Mise pro uživatele Jordi Linx

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Chodba:
Když začnu přicházet ke smyslům, naštěstí i tomu sluchovému a zrakovému, tak je prakticky po všem. Vedle se válel zastřelený droid a spoušť byla všude okolo.
Že jsem dneska vůbec vstával z postele ...
utrousím nahlas a zavrtím hlavou, jakoby to mohlo pomoci k rychlejšímu vzpamatování. Zkusím si pomoci technikou pomocí Síly uvolnit smysly postižené předchozím výbuchem a stejně jako se uvolnit celý, protože následky výbuchu jsem stále ještě cítil. Jakmile jsem byl trochu víc při sobě, tak jsem si překontroloval svůj světelný meč, trochu si protáhnul končetiny a začal si znova vyhodnocovat situaci.
Droidi jsou v tahu, takže ... vzhůru za sběratelé barevných kovů, snad budou ochotní diskutovat ...
povdechnu si nahlas a vyrazím směrem k otvoru, kam předtím zmizel můj ex-zajatec, za ním droidi a kde došlo k tomu humbuku. Potřeboval jsem vědět, co se tam stalo - samozřejmě napínám smysly a přivolám si Sílu, abych si místnost a prostor před sebou prověřil, protože se mi nechtělo nakráčet do pasti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Chodba:

Věděl jsi, že tam není "sběrač" sám. Když jsi se přiblížil, vycítil jsi tam další dvě formy života, tedy celkem tři i se sběračem. Opatrně jsi se blížil k díře jenž tě měla přivést k dvěma neznámým a jednomu starému známému. Opatrně jsi našlapoval na podlahu pokrytou různymi kusy droidů, turbolaserů a bůhví čeho ještě.
Řekni mi kód pro startovací sekvenci!
rozřízl vzduch ženský hlas a hned na to vykřikla a ozvala se tupá rána
No tak! Bude to?
zeptala se žena někoho. Odpovědí ji bylo ticho, přičemž následoval sled tupých ran a několik málo přidušených vzdechů či výkřiků, které byly slabě slyšet i když ti v uších ještě pískalo.
Když jsi se tiše dostal až k otvoru, sklonil jsi hlavu a prošel skrz do místnosti vedle. Na první pohled bylo zřejmé, že zde byla nachystaná past, která sklapla. Na podlaze byly stopy po lepivém granátu a po celé místnosti byly stopy po boji a ve vzdáleném rohu jsi spatřil tři postavy. Svalnatého zabrackého muže, který pevně držel svou oběť, jenž dříve bývala tvým zajatcem a pro níž byla tato past určena, a plavovlasé ženy jenž se snažila vymlátit oběti všechny zuby pažbou svého blasteru.
Žena měla za opaskem ještě nůž a pár malých válečků. Na opasku zabraka jsi viděl jenom ocelovou tonfu. Více si na jejich opascích neviděl.
Tebe si ještě nevšimli, protože oběť i zabrak byli k tobě obráceni zády a žena, ta žena vypadající na třicet let a kousek se do zubní prohlídky nějak zabrala.
Řekni mi ty kódy a skončime to hned teď a tady! Tvé šéfovaní je u konce tak jako tak!
zasyčela, když se ji podařilo najeden úder z čelisti uvolnit dvojici zubů, které dopadly na podlahu a zanechali na ní malé krvavé stopy.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Chodba:
Prakticky nezpozorován se dostanu až do zad dvou jedinců vyslýchajících mého dřívějšího vězně. Nepřišel jsem k nim příliš blízko, tedy do vzdálenosti, kdyby se po mně mohli ohnat a zasáhnout mě, stejně aby to nepůsobilo neúctivě.
Musím zvolit dobrá slova a mohl bych to vyřešit celé bez větších potíží, pro všechny strany.
zauvažuju krátce, než se připravím. Pevný postoj, připraven rychle tasit světelný meč, stejně jako odhodit Silou bokem cokoliv, co by se po mně pokusili hodit. Potom nasadím přátelský výraz a rozhodnu se k akci.
Promiňte že vás vyrušuji, ale možná bych vám mohl pomoct. A prosím, nestřílejte hned, alespoň, než budeme mít možnost si promluvit a trochu se poznat.
řeknu dostatečně hlasitým tónem a snažím se pomocí Síly působit na dvojici přede mnou uklidňujícím tónem. Zároveň však pozorně sleduju tonfu, blaster a ony malé válečky, jejich obsah bych nechtěl poznat, protože by se tím vše ještě zkomplikovalo. Pokud nevytuším úmysl rovnou střílet, tak se budu zdráhat od aktivace světelného meče, protože nechci dvojici nijak vyplašit, ale naopak je přesvědčit o tom, že mám přátelské úmysly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, místnost:

Tvůj příchod na scénu je zarazil a ta ženská přestala mlátit zajatce pažbou své zbraně a udělala pár kroků od něj, aby ji nemohl zasáhnou prudkým výkopem. Udělal pár kroků zpět, ale stále zůstávala zčásti kryta svým společníkem.
Její společník pochopil o co jeho společnici jde a otočil se k tobě čelem, aby mohl použít zajatce jako lidský štít. Ty jsi teď mohl uvidět dříve tvého a teď jejich zajatce a vypadal ... bídně. Vypadal jako někdo, koho už nějakou chvíli vytrvale mlátí. Domlácený, zkrvavený obličej jenž "zdobilo" vypíchlé pravé oko a už skoro bezzubý úsměv, kterým se na tebe křenil.
Zajatec se křenit přestal, když s ním muž smýkl a pevně ho chytli pod krkem a zvedl do vzduchu tak, že se zajatec dotýkal podlahy jen špičkami svých bot. Jinak oni dva zůstali stát na přibližně stejném místě jako prve.
Co chceš?
zeptala se tě ta ženská nevrhle, když si tě z povzdálí přeměřila a pronesla to dost pohrdavým tónem. Zabrak mlčel a stále držel zajatce ve vzduchu, zatímco ten sípal.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Místnost:
Dvojice zareaguje mírně, což mi vyhovuje a ruce držím v neutrální poloze podél těla a snažím se tvářit smírně. Zároveň však pomocí Síly zkoumám emoce všech tří postav přede mnou.
Jak vidíte, určitě nemám v úmyslu vám nějak ublížit, protože kdyby ano, tak už jsem měl možnost to udělat dříve. Ke své smůle se mi povedlo uvíznout na této lodi, tedy tom co z ní zbylo a docela rád bych se odsud dostal. Protože jste tu původně nebyli, tak jste museli něčím přiletět a uvítal bych, kdyby jste mě mohli vzít s sebou.
začnu mluvit smírně a nedělám žádná prudší gesta, která často můžou vést k provokaci. Snažím se navíc udržovat oční kontakt s onou ženou, která je tu očividně výše postavená, než zabrak, jehož si však držím na dohled.
Teď ta klíčová část ...
povzbudím se, než pokračuju dál ve svém proslovu.
Je mi samozřejmě jasné, že to nepůjde jen tak a ani to nežádám. Jsem přesvědčen, že bych vám mohl v lecčems pomoci.
dodám ještě a nenápadně pohledem na vteřinku sklouznu na drženého, abych se zase díval na ni. Snažím se tím tak podpořit názor, že bych jim mohl pomoci v především ve zjištění toho, co ládují z mého bývalého zajatce. Pohled na něj je tedy dost krátký, ale dostatečně dlouhý na to, aby si ho všimla ona, stejně jako zadržený. Pokusím se na tu vteřinku zahrát i škodolibý úsměv, který je však hrán směrem k drženému.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Místnost:

Ne, myslím, že to zvládneme sami. Bež si stopnout někoho jiného ...
zbytek věty nedořekla, protože sípot jejího zajatce přestal a místnost teď naplnilo takové tížívé ticho.
Ty ptáku!
zařvala ne něj. Zabrak povolil sevření svých prstů na zajatcově krku a ten se bezhlesně svalil na zem a aniž by se na tělo zajatce byť jen koutkem oka pohlédl, obrátil se čelem k té, jenž ho nazvala ptákem. Stál teď záty k tobě a bokem k zajatcově tělu a jak se tvářil na onu ženu jsi tedy neviděl, ale jeho tělo bylo napjaté: Zato jsi však viděl do jejího obličeje, v němž převládal vztek a z jejích úst vyšel takové urážky, že i mistr Vandar by některé z nich nemusel znát. Dvojice upírala svou pozornost na sebe navzájem a vaše přítomnost je již dále nezajímala a možná, že vás ani nesledovali. Teda zajatce zcela určitě ne a tak nemohli vidět, jak se zajatec od nich pomalinku centimetr po centimetru vzdaluje. Snažil se proplížit k jediným dveřím z místnosti a jeho cesta nevedla poblíž tvé osoby. Tyto dveře byly jediný východ k němuž měl relativně volnou cestu, protože před druhou možnou únikovou cestou z místnosti jsi stál ty.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Místnost:
Dostalo se mi rychlé a jisté odpovědi, jejíž podstata však byla hned narušena, když zajatec upadl do bezvědomí. Oba vyslýchající se začali mezi sebou dohadovat a přestali věnovat pozornost mně nebo jejich nyní volnému zajatci.
Neměli to připravené a něco je k jejich současné situaci přimělo.
pomyslím si a udělám pár kroků, abych se zastavil a poklekl u plížícího se muže pryč.
Řekni mi startovací sekvenci a zaručím ti, že se ti nic nestane.
špitnu k němu a čekám na jeho reakci. Svůj poklek mám nasměrovaný tak, abych bokem měl pořád přehled o dvou diskutujících se a čekám na to, kdy si všimnou, že se jim jejich zajatec snaží pláchnout.
Víš dobře, že v dodržení tohohle mám ... jistou výhodu.
špitnu znova ke svému ex-zajatci a připomenu fakt, že jsem Jedi. Fakt, který už zná z dřívějška. Zatím jsem nehodlal sáhnout k použití žádné Silové techniky, soustředil jsem se na jeho emoce a byl jsem připraven uskočit, kdyby se pokusil o nějaký zoufalý útok, nebo by přišel útok od doposud se dohadující se dvojice.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Místnost:

A co mě takhle dostat nejprve do lodi? Heslo je to složité, samostný start nepatří mezi nejjednodušší věci a ty ani nevíš kde loď je. Takže mě vem sebou a já tě budu navigovat.
řekl ti tiše a ty jsi jej skoro neslyšel, bo ti dva se hádali pěkně nahlas
Ale bacha, já nemůžu chodit .... ti zmetci mi svázali tkaničky dohromady ...
a odevzdaně pokrčil rameny a vykopl nohama vzhůru, aby jsi mohl vidět že nelže
Syčáci, takhle krutě porušovat práva zajatců
postěžoval si. Ale jinak zůstaval celkem klidný a emoce, které vkládal do hlasu neseděly s jeho výrazem obličeje a celkovým chováním. Byl sice v nevýhodné situaci, ale choval se, jako by mu bylo jedno, jestli ho odsud dostaneš nebo ne.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Místnost:
Na pár vteřinek se zamyslím, co bych měl dělat dál, protože nový vývoj situace mi hraje v můj prospěch. Přesto by bylo hloupé celou věc uspěchat a proto zůstanu dost opatrný.
Necukej sebou a buď potichu.
špitnu k němu a mám v úmyslu, jej přehodit přes rameno a odnést co nejtišeji z místnosti. Neustále si však hlídám hádající dvojici, protože poslední věc, o níchž bych měl zájem, bylo, aby mi vpadli do zad, když nebudu mít příliš možností se bránit. Při přehození si zajatce přes rameno si ho zároveň ohlídám tak, aby neměl možnost mi sáhnout po světelném meči. Natolik mou důvěru neměl a natolik naivní taky nejsem.
Prostě vidí novou šanci na únik a chce využít toho, že máme nyní společný cíl - ale jakmile bude pomoci ostatní zvládnout sám, tak by mohl mít tendenci se mě zbavit. Na to si musím dát sakra pozor.
urovnám si v mysli několik základních věcí, které musím mít neustále na paměti a hlídat si je a snažím se co nejrychleji a nejtišeji dostat z místnosti do vedlejší, kde chci zajatce ze sebe shodit a případně z něj získat víc, než jenom nějaký planý příslib typu "jenom mě vem s sebou, ostatní už nech na mě". Kdyby si mě všimlo někdoz dvojice a pokusil se na mě zaútočit, tak bych nejprve uskakoval a snažil si najít kryt - Sílu a světelný meč bych si případně shovával až na poslední chvíli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, Místnost:

Přehodil sis týpka přes rameno a zjistil jsi, že ten chlapík je težší než vypadá. Buď měl šíleně težké kosti, anebo to s tvojí fyzičkou šlo z kopce. Ale jinak se to obešlo bez problémů, týpek mlčel a ani se nesnažil přivlastnit si svůj světelným meč. I ti dva byly tak zabranáni do své hádky, že si vás ani nevšimli a ty jsi vyšel na chodbu.
Na chodbě to vypadalo stějně jako když jsi před pár minutami vcházel do vedlejší místnosti. Nepořádek, chaos, dezolátno a rozpad. Tato čtyři slova by stačili k zevrubnému popisu chodby. Týpek se začal hýbat, ale po tvé zbrani se nenatáhl. Jen natáhl ruku jedním směrem
Tamtudy!
řekl radostně a pološeptem
Ne, tudy bychom se měli dostat k lodi... snad.
opravil se a mách rukou úplně opaným směrem
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Místnost:
Váha muže na zádech se ukáže jako trochu větší, než se zdálo, ale když vezmu v potaz, co vše se dnes přihodilo, tak únava jistě hraje svou roli. Úspěšně a bez povšimnutí se mi povede zmláceného muže dostat relativně do bezpečí. Jeho udání cesty však není nejjistější - proto vyrazím kousek směrem, jímž mi ukázal, abych ho po chvilce cesty položil ke zdi a vydechl si.
Nezdáš se být si jistý cestou.
podotknu k němu a snažím se soustředit na jeho emoce, abych mohl odhalit, jestli se mi pokusí zalhat, nebo ne. Snažím se to zamaskovat tím, že si potřebuju vydechnout, což ale není tak daleko od pravdy.
A ještě jedna věc. Zajímalo by mě, jak hodně ti můžu věřit a co byli ti dva zač. Protože ještě pořád pro mě není pozdě se k nim vrátit, nebo tě zkusit ... vyslechnout po svém, přecejenom mám ... sofistikovanější metody, než oni.
pronesu k němu a opět se natahuji po Síle, bych vycítil, jestli se mi snaží odpovědět upřímně a po pravdě.
Informace důležité jsou, neb z nich pravda je složena.
odrecituju si pro sebe jedno z mouder, která mi zanechal mistr Tokare z mého padawanství pod jeho učením. Věděl jsem tedy, že bude potřeba si hlídat i různé detaily.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, chodba:

No jo,
svezl se neznámý k zemi do sedu
víš, já se po republikových lodích nepohybuju tak často a všechny ty chodby jsou tak... stejně hnusné.
odpověděl ti neznámý a když jsi se zmínil o svých metodách výslechů, jen se zašklebil a ucekl
Hele, jen se nedělej. Já prokoukl tebe a ty mně. Jseš Jedi a něco takovýho je proti tvýmu kodexu a morálce, tedy nedělej si násilí a buď rád že tě svezu. Já totiž stopaře obvykle neberu.
i nastala trpaná chvíle ticha
Teď, když jsme si to vyjasnili, můžeme pokračovat? To, že za námi nevyrazili, neznamená, že jsme se jich zbavili. Oni vědí, kam jdeme. Nepodceňuj nepřítele, když nemáchá hučícím světelným klackem a nedokáže dělat takové srandičky jako vyrazit mu zbraň z ruky a podobný blbosti.
řekl po chvíli a nevypadalo to, že by lhal, a nakonec k tobě natáhl ruku, ať ho můžeš vytáhnout a odnést. A druhou rukou ukazoval tím směrem, kterým jste se ubírali a říkal ti
Tamtudy půjdem. Tama vede k lodi zkratka.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Chodba:
Neznámý se pokusil zahrát na mou Jedi stránku a něco málo, co o nás věděl, což nebylo zase tak mnoho. Poznámku k možnosti, že by se za námi mohli rychle vydat, však neberu na lehkou váhu.
Fajn pokračujem, ale ... řekni mi, co jsou ti dva zač. Už kvůli tomu, abych je nemohl podceňovat - přecejenom, když se dostaneme do střetu s nimi, tak to bude pro tebe výhoda, když budu vědět, proti komu stojím. Nebo mi snad chceš tvrdit, že v tvém současném stavu jim jsi schopen čelit ?
řeknu mu, zatímco si ho dávám zpět na záda a začnu více vnímat Sílu, abych se méně unavil a mohl s ním cestovat rychleji, alespoň v poklusu. Když je naložený, tak se vydám určeným směrem a zároveň se snažím si zapamatovat cestu.
A co se mé Jedi stránky ... víš toho opravdu málo. Kodex nezakazuje výslech, jenom mi říká, které metody nemůžu použít. A fyzické mlácení je stejnak nejméně úspěšnější metoda. A když tě budu vyslýchat bez potěšení, úmyslu pomsty, k níž stejnak nemám důvod, tak je jedno jaké metody budu používat.
mluvím k němu za běhu a příliš nevěnuju pohodlí pasažéra. Jenom se snažím mu neurazit hlavu nebo ho trvale zranit, což by však neměl být problém.
Jak si každý myslí, že zná Jediho, když je viděl na holonetu. Kdo neprošel výcvikem, neví, co to znamená být Jedi ...
pomyslím si trochu zklamaně pro sebe, zatímco se rozhodnu udělat menší skok kupředu a nestarám se o to, jak měkce pocítí nesený dopad.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Courage, slepá chodba:

No, a chceš krátkou nebo dlouhou verzi? Byli jsme čtyř členná skupinka, pak jsme zůstali jen tři. Já a ti dva, já jsem pilot a mechanik, vona je přes droidy a von přes zamčený dveře. Já sem vychcaný, vona podlá a von blbý. A v boji? Já sem stačil na ni a dokud před tím kreténem nerozhodila nohy, byl striktně neutrální.
začal říkat nějaký příběh ten, cos ho měl na zádech a občas se zastavil v půli věty, ale o tom abys s ním zacházel jemněji se nezmínil ani slůvkem. Tvůj monolog o mučení přešel slovy
To je toho
a vrátil se zpět k načatému tématu
A když na mě vlítli, tak to bylo ráz na ráz, rána na ránu, bum, bác a tak nějak, že než sem zjistil, kde mi hlava stojí, měli mě v merku. Teď vlevo...
řekl ti kudy dále pokračovat, když jsi se dostal na křižovatku
A pak jsi se tam objevil ty a zbytek už znáš. Ty a já závodíme s nima o to, kdo bude dřív v lodi... tak mě napadá, je to fér, když jsme jim o tom ani neřekli? Myslím, že s nima závodíme? Není to proti nějakým pravidlu, či vůli Síly nebo tak něco?
uchechtl se a pak ti špitl do ouška
Tak a už jsme tady
došel jsi se svým břemenem na před hromadu sutě, co zasypala chodbu a skrz kterou se nebylo možno jen tak dostat.
To udělalo naše přistání... naše loď není zrovna nejlehčí a trup tvé lodi taky není zrovna nejpevnější... trošku sme ti ho promáčkli... žaluj nás. Teď jen se dostat skrz tu suť, nějak mi splývá cesta. Vím že na naší lodi by mělo být pár droidů a na konci této slepé chodby je únikový modul, skrz který jsme se prořezali dovnitř. Ale vím, že skrz suť jsme neprocházeli...
odmlčelo se tvé břemeno
Že by to ti dva shodili? Tak dopředu snad nemyslí... Myslím, že jsme to procházeli skrz nějaké místnosti, ale nevím to jistě.
rozhlédl se po zadní část chodby a zklamaně řekl
Jenže v dohledu vidím jen jedny dveře, ale myslím že by tam měly být dvoje. A co vidíš ty?
zeptal se tebe.
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Courage, Slepá chodba:
Když jsme dorazili na konec chodby a já byl už mnohem více obeznámen s příběhem pilota-mechanika, kterého jsem doposud nesl na zádech. Na chvilku jsem ho tu odložil, protože bylo stejnak nejprve zapotřebí vymyslet postup dál a trocha oddechu neuškodí.
Hmm, takže co podle vás přinutilo vaše ... ehm, partnery se obrátit proti vám, když je poněkud hloupé zbavit se pilota uprostřed ... úkolu ?
zeptám se ho, zatímco se pomocí Síly pokusím podívat po oněch zmíněných dveřích, stejně jako po místě, kde je suti nejméně, kdybych se případně musel prořezávat skrz či použít Sílu.
Fér ? Jejich vlastní nepozornost je jejich vlastní hloupost. Jinak, opravdu si nepamatuješ, kudy jste šli ? Pokud by jsme měli jít opravdu skrz tu suť, tak by mi to chvilku trvalo. A ještě jedna věc - těch pár droidů, co se tu vyskytuje, s nima máte něco společného ?
odpovím mu na otázku o férovosti, která teď nemá přílišnou prioritu. Zkouším z něj během svého zkoumání okolí získat ještě nějaké další informace, ale pokusím se zapojit Sílu i pro kontrolu jeho odpovědi. Pořád totiž ještě nemá moji důvěru, ale momentálně jsem mu věřil víc, než těm dvěma, co se tam hádali, otázkou však bylo, kdo v jejich pracovním vztahu skutečně zradil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“