2. mise pro Free. Nadda - Za hříchy se platí

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Nápodobně !!!Křikl jsem na bachaře a dál jsem se díval po vězních a mému spoluvězni jsem moc času nevěnoval.....akorát jsem se na něj jednou ohlídl.....byl to chlap o něco menší než já zhruba stejné postavy.....toho jediného jsem si na něm všiml, nic moc zvláštního jsem na něm neviděl.....ale po chvíli pozorování jsem se rozhodl s mým spoluvězněm komunikovat........Můžu se tě zeptat jak se jmenuješ ? zeptal jsem se mého spoluvězně.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Tvůj spolubydlící na tebe otočil hlavu a kývl jako že ano, že se ho můžeš zeptat.
Opět od tebe odvrátil tvář.
Všiml sis že má na zátylku nějaké tetování, ale nebyl jsi schopen poznat jaké, neboť valná část byla schována pod oblečením.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Mám na tebe tedy pár otázek....ta první je jak se jmenuješ....a druhá co máš vytetováno na zátylku za tetování a třetí jak ses dostal probůh sem ? Vyvalil jsem na spoluvězně pár otázek a čekal jsem na odpověď.....a zaujatě jsem se díval na jeho tetování........Taky si nějaký nechám udělat ........na ruce a menší na krk.......něco na tělo......
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Vzhledem k tomu že ses zeptal na více otázek než ti povolil tak seskočil z palandy. Jeho ruka vystřelila velmi rychle, chytil tě za krk a přirazil k mřížím o které jsi byl opřen. Následně tě zvedl 10 centimetrů nad zem.
Přiblížil se k tobě oblyčem a prst si dal svisle před rty.Pouze ot "pšt" neřekl, pak tě opět pustil a vylezl zpět na palandu.
S tim si moc nepokecáš, vyřízli mu jazyk.
Oznámil ti bachař co zrovna procházel okolo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Promiň nevěděl jsem, že no však ty víš......že nemůžeš mluvit.......opravdu se omlouvám.....Omluvil jsem se upřímně spoluvězni a sklesle jsem šel na své lůžko........lehl jsem si a přemýšlel jsem jaké to asi je být bez jazyka........to si ani nedokážu představit, můj život bez mluvení........mluvit a ani se nijak hájit.........prostě by to byl podělanej život.......ani bych nemohl pobavit toho dementa co mi zlomil nohu......
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Dobu před večeří jsi strávil v úvahách. Tvůj spolubydlící se rozhodl že tě bude zcela ignorovat.
Když byl vydán povel k večeři, tak jsi se zvedl a šel ke dveřím.
Už jsi chtěl jimi projít, když tě spolubydlící chytil za límec a smýkl tebou na stranu.
Dál si tě již nevšímal a šel dál. Evidentně mu stačilo že tě takto předběhl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Co děláš ty debilku ! Zařval jsem na něj a šel jsem na večeři....když jsem tam přišel sedl jsem si ke stejnému stolu jak jsem naposled seděl s Khitem a čekal jsem na Khitův příchod. Mezi tím jsem jedl tu naši proteinovou kaši......nic moc.....přemýšlel jsem co bych udělal spolubydlícímu na oplátku....třeba až půjde kolem mě nastavím mu nohu.........
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Seděl jsi u stolu a za chvíli skutečně Khit přišel.
Než však stačil, kromě pozdravu, cokoliv říct ozvalo se za vámi zakašlání.
Stál tam tvůj spolubydlící v doprovodu jednoho nervózního vězně.
Ehm, nazdar. Sem tady tady skolegou jako mluvčí. Mám vám něco vyřídit.
Oznámil vám.
A co?
Naletěl Khit.
Tukaty tukaty duc.
Pronesl nesměle.
Načež vás tvůj spolubydlící chytil za hlavy a srazil je dohromady.
V jídelně propukl hromový smích. Zato vy dva jste se moc nesmáli. Kith spadl pod stůl a tobě začala před očima tancovat takovázajímavá kolečka.
Oba vaši trýznitelé odešli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Těším se až bude večer.......jestli ten debil usne tak ho vzbudím jekotem do ucha nebo ho pomocí Síly shodím z postele a budu dělat jako by nic.....sice mě zmlátí ale stojí to za to.......Debilek......řekl jsem ztichle..a otočil jsem se na Khita podal jsem mu ruku.......on si opět sedl ke stolu a já jsem mu řekl konečně svůj plán......když jsem domluvil zeptal jsem se ho. Co ty na to ? Myslíš, že by to tak šlo ?Optal jsem se Khita jestli se mu můj plán líbí a čekal jsem netrpělivě na odpověď..........
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Khit vypadal dosti otřeseně. Na čele se mu udělala velká boule. po hmatu si poznal že na tom nejsi o nic lépe.
Co??? Moh bys to zopakovat?
Khit byl natolik otřesený ze srážky že tě nebyl schopen sledovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

OK, teď si na chvíli sedni a vydrž až tě to přestane tolik bolet.....řekl jsem Khitovy a sám se si trošku srovnal myšlenky a jak jsem na tom byli oba lépe a Khit byl schopen poslouchat....začal jsem vyprávět znovu můj plán...když jsem skončil zeptal jsem se Khita. Tak co ? Zeptal jsem se samou nedočkavostí.......Tak už konečně řekni, že je to dobrý nápad ať můžu vypadnout....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Khit se na tebe podíval poněkud skepticky.
Hele, já tý tvý Síle nebo čemu, rozumim asi jako Hutt redukční dietě. Mě stačí že do toho deš, a že seš schopen nás dostat přes stráže.
Po celou dobu se držel za hlavu a vypadal že bude zvracet i bez toho že by se jn dotkl svého jídla.
Fajn, akorát za tejden na to vlítnem. Buď připravenej.
Shrnul to nakonec a vrávoravým krokem odešel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Khit odešel a já jsem si v klidu dojedl oběd a šel jsem do své cely kde už ležel můj spoluvězeň.........lehl jsem si na postel a odpočíval jsem po obědě....po chvíli ležení a lenošení jsem se odpočatý zvedl a šel jsem dělat kliky.......udělal jsem jich něco přes 50 a pak jsem pokračoval ve cvičení.........Aspoň si procvičím svoje svaly.....říkal jsem si......a jestli mě ten blbej spoluvězeň při mém posilování svalů něco udělá tak se na něj vrhnu i přes to, že mě tradičně namlátí on.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Klikoval jsi ve své cele. Tvůj spolubydlící se na tebe zvrchu díval.
Jakmile zazněl pokyn, abyste se vidali do sprch seskočil.
Na neštěstí pro tebe skočil tak že dopadl patou na tvou ruku.
Jeho podrážka zakřupala na tvých prstech. Rukou ti projela bolest, že ses svalil na zem. Podle ohmatu si neměl nic zlomeného, ale bolelo to strašně.
Spolubydlící se jen vzal ručník a bez ohlédnutí odešel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Ruka mě vskutku bolela jako čert....držel jsem se za ruku a vzdychal jsem a žíly se mi na čele výrazně zobrazili zuřivostí a zlostí na spoluvězně....ale nakonec jasem se s tím vyrovnal vzal jsem si vše potřebné ke sprše a šel jsem do koupelen spolu s ostatními vězni......vysprchoval jsem se utřel jsem se oblékl a byl jsem na cestě do své cely......doufám že tentokrát můj návrat do cely proběhne hladce.......
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“