Ryloth - krádež vo Vznášajúcich skalných záhradách(Ruplikon)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Todrias Falco

Ryloth - krádež vo Vznášajúcich skalných záhradách(Ruplikon)

Příspěvek od Todrias Falco »

Coruscant - Ubikácie chrámu

Padawan Ruplikon pokojne meditoval vo svojej ubikácii. Dovnútra prúdilo jasné svetlo a celý Coruscant okolo neho zalialo do zlatej farby. Vtom ucítil záchvev Sily. Prišiel ho pozrieť majster Beus, veľmi kvalifikovaný zabracký Jedi.
Beus: Klop-klop, je niekto doma? spýtal sa spoza zavretých dverí, aj keď dobre cítil Ruplikonovu prítomnosť.

Ruplikon

Re: Ryloth - krádež vo Vznášajúcich skalných záhradách(Rupli

Příspěvek od Ruplikon »

Corusant-Ubikace Chrámu

Nějaké zaklepání mě vytrhlo z meditace.
Podle hlasu jsem poznal mého mistra.
Vstupte mistře řekl jsem

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Coruscant - Ubikácie chrámu

Majster otvoril, srdečne sa na padawana usmial a z dverí jemne povedal.
Beus: Poď so mnou, Rada nás očakáva. V galaxii nás potrebujú. Poobzeral sa po byte. Si lepší, než ja. Ja som mával vždy neporiadok v izbe.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Corusant-Ubikace Chrámu

Jistě mistře jdu s vámi nevíte přesně co nám rada chce??
Při posledních mistrových slovech jsem se trochu pousmál.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Coruscant - Ubikácie chrámu

Majster pokrčil ramenami. To neviem. Oni sa vždy správajú tak upäto a informácie zdeľujú na poslednú chvíľu. Ale verím v ich múdrosť. Prešli z ubikácií do turbovýťahu. Beus zbežne skontroloval chronometer. Ako to tak vypadá, prídeme tam presne na čas.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Výtah

Přivolal jsem výtah když přijel byli v něm dva Padawani co bydlí vedle mě pokynul jsem jim na pozdrav a vstoupil s mistrem do výtahu.
Mistře co se stalo s Jorusem??

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Výťah

Majster bol chvíľu ticho. Bol to len okamih, ale výťah stihol za ten čas zísť dole. Keď vystúpili, majster sa rozhovoril.
Beus: Vzal to dosť vážne. Bol som za ním osobne. Vyrovnal sa s tým. Musí odísť z chrámu. Jeho cesta osudu leží pred ním. mierne skleslo povedal.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Cesta k místnosti rady

Vyšli jsem z výtahu a zeptal jsem se. Ten den co jsem se stal padawanem jste mi řekl že jste z něj cítili hněv nemůže se přidat k temné straně síly mistře??

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Chodby

Beus: Nie, nemyslím si. Povedal mi, že vôbec nie je na teba nahnevaný. A cítil som, že hovoril pravdu. A ak áno, máš o dôvod viac si vyskúšať svoje zručnosti so svetelným mečom. Prišli k veľkým dverám.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Před místností RAdy

Mistře múžeme dovnitř nebo tady máme počkat až nás rada vyzve??
Zeptal jsem se Mého mistra.
Byl jsem velmi nerv'ozní před svou první misí.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Chodba

Majster sa doširoka usmial a suverénne rozdrapil dvere dokorán. Osvojil si ten Qui-Gonov nenútený ale zároveň aj prísny postup. Majstri vo vnútri sa nepatrne trhli, akoby sa vytrhli z driemot. Beus šiel doprostred miestnosti takým tempom, že Ruplikon musel trochu pobehnúť, aby ho dostihol. Majster zastal v strede a zdvorilo sa uklonil.
Beus: Vážená Rada, som pripravený aj s mojím padawanom Ruplikonom. Majstri, stále otrasení drastickým a hlučným vpádom, len na pol hlavy prikývli.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Místnost Rady

Došel jsem k mistrovi pokynul jsem vše členům rady a spolu s mím mistrem jsem čekal co nám rada řekne.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Miestnosť Rady

Windu vstal zo stoličky a unavene si premnul oči. V poslednom čase boli úlohy pre Chrám až malicherné. Windu v ruke držal datapad. Podal ho Beusovi a ten pozrel jeho obsah. Ukázal ho aj Ruplikonovi.

Obrázek

Windu: Viete, čo to je? spýtal sa priamo.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Místnost Rady

Nevím mistře ale vipadá to jako to s čím se mistr Kenobi utkal na Geonosis. Odpověděl jsem a podal datapad zpět Winduovi

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Council Room

Windu: Takmer. Toto zviera sa volá Lylek. Žije na planéte Ryloth a je prísne chránený. Žije len vo Vznášajúcich skalných záhradách. Ale prvý raz sa tu narodil albín a preto má nevyčísliteľnú cenu. A práve tento albín bol včera večer ukradnutý.
Beus sa zamračil. S jeho zabrackými rohmi na hlave vyzeral strašidelne.
Beus: A našou misiou je vyšetriť to a priniesť ho späť do záhrad.
Windu: Presne. Ale tieto tvory sú aj mäsožravé a extrémne nebezpečné, takže to nebude taká rutina.
Beus prikývol a otočil sa. Windu za ním stihol zavolat iba Nech Vás Sila sprevádza!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“