Mise pro uživatele Jordi Linx

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Ááááá, mě nežer! Mě nežer! Mě néé!
ožije tvůj zajatec s hysterickým řevem řevem a snaží se uniknout. Svázanému se mu to moc nedaří a tak sebou zmítá jak ryba na suchu a přesto že vidí, že se mu to nedaří, snaží se dál a začne vyřvávat
Ááá, to jeho si vem! Ho si vem!
a snaží se na tebe ukázat. Když však vidí, že ty stojíš klidně a nic jiného, než on zde nevyřvává zklidní se a přestane sebou tak zmítat asnažil se zavolat rancorna.
Ná puťa, puťa. Je tady jeden chutný jedi. Chutné to sousto.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Snažím se zadržet úsměv, když začne zajatec hystericky vyvádět, abych si nakonec dovolil jenom takový malý ironický, když už konečně přišel k sobě a zdálo se, že je schopen nějaké inteligentnější komunikace.
Předpokládám, že ti už došlo, že tady žádný rancor není, tedy alespoň jsem žádnýho nepotkal. Ale to teď nehraji roli, protože podle všeho nejsi jediný lovec šrotu na téhle ... no, řekněme prostě trosce. A co je nejlepší, tak tví kamarádi z branže jsou slušně vyzbrojení, protože obsadili můstek z droidy a hlavně tady všude tahají výbušniny. Takže, jak asi vidíš, tak situace zde není zrovna nejpřívětivější a myslím, že truchlit pro pár opotřebovaných turbolaserů nemá cenu. Takže, co si o tom myslíš ? A byl by jsi ochotný za jistých podmínek spolupracovat ?
přednesu svou dlouhou řeč a pečlivě se soustředím na emoce, gestikulaci obličeje svého zajatce průběhu svého proslovu a snažím se zachytit kromě obvyklých reakcí i jakékoliv podvědomé, jež by mu mohli uniknout.
Hlavně bych potřeboval zjistit, jestli o nich něco ví, nebo ne a taky ... jak hodně tomu šílenci můžu věřit.
probleskne mi hlavou, i když slova o šílenosti v mém případě dost sedí. Když si vezmu, že zrovna nedávno jsem se postavil celé mandalorianské flotile pouze s touhle jednou lodí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Ty jsi se vyjádřil přesně a věcně, i když trošku obsáhleji, dočkal jsi se prosté odpovědi
Kolik "podmínek" by sis tak představoval?
a snažil se postavit, ale jako spoutanemu se mu to nepovedlo
Jo, ja vím, sme v loji, hrozí nám smrt zastřelením, dekompresí, hlady a možná sežráním, ale bez peněz ani gizku nekoupíš. A já se ptám kolik dáš? Na kolik oceníš svůj život? Vím, sem zmetek, ale peněz je potřeba. A otázka stále je, kolik dáš?
a zůstal ležet
Ale rozvázat by si mě mohl předem!
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Tvrdohlavost a vzdornost mého zajatce, ale především jeho chamtivost v této situaci mě trochu zaskočilo, ale nedal jsem to navenek najevo a jenom jsem se usmál.
Neměl jsem na mysli nic velkého, něco ve stylu já tě dostanu k tvé lodi bez újmy a ty mě hodíš na nějakou republikou osídlenou planetu, nejlépe Coruscant. Ale jak vidím, nemáš o to zájem, tak si holt cestu budu muset najít sám.
pokrčím rameny, nechám svého svázaného zajatce ležet na místě a vyrazím kupředu, abych odbočil za nejbližší roh, o nějž se opřu a rozhodnu se čekat. Zároveň si kontroluju, jestli se neblíží nějaké nebezpečí a pokud je vše v pořádku, tak čekám na to, než se ozve zajatec, jinak si najdu místo ke skrytí a budu vyčkávat pohybu nebezpečí.
Hmm, mohl bych jeho rozhodování trochu pomoct.
napadne mě a snažím se pomocí Síly pohnout něčím na druhé straně, než jsem se 'vypařil', abych povzbudil odvahu svého zajatce. Pokud by se mě pokusil zastavit už před zmizením, tak se na něj se zvědavým výrazem otočím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Neznámá místnost:

Zajatec se tě nesnažil nikterak zastavit, ani zadržet. Spíš jen netrpělivě čekal, až jej opustíš. Prolezl jsi otvorem ve dveřích a na druhéstraně jsi se psotavil za dveře. Za dveřmi jsi napjatě čekal, co se bude v místnosti dít dále.
Když jsi opustil místnost a postavil se v chodbě, začal se tvůj zajatec pochechtávat. A spíše než šílený, či zoufalý chcechot to bylo chechtání někoho, komu osud hraje do karet. Když se zajatec dost nasmál, povzdechl si a pak jsi zaslechl krátké tiché zavrnění a pak další a další a další. Těch zavrnění bylo asi osm. Když se už brnění neozvalo, uslyšel jsi zvuky jako kdyby sebou mrmlal a pak jeho výdech, výdech úlevy. Poté se na druhé strane rozhostilo ticho trvajícíc minuty. Po minutě jsi zaslechl jeho přibližující se kroky, jak se blížil ke dveřím a zřejmě chtěl opustit místnost stejnou cestou jako ty.
Ovšem zaslechl jsi taky vzdálené kroky v chodbě, které šly z pravé strany a blížili se. Ale i tak byl zvuk kroků dosti slabý a nedalo se určit nic, snad jen to, že jsi věděl že se někdo blíží.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Neznámá místnost:
Z počátku jsem byl trochu překvapen jednáním 'mého' zajatce, který už vlastně zajatcem ani tak moc nebyl, abych se pak v duchu proklál za to, že jsem ho neprohledal kvůli věcem, které mohl mít u sebe a které mu dopomohli k tomu, že byl nyní volný. Aby to nebylo vše, tak se blížily kroky z pravé strany chodby a přede mnou se začalo objevovat několik možných voleb.
Zajatec, ten druhý, nebo ani jeden ?
pomyslel jsem si v rozhodování, co bude dál a uvědomil si, že to co postrádám nejvíc, jsou informace. I to mi pomohlo k tomu, jak se rozhodnout a přijmout tentokrát pasivní roli. Rychle jsem se začal rozhlížet po nějakém místě, kde bych se mohl ukrýt tak, abych nebyl viděn ani z jedné strany z těch dvou, odkud se ke mě blížili, nejspíše, lidé. Ideální pozicí by byla nějaká ve výšce, někde při stropu, kde by mi nevadilo se i něčeho držet, hlavně, abych měl možnost dobře slyšet a pokud možno i vidět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, před neznámou místností:

Kroky se blížily a zjistil jsi, že to nejsou kroky od jednoho páru nohou a že jsou ty páry noh mechanické. Kroky se blížili čím dál víc a když se k tobě skoro dostali, najednou ustaly. Chvíle ticha se protahovala a do ticha blo slyšet jen bzučení servomotorů. Pak se opět ozvaly kroky, ale vypadalo to, že se do pohybu dala jen část neznámých droidů. Zbytek zůstal nedaleko a na něco čekal.
Ty jsi využil prodlevy a schoval ses. Nejprve ses chtěl někde u stopu, avšak stro byl hladký a délka mezi stěnami byla delší než tvá výška spolu s rukami. Tedy nebylo se kde zachytit a na vyrobení záseků pomocí světelného meče nebyl čas. Rozhlédl ses tedy po chodbě a našel jisté vhodé místo. Přistoupil jsi k němu a pootevřel dvířka skříně. Všechno co v ní bylo, bylo roztroušené po podlaze a tak sis tam vlezl. Za sebou jsi ještě chtěl opatrně zavřít dvířka skříňky, ale to se moc nepovedlo, protože jsi s nimi solidně bouchl. Ozvala se slabá rána, která ale zanikla v lhluku kroků.
Tvé zavírání dveří tedy neupotalo pozornost, ale nevěděl jsi, zda-li zámek nezapadl a s tebe se nestal jedi v kleci. Prozatím jsi se musel spokojit s výhledem ze skříně za pomocí několika úzkých horizontálních čar. Výhled nebyl nejlepší, ale před skřín jsi viděl.
Viděl jsi, jak jeden z droidů pokládá malý balíček a inicializuje roznětku. Viděl jsi, jak většina droidů vchází do místnosti odkud jsi přišel. Vešlo tam osm droidů neznámí konstrukce a narazili na tvého "přítele".
Co tu děláte?
zeptal se mechanický hlas
Letím na Nar Shaddaa. Vadí?
odpověděl droidům klidně
Nar Shaddaa? Eee .. To nesouhlasí. Palte! Palte!
řekl jeden z droidů a ozvala se blasterová palba. Přestřelka trvala krátce a učinila jí přítrž exploze a ze dveří se vyvalil oheň a vyletělo pár kusů droida, či droidů.
AT-1, jste v pořádku?
zeptal se jeden z droidů pozorující vyletivší droidí kusy.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Ve skrytu skříně:
Vybraná pozice ke schování sice nepatřila mezi ty nejpříjemnější, ale jako Jedimu mi to bylo v podstatě jedno. Hlavně, že to doposud plnilo svůj účel - skrylo mě to, před zraky droidů a umožnilo mi to vyslechnout jejich rozhovor. Ten se nezdál býti kdovíjak dlouhým, ale vypověděl vše. Při rozkazu palte, od droidů jsem měl už nutkání vyletět ven, ale při uvědomění si, že bych to stejnak nemohl stihnout včas jsem se ovládl a zůstal skryt, abych sledoval trochu odlišný výsledek.
Droidi jsou v tahu ? Co tam ten maník měl proboha schovaného ?
pomyslím si a instinktivně si do ruky přivolám světelný meč, který mi obvykle visí na opasku, kdybych musel rychle vylézt.
Nejdřív si ale počkáme na to, co si pro ty plecháče připravil ... bylo by hloupé se odhalit předtím, než budu vědět, co jim udělal, každopádně ...
víří mi hlavou myšlenky na další postup a vyhledám výbušninu, kterou zde jeden z droidů pokládal. O explozivech jsem toho mnoho nevěděl, ale jestli jsou odpalované dálkově, tak u nich nebudou mít pojistku, přecejenom v takovém množství, kdy kladli výbušniny po celé lodi, by to byla ztráta zdrojů. Takže se pokusím nenápadně vytáhnout rozbušku z trhaviny a dle možností ji, buď někam neslyšně položit, nebo ještě lépe, zaklínit do jednoho z droidů, na nějaké místo, kde by si jí jen tak nevšimnul.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, chodba:

AT-1 neodpovídá, AT-1 byl zničen. AT-8 přebírá velení. Jednotka za mnou!
zaskřípal jeho hlasový modul a vběhl do místnosti, následován trojicí dalších droidů stejného typu. Vběhli dovnitř a rozmístili se po místnosti. Jen jeden droid zůstal stát poblíž dveří otočený k nim zády, asi aby zabránil někomu v útěku.
Nikde nikdo ...
ozval se jeden droid a postupně se ozvali další hlasy, jak vyhodnotili průzkum místnosti.
Nikde nikdo, jen veliká díra ve stěně.
řekl jeden droid
A se stopami krve. Cestující jí zřejmě uprchl.
dodal
Za ním! AT-11 zůstaň u dveří!
přikázal jeden z droidů a trojice droidů se vydala k díře a snažila se jí projít. Samozřejmě, že průchod humanoidních droidů menší dírou nebude jen tak by napadlo každého velitele, ale jejich velitel byl již zničen a trojice ATček se snažila vecpat se do díry i když k takovým ohybům nebyl jejich trup uzpůsoben. Zevnitř se ozávaly nárazy kovu o kov, skřípaní a dalších pazvůku a AT-11 do nezaujatě sledoval od dveří.
Ty jsi zůstal ve svém úkrytu a snažil se za pomocí Síly vytáhnout rozbušku. Snažil jsi se, snažil, ale tvá snaha přišla v niveč, protože jsi místo rozbušky vytahoval přijímač a nálož se pohla a zarachotila po podlaze. AT-11 se otočil ke dveřím a udělal pár kroků a vešel do chodby. Otočil se k náloži a i když inteligence ATček nebyla podle všího na výši, poznal že se s náloží hýbalo. Zůstal stát u dveří a otáčel hlavou zda-li někde neuvidí něco nepatřičného.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Chodba:
Tiše sleduju počínání droidů, zatímco si na dálku hraju s výbušninou, jenže to se mi zas tolik nezadaří.
Mě se dneska opravdu nic nedaří ...
pomyslím si pro sebe a rychle se snažím zrealizovat plán na odvrácení pozornost jediného droida, který zůstal v téhle místnosti, aniž bych se odhalil. Najdu jakýkoliv se povalující předmět venku, ať už se jedná o kus lodi, nějaké pohozené nářadí, nebo prostě cokoliv volného a pomocí Síly ho pohodím, v momentě, kdy se droid nedívá, zhruba na opačnou stranu, než je můj současný úkryt. Ideální by bylo, kdybych nějak trefil chodbu směřující pryč ode mě, aby si myslel, že to jde právě z té chodby a otočil se ke mě zády. Pokud se tohle podaří, tak se ponořím do Síly a pokusím se vycítit pozici živé bytosti v místnosti, kde jsem nechal svázaného onoho muže a vlastně i v prostorách, které by mohly být okolo.
Nelíbí se mi představa, že jsem předtím u něho přehlédl nějakou zbraň. Je dobře, že je naživu ... no v souvislosti s Kodexem, ale na to teď není vhodná doba.
zauvažuju znova a začínám zvažovat své další kroky, protože skříňka mi už není pohodlná a rád bych se z téhle prokleté lodi dostal co nejdál. Zároveň si připomínám trpělivost, protože přílišný spěch by mě nahnal tak akorát ... do náruče droidů ?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Chodba:

Zkusil jsi Sílu na nějaký kus harampádí, co se povaloval po chodbě. Ono to možná, ani harampádí nebylo a možná, že to bylo dokonce velmi užitečné, ale po nedávných událostech bylo jasné, že loď je kaput. Jako vábničku jsi použil něco, co od pohledu vypadalo, že bývalo kusem droida a zkusil ji odhodit v dál. Povedlo se ti pohnout smetím a droid si toho ani nevšiml. Úspěšně se ti ji podařilo poslat dále do chodby a své putovaní skončila na podlaze asi tak deset metrů daleko. Těžko říct kolik přesně,. protože jsi tam neviděl a vzdálenost si mohl jen odhadovat.
Akce měla úspěch v tom, že upoutala droidovu pozornost, ale jeho programovaní zahrnovalo striktní lpění na rozkazech. AT-11 tedy jen udělal pár kroků a hodil směre, kam jsi se jej zkusil odlákat nějaký válcovitý předmět. Chodbu rozzářil kratičký oslnivý záblesk, jak světelný granát explodoval a patrně měla oslepit všechny organiky v chodbě. Povedlo by se to, ale ty jsi na explozi neměl přímý výhled. Droida, kterého záblesk ozářil sis pozorně prohlédl a bylo vidět, že už toho má hodně za sebou. A všiml sis, že některé jeho kusy byly přidělány sice zručně, ale ne tak aby byly nezpozorovatelné.
Jelikož jsi droida neodehnal, zkusil jsi štěstí s vycítěním života v místnosti. Stačila chvilka a zjistil jsi, že tam nikdo není, ale v místnosti vedle ano. A není to jediný živý.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Chodba:
Nové informace mě opět posunuly blíže ke složení této skládačky do nějaké podoby pochopitelné bez dlouhého zamýšlení. Přesto mi však ještě mnoho dílků scházelo a hlavně to doposud nijak neřešilo nastalou situaci.
Taky mě mohlo napadnout dřív, že tu ten sběratel barevných kovů nebude sám. Vlastně - proč mě to nenapadlo ?
neslyšně si povzdechnu nad jasnou věcí, kterou se mi povedlo tak jednoduše přehlédnout. Vypustím z hlavy kompletně myšlenky na úkol, který mě měl čekat a začnu se pořádně soustředit na současnou situaci.
Takže máme tu dvě strany - jedna jsou sběrači kovu o jednom a více lidských členech, kteří chtěli švihnout turbolasery. Druhá se sestává z droidů, kteří chtějí tuto loď vyhodit do povětří pomocí výbušnin, které rozmisťují ... proto taky nerad lítám loděmi, čeho tím chtěla vůbec Rada dosáhnout, že mi dala tohle ? Podstatné je, že tyto dvě frakce jdou proti sobě - já jsem člověk, s lidma se domluvím snáze. Ten s kterým jsem mluvil nejspíš nebyl velitel, takže ... si s ním promluvím.
zreviduju si v mysli všechny známé poznatky a začnu vyvozovat závěry, které jsou v tuto chvíli pravděpodobné. Připravím si světelný meč, zapřu se silně zády o druhou stranu skříňky a prudce vykopnu dveře dopředu, abych je s pomocí Síly zakceleroval a nasměroval na droida. Pro jistotu vyskočím za dveřmi s připraveným světelným mečem, abych dodělal, co by prudký náraz dveří od skříňky nepřežilo. Jakmile bude o tohoto droida postaráno, nasměruju většinu své pozornosti ke dveřím, kam vešli droidi a najdu si nějaký velký kus něčeho, co bych tím směrem mohl případně hodit. Místy občas zkontroluju ostatní přístupové cesty do místnosti a vyčkám v obranném postoji s aktivním světelným mečem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Chodba:

Droid se otočil čelem k letícím dveřím a když u to vypadalo, že jej zničí prudce máchl jednou rukou do strany. Jeho ruka zasáhla dveře a odchýlila je na bok. Droid sice přišel o ruku, ale tvůj první útok přežil a namířil na tebe svůj blaster. Ne jsi se k němu dostal stihl jedenkrát vystřelit. Výstřel tě nezásahl, ale šel tak blízko tvého boku, že jsi cítil teplo ze střely. Droid však na víc, než na jeden výstřel neměl čas, protože jsi mu setnul hlavu. Tedy to co měl místo hlavy.
Výstřel z chodby upozornil jednotku v místnosti, že je něco špatně a tak se začali přeskupovat a blížit se k tobě. Ty už jsi měl nalezený kus kovu, co odpadl ze stěny, takový pěkně velký slátaninu několika panelů s velmi ostrými hranami. Jednotka droidů se zastavila těsně před dveřmi a několik droidů pokleklo, aby měli lepší střeleckou pozici. Jednotka zůstavala v klidu, dokud se za tebou neozvalo několik ran, jak do stěny za tebou vrazilo několik menších kovových předmětů. Předměty se kutálely po podlaze mezi kusy šrotu a explodovaly. Naštěstí pro tebe to nebyly střepinové granáty, ani termální detonátory ale granáty světelné a sonické. Nejprve explodovaly granáty světelné a bylo to, jako kdyby jsi se díval makrotriedrem do exploze supernovy a dílo zkázy dokončil sonický granát. Granát naštěstí nebyl nastaven na maximální intenzitu, to by z tebe nezůstalo nic než hromada huspeniny, zřejmě kvůli relativní blízkostí droidů. Sonický granát nebyl sice smrtící, ale děsně se ti motala hlava a zalehlo ti v uších. Navíc jsi možná měl protrhlý bubínek levého ucha. Zůstal si však naživu, avšak v situaci, kdy v místnosti před tebou je několik droidů a ty nic nevidíš a ani neslyšíš.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Chodba:
Místo, aby se vše pro jednou vydařilo podle plánu, tak se to opět nepovedlo. Z jakéhosi mně neznámému důvodu se povedlo dvěma granátům dostat ke mně do takové blízkosti, že jsem schytal plný zásah - jak světelným, tak sonickým.
Klidná mysl, Síla ... to je vše co potřebuji.
zachovával jsem klid a ponořil se hluboce do Síly, která mi nyní musela nahradit sluch a zrak. Připomnělo mi to cvičení, která jsem jako youngling prováděl se světelným mečem a s ním v jedné ruce jsem se natočil směrem, kde jsem pomocí Síly vycítil své nepřátele - droidy. Druhou rukou jsem nšel jakýkoliv předmět větší v průměru jednoho metru a vrhnul jej směrem k droidům, nejlépe s rotací, aby jej nemohli droidi odklonit, jako se mi to stalo v prvním případě. Zároveň si vybavím další z pravidel v boji s nepřítelem, který využívá zbraně s větším dosahem - a to nestát na jednom místě. Po odhození kusu něčeho se ponořen v Síle, s ohledem na povrch po němž kráčím přesunu ke stěně vedle otvoru, kde se sešikovávají droidi, čímž jim mám v plánu vzít výhodu počtu a donutit je vylézt ven, kde mi však vlezou přímo 'pod ruku'. Pokud budu mít chvilku klidu, než se droidi o něco dalšího pokusí, tak si Silou pomůžu k uklidnění zranění, která jsem utržil a minimálně jsem se snažil ztišit bolest, která by mohla v následujících chvílích ohrožovat nejvíce mé soustředění. Oči budu po celou dobu držet zavřené, čímž mám v plánu urychlit návrat zraku po oslepujícím granátu, který má vždy pouze dočasné následky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Chodba:

Předmět jsi nahmátl, zvedl a hodil. Štěstí stálo na tvé straně, že jsi se trefil do dveří a ne do lodní stěny.
Letíí
ozvalo se zevnitř a kdyby jsi nebyl ohlušen, uslyšel bys zvuky, jak droidi vzali cokoliv, co jim přišlo pod ruku a použili to jako štít. Byl to lomoz tak veliký, že by tě ohlušil stejně tak dobře, jako sonický granát. Takže jsi neslyšel jak své krytí za okamžik sundávají a doslova se zastavili v půli pohybu. Viděli letící torzo torza droida, avšak nedokázali přijít na to, proč ještě letí.
Zareagovaly však bezchybně a své kryty opět pozvedly. Nebylo to však potřeba, protože tebou vržené a stále ještě letící torzo torza droida minulo cíl. Torzo letělo takovým šejdrem, že kdybys s takovou snahou pilotoval loď dokázal bys minout i Coruscant. Torzo neškodně proletělo a zasáhlo stěnu za droidy a odrazilo se na turbolaser před stěnou.
Štěstí opět stálo při tobě, protože odražené torzo dopadlo na ovládací panel a turbolaser vystřelil a udělal z trojice droidů popel. Zvedla se mohutná tlaková vlna a srazila tě v bezvědomí k zemi i se čtvrtým droidem, kterého na tebe odhodila.
První z vás přišel k sobě droid. Postavil se a prohlédl si tebe a dílo zkázy. U tebe vyhodnotil nulové životní funce a stav prostředí jako "bordel na n-tou". Proto si řekl
Tak tohle ja uklízet nebudu
a vystřel si CPU z hlavy. Jeho bezhlavé tělo se sesunulo vedle tebe. Když jsi přišel k sobě, už jsi začínal vidět a slyšet. Postavil ses a díval ses na ten zmatek kolem. A ta zkáza, kterou způsobil malý kus kovu byla doslova děsivá.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“