Hledání zrádců (Mise pro Eldara Draco)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Interdictor
V sile som vycitil poruchu ale ked som sa ponoril do sily a nechal som sa nou prestupit zistil som ze vo vedlajsom pokoji je Shada. Vypol som hudbu hodil som si na seba zupan a vosiel dom do vedlajsej izby.
Zdravim Shada mozem vam s niecim pomoct?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Interdictor
Shada se netvářila vůbec zaskočeně, když se před ní Eldar objevil. Jakoby nic krátce přešla k jedné ze židel, jenž v kajutě byly a posadila se.
Shada: Povězte mi něco víc o té Vaší vizi.
Zaujetí se nikterak nesnažila skrýt.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Interdictor
Vsetko som uz povedal do komlinku sadol som do kresla
Pri meditacii som sa doslat do take spojenia zo silou ze mi umoznila vydiet buducnost podopriem si rukami hlavu ...moznu buducnost
videl som horiace trosky.......fialovy povrch planety ..a videl som Hana Sola a mojho priatela Treyye ako sa spolu rozpravali pricom sledovali odleitajucu lod a potom moje spojenie zo silou sa prerusilo
pohlad som mal uprety na zenu predo mnou

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Interdictor
Shada se naklonila dopředu a zaujala trochu osobnější ton hlasu.
Shada: Eldare, dejme tomu, že vím, kde ta planeta je. Jakou mi dáte záruku, že když změníme směr letu, nebudu toho litovat?

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Interdictor
tak to vam dat nemozem uz ako som povedal mohlo ist o moznu buducnost ta sitauacia sa bud stala elbo este len stane sila nie je moc zhovorna v tomto smere usmejem sa na nu
takze ziadne zaruky nemozem dat

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Interdictor
Shada začala pomalu vstávat ze židle.
Shada: Úkolem mé posádky, Jedi Draco, je, aby dokázali najít kapitána Sola a Vašeho přítele. A mým úkolem je, aby se jich přitom co nejvíc vrátilo živých. Nemůžu je vést jen kvůli nějaké vizi, o níž ani přesně nevíte, co znamená, na planetu, kde jim hrozí jasné nebezpečí.
Vstala se židle a šla ke dveřím.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Interdictor
Ale oni vedia co je ich pracou a co sa moze pri jej vykonavani stat za to dostavaju svoj zold.......nikto nezije vecne ..........,ale ta volba je na vas....a ked sme uz u tom spomenuli ste ze viete kde by mohla byt ta planeta prezradte mi kde je a ja si tam zaletim sam na svojej stihacke.
pozriem sa shade priamo do oci a silou sa snazim vicitit jej pocity

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Interdictor
Shada se mu jeho pohled oplácela.
Shada: Ty souřadnice jsou uloženy v paměti počítače této lodi. Jednou jsme se tam omylem dostali, netroufli jsme se ale přistát, je to příliš nebezpečné, Jedi Draco. Shada doufala, že najdou společné řešení a Eldar nebude chtít Interdictor opouštět.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Interdictor
ja to risknem...cesty jediho nie su vzdi prechadkou po vyvysenich terasach na Ithore...pri tejto spomienke sa usmejem
Este raz poprosim o tie surasnice ak tam nic nebude a budem na zive......vratim sa
vstanem a prikrocim k nej
sila je so mnou

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Interdictor
Shada si povzdychla.
Shada:Dobra,na Ithor je to jen kousek,udelame spolu obchod-pokud je na Ithoru nezastihneme,poletime vsichni tam,kam si budete prat.
Doufala,ze nabidku prijme.



//pisu z mobilu//

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Interdictor
No uz viem preco si va Karde vybral za zastupca vasim navrhom sa neda odmietnut usmejem sa na nu

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Interdictor
Shada se u dveri usmala.Behem chvile se jeji usmev vytratil a do jeji tvare se vratila opet velitelska vaznost. Opustila mistnost a dvere za sebou zavrela opet tak tise, jako kdyz prichazela. Eldar opet zustal v kajute sam.


//pisu z mobilu//

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Interdictor
zdrzim pohlad na dverach ktorymi Shada opustila moju kajutu
Cesta na ithor ude trvat este niekolko hodin skocim pohladom z kresla na postel
meditoval som dost treba i aj trochu pospat vyzleciem si zupan co mam na sebe a vleziem do postele

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Interdictor
Tentokrat se Eldarovi nezdal zadny sen. Probudil ho pocit kratkeho zaklepani,probudil se,avsak jeste zustal v posteli. Za dvermi vycitil pritomnost dalsi osoby a nez stacil odpovedet,zaklepani se ozvalo znovu. Pohledem na chronometr zjistil,ze spal nekolik hodin. Museli jiz byt zrejme na miste.

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Interdictor
Vstanem z postele a obleciem si zupan pomocou sili odblokujem dvere a zakricim
vstupte!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“