovi, u říčky, kde se na ni napojovalo potrubí. Strážili silné duracelové dveře a nechyběla tu ani kamera otáčející se v prostoru okolo dveří. Potrubí samotné bylo široké asi metr a jistě v něm proudila voda z řeky. Dvojici jsi pozoroval z dostatečné vzdálenosti a jejich okolí nebylo až tolik přívětivé - nejbližší možný kryt byl vzdálený zhruba deset metrů, skála nad nimi byla uměle upravena tak, aby se na ní nic bez speciálního vybavení neudrželo, což eliminovalo možnost útoku shora a strážní měli navíc ke své ochraně i malou 'hradbu' z neprůstřelného materiálu, tedy co se konvenčních zbraní týkalo. Říčka v tomhle místa dosahovala průměrné hloubky okolo půl metru a do šířky tak metry dva, ale byla průzračně čistá. Venku se sice stmívalo, ale reflektor umístěný přímo pod kamerou a dva další zpoza stormtrooperů, namířené tak aby oslepovaly příchozí ti rozhodně nijak situaci neulehčovaly. Co se týkalo slepého místa kamery, tak trvale to byl asi jenom prostor pod ní, jinak v době, kdy byla otočena na druhou stranu. Jednu projížďku ze strany na stranu prováděla asi minutu standardního času.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Cesta k skryté základně

Z nedostatku motivace k vymýšlení elegantnějších propracovanějších, a také fungujícím, plánů jsem se odhodlal k akci, kterou by se mnozí nebáli nazvat strategií vůžas*.
"Stejně tvý propracovaný plány krachujou" "No právě."
Kousek jsem se stáhl, abych se nemusel bát že mne zahlédnou, či zaslechnou a navlékl jsem se do brnění a přetáhl přes něj opět svůj "maskovací" plášť, aby nezářili bílé části zbroje, tak jsem si dal záležet, aby jich bylo co nejméně vidět, tam kde se nedaly dost dobře zakrýt jsem je zamazal bahnem, stejně tak bílý obličej helmy jsem musel zamazat, aby nesvítil, dal jsem si však dobrý pozor, abych nezamázl průzor a ani aby přes něj poté nic nesteklo.
poté jsem se přesunul za to nejbližší krytí, co se trooperům nacházelo.
Sáhl jsem po Síle a nechal se jí protékat.
Načasování bylo důležité, pokud někdo kamery aktivně sleduje, tak mi nepomůže sebelepší plán, zmizení vojáků ze záběru nezamaskuji, ale sebe jsem mohl nechat vynechat ze záběrů místní "Security TV".
"Za Hordu.... Teda za Roj.... Teda za Impérium!!!"
Jakmile mne kamera minula a můj kryt se ocitl mimo záběr jsem vymrštil ruce a nechal skrz ně proproudit Sílu. Odhodil jsem oba strážné na dveře a vrhl se, poháněn Silou, za nimi, spoléhaje na výhodu překvapení, doufaje že je náraz do pevných dveří omráčí či alespoň vyvede z míry natolik, abych se k nim dostal a umlčel je, než sputí poplach.
Deset metrů se dá přeběhnout během několika málo sekund, poháněn Silou ještě rychleji.
Nechtěl jsem hned používat hlasité zbraně, stejně jako meč a tak jsem jen vytasil zápestní čepele a ponořil je do nich.
Nelíbilo se mi zabíjet obyčejné vojáky, ale tito si místo Impéria vybrali nenažraného velitele a hlavně mi stáli v cestě.
___________________
* VŮŽAS = VŮbec ŽÁdný Sra..
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Místo složitých a komplikovaných plánů jsi tentokrát přišel s jednodušším a o poznání agresivnějším. Klíčové bylo dobré načasování a přesnost, vlastnosti, které jsi byl nucen pilovat neustále dokola během svého výcviku.
Inkvizitor ví, kde a kdy má zasáhnout. Pokud to ví, tak mu stačí zasáhnout jenom jednou !
takhle to bylo řečeno jedním z tvých instruktorů, byť jsi ho od dob výcviku již nikdy neviděl a ani jsi neměl tušení, co se mu stalo.

Jakmile byla kamera ve správné pozici, tak jsi vyrazil vpřed jako střela, smrtelně řízená střela, která nejprve dvojici strážných odhodila pomocí Síly, co nejmohutněji a potom se vyrazila je dorazit. S oběma strážnými náraz silně otřásl a jeden z nich dokonce neudržel svou zbraň, byť o vědomí nepřišel ani jeden z nich. Než se mohli pevně vzpamatovat, tak už jsi na ně naskakoval se aktivovanými zápěstními čepelemi. Stormtrooper se zbraní se pokusil tě zablokovat svou zbraní, ale nebyl na to dostatečně rychlý a čepel levé ruky se zabořila přesně do jeho krku pod helmu. Bylo to provedeno precizně, rychle a nestihl vydat ani hlásku. V případě stormtroopera bez blasterové pušky se však tolik nezadařilo a jeho rychlý pohyb pryč znamenal sklouznutí tvé čepele po ochranném plátu na jeho pravém rameni. Rychle nahmatal svůj blaster SE-14r a pokusil se na tebe vystřelit od boku, ale i ty jsi byl rychlý a v pohybu. Celé to prozatím skončilo tím, že stormtrooper zachytil tvou pravou ruku s čepelí namířenou proti němu, zatímco ty jsi uchopil jeho ruku s blasterem, který se snažil namířit na tvou hlavu. Navíc jste pohybovali zhruba na hraně prostoru, kde by vás mohla zahlédnout kamera.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna

Události nenabraly zrovna ideální směr. Snažil jsem se ho držet mimo záběr kamery.
"Hejbni kostrou, nejsi placenej od hodiny." "No jo furt!"
Povolil jsem mírně ruku s čepelí, kterou mi svíral.
Stormtrooperské brnění dobře chrání svého nositele, ale věděl jsem, že ne dostatečně. Hlavně v určitých místech.
Zabořil jsem mu koleno do rozkroku.
Nalezni mír v náruči bolesti.
Zároveň jsem poznal, že ani kolena nejsou dokonale chráněna.
Povolení ruky a nyní i prudká bolest, kterou pociťoval, by mi měla dát dostatečný prostor na to, abych se švihnutím ruky vymanil z jeho sevření a rozřízl mu hrdlo.
Jakmile by byl neutralizován, přesunul bych obě těla ze záběru kamery.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Nechtěl jsi v nerozhodné pozici setrvávat dlouho a využil jsi k tomu znalosti slabiny brnění, stejné jako jisté neférovosti. Rána kolenem do rozkroku patří mezi největší zákeřnosti, ale její efektivita má pro její využití častý důvod. Byť byl tvůj cíl chráněn brněním, tak to notně pocítil - natolik že reflexivně stisknul spoušť zbraně. Ignoroval jsi to a zasadil další ránu do jednoho z kolen, které se skoro okamžitě podlomilo a i přes helmu jsi zaslechl zavytí bolestí. To byl pro tebe ten vhodný moment okusit se vymanit ruku, kterou svíral protivník. První pokus švihnutím však nebyl úspěšný a povedl se až ten druhý, kdy tě protivník již neudržel. Následný úder na krk se ti nepovedl, protože voják i přes bolest vložil do cesty svou ruku - kterou jsi přesně v místě, kde rukavice přecházela v brnění. vložil jsi do toho veškerou sílu a ruku jsi propíchl na skrz a dostal ses až k hrdlu, které jsi nařízl. Tvůj cíl však nebyl ještě hned mrtvý, jen začal silně krvácet. Podpora brnění jej jistě udrží ještě nějakou dobu naživu, ale to pokud se nebude vůbec hýbat a stejně to nakonec vyústí smrtí. Byť v tomhle případě bolestivou a útrpnou. Odtáhnout obě těla mimo kameru v současné situaci už nebyl žádný problém a zatím se nezdálo, že by o tobě někdo věděl. Dveře byly dle očekávání chráněny vstupem na elektronickou kartu, ale nic nenasvědčovalo tomu, že by kromě toho byly v tomto místě nějaká další bezpečnostní opatření.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna

Poté co jsem se ujistil že kamera nic nevidí, jsem se sehnul k žijícímu stormtrooperovi.
Tajným trikem, co znám jen já, a každý kdo tu zbroj umí používat, jsem mu sundal helmu zápěstní čepelí ho podřízl.
Nebyl důvod ho nechat trpět, ukončil jsem mu život rychle a bez zbytečné bolesti.
Poté jsem si sundal plášť a zamazané části brnění, po pevnosti se budu nenápadněji pohybovat v bílém, než v černém.
Nezapomněl jsem ani na nárameník s Hangovým symbolem.
Poté co jsem se ujistil že vypadám jako stormtrooper a nic na mě není podezdřelé, jsem se jal hledat u stormtrooperů kartu, kterou by se dostali dovnitř, až by jim skončila šichta.
"Třeba se dovnitř dostanou jen takže je přijdou vystřídat." "Nestraš."
V případě že bych našel prd a ne kartu se, povzbuzen úspěchem se swoopem podívám jestli by se nedal panel nějak překecat méně ohleduplně k jeho životnosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Umírajícímu stormtrooperovi jsi nakonec prokázal alespoň tu úctu, že jsi ho nenechal trpět a možná jsi v jeho očích mohl nalézt i drobnou jiskru vděčnosti, hned vedle zloby a nepochopení, proč jsi to vlastně udělal. Ke slovům se však už nedostal, nebo ani nechtěl a zemřel tiše.
Dlouho jsi neotálel a začal se rychle převlékat do zbroje, která ti padla lépe. K tvojí smůle byly obě trochu odlišné a tak sis vzal tu o číslo větší, což nebylo nakonec nic otřesné. Pouze místy byla trochu volná, ale chvilka utahování některých částí a byla použitelná natolik, aby to nebylo znát na první pohled zvenku a tebe to nijak neomezilo zevnitř.
Po oblečení se, jsi prohledal oba mrtvé a hledal přístupovou kartu, což se k tvé radosti neukázalo jako nic výrazně složitého a oba ji měli na stejných místech. Měl jsi tedy nakonec k dispozici hned dvě přístupové karty a jednu jsi vyzkoušel připraven na nebezpečí za dveřmi. To se nakonec nestalo a octnul jsi se v dlouhé chodbě, na jejímž konci bylo něco jako obranná pozice, nyní však prázdná. U ní byl turbovýtah a to bylo vše - opět fungoval na přístupovou kartu. Uvnitř něho jsi mohl zvolit jedno ze dvou podzemích pater a deset nadzemních, alespoň podle označení v ovládacím panelu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“