Mise pro Dash Spience(Alpha-63 Dash)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Poté co zavoláš na velení, tak se k tobě nedostane žádný signál a tudíž i žádná odpovědi. Po tvém pohledu na Alphu-17 vyzkouší i on svoji vysílačku, ale ani u něho není žádná odpověď.
Tohle je marný chlapy, ten generátor poháněl i zesilovače bezdrátových vysílačů pro přenos signálů a s tím rušením, který způsobují nějaké droidské rušičky, se prostě nedovoláte. Jinak ke generátoru budete muset jít zpátky výtahem, respektive výtahovou šachtou. Až se dostane nahoru do patra, odkud jste sjeli, tak na první křižovatku a tam doleva, odtamtud jste vlastně přišli a po nějakých 150 metrech najdete nalevo kryt, do údržbářských šachet. Tou prolezete až ke generátoru.
zavrtí hlavou Alpha-02 a popíše vám cestu ke generátoru.
A jakmile nahodíme generátor zjistíme stav bitvy a dáme ti vědět.
podotkne Alpha-17 a zamíří zpět k výtahové šachtě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Marná chvíle čekání na odpověd která nepřišla.Trochu zklamaně si povzdechnu,ale začnu si ot vykračovat ke dveřím.
Díky za radu bude se hodit.
Kývnu na dvojku po té co 17ka podotkne to o stavu bitvy.Naposledy se podívám na alphu-88 a u díry se trochu zamyslím.
TY 17ko co kdybchom to vzali trochu rychleji.Neche se my šplhat se nahoru.
Řeknu a kývnu směrem k jetpacku který máme oba na zádech.17ka podle mně s úsměvem na rtech přikývne a už se oba řítíme vzhůru tam odkud sme přijeli.Dveře otevřeme stejným způsobem jako ty dole.Nikdo tam není alespon prozatím.
Jak že to říkal na první křižovatku a pak doleva?
Počkám co na t o alpha -17 a po té se vydáme na cestu.Není nic slyšet.Jak vypadl generátor tak tady v chodbě nesvítí ani nouzová světla.Přepnu helmu na noční vidění a jdu pomalu chodbou.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Ušli jste zhruba padesát metrů, když jste se společně zastavili u skrytých dveří do servisních průlezů. Chvilku jste je obhlíželi, aby jste poté našli ruční uvolnění dveří a bez problémů je tak otevřeli. Servisní šachty nebyli moc velké ani široké, ale podle všeho by jste se tam měli vejít bez problémů.
Takový místa nemám rád, chceš jít první ?
utrousí Alpha-17 a ty teď pocítíš jistou rozdílnost vás dvou a vlastně každýho klona od toho druhýho, protože čím déle jste naživu, tím se od sebe více lišíte, ať už se jedná o pouhé detaily. ale teď pokrčíš rameny, alespoň jak ti to brnění dovolí a vlezeš první do úzkého prostoru. Slezeš asi pět metrů po žebříku a octneš se v servisním koridoru. Chvilku počkáš až dorazí Alpha-17 a vyrazíte koridorem. V něm je spousta různých trubek a vedení, prostě všechno co v čistotě chodeb Tipoca City nikdy nenajdete. Takhle chvilku pokračujete až narazíte na rozbočku, chodbu která se napojuje na koridor zprava.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Takové ticho tady nebylo ani před bitvou jako bylo ted.Mně takové prostory nevadili.Klony jsou stejné,ale my ARC jsme každý jiní ale zrovna takový veselý chlapík jako 17ka a nemá rád tyhle prostory.
Jo pudu mně tyhly místa nevadí.
Řeknu a potichu pukám smíchy pod svou helmou.Prostor byl uzký budu mít odřené brnění.
Sakra brnění sedřený a špinavý kdo to má zpravovat a čistit.
Pomyslím si naštvaně.Po žebříku to jde dobře.Servisní koridori.Tady sme byli jen jednou aby sme věděli že zde jsou.Křižo¨vatka se my moc nelíbila.
Hele 2ka říkal až ke generátoru ne?Tak co tu dělá ta odbočka????Myslíš že by bylo dobrý jí prozkoumat?Já bych radši valil dopředu ke generátoru.Co říkáš?
Počkám na reakci.Nevím co si mám myslet ta odbočka může být zkratka nebo nás může odvýst úplně jinam.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Pravda, kdyby jsme měli někde odbočovat, tak by to řekl. Pokračujem.
odsouhlasí Alpha-17 a ty pokračuješ kupředu. Koridor sice nebyl tak těsný jako sestupová šachta, ale že by se dalo říct, že je prostorný, to ani náhodou. Byl jsi rád, když jsi se brněním neotřel o žádnou z trubek nebo jiných věcí a nezpůsobil jsi tak zbytečný hluk. Po chvilce cesty jste konečně dorazili ke konci - zavřeným dveřím. Chystal jsi se je otevřít, ale ruka Alphy-17 na rameni tě zastavila. Z kapsy vytáhl oslepující granát a tobě došlo, co má na mysli. Ustoupil jsi tak, aby jsi mohl dveře pootevřít a 17ka mohl hodit granát, na smluvený signál jste tak učinili a poté jste nejrychleji, jak jen to šlo skočili jste dovnitř. Rychle jste se rozhlédli a k vaší úlevě jste nic nezahlédli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Původně sem se sice 17ce smál, že nemá rád takovéhle prostory ale ted už sem je nesnášel taky.Bylo to těsné tak že se člověk nemohl pomalu ani otočit.Dveře sem pootevřel a Alpha-17 hodil granát tak jak mse to nacvičovali.Tlumené ,,Bum" které se ozvalo při výbuchu granátu znamení pro vstup dovnitř.V běhli sme tam rychle a čistě.V pokleku sem projížděl pohledem všechna místa na mé a za mnou 17ka který byl ke mně otočený zády zase svojí stranu.Nikdo nikde což bylo divné ale plechouni nejsou zrovna chytří takže se nebylo čemu divit.
No tak tohle sem nečekal že tady nikdo nebude?Vidíš někde něco?
Řeknu tichým hlasem.Počkám co 17ka a vyrazím najít závadu generátoru jestli je jen vypnutý nebo jinak poškozený.Stále sem obezřetný.A našlapuji pomalu a tiše.Připraven na vše.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Nikde nic.
utrousí nevěřícně Alpha-17 a kryje tě, zatímco si prohlížíš generátor a hledáš nějakou závadu, ale nikde ani stopa po jakémkoliv mechanickém poškození.
Dashi ? Mám z toho takový divný pocit.
pronese Alpha-17 a i ty sám začneš pociťovat jakousi nervozitu, čemuž zdejší ticho a žádná stopa po poškození generátoru jenom přidává. Vydechneš a znova se vrátíš k prozkoumávání generátoru, aby jsi konečně našel závadu. Generátor byl prostě a jednoduše vypnutý - někdo ho musel deaktivovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:


Já vím mně se to taky nelíbí.Ale nikdo tu není.
Rozhlédnu se ještě jednou.
To zavání jako by ho někdo deaktivoval naschvál!To vypadá jako.....
Nechce se my to slovo říct,ale musím.
...sabotáž.Nahodím to a uvidíme.Tohle se musí dostat nahoru.
O tomhle musí velení vědět určitě.Jestli je tu nějaký špeh není to dobré.Obrátím se ke konzoli generátoru a začnu pracovat na jeho zapnutí.Uslyším jen jak se 17ka přesouvá do pozice za mně aby mně kryl kdyby sme byli napadeni.Nebyl sem sice expert na počítače ale tento proces byl jednoduchý takže sem se do toho pustil.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
No sabotáž jsem zrovna moc nemyslel ...
odpoví Alpha-17 a opatrně a pečlivě prohledá celou místnost, zatímco ty si hraješ s počítačem u generátoru, který běží na svůj nuozový zdroj. Netrvá ti dlouho přijít na to, jak se zapíná spouštěcí procedura a o chvilku později už nabíhá.
Víš, spíš než sabotáž mě napadlo, že by to mohla být past.
podotkne Alpha-17, když obejde obdélníkovou místnost s generátorem uprostřed. A teď stojí vedle tebe a kouká jak jednotlivé systémy nabíhají. Náhle uslyšíte oba cvaknutí něčeho, co je přidělané zezadu k počítačové konzoli. Alpha-17 to rychle uchopí a odtrhne.
Je to jen vysílač signálu, při zaktivování elektrického obvodu ...
podotkne Alpha-17, aby se na tebe podíval, zatímco generátor naskočil a světla se začala pomalu rozsvěcet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Past mně taky napadla, ale sme ve válce.Můžeme čekat cokoliv.
Procedura proběhla rychle a čistě.V první chvíli sme nevěděl co alpha-17 dělá.Rychle sem si přepl helmu na normální vidění.Jen co spozoruji zařízení tak mně zamrazí.
Sakra tohle mně teda nenapadlo.
Zrak se my upře na jeiný vchod do místnosti s generátorem.Okamžitě se k němu rozběhnu.Schovám se za futra abych se mohl krýt.Ještě v běhu volám na 17ku.
Dělej pokud to vyslalo signál tak tu budou co nevidět.A místo na krytí tu nikde není moc.
Situace se zkomplikovala,myslím že můžeme očekávat zástupy droidů.Potřebujem pomoct.
Velení tady Alpha-63 jsme se 17kou v místnosti s generátorem bylo to past.Za chvíli se tu vynoří asi dost plechounů hodila by se nám pomoc pokud tedy nechcete být opět bez proudu.
Řeknu rychle do vysílačky.Snad někoho pošlou.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Jenže vy vysílačce se ti ozve pouze hlasité rušení. Podívaš se na Alphu-17, který je teď vedle tebe a on po chvíli přikývne, že se s jeho vysílačkou děje to samé.
Vypadá to, že tuhle past nepřipravil jen tak nějaký droid, jestli vůbec droid.
podotkne Alpha-17 a přemístí se tak, aby byl krytý generátorem, zatímco ty zůstaneš na své pozici. Chvilku čekáte jestli se bude něco dít, ale stále nic, jenom ticho a hučení nabíhajícího generátoru. Uběhla minuta, dvě, pět až se zdálo, že se nic dít nebude, až se otevřeli dveře a dovnitř byl vhozen oslepující granát. Snažil jsi se rychle odvrátit, ale přesto jsi byl z části oslepený. To se však nestalo Alphě-17, který začal okamžite pálit, jak se dveře otevřelli znova. Odpovědí byl pouze vykřík nějakého organika a zavření dveří.
Dashi ? Už jsi v pohodě ? Musíme za ním, vypadáto, že mezi droidy jsou i nějací nedroidi.
pronese Alpha-17, zatímco k tobě přiskočí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

Ne nevypadá to tak.Sakra to rušení se my nelíbí.
4as plynul pomalu a napjatě oba sme čekali co se může stát a co může přijít.Po chvíli mně už chytala otupělost.Granát mně stihl když sem odvracel hlavu.Nebyl sem dost ostražitý ale reflexy sem měl vypilované.Viděl sem bílé světlo a slyšel palbu.jelikož sem nedostal granátem naplno tak sem za chvíli už zase viděl.
Jo je to v pořádku.To se CIS nepodobá.Vždycky pouštějí do boje droidy sami nikdy nejdou.Ani žoldáky.
Vstanu a společně se 17kou se rozběhnu za tím organikem.Dveře otevřu sice opatrně ale nikdo za nimi není.Proto se svižněji vydám chodbou.Je dlouhá a bez odboček takže nezabloudíte když sem jdete.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Ano je to podezřelé.
utrousí ještě Alpha-17 než se vydáte do pronásledování vašeho útočníka. Sice měl zpočátku jistý náskok, ale věděli jste, že ho 17ka postřelil a tím omezil jeho pohyb, takže nemohl utíkat plnou rychlostí jako vy dva. Chodba se postupně stáčela doprava a netrvalo dlouho a zaslechli jste doslova dusot ke kterému jste se rychle blížili. Ani ne do půl minutky jste zahlédli jeho záda. Pronásledovaný se otočil a začal po vás pálit z blasterové pušky E-5, kterou obvykle mají droidi CIS. Oba se stihnete včas skrýt, zatímco se váš cíl snaží znova vzdálit.
Chceme ho živého ?
zeptá se Alpha-17, zatímco se kryjete před jeho palbou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Tipoca City, Kamino:

TA rasa my připadal povědomá,ale nemohl sem si vybavit jak se jmenuje.
V krytu rychle přemýšlím co se dá dělat.
MYslím že ho chceme živého.Miř na nohy.Omračující střely mají krátký dostřel.Nebo co mu pod nohy hodit omračující granát?
Vykouknu a pošlu několik střel nízko nad zemí.Zvednu se z krytu a rozběhnu se opět za ním.CHce to jednat rychle proto odepnu omračující granát a hodím ho před něj.ZAstavíám se a lehnu si na zem abych byl aspon trochu krytý a čekám na výšledek.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tipoca City, Kamino:
Čekal jsem to.
pronese Alpha-17 a ty vytušíš, že se pod helmou usměje, aby se stejně jako ty zvednul a vrhnul po uprchlíkovi taky jeden granát. Oba granáty dopadnu okolo pronáseldovaného, který s sebou okamžitě trhne k zemi, ale záblesky oslepujících granátů ho i tak dostatečně oslepí, aby jste ho v klidu několika přesně mířenými ranami zranili v nohách a poslali k zemi. Poté jste k němu rychle doběhli, zatímco jsi ho měl na mušce, tak ho Alpha-17 odzbrojil, aby jsi si konečně vzpoměl, co je zač. Trandoshan - vzpoměl jsi si, že o nich jednou Jango mluvil a přirovnával je k slizkým ještěrkám. Během odzbrojení Alpha-17 získal od vašeho zajatce i jakési zařízení.
Rušička signálu, teď už se dovoláme na velení. Dashi ?
pronese Alpha-17 a převezme svoji D-15kou kontrolu nad zajatcem a dá ti možnost zavolat na vedení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“