3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Fierceless, Můstek:

Kdyby celá věc pravděpodobně nestála na tom, že tu stojím a snažím se tomu tady velet, tak bych si šel sednout. Dal si nohy na nejbližší stůl, nechal si nalít něco dobrého k pití a vykašlal se na to. Už mi začínaly docházet všechny síly, které jsme měl v sobě. Podíval jsem se na Ripa kvůli jeho poznámce. Musel jsem se smát, protože měl pravdu. Bolestnou pravdu, protože moje helma se válela rozstřelená v hangáru a už jí odtud asi nikdy nedostanu. Chtěl jsem je sjet za nedodržení subordinace, ale když jsem viděl jak to působí na osádku můstku nechal jsem to být. Neměl jsem sílu už řešit nějaké věci, když jsme se musel soustředit na loď. Loď se otáčela, když jsem zaslechl výbuch. Děsil jsem se co nám zase ustřelili a pak jsem viděl a slyšel Hookera. Chvilku jsem přemýšlel jestli se čirou náhodou nezbláznil. Ono v této chvíli bych se tomu vůbec nedivil. Ovšem to co přišlo za vysvětlení potom mě málem dostalo do kolen a evidentně nejenom mě. Všechno kompletně co se stalo potom mě dostalo. Degg ve svém záchvatu vzteku sestřelil dalšího supa a já jsme začal zaostávat ve skore, což teď sice bylo to poslední co mě štvalo, ale upřímně bych radši vedl. Ten boj mezi komandy a ARC se prostě nezapřel za žádných okolností.
Nut má pravdu. Hookere prosím nech střílet Degga a drž tu loď pokupě a dávej pozor ať čirou náhodou nevypustíš vzduch nám nebo Dzetě. To je to poslední co teď potřebujeme umřít jako Ti místo, kterých tady teď jsme.
V mém hlase už byla znát únava a i možná rezignace na tuhle situaci, která se mi začínala hroutit pod rukama a jak vidět o chvilku později doslova. Hooker přišel se svou poznámkou a já v tu chvíli měl chuť ho zastřelit. Nic jiného než jednu mezi oči si nezasloužil. Věděl co dělám a musím udělat a teď s tím přijde. Rychle jsem zapl spojení s Dzetou.
Dzeto držte se! Dojde ke kolizi s fregatou. Chvíli před vyhozením miny. Držte se a udělejte co je možné.
Vydechl jsem a pokračoval.
Hookere buď připravený ty sekce uzavřít. Prosím jen Ty sekce. Zbytek se aspoň držte a doufejte, že se nám ta loď nerozpadne pod nohama. Pokud jo může za to Hooker a případné stížnosti směřujte na něj.
Jen konstatuji a doufám, že to ta loď přežije. Teď už nešlo dělat nic moc jiného.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Fierceless, Můstek:
Projevovaly se na tobě následky únavy ze všeho, co jsi tu musel absolvovat. Na rozdíl od komand jsi to měl asi nejpestřejší a hlavně náročnější program a dokud ses s nimi nedostal do kontaktu, tak jsi musel postupovat sólo. A pak ještě jednání s komandy, kdy zrovna s Etou to nebylo nic jednoduchého a likvidovalo tě to i po psychické stránce. Cíl však už nebyl tak daleko a zbývalo jenom porazit jednu sepáckou fregatu a přežít kurz vymyšlený Hookerem. Rozhodl ses varovat Dzetu před blížícím se nárazem, který byl bez prudkého manévru čím dál více nevyhnutelný.
Tvá slova doprovodil spuštěný poplach a nebylo pochyb, že v tom měl i tentokrát prsty Hooker.
Podíval jsi se ven z průzoru a viděl jsi rychle se přibližující fregatu, vnímal jsi, jak se vzdálenost mezi vámi zkracuje po stovkách metrů a bylo ti jasné, jakým způsobem ji škrtneš.
Držte se!
zakřičel Nut chvilku před tím, než jste se dostali do kontaktu.
Pravobokem jste se opřeli o fregatu a díky mohutnému tahu vašich motorů jste se mírně zanořili do konstrukce fregaty, která to odnesla mnohem tvrději. Loď se otřásala, ale gravitace a vaše pevné ruce vám pomohly k tomu, aby jste se udrželi na nohou do doby, než jste proletěli, možná by se i dalo říci, skrz.
Až na poškrábaný lak jsme v pohodě, sepákům jsme ale poškodili pár palub!
zubil se spokojeně Hooker, ale většina ostatních mu věnovala jenom skeptické pohledy. Hned na to jste se dostali do bodu, kdy Dzeta měla vyhodit svůj náklad.
Balíček odhozen a ... doručen, čekáme na signál,
ozvala se ti po chvilce Dzeta, aniž přišly jakékoliv poznámky o hrubém řízení nebo čemkoliv. Prostě jen nahlásili splnění úkolu, jak bylo pro obyčejná komanda typické. Nicméně jste se od fregaty opět trochu vzdalovali a brzdy jste měli být v pozice, odkud bude moci Rip spustit plnou palbu. Všichni nyní čekali na tvé rozkazy ohledně dalšího postupu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Fierceless, Můstek:

Byl jsem rád, že jedno z komand jmenovitě Dzeta je normální. Pohrával jsem si s myšlenkou, že by i Dzeta byla stejná jako Eta. To už bych tu pravděpodobně nebyl. Skákal bych po jedné noze a s holým zadkem po lodi, protože bych se totálně zbláznil. Možná kdyby byli Eta jako Dzeta už by ta fregata tu nebyla nebo minimálně já bych se neřítil teď s Fiercelless vpřed na fregatu a nemodlil se ke všemu co znám, aby se mi nerozpadla loď pod nohama. Myšlenka, že bych se tomuto střetnutí vyhnul mě ani nenapadla. Sice máme nad tou fregatou navrch, ale to se může kdykoliv změnit a pokud se netrefíme s minou teď už nemusíme dostat jinou šanci. V uších mi ječel alarm za což mohl buď Hooker nebo automatika lodi. Nevím co si vybrat jako správnou variantu, protože se mohlo stát, že se Hooker i jen netrefil na tlačítko a omylem spustil poplach. Vyhlédl jsem z průzoru a sledoval vzdálenost, která se každou vteřinou zkracovala. Na pokyn Nuta jsem se zapřel ze všech sil a snažil se udržet na nohou. Nadechl jsem se a doufal. Náraz trhnul lodí, až se mi podlomily nohy. Trošku jsem za svým pultem poklesl, ale udržel jsem ze všem sil na nohách. Dobré zjištění bylo, že loď se tak více netřásla a pravděpodobně nerozpadala. Než jsme stihl cokoliv říct už se ozval Hooker a já viděl na monitorech co jsme udělali. Stejně jako zbytek Ety jsem se podíval na Hookera nyní už prázdným pohledem a vrátil se ke svým konzolím. Nechal jsem tah motorů stále stejný, což by nám mělo stačit. Dzeta se ozvala stylem, který mě naplňoval aspoň nějakou vnitřní silou. Kdyby na jejich místě byla Eta, asi bych teď poslouchal spoustu řečí o špatném řízení. Ostatně mě trochu překvapilo, že jsem je neslyšel tady na můstku v přímé konfrontaci. Nadechl jsem se, abych vydal rozkazy pro všechny.
Dobře výborně Dzeto. Nute okamžitě zesil na straně proti fregatě. Ripe, začni palbu hned jak dostane Dzeta povel k odpálení min. Dzeto odpalte miny, ať neztratíme spojení a pak přijďte na můstek.
Rozdal jsem rozkazy a pustil se do svých konzol. Věděl jsem, že výbuch bude mít i sekundární následky, a proto jsem chtěl zvýšit výkon motorů jen co nebude hrozit přerušení signálu s minou. Až to Dzeta odpálí, tak nakopnu motory a budu doufat, že to vydržíme bez větších či menších šrámů.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Fierceless, Můstek:
Konečně došel plán s minou k bodu realizace a zanedlouho jsi měl vše již jen ve svých rukou. Nechtěl jsi samozřejmě nic podcenit a tak jsi nakázal zesílení štítů a byl jsi připraven vytáhnout z motorů lodi vše, co se dalo, abys mohl minimalizovat následky i vzdálenosti. Konečně jsi zadal povedl k tomu, aby došlo k odpalení a ... chvilku se nic nedělo, než nakonec lodí otřásla rázová vlna. Nebyl to až tak velký ráz, jak ses možná obával, ale i tak to s lodí mírně zakymácelo.
Ha, vypadá to jako by tam měli novej hangár. A dost velkej na to, aby se tam dalo přistát s konzulem!
zaradoval se Hooker a použil hovorové označení pro křižník třídy Consular. Ty jsi vzhledem k pozici lodi a průzoru nemohl vidět rozsah škod, nicméně z radostného výskání Ripa bylo jasné, že teprve nyní si palbu užíval a každá rána tak nejspíše procházela přímo do trupu sepácké lodi.
Supi se vypnuli, přišli o řídící anténu pro stíhače!
informoval Hooker, načež si Degg se samolibým výrazem pohrál s nastavením obranných kanónů a po chvilce se spokojeně otočil směrem k ostatním.
A teď jsem je rozstřílel všechny! Jako byste o mě někdy pochybovali! A jako si stíhači malují sestřely na stroj, já si je nechám namalovat na helmu!
naparoval se poté, co rozstřílel volně plující stíhače bez nějakého ovládání, které už byly lehkým cílem.
Dej mi pár minut a já si budu moct na helmu namalovat celou fregatu, ale jen aby se mi tam vešla,
nenechal se zahanbit Rip a zběsile ovládal svou konzoli a pálil, co mu to jenom jeho loď dovolovala. Do toho si Nut jenom znaveně povzdechl.
Hookere, ty si nebudeš na helmu malovat všechny zašité, cos spravil? Něco mi říká, že bys ty dva trumfnul,
pronesl ironicky, ale hned sis uvědomil, že toho zalitoval, protože Hooker se zlověstně zasmál, protože se toho dle všeho hodlal chytit. Mezitím ti dodal hlášení o průběhu likvidace separatistické fregaty, která přicházela o systém za systémem a už nyní nedovedla opětovat palbu a ze štítů ji prakticky nic nezbývalo. Nyní už to bylo jenom otázku nějaké té minuty, než je docupujete do posledního kousíčku, tedy pokud bys neměl jiný plán. Zároveň jsi měl také potvrzeno, že Dzeta již byla na cestě na můstek.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Fierceless, Můstek:

Skoro se mi nechtělo věřit, že jsme se konečně dostali k bodu, kdy se dá vyhodit mina do prostoru. Dokonce se neobjevil žádný další zádrhel, který by mohl naše snažení o zničení separatistické fregaty zmařit. Loď byla na celou tuhle anabázi poměrně dobře připravená teda v rámci možností. Zkrátka jsem udělal všechno co bylo v mých silách, aby Eta udělala co je v jejích silách. Ta chvíle mezi tím, než vybuchla mina a já cítil nějaký účinek pro mě nebyla pár vteřin, ale spíše hodin. Vyčerpání, které na mě působilo působilo i na moje pojetí času. Chytil jsme se zase konzole, abych ustál ráz, který přišel. Nebyl tak silný jak jsem očekával a tak jsem to ustál úplně v klidu. Hookerovo konstatování, že by se tam vešel konzul se mi setsakra líbilo. Znamenalo, že vše vyšlo a Dzeta odvedla velmi dobrou práci při improvizaci a práci s výbušninami. Teď už snad ta blbá fregata padne, protože jestli ne tak jí prostě budu odírat tak jak už jsme to dnes jednou udělali. Což aspoň podle chování Ripa nebude vůbec potřebné. Už jen logicky, pokud tam byla díra pravděpodobně neměli štíty a tak mohl každý paprsek udělat pořádnou díru do lodního vybavení, které bylo otevřené do vesmíru.
Tak teď by se Degg už mohl i trefit.
Jenom suše kosntatuji na další informaci od Hookera, kterou mi potvrdí sám Degg, když sestřelí všechny nefunkční droidy. Následné poznámky Ety relativně přejdu, i když se musím smát s vidinou Ripa, který má na helmě fregatu. Původně jsme to chtěl přejít, ale rýpnout si musím.
No Ripe, celou tam nedáš, protože minimálně Dzeta si může nárokovat třetinu sestřelu za tu minu, kterou tam udělal díru na konzular a kam ty teď můžeš bez pardonů střílet.Zeslab palbu na polovinu, zavolám té plechovce ať vypnou motory a ten zbytek štítů a počkají na obsazení Republikovými jednotkami. Zbytkem pal kam libo, aby si uvědomil že kalkulačka mu už nestačí. Hookere spojení.
Poprosím Hookera o spojení s plechovkou a doufám, že tentokrát už mu to ta jeho kalkulačka spočítá lépe. Přeci jenom teď už je vydán na milost a nemilost. Až tady bude i Dzeta a budeme mít pod kontrolou více systémů a více rukou, už bude vše jasné.
Separatistická fregato, tady velitel republikového křižníku Fierceless. Vzdejte se. Vypněte motory a počkejte na nalodění Republikových sil. Mylsím, že je načase použít jinou kalkulačku.
Nechám zprávu odeslat a podívám se po Etě.
Buďte ve střehu. Bůh ví co si v té plechové hlavě vypočítá.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Fierceless, Můstek:
Bylo to do jisté míry skoro jako sen, útok se povedl se vší parádou a separatistická fregata vám už byla v podstatě vydaná na milost a nemilosti. Věděl jsi to ty, Nut, Rip, vlastně celá Eta a nejspíš to mohla tušit i Dzeta a pravděpodobně i všichni na separatistické lodi.
Tak si tam namaluju fregatu s výřezem Consularu, to už jsem si rozstřílel!
nechtěl se Rip vzdát své trofeje na helmě, kdy myšlenka na ní mu doslova učarovala. Dokonce si helmu sundal, aby si to pokusil vizuálně představit a prstem si to už v duchu maloval. Nut si jenom odkašlal a jasně mu naznačil, aby se věnoval svému panelu, protože stále ještě nebylo po všem. Rip chtě nechtě poslechl a helmu si položil vedle sebe, takže byl nyní stejně jako ty bez ní. Mohl sis tak všimnout jeho krátkého účesu s rozcuchanými vlasy.
Říkáme tomu vybombardovaná savana,
poznamenal Degg, když si všimnul, že sis prohlížel Ripa, abys mohl najít odlišností mezi jím a tebou, nebo jinými klony. Zatím ti Hooker připravil spojení, odvysílal zprávu a chvilku jste čekali na odpověď, když konečně přišla.
Vašemu požadavku nelze vyhovět. Tato loď nesmí padnout do vašeho držení ...
odpověděl droid, než spojení přestalo a po něm si všichni přítomní vyměnili nejisté a zvídavé pohledy.
Ten droid byl nějakej rozbitej. Co si sakra myslí, že s tím pahýlem, co jim z lodi zůstal, může udělat?
poznamenal Degg, aby si získal pozornost všech a nastala tak chvilka ticha, kdy jste mohli uvažovat nad tím, jak chtěli separatisté zabránit obsazení jejich plavidla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Fierceless, Můstek:

Konečně to bylo zamnou, aspoň teda v rámci mezí to bylo za mnou. Nepřítel už nemohl nic dělat a teď jen zbývalo co mi odpoví. Pevně jsme doufal, že ten robot konečně uzná za vhodné se vzdát a konečně uslyším z reproduktoru, že fregata od teď patří Republice. Zatím jsem ovšem slyšel jiný hlas a ne z reproduktoru, ale od konzole zbraní. Musel jsme nechat, že Ripova představivost byla opravdu velká a možnost takové omalovánky na helmě určitě byla lákavá. Já sám, kdybych nějakou měl, bych si jí tam asi nedal, ale proti gustu žádný dišputát. Co jsem ocenil byl Nutův zásah, kdy jednoduše přiměl Ripa opět se věnovat svým záležitostem a být připraven opětovat palbu, kdyby to bylo nutné. Aspoň jedna věc ve velení Ety funguje a to poslušnost Nuta. Další z kladných věcí, které se daly Etě přičíst. Zajímavé ovšem bylo to, že nyní jsme tu byli dva bez helmy. Naproti mě, který měl krátce střižené vlasy na ježka a tak je udržoval, protože jsem nemusel mít úplně holou hlavu. Měl Rip aspoň trochu vlasy delší trošku rozcuchané, což se dá pochopit při nošení helmy. Otočil jsme se na Dega při jeho poznámce , která ze mě dostala další úsměv.
To sedí, asi poznávám v tom účesu i Tvůj rukopis. Podle stylu ,,rozbombardování" pokud to porovnám s tou střelbou co tady byla předváděná.
Směju se dál a poslouchám zprávu, která přišla a kterou mi právě přehrával Hooker. Úsměv mi pomalu zamrzá a prsty se rozbíhají po konzole, aby rozhýbaly naší loď pryč od fregaty separatistů. Celkem rychle mi došlo, co ten droid chce udělat.
Hookere, okamžitě převeď všechnu možnou energii do štítů a motorů, odčerpej i částečně energii ze zbraní. Nute štíty na plno, ten pitomec chce autodestrukcí zničit loď. Udělá z ní jehelníček co bude plivat kusy sebe sama na všechny strany. Ripe, zkus ještě trefit můstek a vymazat toho plecháče než to zadá.
ROzdám rozkazy, abych objasnil situaci, která pravděpodobně dle mě nastane. Myslel jsem, že už od něj bude pokoj, ale je vidět, že je to droid. Humanoid by už teď žádal o zastavení palby.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Fierceless, Můstek:
Obecné veselí tě málem strhlo taky, protože už se opravdu zdálo, že všechno máte plně ve svých rukách a turbolaserech. Dovolil sis i proto poznámku k Ripovo účesu a to rovnou k Deggovi, následkem čehož se Nut trochu zakuckal. Zdálo se, že ne úplně všechno bylo na místě.
Ehm pane, jestli to mohu doporučit, tak nepřikazujte Deggovi, aby si sundal helmu,
poznamenal k tomu Hooker a zasloužil si nesouhlasné zakroucení hlavou od Ripa, který tedy měl dle všeho o vlasovém porostu svého bratra z komanda odlišný názor. Nut radši předstíral, že se věnuje nějaké kontrole štítů, aby se k celé záležitosti nemusel nijak vyjadřovat nebo ji řešit.
Pohodu vám trochu zkazila odpověď od droida, který odmítal jen tak přijmout kapitulaci a ty sis velice rychle domyslel, co má asi v plánu. Z obecného veselí se tak okamžitě stala bojová pohotovost.
Pro tebe to znamenalo zase loď uvést do pohybu a to ideálně plným tahem, zatímco Nut posiloval všechny štíty, které mohly být postiženy zásahem. Nejvíce si však nové rozkazy užil Rip, který si všechny dostupné turbolasery připravil tak, aby vystřelily v sobě v jasně dané sekvenci. Když jsi naslouchal, jak je namačkával na panelu, tak jsi měl pocit, jako bys tu melodii i odněkud znal. Když do toho konečně praštil tak opravdu turbolasery vystřelily v připravené posloupnosti a kdyby bylo venku něco slyšely, tak by nejspíš rozezpívaly nejbližší okolí.
Jakmile se první pár paprsků zanořilo do fregaty, ta celá vzňala v jedné oslňující explozi, která vám sice nijak uškodit nemohla, ale následná rázová vlna s vámi nakonec dost slušně zatřásla. A potom, potom už jste v okolním prostoru byli jenom vy a spousta trosek všude okolo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Fierceless, Můstek:

Jak jsem zjistil ne zrovna všechno bylo dovoleno jak jsem si myslel. Eta měla asi svoje vnitřní pravidla, která je dokázala zaseknout na místě a dále nepokračovat v tradičním veselý, což byla další zajímavá věc, kterou bych u tohohle týmu opravdu nečekal.
Dobře, dám radši na Tvé doporučení.
Zkonstatuju a směju se při podívání na Nuta, který se radši věnuje všemu jen ne pohledu na mě a vydávání rozkazů svému týmu. Celý tenhle tým byla jedna obří klonovaná anomálie. Z této anomálie vytrhl Etu droid a moje rozkazy, které je nekompromisně vrátily do reality plnění rozkazů. Konečně se prsty rozbíhaly po klávesnicích a loď byla připravena. Jak vidno, některé prsty kmitaly s jistým vzorcem, tedy ty Ripovi. Jediné na co jsem nemohl přijít bylo to, v jakém že vzorci to kmitaly. Pokud to byla melodie, tak jsem nemohl přijít jaká, ale věděl jsem že pro Sepáky je smrtelná. Musel jsem nechat, že ta podívá, jak se pulzy střel vynořovaly z naší lodi a mířily vesmírem k lodi Sepáků byla pěkná. Jak byla hezká podívaná, když ty pulzy letěly, tak byla i hezká podívaná jak se zaryly do jejich lodi. Stačilo pár střel a loď začala explodovat. Chvíli zasvítila jako další hvězda a bylo po ní. Jediné co po ní zbylo, byla rázová vlna, která se přehnala nad lodí a opět nás trošku rozkývala. Už toho kývání jsem začínal mít plné zuby. Po celé lodi už nebylo ani památky a vesmír už byl jenom plný nás a trosek. Oddechl jsem si a díval se skrz průzor ven do prostoru, kde ještě dohasínaly exploze a kde se nyní pohybovalo moc šrotu.
Tak jo. Proskenujte okolí a všechny trosky. Pokud tady zbylo něco co by se dalo využít nebo zachránit označte tu pozici pro flotilu. Loď pravděpodobně neměla organickou posádku, takže únikové moduly asi nebudou. Nute stáhni štíty na normální stav, ať nečerpáme tolik energie. Ripe nech vše vychladnout do pohotovostního režimu. Hookere, dál chci slyšet v jakém stavu je loď po boji. Teď už snad přiletí jen flotila.
Rozdám rozkazy, snad již poslední v roli kapitána křižníku.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Fierceless, Můstek:
Ustáli jste i rázovou vlnu a vše se zdálo být v pořádku, přesto jsi to nechtěl ponechat náhodě a vydal jsi rozkazy na kontrolu a stav lodi jsi stáhl pouze na běžnou pohotovost. Eta mezitím uvedla loď právě do tohoto stavu, který jsi po nich požadoval a postupně ti nahlásili, že nic nebezpečného se už venku nepohybovalo, štíty byly sníženy a zbraně staženy do pohotovosti, než čehokoliv jiného.
Pár částí lodě je poškozeno, ale sekce jsem odříznul a požáry nehrozí, základní systémy jsou v pořádku, jen subprostorový vysílač je mimo hru,
podal ti hlášení Hooker, který shrnul, že loď byla relativně v dobrém stavu na to, čím si v poslední době prošla, ať už s původním posádkou, tak i dnes s vámi.
Krátce poté se otevřely dveře a na můstek v dvouřadé formaci napochodovala Dzeta, aby tě její velitel Dzeta-04 vyhledal a zamířil rovnou k tobě.
Dzeta se hlásí dle rozkazu a gratuluje vám a týmu ... Eta, k vyřešení nepříjemnosti v podobě separatistické fregaty. Jinak hlásím, že jsme neutrpěli žádné ztráty a všichni jsme připraveni k dalším úkolům. Pokud je potřeba, dovedeme zastat i některé funkce v řízení lodi. Jaké jsou tedy vaše rozkazy, pane?
podal ti stručné hlášení a postavil se do pozoru, jak se slušelo přesně dle vojenských předpisů. Zbytek jeho týmu stál za ním, taktéž v pozoru a následovali tak příkladu svého velitele. Celé to možná budilo dojem, že tenhle tým plnil a bral své rozkazy možná až moc vážně.
Při kontrole doby příletu posil ti vycházelo zhruba nějakých necelých deset minut do doby prvního stanoveného termínu příletu posil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Fierceless, Můstek:

Eta relativně rychle a efektivně splnila rozkazy. Možná kdybych měl ještě tak měsíc, udělal bych z nich komando, které bude bez těch pitomostí efektivně plnit svoje povinnosti. Loď naštěstí reagovala a já také uvedl loď do stavu udržování pozice a stáhl energii motorů do pohotovosti. Byl jsem rád, že kromě trosek už venku není nic co by se snažilo ohrožovat naší přítomnost. Byl to blažený stav, mít konečně klid.
Fajn Hookere díky. Aspoň vím co byla nějaká ta anténa co se jim povedlo ustřelit. Asi je to více než jsme chtěl, aby ustřelili, ale čekal jsme od plecháčů přesnější střelbu. To už Ti žoldáci stříleli líp.
Zkonstatuju když si prohlížím sebe sama a hodnotím svůj vlastní stav. Stání na nohou bylo něco co už za chvíli taky nebudu moci provozovat. Z tohoto celého hodnocení mě vyrušil zvuk bot, který kráčel na můstek. Podle jasného taktu jsme poznal, že je to Dzeta a dalších 8 rukou navíc. Bylo zajímavé slyšet 04řku mluvit o gratulaci mě a všimnout si té odmlky při vyslovení Ety. Je vidět, že mezi komandy je Eta taky legendou, která evidentně jen tak nevyhasne.
Děkujeme Dzeto. Byl to poměrně heroický výkon, ale Fierceless to zvládla. Já gratuluji Vám k dobré práci s tou minou. Slovy Hookera jste udělali do té fregaty díru, že by tam přistál konzul. Teď prosím zaujměte jen pro jistotu zbylé konzole včetně té mojí. Nepředpokládám už žádné potíže, ale přeci jenom jistota je jistota.
Rozdám rozkazy a odstoupím od své konzole a pozvolna přejdu k Hookerovi.
Hookere projeď lodní záznamy a zjisti co se to tady vlastně stalo. Chci vědět všechno jak se sem to smetí dostalo. Chci to vědět, než sem přiletí flotila a rozvědka nám už nic neřekne.
Tiše konstatuju, protože je mi jasný že až se věci chopí rozvědka bude po informacích.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Fierceless, Můstek:
Využil jsi příchodu Dzety a okamžitě je vyzval k zaujmutí pozic na můstku. Tým neváhal a po rozkazech 04ky zaujal předurčené pozice, takže byl můstek nyní pod relativně slušnou kontrolou a lodí se dalo už všelicos dělat. Tebe však zajímalo něco úplně jiného - osud posádky Fierceless, kterou jste po náročném boji získali zpět do Republikových rukou. Hooker jenom přikývnul a soustředil se na nově zadaný úkol, aby sis zatím mohl všimnout, žes nebyl jediný, kdo na sobě měl známky boje. Jak členové Ety, tak Dzety měly na mnoha místech očouzenou zbroj od zásahů droidů a u některých jsi viděl i drobná zranění.
Nic moc tu není - počítač má v paměti pouze informaci o kompletním souběžném vypuštění vzduchu na celé lodi a to v noční době, kdy ... většina klonů spala. Příkaz byl zadán s časovou platností s nejvyšší prioritou. Další záznamy už poté mlčí,
odpověděl ti Hooker a neprozradil ti příliš mnoho nových informací, vyjma oné nejvyšší priority. Co sis pamatoval, tak tuto prioritu mohl mít z aktivní posádky pouze kapitán lodi, mimo loď poté členové admirality a nejvyššího velení flotily. Na co vše to mohlo ukazovat, byla jenom otázka.
Mám tu kontakt pět minut cesty od nás!
narušil tvé přemýšlení jeden ze členů Dzety, který si převzal senzory.
Ha, další plecháči na rozstřílení! Jen pojďte, ať si vás taky namaluju na helmu!
rozohnil se Rip a už se pomalu chystal na další kolo boje, jakoby to nic nebylo.
Už se ti tam nebude vejít,
poznamenal Nut, ale Rip se na něj otočil s vítězoslavným úsměvem.
Tak si nafasuju větší helmu s tím, že mě tahle tlačí,
prezentoval důvod, proč jej nová situace neměla čím zaskočit.
Je to republikový kontakt, dva křižníky třídy Acclamator a jedním z nich je Peacemaker,
doplnil člen Dzety informace, až se mohlo zdát, že to možná pozdržel schválně. Nicméně podle názvu jsi mohl usuzovat, že se sem tvůj nový domov rozhodl přiletět osobně, protože právě z Peacemakeru jsi vyrážel na tuto misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Fierceless, Můstek:

Bylo fajn nemuset se aktuálně starat o žádnou z konzolí, když už tady konečně bylo o osm rukou navíc. Dzeta stejně jako přišla se rozešla na svoje pozice u konzolí a jala se plnit moje rozkazy. Teď už jsem se nebál jakéhokoliv sepáka, který by se sem mohl přiblížit. Při té chvilce času co jsem čekal na Hookera jsme si konečně všiml, že ne jenom já jsem došel k větší úhoně než jsem původně chtěl. Bylo vidět, že každý z komand si prošel bojem nejen s droidy, ale i těmi zmetky předtím. Pravděpodobně nikdo na tom nebyl tak bledě jako já, ale každý si nesl svůj šrám. Být jimi a kdybych mohl, možná bych koupil nějaké akcie výrobce těch brnění, protože kdyby je nedělal tak dobře, tak by jsme pravděpodobně tady už nikdo nebyl. Z mého uvažování mě vytrhnul hlas Hookera. Trošku mě zamrzelo, že toho nenašel více, ale to co našel je něco co je stejně znepokojující jako to, že jen tak tu zemřelo pravděpodobně přes šestnáct tisíc mých bratrů a členů posádky. Pokud tedy ten příkaz byl dán s nejvyšší prioritou tak se logicky dá vyloučit kapitán, který by pravděpodobně nevysál ven i sám sebe. Hlavně neměl nejmenší důvod to dělat. Další možnost ovšem byla někdo z nejvyššího velení a to je něco co mi pravděpodobně už nedá spát. Pokud může někdo jen tak zadat podobnou sekvenci do další lodě jako je Fierceless, tak už asi nikdy nebudu spát v klidu. Co mi v hlavě strašilo bylo, ale jediní slovo.
Proč?
Nedokázal jsme si dát dohromady proč by to někdo dělal. Trhnul jsme sebou, když jsem slyšel pro mě zatím neznámý hlas Dzety od senzorů. Než jsme se zorientoval už jsem slyšel Etu a musel jsem se smát, když jsem slyšel Ripa a jeho myšlenky o zvětšení helmy.
Ripe myslím, že by Ti nikdo neuvěřil že se Ti jakýmkoliv způsobem zvětšila hlava a jestli po nich vystřelíš tak si já na svou novou helmu namaluju značku sestřeleného Ripa. Vzhledem k tomu, že jsme němí, tak vypni zbraně, aby už na dálku věděli, že tu není nikdo kromě nás. Teoreticky, až budou dost blízko měli by jsme je slyšet na našich vysílačkách. Dobrá práce pánové, Fiercless se vrací domů.
Rozdám poslední rozkaz a nezbývá mi než čekat než se přiblíží naše lodě a pravděpodobně nás nezkontaktují. Snad mají dost náhradních členů posádky, protože já se osobně těším, až se dostanu zpět na Peacemaker do své kajuty a dám si dvacet.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Fierceless, Můstek:
Když se potvrdila republiková identifikace přilétajících plavidel, spadl ti velký asteroid ze srdce, protože jsi mohl přestat velet a těšit se na brzký návrat do svého nového domova, který se k tobě shodou okolností blížil každou sekundou. Měl jsi skoro i pocit, žes mohl spatřit jakousi úlevu i u ostatních, tedy snad vyjmo Ripa, který se smutně podíval na levou stranu své helmy. Nebylo tedy pochyb, že ta pravá už byla rezervovaná pro separatistickou fregatu.
Veliteli, získal jsem k dispozici zbytek kapitánova deníku, bude vás to zajímat? Jen, když jsem omylem pustil jeho nahrávku, tak jste vypadal zaujatě. A mimochodem dostáváme pozdrav od Peacemaker s otázkou, které hangáry jsou k dispozici pro výsadek a následně pro dočasnou nouzovou posádku a techniky,
informoval tě Hooker o vývoji informace, stejně jako toho, že komunikace fungovala. Tím ti vlastně připomněl, že nefungovala komunikace mimo soustavu, zatímco lokální byla v pořádku, což prokazovaly vaše pokusy o komunikace se separatisty.

O půl hodiny později jsi už vystupoval na palubu Peacemakeru, kde ti vykročila naproti generál Allie a zastavila se až několik metrů před tebou a oběma komandy.
Skvělá práce s Fierceless pánové, podle techniků není výrazněji poškozená a to jste ještě museli bojovat s tou separatistickou fregatou. Vyšetřovatelský tým v jedné z našich loděnic už zjistí, co přesně se na lodi stalo. Za půl ... za hodinu bych od Vás chtěla slyšet hlášení, seržante Dashi, velitelé komand budou následovat poté, do té doby máte volno,
přivítala vás a sdělila vám další informace o tom, co bude následovat. Poté co spatřila váš stav se rozhodla vám dát půl hodinu k dobru, abyste si odpočali a dali se do pucu.
----------------------
Tak, máš tu prostor pro poslední příspěvek, užij si ho, protože jím konečně uzavřeme tuhle dlouhou misi :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Fierceless, Můstek:

Potvrzení ID těch dvou plavidel pro mě bylo jako balzám na nervy, které si evidentně chvíli odpočinou a budou mít zase pokoj. Dostanu se pod sprchu a pravděpodobně se ponořím do bacty, abych ze sebe dostal celou tuhle loď. Všechny strasti a všechny bolesti, které jsem tady utrpěl. Ovšem je tu jedna věc, kterou si sebou asi ponesu stále dál. Myšlenku na tisíce bratrů, kteří zemřeli pro nic, na jednoho který měl pravděpodobně někde svojí milou. V postoji Dzety jsem se ještě tolik neorientoval jako v Etě, ale už nebyli strnulé, ale klidné a povolené. Všichni věděli, že každou sekundou se blíží náš odpočinek, který jsme si všichni zasloužili. Jenom Rip vypadal velice smutně. Dokážu ho pochopit, protože si dělal zálusk na další fregatu a druhou půlku jeho helmy.
Neboj Ripe, věřím že to není první fregata co jsi sestřelil a ta příští třeba bude bez díry po konsularu. Díky Hookere. Mám o ně zájem. Stáhni mi je z počítače, podívám se na ně až budu na Peacemakeru. Naveď je do druhého hangáru než kde je ten sepácký transportér. Myslím, že tam budou mít dost prostoru.
V tu chvíli mi došlo, že jsem si už ze samé vyčerpanosti popletl pojmy a přehodil si druhy vysílání i to, že už jsme se domlouvali se separatisty. Zkrátka už jsem toho všeho měl dost. Nechal jsem náhradní posádku projít lodí, aby viděli všechno co se tam dělo. Všechnu tu zkázu, kterou jsme museli projít a částečně udělat. Předal jsem velení nejvyšší šarži, která přišla na můstek a v čele Ety a Dzety jsem se vydal do hangáru, kde na nás čekal transport který nás odvezl na Peacemaker. Při zvuku motorů toho raketoplánu jsem si trošku zdřímnul. Upřímně mi padla hlava jen jak jsem sednul a mohl vypnout. Nemusel jsem velet ani si dělat starosti s tím co se bude dít. Tady byli páni piloti v raketoplánu a já jsem byl jen pasažér.

Paecemaker

Vystoupil jsem do hangáru a vykročil přímo ke generálce. Při pomyšlení na její velení jsem si uvědomil, že za smrt mých bratrů může někdo z nejvyššího velení. Ovšem nebyl jsem přesvědčený, že by zrovna generál Allie nebo někdo z jediů byl něčeho takového schopen. Však pomáhali bránit náš domov, před separatisty. Kdyby nás chtěli zabít tak už to udělají tenkrát.
Děkuji generále Allie. Snažili jsme se dělat co jenom šlo.
Více nemá cenu říkat. Jen jsem pokýval na generála a odešel do svých ubykací. Bylo hned veselejší procházet chodbami, kde byl život. Kde byli moji bratři, technici, droidi. Zkrátka to tu žilo. Svlékl jsem ze sebe brnění a vlezl do sprchy. Bylo to velice příjemné cítit téct vodu a smazat ze sebe pot a špínu. Moje zranění počkají až podám hlášení. Smyl jsem ze sebe tu největší špínu a vylezl ze sprchy. Okamžitě jsem se pustil do pucování své zbroje. Nebylo už moc času, ale nemůžu podávat hlášení ve stavu nevhodném seržanta ARC. Když jsem skončil měl jsem tak akorát čas, abych vyrazil ke generálovi. Zbroj nevypadala nijak dobře, ale v této chvíli se s ní moc dělat nedalo. Rychle jsem se vydal do pracovny generála, abych zde mohl podat hlášení. Zaklepal jsem a vstoupil. Normálně bych zůstal stát, ale nyní jsem si musel sednout. Ještě teď jsem neměl moc síly.
Omlouvám se generále, že sedím, ale moje tělo vypovídá poslušnost. Po výsadku a drobných obtížích jsem se dostal do lodi, která nesla stopy po opuštění. Při postupu do strojovny jsem byl nucen zneškodnit několik žoldáků a další ve strojovně. Ze strojovny jsem pokračoval do vězenského bloku, kde jsem byl svědkem jakéhosi přenosu pro vězně. Z vězněm jsem mluvil a domluvil se s ním na kompromisu. Za pomoc a informace jsem ho pustil v jejich raketoplánu pryč. Možná to byla chyba madam, ale ten vězeň mi velice pomohl a sdělil dost informací. Prý někdo vymazal velké množství protokolů ještě než se vůbec dostal do počítače. Dále ,že Ti žoldáci byli od Gordully hutta. Potom odletěl a já pokračoval v cestě. Po menších problémech jsem za spolupráce Dzety vyrazil na můstek. Byl to poměrně těžký boj, ale podařilo se mi tam zajmout jejich velitele. V té době vyskočila z hyperprostoru ta sepácká loď. Na můstek došla Eta, která mi pomohla v ovládání lodi. Sepáci vyslali transport s řach..ehm droidy madam. Spolu s jedním členem Ety a Dzetou jim vstříc. Podařilo se nám je zlikvidovat a vrátili jsme se na můstek kde jsem spolu s Etou vedl boj proti fregatě. Dzeta přispěla improvizovanou bombou, kterou udělali do té fregaty díru. Pak už to bylo jednoduché až do Vašeho příletu. Rád bych vyslovil pochvalu oboum komandům. Obě komanda plnily své úkoly svědomitě a podle svého nejlepší vědomí a svědomí. Fierceless je zpět v rukách Republiky madam. Hlásím splnění rozkazu.
Případně odpovím na všechny dotazy od generálky, ale potom až mě pustí a než vyrazím na ošetřovnu dojdu si do kantýny na jednu skleničku. Tak jak jsem to udělal po Togorii společně s Bullem. Potom se ponořím pravděpodobně do bacty a vše bude zamnou.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“