2. mise pro Free. Nadda - Za hříchy se platí

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

2. mise pro Free. Nadda - Za hříchy se platí

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Zrovna jsi přiletěl vězeňským transportem. Dostal js se sem díky svým zločinům spáchaných cby učedník na Jedie. Ač jsi musel radě slíbit že již nadále nebudeš využívat Sílu, či jinak budit dojem jedie, bylo ti jasné že ti tvé dřívější působení v chrámu zde zrovna neprospěje.
Na rukou i nohou jsi měl pouta, od kterých vedl další řetěz k těžkému opasku co jsi měl.
Vítejte v Desolation Alley. Méno?
Přivítal tě škodolibě jeden strážný.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Byl jsem ve vězení Oovo IV. Byl jsem naštvaný a zamračený. A můj první dojem. Fůůůůj...... tady je ale smrad!Pokračoval jsem v cestě s pouty na rukou a nohou. Když jsem došel k strážným a jeden mě ne přívětivě pozdravil a zeptal se mě na jméno. Odpověděl jsem mu na to. Dall Dark.A zamračeně jsem se mu podíval do obličeje. Byl to hnusný výraz šklíbícího se strážníka. Pak jsem se rozhlédl a viděl jsem všude kolem bordel a špínu, která se mísila krví vězňů. Pak jsem se znova nadechl a div jsem se neudusil. Zaskočil my v nádechu prach. Tak myslím že my tato prohlídka úplně stačí. Abych pravdu řekl, tady 15 let nevydržím.Své oči jsem opět upřel na strážného a podíval jsem se mu do jeho ušklebeného obličeje a čekal jsem na odpověď.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Strážný si beze spěchu procházel různé dokumenty a pobrukoval si při tom.
Přímací místnost byla dosti zaneřáděná, což tě celkem překvapilo, ale pak sis řekl že jde asi jen o divadlo aby ses náležitě "těšil".
Ááááá. Tady vás máme. Na 15 let? No, vás si moc neužijeme. A hele bejvalej Jedi, tak to ti nezávim chlapče.
Zatim budeš nahoře na povrchu, ale mam tu pokyn tě při problémech v klídku přesunout pod zem do jeskyní. Hochu na tobě se někdo vyřádil.

Odvyprávěl ti konverzačním tónem.
Podal strážným informaci kam tě mají zavřít.Ti tě vzali a strkali před sebou ven.
Když jsi vyšel ven zažil jsi menší šok. Zatímco ve většině věznic měli strážní jen obušky, zde byli bachaři vyzbrojeni blastery a stálo zde i několik laserových věží, jak byli vězni hlídáni pod zemí se ti nechtělo ani domýšlet.
Byl jsi odveden do své cely, sdílel jsi ji s jedním ohromným Gammoreanem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

To jedijství mi závidět nemusíš a těch 15 let taky ne. A těš se užijete si mě až aš. Jestli si semnou neužije nějakej vězeň v mé cele. Řekl jsem a šel jsem se strážníky na horu směrem k mé cele. Když jsem tam došel viděl jsem jak jsou všichni bachaři skvěle ozbrojeni a přemýšlel jsem jak jsou vyzbrojeni ti dole. Ti budou mít snad i světelné meče. Heh ale to asi ne.A v tom jsem uviděl laserové věže a polkl jsem. Když jsem se zabydlil v cele zjistil jsem že můj spolubydlící je namutovaný prase. A to gammorean. Tak to bude ale večer. Budu spát se smradlavím prasetem u ksichtu. A možná mě ještě k tomu vojede. Tak to je vážně skvělý. To mě rovnou mohli zavřít s nějakým negrem.Sedl jsem si na svoje lůžko a díval jsem se po cele. Přemýšlel jsem co budu celí ty léta dělat. Mohl bych začít posilovat. A taky bych se mohl dále cvičit v mých jedijských schopnostech. Jo přesně tak to budu dělat. A postupem času budu tak dobrej, že přemůžu i nějakého mistra jedi nebo temného pána ze sithu.Jak jsem tak přemýšlel čas ubíhal. A já sem začal nudit. Lehl jsem si na lůžko a díval jsem se jak vězni chodí sem a tam.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Gamorrean něco zakvyčel, ale nerozuměl jsi mu. Pak ti ale z gestikulace došlo, že budeš spát na spodní pryčně.
Ač se to s jeho kyly zdálo nevýhodné, aby spal nad tebou, raději jsi poslechl. Po chvíli se objevila další nevýhoda spaní dole. Gamorrean si totiž, v leže na zádech, uprdl.
Po několika vteřinách ses musel jít nadýchat čerstvého vzduchu ke mříži.
Ponořil ses do myšlenek.
Ač ti to jediové zakázali, rozhodl ses že se budeš trénovat v Síle a zabiješ mistra Jedi nebo Sithského lorda. To že druhý jmenovaný se již nevyskytuje ti an tvých plánech nijak nevadilo.
Vězni pochující okolo si tě všímali jen tak, aby věděli že tu seš.
Po chvíli se otevřela i vaše cela.
<Padejte do sprch hovada!>
Ozvalo se. Z ostatních cel začali vylézat různé existence. I tvůj spolubydlící seskočil z pryčny a vzal si ručník. Z druhé hromady vzal ještě jeden a hodil ti ho. Poté se vykolébal z cely.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Chytil jsem ručník a poděkoval jsem mu. Nevěděl jsem kudy se jde do sprch takže jsem šel zároveň s ostatními. Došly jsme do sprch a ostatní se začali sprchovat a já taky. Konec konců nic jiného se tam snad ani dělat nedalo. Pokud zde mezi vězni není nikdo úchyl. No nedivil bych se kdyby ano. Jak jsem se vysprchoval utřel a oblékl měl jsem namířeno zpátky do své cely. A cestou jsem přemýšlel co budu celí večer dělat. Protože spát asi nebudu, když si ten Gamorrean pořád usírá. No můžu být rád, že nejsem dole. Ale stejně si myslím že mě tam dolů hodí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Tvé naděje na klidnou sprchu překazil jeden spoluvězeň.
Na! Chytej!
Jeden zabrak ti hodil mýdlo.
Přes tvou rychlo reakci a pohotovou ruku, se ti nepodařilo mýdlo chytit. Kluský kousek mýdla ti projel rukou a dopadl na zem.
Spadlo ti mejdlo.
Oznámil ti.
I ostatní spoluvězni si tě začínali všímat víc než ti bylo příjemné.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Podíval jsem se probodavím úsměvem spíše démonickým úsměvem a řekl jsem zabrakovi. Jo už to tak vypadá. Řekl jsem přes zuby a přitáhl jsem si mýdlo do ruky a stiskl je tak, aby my nevyklouzlo. Teď ho opět držím takže jestli ho chceš zpět tak si pro něj pojď. Řekl jsem zabrakovi a kdyby se cokoliv stalo byl jsem připraven se bránit. Kdyby někdo zaútočil odhodil bych ho Silou a pře ostatní bych udělal salto. Pomocí Síly bych si přidal rychlost ve běhu a utekl bych jim do své cely. Tam je to hlídané a neměli by na mě útočit. Pokud není skorumpovaná stráž. Jako, že asi bude.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Spoluvězni byli nejdříve v šoku.
Jedi!!!!
Sykl nakonec někdo.
Tak ty to nebudeš mít lehký chlapče.
I ti co si tě zprvu nevšímali, a k spadnutému mýdlu se stavili nevšímajíce, se přestali sprchovat.
Okolo tebe tebe se začal zužovat kroužek.
Za***nej Jedi! Je to nějakej zk****ej Jedi!
Ozvývalo se odněkud zezadu.
Kroužek okolo tebe se stále zužoval. Většina z nich se tvářila krvelačně. Pochopil jsi že Jedi nejsou mezi místními nejpopulárnější, možná i proto že mnozí zde skončili právě kvůli nim.
Moh ses tu mít v pohodě. Při troše snahy by si jen zapadnul do řady a nikdo by si tě nevšímal. A on to takhle přizná.
Říkal si, spíše pro sebe, jeden Duros.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Nejsem jedi. Jen mám nadání na Sílu. Tento takzvaný dar mám od dětství. A jedi bych nechtěl být. Ale vy my asi nevěříte co ? Byl jsem připraven odrazit pomocí Síly chlápka co stál nejblížeji u mě a potom bych udělal salto ke dveřím. A vyběhl bych ven směrem k mé cele. Běžel bych pomocí Síly, abych byl rychlejší.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Si myslíš že sme blbý? Bez výcviku nic takovýho nekokážeš.
Promluvil jeden z vězňů.
Tvá následná reakce jen potvrdila že jsi lhal.
Odhození se ti ještě povedlo, ale skok zaznamenal již vážbější nedostatky.
Jednak jsi při odrazu na mokré ploše uklouzl, a tvůj let nabral nečekanou trajektorii, a také i ostatní trestanci již byli příliš blýzko a tak tě zasáhlo, už při odrazu několik ran.
Efektně jsi sebo šlehl o holou podlahu. Ostatní se na tebe sesypali a bušili do tebe jak nemoudří.
Jediné tvé štěstí bylo že jich bylo moc a všichni si chtěli praštit, tudíš si vzájemně překáželi.
Po chvíli jsi byl schopen si jen krýt obličej a krk, i když ani zde nebyla obrana stoprocentní.
Náhle zazněl blasterový výstřel.
Padejte od něj hovada!
Zazněl velitelský tón.
Vězni si v rychlosti posbárali své věci a vymyzeli z umývárny. Na druhém konci sprch stála desítka stráží s blastery. Jeden přišel až k tobě.
Zvedej se, dělej!
Zavelel nekompromisním tónem, tvé svaly však, stejně nekompromisě, požadovali setrvání ve stejné pozici.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Bolelo mě tělo a měl jsem problém se postavit. Nakonec jsem se k tomu zmohl a postavil jsem se. Sice jsem měl skrčená záda bolestí, ale stál jsem. Nevěděl jsem co říct a také nebylo co říct. Snad jen to, že mě zbili ale to už všichni viděli. Tak jsem tedy raději mlčel a čekal jsem na nějaký proslov. Au hovada podělaný. Měl bych se dat dohromady s nějakou silnou partou a potom jim pořádně rozmlátit huby.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Váhavě ses postavil.
Deme!
Přikázal ostře, za tebe se postavili dva strážní a blastery tě popostrčili kupředu.
Vyrazili jste rovnou ke správní budově.
Vězni co vás spatřili na vás hlasitě pokřikovali, neboť jsi nedostal příležitost se jakkoliv obléct, a klopýtal jsi tedy, s nimi nahý.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Byl jsem nervózní a styděl jsem se. Ale bolest kterou jsem pociťoval byla silnější než stud. Šel jsem tedy pořád dále se strážníky a raději jsem trochu přidal do kroku. Kam jdeme ? Zeptal jsem se. A přemýšlel jsem. Snad mě nechtějí ještě obvinit z toho, že jsem je vyprovokoval. Myslím, že by mě měli dát do cely z nějakým jedim. A tak jsem přemýšlel ale když mi chtěl odpovědět strážný tak jsem upoutal pozornost na něj.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Kam asi?
Štěkl na tebe strážný.
Věnoval ses chmurným úvahám a doufal že tě dají da cely s jediem. To že tu dost pravděpodobně žádný nebude ti příliš nevadilo.
Dovedli tě do správní budovy.
Tak tady vás máme pane Dal Dark.
Konstatoval velitel věznice, toho že ti skomolil jméno si ani nevšiml.
Doufal jsem že se problémům vyhnete na delší dobu. No nic. Takže zaprvé. Není zde tolerován žádný projev té vaší Síly. Pokud bude mít srážný i jen podezdření že Sílu používáte budete potrestán. Dojdemeli k závěru že se snažíte o vzpouru nebo o útěk tak budete rovnou zastřelen.
Promlouval k tobě tvrdě.
Překvapuje mne že jste byl tak hloupý a ukázal spoluvězňům že jste byl Jedi. Ale co, oni vám Sílu rádi vymlátí z hlavy, aniž bych se o to musel starat.
Komentoval ještě tvé vystoupení.
Máte nějakou otázku?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“