Ryloth - krádež vo Vznášajúcich skalných záhradách(Ruplikon)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Loď

Beus: V meste zvanom Lohema. Existujú historky, že tu je aj sithská akadémia, takže musíme byť veľmi opatrní. Majster už začal robiť pristávací manéver, keď v tom...
Beus: Prijímam signál. Prepájam do vizuálnej podoby. Obrazovka mierne zašumela a obajvila sa na nej tučná huttská tvár.
Beus: Ah, do Vaderovej helmy... predniesol potichu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Loď

Nebyl jsem si jistý co se děje ale bylo mi jasné že nic dobrého.
Mistře Oni nás objevili
řekl jsem silou protože jsem nechtěl mluvit před Hattem.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Loď

Beus: Áno, to som zaregistroval. Hutt sa predstavil ako Foobba. Beus rozumel po huttsky a začal s ním komunikáciu. Ruplikon bol Rodian, takže zrejme huttštine rozumel. Z rozhovoru Ruplikon usúdil, že Foobba neodhalil och totožnosť, ale požaduje mastný prístavný poplatok. Majster použil Silu, aby ho presvedčil, že mu zaplatia, keď sa dostanú na povrch. Huttova tvár zmätene zmizla z monitora.
Beus: Tak, to by sme mali.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Loď

Trochu jsem se zalekl když jsem ho viděl na monitoru myslel jsem že to dopadne hůř mistře půjdu si vzít věci.
Řekl jsem a odešel do pokoje kde jsem na sebe hodil Tuniku a šel zpět do kabiny.
Mistr zrovna naváděl Loď do nějakého doku.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Loď

Majster sa otočil na padawana. Takže, nie sme Jediovia, sme pašeráci. Tu máš, toto si hoď na seba. a vtlačil mu do rúk starý oblek jednoduchého strihu. Ak zistia, že sme Jediovia, tak na nás vypíšu odmenu v troch galaxiách. Ruplikon si navliekol odev, svetelný meč schoval a pobral sa s majstrom von z lode.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Hangár

Višel jsem z lodi hned za mistrem kousek od lodi stála nějaká skupinka bytostí různých ras pomalým krokem jsem zašel s mistrem až k nim.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Vonku už čakal modrý twilek a netrpezlivo klopkal nohou na zem. Obom Jediom bolo zrejmé, že čaká poplatok. Okolo neho bola banda Rodianov a Aqualishov.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Přišli jsme s mistrem k Twilekovi a začali mluvit
Twilek:Prý jste se již s Fobookem domluvili na částce řekl.
Čekal jsem co řekne mistr

EDIT: Necituj iných. Hraješ iba za seba.
:)

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Spoza rohu sa vyvalil Foobba na repulzorových saniach.
Foobba: Á, svetlá mojich očí, prišli ste si pozrieť krásy Rylothu? Máme tu najlepší ryll v tomto sektore. Čiastka za pristátie činí smiešnych 200 kreditov.
Beus: Ďakujeme, ale taká čiastka je pre mňa a môjho parťáka neprijateľná. Skúste to trochu nižšie. a Silu použil na Hutta.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Zdálo se mi že síla nezabírá proto jsem řekl Nechtě nás u 100 kreditů až vyděláme dodáme vám je a použil jsem sílu

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Foobba: Dobre, za dvojnásobok poplatku neskôr, môžete ísť.
Beus: Ďakujeme, Vaša Excelencia. kývol na padawana, aby ho nasledoval. Občania si ich premeriavali zamračenými pohľadmi.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Prošli jsme kolem civilistů a vyšli z doků na chodbu kde bylo mnoho lidií.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

V diaľke sa črtali obrysy veľkých kopcov na oblohe. Boli to Vznášajúce skalné záhrady.
Beus: Musíme zájsť za správcom, aby sme sa dozvedeli podrobnosti.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Ryloth

Šel jsem s mistrem po ulicívh Rylothu až k velké budově kde se mistr zastavil a rekl.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Ryloth

Beus ukázal na záhrady.
Beus: Tamto pôjdeme. Ale musíme to prejsť peši, pretože preprava je tu drahá a nevýhodná. Aspoň nám nezdrevenejú nohy. A spolu sa vybrali hore dlhou ulicou.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“