1. kolo - Zeike-Kal vs. Mathew007

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

1. kolo - Zeike-Kal vs. Mathew007

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - Bojová aréna

Byl příjemný Dantooinský den, obloha byla výjimečně naprosto bez mráčků a většině obyvatel na Dantooine začal nový, naprosto klidný, a pro mnohé nudný den. Od bombardování planety Sithy a od dob, kdy ji navštěvovala Vypovězená už uběhlo více než století a hlavní oblasti Republiky byly, stejně jako Řád Jedi, stabilizovány a Republika znovu získávala zpět svou ztracenou moc nad většinou znám galaxie. Ve Vnějším pásu a v Huttském prostoru byla společností prince Borry založena síť kantýn vybavených mimo jiné taky bojovými arénami, a právě v jedné z nich, patřící kantýně na Dantooinu se chystal dalš souboj o čest a slávu získanou titulem nejlepších bojovníků, proti sobě stála, pro mnohé nerovná dvojice - tajemný žoldák jménem Mathew Shane a Zbraňový mistr Jedi Kail-Eiries.

Dámy a pánové, vítám vás na turnaji prince Borry o nejlepšího bojovníka. Jak už všichni víte, turnaj je rozdělen na dvě kategorie - uživatelé Síly a ti, kteří se raději spolehnou na své zbraně a schopnosti, než na mystickou Sílu. Nyní tady ale, na požádání Mathewa máme souboj, který se těmto kategoriím vyhýbá - souboj zkušeností se Sílou, souboj žoldáka se zbraňovým mistrem Jedi.

Pronesl dvouhlavý komentátor v Huttštině a Basikem na uvítanou a pokračoval.

A nyní už k našim statečným. V pravém rohu stojí zastánce Síly, kdysi Vypovězený Kail-Eiries, člověk s velkými zkušenostmi, který se skrze Sílu projevuje velkými činy.
V pravém rohu muž z oceli, člověk po zuby ozbrojený nejmodernějšími zbraněmi a brněním. I když, nechápu, k čemu to má, sám je tvrdý jako cortosis - přivítejte hlasitým potleskem žoldáka Mathewa Shanea.
BUŘLIVÝ POTLESK PRO OBA!!! SOUBOJ MŮŽE ZAČÍT!!!


Seznámil s burácejícímy hlasy diváky s bojovníky, kteří nadšeně tleskali a napjatě čekali, jak souboj dopadne.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Dantooine - Bojová aréna

Během mluvení komentátora sen si prohlédl toho žoldáka, který byl po zuby ozbrojen samímy moderními zbraněmi. Teda to vypadá na srandu. Uvidíme jak se procvičíme v odrážení střel, protože to vypadá ze začátku na odrážení střel. Jen by mě zajímalo co má na souboj na blízko. Doufám, že ne žádnou moderní vychytávku. Komentátor se chystal ke konci proslovu tak si pročistím mysl a zaměřím se na mého protivníka.
Komentátor skončil s proslovem a já okamžítě pomocí síly uskačuji do zadu , zkontroluju oblast a zapínám světelný meč. Jako obvykle mě velmi uchvátil ten pohled na něj. Zatím se k ničemu ten žoldak nechystal, ale to neznamená, že neprovede nějakou pěknou věc. U síly tak ať provede nějaký ten výpad nebo tu chcípnu nudou. Už pět minut se oba sledujeme a hledáme chybu toho druhého. No budu ho muset k tomu nějak vyprovokovat, a vypínám světelný meč a pokouším se použít sílu na donucení ho k útoku. Tak uvidíme co s toho výjde.

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Ten slastný okamžik je tu.....Konečně se blíží souboj kde každý uvidí jestli padnu nebo vyhraji nic není jisté jestli dokáži toho Jediho porazit, ale uvidíme.....
Po chvíli čekání jsem se trochu i uklidnil, promyslel jsem si taktiku a vyšel ven sice jsem viděl jak se někteří smějí tomu, že nemám šanci, ale vždy to nějak dopadne ne ???

A už tu byl souboj připraven jsem přišel do boje a podívajíce se na svého protivníka No není nic moc ale zdání klame a hlavně u Jediu.....

Zatím jsem stál v obrané pozici a koukal na svého nepřítele No tak pojď udělej nějakou tu chybu....... najednou Jedi vypnul svůj meč
hmm chce mě vyprovokovat k útoku.......

No do dobrá něco udělám jeden kanon jsem odhodil od sebe a vzal druhý koukl do zaměřovátka a chvíli mířil a nic jiného nedělal.....

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Oba jste stáli proti sobě a snažili jste se vyprovokovat, u čehož jste hledali soupeřovy nedostatky. Komentátor i diváci byli úplně zticha... nic pro ně nebylo jisté a odvaha Mathewa vehnala některým lidem do tváří nechápavý úsměv, mnozí ještě před odstartováním souboje kroutili hlavou a nazývali ho sebevrahem, jiní ho ale obdivovali a brali ho jako naději, že i obyčejný člověk dokáže porazit Jedie.
Na Kaila však všichni koukali s úctou, jaká těmto moudrým bytostem vždy patřila a věřila, byla si spíše jistá, že zvítězí.
Publikum bylo rozděleno na tři části - Matheowi fandové, jeho odpůrci, kteří se mu vysmívali za jeho bláhovost, a fandové Kaila...
Dvouhlavý komentátor po nějaké chvíli promluvil:

Přípravy na souboj už začaly, bojovníci se začínají obhlížet, není pochyb, že to bude rovný souboj...

Začal s komentováním a čekal, co se bude dít dále...
_________________________________
Prosím vás, abyste dodržovali pořadí já - Zeike - Mathew
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Takže odhodil jedno dělo a vytáhl druhý? To je nějaký divný. Pořád na mě mířil a já měl stále vypnutý meč. Přípravím si ho v ruce a čekám. publikum stále čekalo kdo udělá ten první krok do útoku. Tak co, uděláš už něco? Rád bych se zase trochu protáhl, ale na skákání nemám náladu. Promluvím a doufám, že se konečně odhodlá k útoku. Jenže mě už to celkem začalo dopalovat to čekání a tak mu říkám. Sakra chlape udělej něco nebo nebudu mět jinou možnost než tě porazit. Nerad bych tě totiž nějak vážně zranil. Použiji bitevní meditaci na vylepšení mých schopností a na oslabení schopností protivníka. Opět zapínám světelný meč se slovy : Dobrá vybral sis sám. Použiji Sílu a okamžitě se rozběhnu k mému protivníkovi.Pak náhle zastavím a vyskočím do vzduchu vypínám světelný meč, vytáhnu svůj vlastní blaster a začnu po něm střílet. Tak tohle rozhodně nečekalo jak publikum tak ani můj protivník. Publikum je úplně překvapeno tím, že Jedi používá blaster. Ignoruji to a vypálím ještě párkrát po nepřítelovi a pak seskočím dolů a znova se rozbíhám ke svému protivníkovi. Tak a teď se dozvíme co má na blízko

__________________________________________

ok šéfe :D

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Hmm jak jsem očekával Jedi to nevydržel jakmile na mě vytáhl zbraň zapnul jsem si jackpet a začal jsem střílet přímo na něj.....
Tak tady máš Jedi to byla tvoje chyba

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Dantooine - bojová aréna

Diváci s nadšením sledovali, jak souboj začal, byli ale trochu překvapení, když Jedi vytáhl blaster a začal po žoldákovi střílet. Ten okamžitě zapnul svůj jetpack a taky se vrhnul do útoku, kdy ale musel trochu uhýbat, před celkem přesnou soustředěnou palbou Jediho. Sám, ale taky dokazoval, že to nejsou jen Jediové, kdo dokáže schopně bojovat a oplácel Jediho palbu stejnou mincí, a tak brzy zaplavila arénu spousta paprsků.
Komentátor nadšeně popisoval situaci a diváci jásali.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Konečně ses odhodlal!! Zakřičím pod palbou. Okamžitě začnu odrážet střely. Je to úplná hračka pomyslím si. Pak opět vyskočím, stále odrážejíc jeho výstřely, a vrhnu se po něm. Úmyslně ho minu, ale svým světelným mečem se mu pokusím zničit jeho je pack.
Naposledy upravil(a) Zeike-kal dne 11.1.2009 00:01:55, celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Po dlouhém obstřelováním zbraněmi jsme měli oba dva asi veliké štěstí ale po tom dlouhém obstřelování a Jediho uskakování na mě začal pokřikovat Konečně ses odhodlal!!

Kouknu na něj a řeknu Tak pojď ty Jedikryso.......
On zřejmě nazaváhal a vyskočil na mě O ano pojď střílel jsem tak šikovně aby ty střely nemohl odvrátit a kdyby chtěl tak by nějakou dostal byl čím dál blíž já se soustředil čím dál víc na můj plán jak jen to šlo a jakmile byl na dostřel na moji tajnou zbraň tak jsem ji spustil s takovou určitostí jakou jsem jen dokázal a druhou rukou jsem měl ovládání v ruce a najednou vyšlehl obrovský a spalující plamen, do kterého ten Jedi úplně vlítl a druhou rukou jsem jel pomalu do zádu aby mě náhodou netrefil mečem (pokud spadne dolu a bude ještě živej bo ještě v poho tak na něj začnu střílet)

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Diváci najednou oněměli, stejně tak i komentátor, který s úžasem hleděl na první srážku obou bojovníků.
Jedi vyskočil, žoldák vyletěl pomocí Jetpacku, Jedi se pokusil mu ho zničit, ale žoldák na něj použil plamenomet.
V tu chvíli jako by se pro všechny zastavil čas, byla to velice napjatá chvíle a každý čekal, co s tím oba udělají, bylo ale jisté, že Jedi už nezničí batoh, jak zamýšlel.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Při pádu na zem ze sebe strhnu svrchní roucho. Naštěstí to nic není.
Po dopadu na zem se zvednu, opět vyskočím a použiji sílu vlna a odhazuju ho na druhý konec arény. Dopadnu na zem a hodím svůj světelný meč. Lehce ho škrábnu když se mi vrací meč zpět a promýšlím vhodnou strategii. Sakra s tím jetpackem mě štve! Pokud ho mám dostat nazem budu ho muset zničit, ale musím si dávat větší pozor co udělá. S tou střelbou mě dostal, ale já mu to vrátím i s úroky. Plně se ponořím do síly a hledám možnost jak ten jetpack zničit, ale tak abych znova nevlétl do ohně. Na souboj na blízko se neodhodlá protože ví, že bych ho během chvíle zničil, ale když nepujde dobrovolně tak ho k tomu donutíme, jenže jak, u síly jak? Chlapče pročpak nejdeš dolů na souboj na blízko? Máš snad strach z takového staříka jako já?? Proto se uchyluješ k palným zbraním? Tak snad ho tím vyprovokuju.

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Odražením a následném pádu mého protivníka k zemi jsem zamířil zbraní a začal střílet
Tak kámo teď se nemůžež nijak branit mečem když tak krásně svítíš....
Viděl jsem jak se snaží sundat rouchu a střílel jsem jen tak abych ho s přesností trefil než si ho sundá najednou vyskočí a já si připravím do ruky můj granát k zemi ale za zády aby si toho Jedi nevšiml
jen doufám že jsem ho se střelbou trefil
a najednou udělá vlnu jakmile letím do zádu trochu si Jackpetem pomuzu abych se nerozsekal o zed jakmile vidím že Jedi si nevšiml granátu protože se soustředil na meč, přitisknu se ke zdi a počkam než bude u mě a uskočím aby mě meč netrefil......

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Diváci s nadšením sledovali, jak se Jedi jako hořící koule řítí k podlaze arény a jak po něm Shane zběsile střílí. Jedi byl v pasti, a voják oproti tomu na koni.

Dvojkomentátor nadšeně dvojkomentoval a potom se obě jeho hlavy usmály. Je na čase to trochu stížit. Zatáhl za páku a ze stran arény se začaly valit balvany, aréna se změnila na nakloněnou rovinu.

Ále copak se to stalo? Jedi je celkem v průšvihu, ale ani žoldák nemůže pořádně střílet... co teď?

Přednášely obě hlavy.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zeike-kal

Příspěvek od Zeike-kal »

Kur*a!!! Celá aréna se okamžitě nakloní a začnou se sypat balvany. Tohle mě ještě scházelo. Pomocí síly oakmžitě vyskočím a zachytnu se za okraj arény a čekám než se přestanou sypat ty kameny. Teď jsme oba v pytli, nebo přinejmenším já. Pak se ozval výbuch a několi kamenů se roztrhlo na menší. Takže granát, pomyslím si a hned na to řikám. No tak ten granát ti moc nevyšel co?? Příště počítej s nečím takovým. Sakra já ho snad nedonutím k tomu aby se semnou utkal tváří v tvář. Za chvíli se ty balvany přestanou sypat a já opět skočím přímo na zem a okamžitě se podívám okolo, jestli tam neleží nějaký ten granát nebo něco takovýho. To by mě ještě tak scházelo, aby tu byla další jeho vychytávka. Nic jsem nenašel a začnu se pozorně věnovat svému protivníkovi. Znova se dostat nenechám

Uživatelský avatar
Mathew007
Učedník
Učedník
Příspěvky: 53
Registrován: 25.8.2008 17:13:02

Příspěvek od Mathew007 »

Tak člověče vydrž, vždit ten Jedi nemůže vyhrát jsi chytrej, pěknej, tak snad ho dáš ne ?
Pomalu se zvedám a pozoruju svého nepřítele šáhnu na zem po své oblíbené zbraně.
Chytím zbraň do levé ruky vyndám druhou zbraň a dám do druhé podívám se na protivníka soustředěním pohledem zvednu pomalu zbraně a mířím na něj Teď tě sundám hnusnej Jedi a uvidíš, že jsem lepší
Zmáčknu první kohoutek na levé zbrani, už přitom přemýšlím jak to dopadne a jestli Jedi dokáže odrazit všechny střeli
Tak tě mám a ...... moje slova přeruší Moderátor a řekne větu, která mi snad pomůže, ale přitom mě překvapí

....................................Je na čase to trochu stížit............................................

Uslyším jak pár metrů odemě zaskřípá něco co slyším poprví
Co to může bejt ?
A na co jsem myslel jsem za pár sekund dostal odpověď, velké snad pískové kameny se valili přímo na mě
Musím jednat ale rychle
pravou rukou dám zpět moji bouchačku zpět zapásek a střeluhbitě se připravím a uskočim na levou stranu, na které už snad nebyl žádný kámen, úskokem skočím nalevou stranu a vyhnu se kamenu Ufff ruce dám předsebe a vstanu rychlým pohybem kouknu hned před sebe, a vidím jak další kámen jede, pravou rukou chytnu páku od jackpetu a zmáčknu tlačítko za zádami se udělá plamen a já letím nahoru vzhůru k nebi Konečně žádné nepříjemnosti kousek se otočím a kouknu okem po Jedi Tak si vedeš dobře mohlo mi bejt jasný, že kameny tak dobrýho Jediho nezastaví ale proč bych ti to nestěžil koutkem úst se usměju škodolibě, zhluboka se nadechnu a začnu střílet po jedim.........





-------------------------------------------------------------------------------------

Doufam ze to neni prehnany ;)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“