Mise pro uživatele Jordi Linx

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Arves Jace

Mise pro uživatele Jordi Linx

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooin- Enklava Jedi:

Jordi se rozhodl po náročných dnech svého výcviku pro pár dnů odpočinku a meditace. Proto se uzavřel ve svém pokoji a ven vycházel pouze když dostal chuť na krátkou procházku po pláních nebo když se chtěl najíst.
Dnes ráno se mu však nechtělo nikam. Byl unavený a proto použi jednoduchou osvěžovaci metodu kterou rytíři jedi používali už po mnoho let. Po chvíli se zase cítil plný energie a života. Několik minut strávil také raní sprchou a potom už byl odhodlán dostavit se za mistry aby s dozvěděl jaký úkol ho čeká. Rada si ho totiž nechala zavolat na dnešní ráno už před dvěmi dny.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine, Enkláva Jedi:
Během těch dvou dnů jsem se snažil příliš nemyslet na úkol, který mě bude už brzy čekat a proto veškerá má aktivita směřovala k tomu, abych byl na něj co nejlépe připraven. Teď jsem si oblékl jeden ze svých nejlepších plášťů, alespoň co se opotřebení týkalo, když vypadala většina stejně a po připevnění svého světelného meče na svůj bok jsem vyrazil k prostorám rady. Cestou jsem se pouze na chvilku zastavil okolo stromu uprostřed enklávy, abych pocítil Sílu která byla okolo něho soustředěná.
Ani se nedivím, že je o něj tak dobře pečováno, připadá mi uklidňující.
pomyslím si, než konečně zamířím do prostor rady, kde po předvolání předstoupím úřed nashromážděné mistry.
Jsem zde, jak jste si žádali mistři.
ukloním se hluboko, stejně jak jsem činil ještě, když jsem byl padawan.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine, Enkláva Jedi:

Mistři Jordiho poklonění neopětovali, ale pozdravili ho pokloněním hlavy.
Potom nastala snad sekunda ticha, avšak Jordimu to připadalo snad jako věcnost něž se mistr Vandar Tokare ujal slova.
Mistr Vandar Tokare:Jordi jak víš byl jsi radou oficialně přivolán, aby ti byl svěřen velice nebezpečný úkol.
Mistr Vrook Lamar se ujal slova.
Mistr Vrook Lamar:Tento úkol je nebezpečný a proto musí zůstat v utajení. Do hlášení rady bude zapsáno, že jsi budeš vyslán na diplomatickou misi na Onderon.
Mistr Vandare Tokar:Ty zvolen radou si byl, aby jsi chránil diplomata Trespina. Dozvěděli jsme se, že mu někdo usiluje o život. Tvůj úkol bude jej chránit. Schůzku s ním máš za týden na Coruscantu. Jeho velitel stráží ti vysvětli zbytek.
Mistři se usmáli a popřáli Jordimu mnoho zdaru a hlavně náklonost v síle. A Jordiho propustili, aby mohl co nejdříve vyrazit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine, Enkláva Jedi:
Poté co jsem vyslechl úkol, jež mi mistři zadali, jsem se souhlasně uklonil a opustil místnost rady, abych zamířil přímo ke správci přistávací plochy. Cestou z místnosti rady jsem prošel kolem stromu na kruhovém náměstí, který mi vždycky dopřál uvolnění v Síle a to jsem pocítil i tentokrát, i když jsem prošel pouze krátce. Pomohlo mi to utřídit si myšlenky a klidně uvažovat o svém blížícím se úkolu, i když jsem toho zatím moc nevěděl.
Jestli ho mám chránit nějak tajně, tak je poteba mít krycí historku pro let na Coruscant. Řekněme, že jsem tam byli kvůli radě Jedi, když nezmíním které radě, tak to bude pravda. A poté využiju toho, že bude mít pan Trespin čistě náhodou shodnou cestu jako já.
napadne mě a s vděčným pohledem se ohlédnu za stromem, okolo kterého jsem právě prošel, takže jsem málem narazil do osoby přede mnou. Jenom díky svým rychlým reflexům se mi povedlo provést až neuvěřitelně směšnou akrobatickou kreaci na jedné noze, takže jsem se okolo osoby obtočil, aniž bych do ní vrazil. Když jsem se konečně zastavil, tak jsem jenom uslyšel chichotavý smích. Otočil jsem se po jeho původci a byla jím Salla, které jsem se právě vyhnul. Lehce jsem se pousmál a unaveně vydechnul.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Enkláva Jedi:

Salla tam stála a chychotala se a Jordi už jenom zlehka oddychoval. Salla se po chvilce přestala chychotat a už se jen na Jordiho usmívala.
Salla:Kam tak spěcháš? To neumíš ani pozdravit padawanku?
Salla se znova rozchychotala a pak rychle přestala a se vší vážností pozdravila mistra Vandara Tokara. Jordi mistra taky pozdravil a potom se vrátil pohledem i myslí zpět k Salle.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine, Enkláva Jedi:
Nespěchám, jenom tancuju. Copak jsi to nepoznala ? Zatím na tom ještě pracuju, ale doufám, že toho jednou bude vlastní forma boje s mečem.
pronesu vážným tónem a po chvilce sledování trochu nechápavého výrazu se rozesměju, až se někteří poblíž přítomní Jedi po mě ohlédnou a kárají mě pohledem.
Samozřejmě žertuju, prostě jsi mě zaskočila, opět. Ale mířil jsem za správcem přistávací plochy, aby si zajistil nejbližší let na Coruscant, na žádost rady Jedi. Oč přesně jde si ještě nejsem jistý, ale mám se tam dostavit do týdne, ale chci tam být o něco dřív a trochu se porozhlédnout.
odpovím Salle po pravdě, ale tak abych nic neprozradil ze svého úkolu, přesně jak jsem měl nakázáno od rady Jedi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine - Enkláva Jedi:

Salla:Ty jsi byl u rady? Já tam jdu teď, dostala jsem nějaký ukol, ale nikdo z mistrů mi nic zatím nechce prozradit. Kdybychom se už neviděli tak ti chci popřát hodně štěstí při tvé misi.
Salla se usmála a ladně odešla za radou jedi.
Jordi se také vydal za splněním svého úkolu. Jeho kroky směřovali za správcem přístavu. Šel ho informovat, že s pověřením rady odlétá z planety.
Správce přístavu už však na něj čekal i s mistrem Vandarem Tokarem. Mistr zrovna vysvětloval správci, že potřebuje jednu loď pro rytíře Jordiho, aby mhl odletět.
Mistr si dával pozor na to co říká uvědomil si po chvíli Jordi, neboť mistr neřekl správci kam Jordi poletí ani s jakým cílem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine, Enkláva Jedi:
Děkuju ti Sallo, a nechť provází Síla i tebe.
pronesu za Sallou, která nadšeně odejde do místnosti rady, odkud jsem před chvílí vyrazil, ale nyní moje kroky směřovali k mistru Tokaremu hovořícímu se správcem přistavu.
Dojdu k mistru Tokaremu zrovna, když skončí s vyřizováním a správce přistávací plochy na chvilku odběhne, aby splnil co nejlépe mistrovo požadavky. Předtím než k němu přistoupím a začnu rozhovor, tak se letmo rozhlédnu do obou stran, zda-li není poblíž někdo, kdo by neměl náš rozhovor vyslechnout.
Rád vás opět vidím mistře Tokare, zrovna jsem si chtěl zařídit u správce transport na Coruscant, ale jak vidím, tak jste mě díky mému zdržení se Sallou čile předběhl.
pronesu s nenuceným úsměvem a skloním tak mistrovi poklonu v rychlosti jeho jednání.
Ale něco mi říká, že jenom kvůli loďi jste sem nepřišel mistře, je zde snad něco, co mi rada zapoměla sdělit ? Nebo snad nějaké vaše doporučení ?
zeptám se přímo, jak už mám ve zvyku a s klidným výrazem, kterému jsem si zvykl během dnů trávených ve zdejších planinách čekám na mistrovu odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine, Enkláva Jedi:

Mistr Vandar Tokar si s úsměvem vyslechl rytíře Jordiho. A potom se na něj udělal srandovní grymasu.
Mistr Vandar Tokare:Prozíravý ty jsi.
usmál se mistr a pokračoval dál
Mistr Vandar Tokare:Ano mám pro tebe radu, ale také ještě zvláštní úkol. Mistr Vrook si myslí, že by bylo dobré poslat tebe na ochranu velvyslance a Sallu na planetu kam se ty i z velvyslancem vydáte. Obám se o Sallu, chci aby jsi se po svém příjezdu na planetu, kterou ti zdělí velvyslanec, spojil se Sallou a dával na ni pozor. A nakonec bych ti dal radu. Leť s velvyslancem standartní letovou linkou.
Mistr se znovu usmál a vyslal k Jordimu pár úklonku a odešel, aby se mohl účastnit zasedaní rady, před kterou předstoupí Salla.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine, Enkláva Jedi:
Vyslechnu slova svého mistra s vážným výrazem a rychle zvážím vše, co jsem se právě dozvěděl.
Prozíravost jsem pochytil od vás mistře. Ale děkuju za radu ohledně standartní linky, jistě to navrhnu, až se s velvyslancem spojím v cíli mé cesty. A co se Sally týká, pokud si tak přejete dám na ni pozor, ale doufám, že to snad nebude zapotřebí.
pronesu k mistrovi, ještě než mu také ukloním a chvilku sleduju, jak se zdánlivě pomalým, co se pohledu týká, ale celkově docela rychlým krokem vytratí zpět do útrob enklávy, zatímco ke mě dorazí správce a po přeměření mě pohledem pozná, že se jedná opravdu o mě.
Zdravím vás správče, předpokládám, že vás mistr Tokare informoval o mé potřebě dopravního prostředku. Mohu tedy vědět, co jste pro mě připravil ? Doufám,že to bude nic extra náročného na řízení, nikdy jsem nebyl žádný superskvělý pilot.
pronesu ke správci a vyčkávám jeho odpověďi, zatímco si v hlavě začínám srovnávat, co vše se mi bude hodit pro tuto výpravu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine, Enkláva Jedi:

Spravce se kysele usmal. A rozhledl se po pristavaci plose jako kdyby neco hledal. Potom se otocil zpet k Jordimu.
Spravce:No bohuzel u nemam nic jineho nez Hammerhead-class cruiser. Na prani mistro Vandar Tokara uz jsme vyklidili posadku a dodali nekolik droidu typu TM. Ty budou na vas pokyn lod ridit. Avsak preci jen droidi nedokazou dokonale obslouzit fregatu takze doporucuji zustante na mustku.
Spravce se lehce usmal a pokynul Jordimu k trasporteru bey hypedriveru, ktery ho dopravy na lod.
Spravce:Jo a republika by byla rada kdyby lod zustala cela.
Spravce se znova smal.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine, Enkláva Jedi:
Letmo jsem si prohlédnul transport a bez hlubšího zájmu jsem se otočil zpět ke správci.
Škoda, že nebylo už nic většího, takhle si mě skoro nikde nevšimne. Ale to je teď jedno, za půl hodiny budu odlétat, zařiďte prosím, ať je vše připraveno. Díky.
pronesu ke správci a po lehké úkloně zamířím do svých ubykací. Cestou projdu okolou dvou malých nadšených učňů, kteří se teprve učí první základní kroky v Síle a trochu jsem si zavzpomínal, když mě poprév mistr Tokare učil zvedat předměty a vše barvitě vysvětloval. Myšlenku opustím, když dorazím ke dveřím své ubykace, vejdu dovnitř a rozhlédnu se po prostém uklizeném pokoji, kde by jste dekorace hledali velice těžce. Na postel si připravím nějaký čistší roucho, krátkovlnou vysílačku, nahrádní energetický zdroj do světelného meče, svinuté dvacetimetrové pevné lanko schopné unést člověka a kartu s několika osobními kredity, kdybych narazil na něco, co bych si chtěl koupit. Pohledem také zamířím na svůj stůl, kde leží rozestavěný světelný meč. K jeho dokončení nechybělo mnoho, jako hlavní krystal měl vybranný pečlivě vybroušený modrý, který nalezl v místních jeskynních, kam rád často vyráží. Měl připravené i oba zaostřující krystaly, stejně jako tělo a Diatiové energetické články, magnetický stabilizační prstenec jen chyběli ty správné zaostřovací čočky. Sice jsem měl bokem dvoje ostřící čočky, ale ty do konstrukce toho světelného meče prostě neseděli a neodpovídali jeho dosavadní konstukci. Vše jsem pečlivě přerovnal do šuplíku u stolu, aby se na součástky zbytečně nenanesl prach, oblékl jsem si připravený plášť, do kterého jsem uschoval připravené předměty, překontroloval jsem upevněný svého světelného meče na boku a po uzavření pokoje jsem vyrazil zpět k přistávací ploše.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine, Enkláva Jedi:

Transport uz byl pripraven, spravce sedel na miste pilota a zrovna si zapinal pasy kdyz Jordi vstoupil do pilotni kabiny. Misto kopilota bylo prazdne, proto Jordi rovnou zamiril k sedadlu kopilota a pripoutal se. Spravce zkontroloval jeste nekolik pristroju na kontrolu kysliku.
Spravce:Slibuji ze az priletim zpet tak tehle rachotine udelam generalku a sezenu nejakej hyperdriver, ikdyby to mel byt ten nejstarsi a nejpomalejsi.
Kdyz bylo vse vyhodnoceno jako kladne, uzavrel vstupni rampu, zapnul motory a pomalu ikdyz trhane se vznesl vzhuru. Nekolik metru nad zemi vypnul repulzory. A zamiril primo ke fregate, ktera uz se svouji posadkou droidu cekala az si ji Jordi vezme na povel.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Dantooine, orbita:
Poté co mě správce zavezl až do hangáru, kde už čekala na přivítání dvojice jakýchsi hlavních droidů se správce dlouho nezdržoval a opustil hangár, kde ještě zbývala jedna stíhačka, kterou se budu nejspíš tranportovat osobně až dorazím na Coruscant. Jinak byl poměrně velký hangár prázdný a pouze jsem jej letmo, prohlédl, abych zrakem spočinul na dvou droidech.
Má identifikace je Jordi Linx, předpokládám, že jste hlavní řídící jednotky robotické posádky. Zamíříme tedy rovnou na můstek a vyrazíme, je zbytečné se zde zdržovat.
pronesu trochu opatrným tónem, vzhledem k tomu, že si nejsem jistý přesným programováním těchto droidů.
Zatím mlčejí. Třeba tak jsou naprogramování.
napadne mne, ale zastavím se a otočím se k nim.
Jaká jsou vaše označení a jaký je váš mechanický stav ?
zeptám se obou robotů a očekávám kombinaci písmenkového a číselného označení, které bývá využité u většiny známých modelů droidy a oba droidy si pečlivě prohlédnu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Dantooine, orbita:

Droidi za chůze začli odříkávat své označení. První začal hlavní správce obrany lodi. Hned po něm odříkal své kodové označení hlavní technicky spravce lodi.
Spravce obrany: Mé kodové označení zní HK-42 jsem plně funkční a má práce spočívá obsluhovat plně atomatizovaný obraný systém lodi a to jak vnější tak obranu proti případnému útoku.
Technický správce: Mé ozačení HF-01 a mé systemy jsou funkční, systémy lodi také.

Droidi domluvily a octli se před pancéřovými dveřmi můstku. První vstoupily droidi a hned za nimi Jordi. Všechny konzole byly obsazeny droidy.
Potom se ozval jeden z droidu u ktery obchazel a kontroloval ostatní.
Souřadnice nastaveny můžeme vyrazit pane Jordi?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“