1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna

To ani ty.
Zašeptal jsem si pro sebe.
Vrhl jsem, se na bližšího stormtroopera, snaže se aby byl mezi mnou a výtahem, než se stačil probrat a podřízl mu hrdlu. Poté mu sebral blaster a zastřelil druhého co byl venku.
Příliš jsem se nezdržoval a za neutuchávající palby jsem se vřítil do výtahu, zde jsem začal do vojáků střílet přímo či zbraň pustil a začal do nich sekat čepelí, dle okolností a vzdálenosti nepřítele.
Tady je někdo ještě na vlně z drog co?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá základna:
Zbytečně jsi se nezdržoval a vyrazil vpřed tak, abys využil každou vteřinu, kdy byl tvůj nepřítel v nestálém stavu. Vyrazil jsi přímo vpřed k prvnímu ze dvou stormtrooperů a víceméně bez potíží jej poslal domů s čepelí a zároveň jsi zachytil jeho zbraň. Ještě, než jsi měl možnost poprvé stisknout spoušť, tak se ozvala další palba, která se začala zarývat do těla tvého mrtvého štítu. Palba nebyla hodně přesná, ale o to nebezpečnější by mohla být. Přesto se ti povedlo bez větších problémů zastřelit několika přesnými ranami druhého stormtroopera a s krytem jsi se mohl postupně přibližovat k výtahu. Pokud bys sebou netahal mrtvého stormtroopera jako kryt, tak by jsi pravděpodobně schytal hned několik zásahů, které bys nerozchodil ani v tvém nyní skoro euforickém stavu. Před výtahem jsi svůj štít prozíravě hodil dovnitř, což na chvíli umlčelo palbu, až na dvojici výstřelů. Pocítil jsi palčivou bolest v zádech, která však nebyla smrtelná.
Nebylo pochyb, že šlo hned o dvojici omračujících výbojů a tvoje rychlé otočení tvé podezření potvrdilo. Ve dveřích z kanceláře stála dvojice důstojníků, což jsi poznal podle insignií na upraveném černobílém brnění vycházejícím z designu toho, kterým disponovali stormtroopeři.
Jste zajímavý muž. Dostal jste se až před moje dveře, zabil mi jednoho z mých nejlepších vojáků a ztrapnil dobře cvičené úderné komando. Těším se, až si později promluvíme, ale pro teď ...
promluvil muž s vyšší hodností u něhož nebylo pochyb o tom, že to byl tvůj cíl. V ruce se zvedl jeho blaster a uštědřil ti třetí omračující výboj, který zničil zbytek tvé euforie, potlačil adrenalin a konečně tě omráčil.
-----------------------------------------
Jestli chceš, tak máš prostor pro svůj poslední příspěvek v téhle misi, jinak uzavírám, zhodnotím a založím novou. Jak bude začínat, asi už tušíš :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá základna

Ty banthy jedny prolhaný...
Nějak se mi omračovací účinek zbraní nedařil vyrušit.
Máme prů....
Jménem Impéria vááás zaaaa....tyyyyy....káááá....
Mé unavené tělo to konečně vzdalo a odešlo do mimoňlandu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

* Konec mise *
------------------------------------
Mise - Zajmutí vzpurného plukovníka Hanga na Rifloru
Vedl: Jordi Linx
Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tady jsou všechny náležitosti bez jediné poskvrny, pouze se sem tam vyskytuje nějakej ten slabší příspěvek, především co se délky a obsahu týká.
Chování charakteru: Věc, na kterou se u tebe vždy těším - diskuze s "našeptávajícím ďáblíkem" dovede vždy pobavit. Tvůj charakter ale předvedl tentokrát i schopnost docela slušně se vydávat za někoho jiného.
Postup v příběhu: Řekl bych, že byl velice plynulý a bezproblémový bez nějaký záseků. Vliv na to má samozřejmě i charakter, který se prostě jen tak nezdržuje se zbytečnostmi.
Reakce na podněty: Vnímá je, reaguje na ně. Občas nějaká ta drobnost může uniknout, ale celkově to je nadstandard a nikdo nikdy nemůže odchytit vše.
Využití Síly: Sice můžu říct, že by se našel prostor pro častější využití, ale i tak neváhal po ní sáhnout a vhodně ji využít. Nenadsazuje schopnosti a řekl bych, že přesně ví, kde v současné době jeho skill leží. A to je velké plus, kterým moderátorovi usnadňuje život.

Když bych to měl shrnout, tak postava k níž se vždy rád vracím a občas se i těším na to, co vyvede příště. Navíc s ní lze spojovat vysokou kvalitu, což jen potvrzuje nominace a triumf v Hráči Měsíce. Nejvíce si však užívám soubojů, byť musím připustit, že vzhledem k hráčově schopnostem jsem v několika případech byl jako moderátor poměrně tvrdý a snažil se z hráče vyždímat, co nejvíce šlo. Možná i díky tomu byla postava málem zabita a závěr mise nebyl natolik růžový. Prostor ke zlepšení tu vidím v především likvidaci občasných slabších příspěvků, čemuž se pokusím napomoci více možnostem k činnosti. Pochválit ještě musím za přístup postavy k misi, kdy dostala ze začátku velkou volnost k tomu, jak to celé provede, což je něco, s čímž by si mnozí jen těžko poradili. Suma sumárum mi tedy celkový výsledek vychází na nádherných 96 procent.

Následky výcviku:
+ Schopnější ve využití Síly pro posílení vlastních schopností(vytrvalost, rychlost, delší a vyšší skoky)
+ Zlepšení využití Síly k jemnější manipulaci s drobnými předměty
+ Posílení schopnosti vytržení předmětu z rukou - pouze pevný úchyt nebo jiný uživatel Síly se ubrání
+ Posílení schopnosti Odhození(Force Push), kdy běžného jedince do 10m odhozením na stěnu do 20m omráčíš(neplatí pokud má na sobě bytelnější brnění, tam je to 50:50)

Téma časem zamknu a nechám ho tu ještě chvilku viset, hodnocení je samozřejmě doplněno(editem) i do příslušné sekce, kde je upraven i přehled o tvé postavě. Pokud máš nějaké poznámky, připomínky či názory, tak můžeš napsat sem či do PM, jak je libo. Pokud žádné nebudou tak téma uzamknu. Nová mise započne co nejdříve ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“