Mise pro Pear(Garry Akesu)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Major ti pokynul hlavou, že dá všem vědět o novém přírůstku na seznamu podezřelých, kteří by se měli hned na první pohled zatknout. Ale už jeho pohled vypovídal dost o tom, že v nějaký výrazný úspěch příliš nevěří.
Pokud by se prokázalo, že sem přijel kvůli zápasu, tak opravdu ocením vaší spolupráci, rytíři Akesu.
dodal ještě major Gellin, než jsi opustil jeho kancelář a vylezl z budovy. Ke své potěše jsi zjistil, že už se začalo stmívat, tudíž tvé čekání na tmu a vloupání se do lodi tvého subjektu nebude muset dlouho čekat. Tu chvilku času jsi strávil krátkým odpočinkem ve své lodi, než se tma rozlehla trochu více.

Cesta do kotviště lodi tvého cíle nebyla nijak náročná, i proto, že všechny dveře byly odemčeny, takže ti zbývalo si jenom dávat pozor na kamery, byť se zdálo, že i ty jsou mimo provoz. V doku před tebou stal frachťák třídy Barloz, což byla samozřejmě corelliánská konstrukce. Podle očekávání však byl frachťák uzamčen elektronickým zámkem, který měl ale jednoduché kódování. Trvalo ti minutu, než jsi obešel patici pro hlasovou identifikaci a přiměl počítač uvěřit, že správnou sekvencí je číslo 3-5-1-7-4. Dveře se ti otevřely a ty jsi se mohl dostat dovnitř.

Kód: Vybrat vše

http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20090515145315/starwars/images/9/90/Barloz-class_freighter_TCWCG.jpg
V nákladovém prostoru bylo několik beden, jinak v celé lodi nebylo ani živáčka nebo droida - jediné dveře, které se samy nechtěly otevřít a byly na speciální elektronický klíč, byly ty do kajuty vymezené pro kapitána.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Major nelhal, opravdu se všichni "dívají" jinam. Výhoda pro mně...jenom atentátník udělal chybu.
Slabé zabezpečení, které jsem prolomil i já mně zvedlo náladu. Dovnitř jsem se tedy dostal, ale čekalo mně zklamání. Možní jsem tedy čekal víc, možná jsem čekal že tu najdu něco, co případ ihned vyřeší. Ale mimo krabic tu toho moc nebylo.
Možná něco bude vevnitř.
Stejně neodolám a nejdříve použiju Sílu, abych se ujistil, že nic, co jde poznat v Síle, tu není. A kdyby bylo, jdu po tom. Následně nahlédnu do všech beden, do kterých jde. Nevěřím na úspěch, ale moje zvědavost mi nedovolí tuto pasáž vyšetřování vynechat.
Dále se podívám jak to vypadá v kajutách, pokud tam budeu mít přístup, pokud to bude zamčené, tak to zkusím obejít, pokud i to selže, rozbiju zámek.
Ach, měl bych si opatřit standartní světelňák, volby biče doteď lituju...
Hlavně to těch kapitánovych se budu snažit dostat, samozřejmě nejdříve nežným způsobem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Prohlídku lodi jsi začal hezky od nákladového prostoru, ale dle svého očekávání jsi tu opravdu nic hodnotného nenašel. V bednách byly pouze komponenty do datapadů, což bylo běžně přepravované zboží po celé Republice. Nic přínosného nebylo ani v dílně, byť ti nemohlo ujít, že pracovní stůl byl hojně používán. Veškeré nářadí od hydroklíče po příruční laserový hořák a podobně však bylo uklizeno na svém místě a v odpadovém koši jsi mohl vidět pouze velké množství duracelových pilin. Co se týkalo kajut pasažérů, tak ty byly ukázkově prázdné, jenom jedna vypadala schopna pro další použití, byť zde byla pouze pryčna a zevnitř nebylo ovládání dveří. Společenská místnost v prostředku přední části lodi byla také používaná, ale v pohozeném datapadu jsi nalezl jenom několik vydání trochu radikálnějšího pánského magazínu. V pilotní kabině jsi našel všechna data důkladně vymazána od doby, co loď vstoupila do Corullagského systému a nacházelo se zde pouze dokovací povolení platné na 14 dní.
Kapitolou samo pro sebe byly kapitánova kajuta, kam se ti nepovedlo dostat, ať jsi se zámek snažil obejít všemi způsoby. Minimálně nějakou částí končetiny tvé oběti by jsi se dovnitř dostal, ale to jsi jaksi neměl po ruce. K tvé smůle ti však nepomohlo ani násilné řešení, naopak - rozbití zámku dveří spustilo mechanickou pojistku, která dveře ještě zajistila proti pokusu o odsunutí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Doprdele, na týhle misi si doufám vyberu všechny špatný chvilky a příští mi pude od ruky líp...
Naštval sem se, když se dveře zablokovali jak to jen šlo a já stál bezmocně před nimi. Nejradši bych se začal vztekat, dupat nohama a házet rukama, můj Jedijský výcvik mně ale před tím bezpečně uchránil, takže jsem jenom suše stál před bloklými dveřmi a nepřítomně hleděl dopředu.
Musím si někde sehnat světelný meč, jako doplněk k biči, minimálně na řezání dveří se mi bude hodit.
Chvilku nerozhodně pochoduju sem a tam před dveřma a zvažuju další postup, kterej se mi tímto ztížil. V sobě mám tolik emocí, že uvolnit je by ze mně udělalo víc než sitha, ale držet je uvnitř mně ničilo. Pořádným peskancem do dveří sem uvolnil jen velmi malé procento a navíc mně bolela ruka, řekl jsem si tedy, že takhle už to zkoušet nebudu.
Ten hajzl má ještě deset dní, minimálně pokud se tady hodlá zdržet po celou dobu platnosti jeho povolení. To tady čekat nemůžu. Musím něco udělat... ale co!?
Povídám si tiše pro sebe, protože mlčení mně ubíjí ještě víc než emoce.
Není žádné nevědomost, je jen poznání
Vydechnu a pověsím bič na jeho pozici.
Tak teďka poznám, jak sem na tom se Sílou.
Když se nepovedlo otevřít dveře nijak jinak, zkusím to, co jsem měl zkusit nejspíše před tím, než jsem ten proklatej zámek rozbil. Jenom odstoupit od dveří, soustředit se a...
Síla mi musí pomoct odtrhnout ty dva blbý kusy železa od sebe, minimálně tak abych se dostal do místnosti...
Ještě jsem se nesoustředil jak nyní, jen aby se objevila minimálně škvírka, která mi dodá naději a další sílu do pokračování...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Po průzkumu lodi jsi dospěl k závěru, že to důležité, co bys mohl na lodi nalézt, se schovávalo za dveřmi před tebou. A protože běžným fyzickým násilím ses dovnitř dostat nemohl a žádné jiné řešení ti nepřišlo na mysl, tak jsi se rozhodl spolehnout na Sílu. První potíž však nastala, když jsi neměl kde zhruba uchopit dveře, abys je otevřel, protože byly složeny z jednoho plátu duraceli a mohl jsi jenom tipovat na které straně je otvírací mechanismus a do které strany dveře zajíždí. Pokusil ses přesto dveře uchopit v jejich prostředku a Sílou od sebe ty dvě části vytrhnout, ale ozvalo se jenom slaboulinké zakvílení kovu, ale ani po minutě usilovného snažení se nic nedostavilo. Dopřál sis nějakou tu minutku oddechu, než jsi rozhodl zblízka prozkoumat dveře a hledat nějakou známku toho, že by povolily. Našel jsi až po chvilce hledání titěrné zvrásnění povrchu, jak jsi je chtěl roztrhnout. Vše nasvědčovalo, že tato zvolená technika a tedy i způsob dostání se dovnitř nebyla vzhledem k tvým současným schopnostem tou nejvhodnější.
--------
Doporučím ti si pořádně pročíst, co jsem psal v příspěvcích předtím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Tak co to? Jo aha...
Vzpomenu si na mojí procházku lodí, kde jsem uviděl něco co jsem měl použít jako první, ale moje nápady byly vždy pestřejší, než abych se uchýlil k vynalézavějším způsobům. Teďka jenom budu doufat, že s tím neztrávím celou noc, která se dá využít i jinak, například hoěnním lovce a antentátníka.
Takže, kde jsem nechal ten plazmovej hořák?
Rozběhnu se do dílny, kde hned vezmu všechno, co mi pomůže dostat se přes všechno to zabezpečení, co jsem, ehm, pustil. Takže hlavně hořák. Zpátky ke dveřím běžím ještě rychleji a hned po doražení do cíle se pustím do práce.
Tak, tohle by mělo fungovat, protože jestli ne! Tak to tady všechno asi rozbiju, zničím mu motor aby už nemohl odlétnout, a ukradnu mu ten pánskej magazín!
Naštval sem se, aby mi šla práce lépe do ruky.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Po chvilce dalšího rozmýšlení sis přece jen vzpomněl na něco, co by se ti mohlo hodit při otvírání dveří do kapitánovi kajuty. Vrátil jsi se zpět do dílny, kde jsi se zmocnil laserového hořáku a vrátil se zpět před dveře. Manipulace s hořákem nebylo nic složitého a tak už ti z něho za chvílí tryskal plamen o vysoké teplotě a začal jsi s řezáním do dveří. Už po několika vteřinách se tvé pesimistické obavy mohly rozplynout, když se hořák bezvýrazného odporu začal prořezávat skrze dveře. V porovnání se světelným mečem na tom byl nyní o něco hůře, ale přesto splnil po nějaké chvíli svůj úkol. Deset minut práce a dost důrazné kopnutí znamenalo žuchnutí dveří přímo na zem a především volný průchod do kajuty, která byla hodně vybavena. Pohodlné lůžko, vkusná skříň a nejmodernější projektor hologramu. Na levé stěně visela velká krabice, která ti po krátkém průzkumu prozradila, že slouží jako pouzdro na zbraň - dle všeho nějakou odstřelovačku, která tu včetně příslušenství chyběla. Na stolku bylo pouzdro na blaster, který tu také chyběla a ze zbraní tu tak zůstala pouze blasterová puška opřená v rohu.
Dalším cílem tvého hledání informací a odpovědí byl jeho stolek, kde jsi našel několik dalších čísel pánských magazínů, kdy se u jednoho dalo pochybovat o zletilosti modelek. Dále se tam povalovalo několik zásobníků, dva paměťové moduly do datapadu, pár kreditových čipů, balíček papírových sabaccových karet a jedno album s fotkama postav, nejspíš jeho obětí - celkem jich zde bylo okolo padesáti. Ve spodním šuplíku, kratším než ty dva nad ním, bylo jeh spodní prádlo.
Pak jsi mohl prohledat ještě jeho skříň, která byla určena především oděvům a dole leželo několik různých bot - stylem oblečení oděvy připomínaly běžné pašerácké hadry, pouze jeden luxusnější pro speciální příležitosti. Dle odhadu zde mohly chybět tak dva nebo tři. V kapse jednoho z oděvů jsi našel tubu s nějakýma pilulkama, která byla skoro sdělaná a poznal jsi v oděvu svršek, který měl útočník na sobě při tvém střetu s ním. Na krabičce s pilulkama bylo napsáno Elisinandrox, byť to nic extra neříkalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Sláva, sláva, dneska mám dobrej den...
Zarazil jsem se na chvilku když jsem si uvědomil že tohle je vlastně jedinej úspěch v tomto dni. Hned jsem vběhl dovnitř a jal se prozkoumávání místnosti, která opravdu skrývala poklad!
Pouzdro na zbraň - prázdné. Je na misi. Pouzdro na blaster - prázdné...budu muset co nejrychleji zjistit kde je.
Na pušku opřenou v rohu jenom pohlédnu a už se o ní nijak víc nezajímám, protože mi nemůže ublížit. šel jsem se tedy podívat u čeho můj cíl usíná, a hle, nebyly to zrovna ty nejslušnější výtisky, rozhodně nic, co jsem si před spaním četl já. Zarazil jsem se až nad jedním konkrétním, které mi prozradilo víc z vkusu atentátníka. Každý předmět vezmu do ruky a po prozkoumání ho dám zpátky - nebo spoň přibližně na to místo. Takže za mnou lezí karty, album, který jsem si narychlo prolistoval. Kreditů je škoda a tak je shrábnu do kapsy, na přilepšenou.
Co mně ale zajímá víc byly paměťové moduly. Zatím jsem si je uklidil a šel dokončit prohlídku místnosti. Ve skříni bylo, překvapivě, oblečení. Mimo jeho "pracovních" oděvů tu byl i jeden honosnější. Tubu s pilulkama jsem si také schoval (a pak jsem se vrátil a vzal jsem si nakonec i ty karty) a nemohl jsem nepřehlídnout i oblek, který použil při atentátu na senátora, kterého jsem ochraňoval. Takzvaný Elisinandrox mi hned připoměl jednu službu, kde jsem se k podobnému názvu dostal, ale jejich účeů zde mi nešel do hlavy - Elisinadrox pomáhal při nemoci z ozáření.
Usmyslel jsem si, že tu jsem hotov - a je čas se podívat na ty datapady.
Odebral jsem se tedy tam, kde bych našel datapady, které by přečetli moduly nalezeny v pokoji cíle.
Třeba mi napoví, co dál...
Vydechnu a zapojím...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Z průzkumu pokoje, který jistojistě patřil atentátníkovi sis odnesl pár kreditů, paměťové čipy a zbytek pilulek, jejichž účel ti nebyl příliš jasný. Zbytek jsi zanechal na svém místě a dále jsi nehledal, protože to, co tě nyní zajímalo nejvíc byly paměťové karty, které jsi ukořistil. Zamířil jsi do místnosti v prostředku lodi, kde sis mohl tyto paměti přehrát v holografickém terminálu a strčil jsi je bez váhání dovnitř. Terminál však jenom odmítavě zapípal, aby ti prozradil, že je není schopný z nějakého důvodu přehrát. Zkusil jsi pro jistotu všech pět a některé dvakrát, ale ani jedna neuspěla. Nevzdal ses však svého úmyslu a tentokrát jsi vyrazil do pilotní kabiny, kde jsi je mohl přehrát pomocí palubního počítače. A ejhle, skutečný důvod se ti zobrazil přímo na displeji - varovná hláška o zašifrovaných a tedy nepřehratelných datech, k jejichž přehrání ti počítač doporučil použít datapad, jímž byly zašifrovány. To znamenalo dost práce na dobře vybaveném terminálu, který ten na téhle lodi určitě nebyl, nebo získání datapadu k přehrání. Jenže ten byl nejspíše u svého majitele mimo loď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Další neúspěch, tohle si někdo odnese...
Nechal jsem své emoce opět trochu uvolnit, a hned jsem se cítil lépe, kor když jsem to řekl nahlas! Chvilku jsem opět nevěděl co dělat a pouze hleděl dopředu, stejně jako před chvilkou jsem hleděl na dveře které jsem nemohl otevřít.
Přemýšlej, dveře jsem nemohl otevřít, nakonec jsem našel řešení... tady najdu taky řešení...
Jo, rozbiju ty zasraný paměťovky a budu mít klid...
I když to zas nic moc nevyřeším, takže na tohle bych měl zapomenout hodně rychle.
Mohl bych se třeba ozvat majorovi, a alespoň mu sdělit tu informaci, že atentátník se vypravil na úkol...
Nebyl tu poslední čtyři dny, takže čekat na něj fakt nemůžu...takže ten major, a pak se sám rozhodnu jak dál...

Stvořil jsem ve své hlavě neuvěřitelný (alespoň pro mně) rozbor situace, a očíčka mi zažářily, když jsem si našel i pár východisek, i když to nebyla žádná sláva.
Vytáhnu komunikátor a pokusím se o spojení s majorem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
To, že se byly datové karty zakódované ti opět nijak na náladě nepřidalo, ba naopak, opět tě to podvědomě nutilo k vyjádření tvého rozpoložení neobvyklým způsobem. Po krátké ventilaci a souboji s emocemi jsi začal přemýšlet nad dalším postupem a nakonec jsi k něčemu opravdu dospěl. V ruce se ti proto opět objevil komunikátor a už si vyťukával číslo majora Gellina, aby jsi chvilku čekal na spojení.
Ano ? Kdo mě to budí takhle v noci ? Se už nemůžu po šichtě ani pořádně vyspat ...
zahudroval na druhé straně major ospalým hlasem. Nebylo pochyb o tom, že jsi ho vytáhl z postel, přičemž se nedalo ničemu divit, když se vzala v úvahu noc panující venku. Odpověděl jsi mu na to svým jménem a měl jsi pocit, že major spolkl několik slov.
Ah, to jste vy. Co potřebujete ? Jsem zrovna doma a chystal jsem se spát ...
poznamenal ještě major, když jsi mu předložil své jméno a stopy po nadšení by jsi v jeho hlase hledal opravdu marně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Já myslel že sith a policajt nikdy nespí, heh...
Snažil jsem se rozptýlit majora vtipem hned na začátku, ale pak sem hned pokračoval v tom co chci říct (i když sem si už nebyl přesně jist co to bylo).
Takže, možná by vás zajímalo, že atentátník je na misi a má s sebou svojí zbraň, nejspíše se pokusí zaútočit z dálky a není pochyb, že se o něco pokusí právě na tom festu, tak jen aby jste věděl...
Nechám moment ticha, aby si to mohl rozespalý muž urovnat v hlavě a hned se napojím s otázkou, která mně napadla když sem si uvědomil že na rozluštění paměťově nestačí mé schopnosti ani loď.
Mám tu zašifrované paměťové moduly a potřeboval bych datapad s klíčem... nebo kdyby jste tam měli mašinu, která by to rozlouskla právě takhle (lousknu prstama) byl bych radši...
Heh, sem nevěděl že mám na něj soukromý číslo, měl sem na to že se dovolám na stanici a on tam bude ještě někde hopkat po kanclu...
Domluvil jsem a čekal, co z něho vypadne, pokud tam tedy neusnul nebo mi nezavěsí.
To by si zkusil jednou a naposled...
Na tváři se mi objevil úsměv, protože právě takové myšlenky mi zvedali náladu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Po navázání spojení následovalo překvapivé zjištění, že jsi se dovolal přímo majorovi, což mohlo znamenat, jak jsi předpokládal, přímé číslo na něj, nebo to, že už bylo číslo tvého komlinku automaticky spojován přímo k němu. Ať tak, nebo tak mluvil jsi s ním a informoval jsi ho o svých nejnovějších objevech.
Z dálky ? No, to možná trochu pomůže ... zvýším tedy na těch místech bezpečnost, ale ocenil bych, kdybyste mohl být konkrétnější. Ono těch zápasů v Limmie není zrovna nejméně ...
odpověděl poloospalým hlasem a nemohlo ti uniknout, jak právě potlačil jedno zívnutí. Byl slyšet i šum z okolí, což mohlo znamenat, že nejspíše opustil ložnici.
Datapad s klíčem na tyhle moduly určitě mít nebudeme ... ale můžu vám poskytnout přístup k počítači, na němž byste to mohl rozlousknout. Naši technici, no rozhodně nepatří k těm nejlepším na Corullagu.
poznamenal a uslechl jsi zvuk otvírání něčeho. Bylo tedy dost možné, že si major rozhodl kvůli tomu probuzení dát nějakou půlnoční svačinku, nebo nějakou obdobu. Nyní ti zároveň dával prostor pokračovat s hovorem z tvé strany, zatímco se z té jeho ozýval šramot různých nástrojů a jeden byl podobný vibronoži.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Corullag, Curamelle:

Ty konkrétnější informace nám daj právě datapady, které, snad, rozluštímě. Teda přístup by se hodil...vzbuďte další policajty, ať si mně vyzvednou a vemou k tomu počítači, tento případ je neodkladný...
Dopovídám a mimo záznam se pousměji nad zvuky v pozadí, které mi pěkně odvykládali, o major asi dělá. V duchu jsem děkoval, že zrovna nešel vykonat ani malou, ani velkou potřebu a zůstalo to, nejspíše, pouze u svačiny.
Technici se budou hodit, přesto se rozšifrování ujmu já, na počítače mám celkem talent, třeba z toho něco kápne, kdyby informace kdy, kde a jak bude atentátník, asi vás políbím radostí...hmm, nebo spíš ne, tohle nám myslím kodex zakazuje...
Zvuky připravujícího se pokrmu ve mně vyvolali pohodu, takže jsem se rozvyprávěl jako kdyby sme byly na kafíčíku, a já tak povídal a povídal, načež jsem si uvědomil, co to vlastně provádím.
Takže, to by bylo odemne asi vše, majore, když už ste v ledničce, dejte chladit šáňo brzo budem slavit...
A nebo ne a bude to pořádnej průser...
Dokončil jsem všechny svoje monology a čekal jestli mi něco nebude chtít říct major, nebo už to vypne a já se vydám na stanici pokusit se rozlousknout ty paměťovky.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Corullag, Curamelle:
Situací v níž byl momentálně major ses bavil a jen těžko jsi odolával různým narážkám, které by se týkaly jeho svačinky. Major to však ignoroval, ať už to bylo dáno ospalostí nebo potřebou soustředění se na svou svačinu.
Technik bude už na místě, jeden má noční službu. Běžte normálně na stanici a řekněte si na recepci, oni už vás navedou, hned jim zavolám. Ale nevkládal bych do těch dat tolik nadějí - já bych rozhodně nedával všechna data dohromady nebo bych je nenechával od sebe. Teď mě ale omluvte půjdu zase lehnout .. jak dojím.
odpověděl ti major a ukončil spojení. Tobě tedy nezbylo než opustit tuto loď a znovu se vydat na stanici lokálních bezpečnostních složek.

Jakmile jsi tam dorazil, tak bylo již vše připraveno a recepční tě okamžitě nasměrovala do místnosti s hlavním počítačem, kde si v křesle pospával hlavní technik. Tedy do doby, než jsi vešel dovnitř, kdy následkem vzbuzení málem spadl ze židle a trochu překvapeně se na tebe podíval.
Co tu potřebujete ?
zeptal se rozespale a netvářil se příliš nadšeně, že ho někdo ruší z jeho náročné noční směny.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“