3. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Vězeňský blok:

Argumenty a výraz toho Iktochiho se mi z nějakého nevyslovitelného důvodu líbily natolik, že jsme se rozhodl ho nezastřelit. Stále jsem se, ale nerozhodl jestli ho mám pustit. Řekněme, že vězení a vězen mi připoměli nedávnou příhodu na Togorii kde jsem měl s podobnou situací taky c odočinění. Jenže tam nás poutala stejná věc a to snaha dostat se z pevnosti CIS a nenávist k plecháčům. Tady u tohohle jsme neměl žádnou záruku, že mě nezradí. Jenže jestli ho zavřali sem tak asi udělal něco fakt co muselo ty ostatní hodně naštvat.

Jestli ho nezabiju já...Zabijou ho voni.

No dobře pustím tě. Za těhlech okolností máš pravdu ty. O tom šetření nábojů to bych moc nerozšiřoval, protože těch si myslím tady po lodi je dost a já sám jich ještě něco málo mám a jeden se tam pro tebe vždycky najde. Jen s tím hangárem bude trochu problém. Rád bych tě tam hodil, ale v součastný situaci to asi nepude. Pustím tě pryč až splním svůj úkol. Do tý doby můžeš jít semnou zastřelit si pár svejch kolegů možná, ale s mou eskortou do hangáru nepočítej dřív jak bude tahle lod plně zpátky v rukách Republikových jednotek tudíž mě. Rozumíme si? Plus budu potřebovat znát pár věcí. Jistě znáš trojici otázek. Kdo? Kolik? Proč? A vlastně ještě jednu. Jak se jmenuješ?

Stručně sdělím Iktochimu pár zásadních faktů než se dám do otvírání zámku. Hlavou mi běžel scénář kolika způsoby mě může zabíta podrazit. Proto jsme byl připravenej ho zastřelit při první příležitosti. Jen nevím jak mi projde to jeho vypuštění. Uvidím jak se vyjeví.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Vězeňký blok:
Rozhodneš se zvolit tentokrát diplomatičtější variantu a otevřeš nakonec dveře od cely, jenže tvůj iktotchský zdroj informací nevystoupil ven a zůstal vevnitř.
Hele, jako nechci pochybovat o tom, že jsi schopný je všechny postřílet a jaksi nemám žádné záruky. A navíc nebylo by logický jim nejdřív odříznout cestu pryč, tedy postarat se o jejich loď a třeba ji nechat mě ?
navrhne iktotchi a nezdá se, že by se rozhodl za tvého současného plánu opustit celu, dokud s ním opravdu nezajdeš do hangáru.
Navíc já jsem na střílení levej, ale každopádně ti prozradím nějaké informace již teď - dohromady nás tu bylo padesát a velitel. Většinou nájemní žoldáci s tím, že někteří byli zaměření na různé technické aspekty právě dostatečné na to, aby se tahle loď zprovoznila. Jak ji dostali takhle neporušenou to fakt netuším, každopádně ji budou mít už brzo dost opravenou na skok pryč. A mimochodem já jsem Seyfee Siin se zaměřením na počítačové systémy, bohužel ti šmejdi měli od každého systému dva lidi, takže jednoho můžou postrádat.
zkusí vyjednat o změně plánu Seyfee a na oplátku ti nabídne náznak informací o tom, co se to tady děje a kdo nyní tvoří posádku lodi. Víc však už neprozradí a rozhodne se vyčkat na tvou reakci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Vězeňký blok:

S puškou stále zamířenou doprostřed hrudi toho Iktochiho poslouchám co mi říká. Jen to mělo jeden háček jeho argument zabezpečit jejich lod byl sice logický, ale myslím at je rivalita mezi ARC a RC jakákoliv jistě svoji práci provedly ve vší preciznosti. I když asi ne tak jako ARC, ale přeci jen určitě. To co jsem se dozvěděl bylo aspon trochu cenné, ale stále jsem balancoval jestli ho mám zastřelit radši nebo ne.

Když ho zastřelíš zbavíš se přítěže a možné hrozby. TAky možná přijdeš o způsob jak se dostat přes počítače k nějakým sistémům, lteré budeš potřebovat. Když ho nezabiješ...

Zamyslím se, protože v tuhle chvíli mě nicm oc nenapadalo.

Jestli ho nezabiješ budeš mít štít kdyby náhodou. Pomůže ti možná s pár počítači a možná tě nepodrazí. Další mínus když tě uvidí RC jak ho vypouštíš tak následně bude mít velitelství dost pěkné hlášení.

Přemýšlele jsem jak z toho ven. Prst se mi nervozně chvěl na spoušti. Nakonec jsme to zkusil takhle.

Hele myslím, že z hangáru asi určitě nikam nevodletí. Mám proto svý důvody si to myslet, ale přeci jen tě tam doprovodím. Vsadil bych se, ale že tě ty tvý kumpáni asi pěkně nakrkli. Myslíš že by šlo něco provýst co vyplývá z tvého oboru co by znepříjemnilo přechod do hyperu? Vím, že to asi nezabere na moc dlouho pokud mají dalšího technika, ale zdržení taky čas. Jo a Seyfee nevš kam máme namířeno po skoku do hyperu?

Zeptám se Seyfeea. Napadlo mě, že kdyby aspon trochu znepříjemnil život těm parchantům aspon by jsme spolu s RC, o kterých jsme zatím věřil že žijí, měli o něco víc času na provedení úkolu na současné pozici. Nechtěl jsem se vynořit někde kde bez tak bude další halda týhle žoldácký Zoo.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Vězeňský blok:
Seyfee se konečně rozhodne opustit celu a vyjde ven před tebe, kde se přikrčí k jednomu ze zabitých strážců a čapne blaster. Ale ještě než se zvedne, tak se na tebe podívá a pousměje se.
Nebude ti vadit, když si jednu tuhle věcičku vezmu ? Vím, že proti tobě bych neměl šanci a nejspíš stejnak všechny vykosíš sám, ale člověk má pak lepší pocit.
pronese a vyčká, jak zareaguješ - tedy jasně mu naznačíš, aby na to zapoměl, nebo mu pokyneš, že si ji může nechat. Ať už je tomu jakkoliv, tak se potom zvedne a udělá dva kroky o směru, odkud jsi přišel.
No cestou k hangáru jsou myslím dvě konzole, kde bych se mohl postarat o to, aby ten hyperpohon nějak nefungoval, alespoň na nějaký čas. Navíc kdyby se někde odřízlo natvrdo vedení, tak by stejnak museli dolů to opravit a nezmohli by z můstku nic. Kam jsme měli letět to nevím, zaplatili BY mi za to, abych vypnul všechny bezpečnostní systém a uvedl vše do provozu ... řeknu ti, v těch počítačových systémech byl hroznej bordel, jakoby tam někdo vymazal půlku všelijakých protokolů nebo co.
rozpovídá se Seyfee a zmíní také, proč sem přijel, včetně náčrtu možnosti, jak jim znepřístupnit ovládání hypermotorů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Vězeňský blok:

Stále pozorně sleduju jak Seyfee vychází a sahá po blasteru, což s ivysloužilo moji reakci kdy jsem si už přiložil pušku k rameni a zacílil. Chvíli potom přišlo vysvětlení a já jen souhlasně přikývnul. Možná kecal možná mě zradí, ale když pude stále předemnou myslím, že to bude v pohodě.

To si piš, že by bylo po tobě kdyby si to zkusil.

Jen tak si pro sebe zavrčím. BYla pravda, že mi tenhle Iktochi mohl pomoct s plněním úkolu nebo taky ne. To se uvidí v další fázi jestli skončí se střelou v zádech či ne.

Fajn, půjdeš předemnou. Ne že bych ti nevěřil, ale když máš blaster nechci si tě nechat v zádech. Když bude nějakej problém skul se na zem at si menší cíl a hlavně začni střílet až já. Nechci aby si náhodou trefil někoho z našich. Po týhle cestě už teoreticky žádnej problém nepřijde, ale náhoda je gungan.

Popostrčím ho hlavní pušky před sebe a sám jdu pár kroků zaním abych měl o všem přehled. Začal jsem přemýšlet o tom co mi řekl. To proč byl tady on bylo jasné jen mě zarazilo to s těmi protokoly. Sice jsme nebyl expert přes počítače, ale jestli někdo vymazal protokoly v lodi tak se pravděpodobně zhoršila její celková ovladatelnost. Což jsem bral jen mi vrtalo hlavou jedno. Jak mohlo cca padesát pirátů vymlátit, pokud tedy lod měla plný stav posádky, 700 členů posádky plus pasažéry což v plném stavu je několik tisíc clonových vojáků. Na tuhle otázku jsem chtěl přijít stůj co stůj a toho kdo je za to zodpovědný zabít. Nejlepší by bylo najít posádku někde živou. Další lidi by mi zajisté pomohli tuhle lod obsadit celou mnohem rychleji. Ted mě napadlo, že jsem se ho na to ani nezeptal.

Hele nevíš náhodou jestli posádka není tady někde zavřená? Říkal si, že nevíš jak jí dostali nepoškozenou, ale o posádce nic nevíš?

Zeptám se ještě Seyfeeho. Po cestě zpět.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Vězeňský blok:
Seyfee se bez rozmlouvání vydá přímo před tebou snažíc si představit, že ho nešťoucháš hlavní pušky, ale třeba nějakým jiným šťouchadlem.
O posádce nevím, ale víš, že mi to taky přišlo divný ? Když jsme sem dorazili, tak tu nebyla ani noha, jenom prý našli někde pár těl, tak je buď někam uklidili nebo vyházeli ven. Osobně bych tam nechtěl skončit, určitě tam je zima ... a taky tu bylo rozsvíceno, když jsme přiletěli, prostě jako by se zničehonic vypařili.
odpoví ti Seyfee a sám se zamyslí nad tím, kam se posádka mohla vypařit. Dle všeho jsi tedy narazil na zdroj informací, ale hlavní žíla to určitě nebyla. Otázkou zůstávalo, kolik informací, užitečných informací, z něho budeš schopen získat.
Hele počkej chvilku, tady někde by měl být ten terminál, co jsem o něm mluvil. Tak jestli chceš, abych jim něco provedl, případně co, tak stačí říct a ještě tě chci ujistit, že jim to provedu hodně rád - mám svoji profesní hrdost a oni mě ranili. Myslím, že víš, co mám zhruba na mysli.
zastaví se Seyfee a čeká, jestli mu pokyneš aby odbočil doprava, nebo pokračoval dál rovně směrem k hangáru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Vězeňský blok:

Bavil jsem se představou co se asi může honit tomu Iktochimu hlavou. Občas jsem ho trochu dloubnul mezi lopatky. Bavilo mě to ani nevím proč. Pod helmou jsme se musel smát. Bylo to příjemnmé rozptýlení v této ,,řezničině". Byl jsem stále ve střehu a přemítal nad tím co se může stát. Když mi řekl o posádce nachvíli se odmlčel.

Jo já bych tam taky nechtěl skončit.

Odpovím a začnu přemýšlet. Podle toho co ted Seyfee řekl to vypadalo, že když jsem přišli tihleti žoldáci nebo bůh ví co je to za spodinu byla posádka už mrtvá. To vysvětlovalo jak mohli takhle rychle obsadit celou rok. Ted jsem zalitoval toho, že jsem si mrtvolu toho clonového vojáka neprohlédl lépe. Hlavou mi přelétla myšlenka vesmíru. Neměl jsem ho rád. Měl jsem lepší pocit nohama na pevné zemi či palubě. Když jsem si vzpoměl jak jsem vysel sám v té velikosti vesmíru a možnost, že některé z těch těl které vyhodili do vesmíru mohlo být aspon částečkou živé mi rvalo srdce. Možnost zemřít sám v chladu a ,,temnotě" vesmíru mi nahánělo husí kůži. Jen jsem stále nevěděl co je mohlo zabít.

Fajn, pokud mi pomůžeš, je trochu zpomalit, pustím tě i když mě za to nadřízení asi zabijou, ale potřebuju aby si z té konzole vytáhl nejlépe ještě nějaké důležitá informace nebo nějaký háček co má tahle vaše operace? Radím ti nezkoušej mě podrazit. Je sice pěkný, že je nemáš rád že tě zradili, ale jsitě víš že ti nemůžu věřit náznak zrady a je po tobě jasný?

Sdělím a zároven se zeptám Seyfeeho. Jako menší ústupek jsem přestal dloubat Iktochiho do zad. Přeci jenom bych mu mohl aspon trochu věřit. I když jsem trochu polevil. Ve svý podstatě jsem mu s tou jeho ctí rozuměl. Bylo to asi jako stále trvajícím rivalita mezi ARC a RC. Taky jsem ensnášel když někdo sahal na mé schopnosti. Tohle jsme spolu měli společné. Jen to mělo jeden rozdíl. Kdyby mě takhle zavřeli a náhle bych se dostal na svobodu vyvraždil bych je všechny. Můj hněv ve mě začínal kypět a do krve se mi začínalo hrnout více adrenalinu. Už jsem se těšil až ho vyhodím do vesmíru a budu moct pokračovat ve své práci.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Poškozený Acclamator, Chodby k hangáru:
Seyfee bere tvoji odpověď jako kladnou a zabočí, aby jste za chvilku orpavdu narazil na onen zmíněný počítačový terminál, který patřil k těm největším na celé lodi.
Zpomalit ? S trochou štěstí jim trochu zavařím, zdá se, že ten druhej ťulpas nepočítal s tím, že by se někdo naboural do systému a neaktivoval žádné ochranny firewally a podobně. No, nejdřív si systém trochu zajistíme, pak se podívám po těch informacích a začneme škodit. Jenom můžeš klidně zvážit všechny systémy, které bych mohl použít, de facto mám přístup kamkoliv.
odpoví Seyfee a s nezvyklou zarputilostí se pustí do práce na počítači, zatímco ty si prohlížíš chodbu okolo sebe, která je až na vás děsivě prázdná. Onen dojem opuštění jenom povzbuzuje nekativní obranná věž ve stropě druhého konce chodby.
Dostal jsem se k záznamům z doby bitvy, no to snad ... to, to ... radši se podívej ...
ucouvne zaražený Seyfee a umožní ti pohled na konzoli. Stále z něj napůl nespouštíš oči a podíváš na záznamy. Záznamy to zobrazovali jasně, chvilku po bitvě na celé lodi vypadla elektřina, jen těsně po tom, co se otevřeli všechny vzduchové uzávěry a z lodě byl vypuštěn všechen kyslík a během přetlaku bylo do vesmíru nejspíš vystřelena značná část posádky. Systém lodě byly nahozeny teprve až s příletem posádky této lodi, která ji začala dávat dohromady.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Poškozený Acclamator, Chodby k hangáru:

Zabočili jsme k terminálu. Bylo tu zatím ticho. Seyfee došel k terminálu a já začal dávat pozor. Nechal jsem ho mluvit a hrabat se v terminálu. Jak říkal on, že si ho potřebuje zajistit to byla jeho věc. Zatím jsem se rozhlížel kolem. Když jsem sledoval koridor připadal mi divný. Obvykle by tu procházely řady vojáků, členové posádky a nějací droidi ted tu byl klid. Nad vším trčela ze stropu ta obraná věž. Vzpoměl jsem si na Togorii a naše obrané věže co nám způsobili tolik potíží. Spustil jsem zrak zpátky abych pokryl chodbu. Něco mě vrtalo hlavou. Když mě to trklo ta věž!

Ty Seyfe...

Už jsem chtěl oslovit hackera když mi ukázal terminál a já viděl přesně to co jsem nechtěl vidět. Podle toho co se tu píše zničehonic vypadla elektrika a všichni byli bud vystřeleni do vesmíru nebo se udusili. Byla to strašná smrt. Viděl jsem před očima těla vojáků, kteří plují vesmírem v té samotě a nicotě a postupně se dusí. Nevěděl jsem proč, ale jedna vlastnost byla společná skoror pro všechny mé bratry. Nikdo jsme nebyli rádi sami. NIkdy a za žádných okolností pokud to nebylo nezbytně nutné. Musel jsem se soustředit. Tohle všechno bylo nějak moc náhod dohromady.

Lod v bitvě skoro nepoškozená a náhle jí zkratuje a vypadne elektrika? Všichni jsou mrtví a náhodou kolem letí padesátka žoldáků, kteří jí náhodou obsadí? Ne tohle byla naplánovaná akce. Pokud můžu já soudit byla v tom cítit zrada.

Zrada. To slovo mě pálilo na jazyku.Ted jsem svůj vztek nechal být ten si musím šetřit na nepřítele. Ted musím zformulovat svůj požadavek, který jsem chtěl předtím.

Seyfee nevím jestli je to providitelný. Ty jsi hacker já ne, ale mám jistý nápad. Předpokládám, že máš přístup k senzorům životních funkcí. ZJsiti kde se pohybuje ta banda. Lod je vybavená automatickou obranou. Pokud se ti povede ji aktivovat myslím, že to značně znepříjemní této nové ,,posádce" život. Tu obranu, ale zapneš jen v té sekci kde je kumulace nepřítele. Prvně, ale musíme zjsitit kolik jich je, protože je možný, že někdo z posádky je ještě naživu. Jdou odsud zablokovat dveře ruzných sekcí? Víš myslím kdyby selhala auto obrana daly by se tam zavřít jak do konzervi. Nevím jestli je to providitelné proto se ptám tebe jako experta. Jen prosímtě tu obranu pokud pude nezapínej než ti řeknu.

Zeptám se hackera a zároven hraju tak trochu na jeho prosfesní strunu. Každej má rád když se mu lichotí a pak je mnohem přístupnější. Vrátím se ke střežený chodby, aby nás nikdo neotravoval.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pošklozený Acclamator, Chodba s terminálem:
Když se i Seyfee vzpamatoval z osudu posádky, který mu opravdu nepřišel příliš příjemný, tak přistoupil zpět k terminálu a vyslechl si důkladně tvoji žádost, nápad.
No, když mám pod palcem celý systém, tak by to snad neměl být problém. Jenomže zkušenější uživatel to dokáže z lokálních kontrolních míst obejít, celosystémově jim to ale bude trvat dlouho.
odpoví ti Seyfee a pousměje se, protože i tak by ti to poskytlo dostatečně velkou výhodu. A to i přesto, že by všichni zvládali ono nabourání se do počítače, o čemž se třeba v případě gamorreanů dá pochybovat.
Jinak můžu jak pozavírat dveře, tak spustit tu automatickou obranu, u ní dokonce nastavit, aby se nezaměřovala na klony. Vypadá to, že to reaguje na uniformy ... stačí teda říct a můžu to spustit. Ale ty lokální senzory jsou nějaké špatné, nikde nedostávám, žádné čtení, jako by je
snad někdo vyřadil. Nešel jsi do nich, aby tě nemohl někdo zmerčit ?

podotkne Seyfee, zatímco si prochází systémy lodě a předloží ti možnosti, které máte k dispozici. Mimojiné však poukáže, že interní senzory lodi na přítomnost života jsou z nějakého důvodu vyřazeny do nefunkčního stavu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pošklozený Acclamator, Chodba s terminálem:

Poslouchám co říká a zároven přemýšlím o možných možnostech. Když zapne všude auto obranu a nastaví jí na naše uniformi je to v klidu. Sice ho to zabije taky, ale s tím nic nenadělám. Pravděpodobně asi nezapnem auto obranu v týhle sekci aby jsme měli čisto k hangáru.

Fajn počkej chvíli něco si zařídím a potom se dohodnem kdy to zapneš, kde a jak to nastavíš. Předně to nastav na republikové uniformy.

Řeknu Seyfeemu a zapnu komlink na frekvenci určené ke spojení s Republikovými komandy. Možná to byla chyba, ale potřeboval sjem vědět o situaci v jaké jsou a kde jsou. Nechtěl jsem je omylem vyhodit do atmosféry, či někoho zavřít do dveří.

Tady je 63jka volám spolucestující. Zachvíli spsutím celý týhle Zoo pořádnej cirkus. Tak se případně kryjte. Jaká je vaše situace?

Zeptám se komand. Zatímco přejíždím pohledem chodbu. ještě, že jsem když jsem chtěl mohl jsme uzavřít svou helmu aby ven nepronikl jediný zvuk. Proto mohl Seyfeemu připadat, že přemýšlím. Ted jsme mohl jen čekat jak se ozvou komanda jestl ise teda vůbec ozvou a případně dát pokyn Seyfeemu aby zahájil začátek anšeho plánu. Představil jsme si jak jde jejich hlídka po chodbě a zničeho nic jim do zad sputí palba automatické věže. Při tom pomyšlení jsem se musel pousmát.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pošklozený Acclamator, Chodba s terminálem:
Uvolníš se na chvíli od Seyfeeho a postavíš se bokem, aby jsi mohl v soukromísvé vlastní helmy zavolat oboum komandům a trpělivě vyčkávat na jejich odpověď.
Tady Dzeta-04, právě jsme v jídelně v horních patrech a před chvílí jsme zpacifikovali podezřelou dvojici. Bereme na vědomí.
odpoví ti první komando a trpělivě čekáš na odpověď druhého, které se chvilku zdrží.
Tady Eta-15, ehm pane ...
ozve se velitel týmu, aby se odmlčel, když mu přijde zpráva od jeho člena týmu, jenomže si neuvědomí, že hovoří do otevřené linky.
Hlavně mu to řekni nějak elegantně.
ozve se další člen týmu Eta.
A jak podle tebe ? Mu to řekni sám, když si tak chytrej ...
odpalkuje svého kolegu patnáctka.
Kluci, tohle je otevřená linka ...
připojí se další člen týmu Eta poněkud rezignovaným tónem.
... omlouváme se, pane. Jenom tu máme menší problém. Jsme zamčení někde na zádi a nějak se nám nedaří dostat ven, ale nemějte obavy. Něco vymyslíme.
odpoví znova patnáctka a naznačí ti, že se z toho nakonec přecejenom nějak dostanou.
To už děláme půl hodiny ...
ozve se druhý člen týmu, jenž si žádal elegantní řešení.
Deggu, je to pořád zaplý ...
ukončí celé vysílaní ten člen týmu, který už jednou poukázal, že hovoří na otevřeném kanálu, načež se spojení ukončí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pošklozený Acclamator, Chodba s terminálem:

Odpověd od prvního komanda přišla velice rychle. Chtěl jsme jim odpovědět současně proto jsem čekal na to co vyleze z toho druhého. Trvalo jim to nějak dlouho a já se začínal bát toho nejhoršího. Přeci jenom to byly Komanda a o těch jsme moc valné mínění neměl. To co jsme zachvíli začal poslouchat ve vysílačce mě úplně odrovnalo.

To si zemně dělají srandu?

Smál jsme se pod helmou, protože tohle nešlo vydržet. Posliuchal jsem debatu a už se přestal smát. Potřeboval jsme se soustředit. Nechal jsme je mluvit a otočil jsme se na Seyfeeho.

Seyfee otevři prosímtě všechny zavřené dveře na zádi. Někdo tam má dost nepěkný problém. Spíš bych řekl velice kovový problém.

Opět začnu poslouchat naplno a chytnu konec a cvaknutí jak 15ka vypl spojení. Zformuju si v hlavě co jim chcu oznámit a pak sputím.

Výborně 04řko. Taky jsme už pár členů týhle Zoo spacifikoval. Mělo by jich tu bejt okolo 50, ale nejsem si jistý. Pokračujte v současném směru postupu. 15ko musím říct, že umění vykecávat se na otevřeném kanálu ovládáte velice dobře, ale ted se pohněte. Zkusím vám to trochu ulehčit. Pokud to nevyjde a vy tam skejsnete tak vás asi zabiju sám. Posádka byla eliminována podle toho co vím. Zapnu auto obranu proto se případně kryjte. To by nám mělo pomoct to tu trochu pročistit. Chystají se na skok do hyperu takže sebou musíme hodit, ale mám dotaz kdo zneškodnil ty blbý senzory pohybu? Takhle sice bude víc zábavy, ale radši bych je tu měl ted v provozu.

Odpovím komandům, která mě velice rozesmála.

Tak Seyfee pokud je všechno nastavený tak to spust, ale jestli je v tom levárna tak jsi mrtvej. Jo a hlavně nezapínej tuhle sekci pokud si to nastavil dobře tak by to nemuselo dopadnout odbře rozumíme si.

Rychle řeknu Seyfeemu a čekám. Po oku sleduji automatickou věž, která je u nás nejblíž. Protože tyhle věci fakt nemám rád.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Pošklozený Acclamator, Chodba s terminálem:
Seyfee se na tebe trochu nechápavě podívá, ale nakonec pokrčí rameny a začne chvilku pracovat v terminálu, aby v poměrně rychlém čase zase ustoupil dozadu a čekal na další instrukce.
Rozumím pane, míříme ke střeleckým stanovištím a zajistíme je tam.
odpoví ti Dzeta-04 pevným hlasem a je ti jasné, že tenhle klon opravdu ví co dělá.
Ano pane, za vaši pom ...
pokusí se ti odpovědět Eta-15, ale opět aktivuje otevřenou linku.
...héj, já otevřel ty dveře, jsem frajer !
přeruší ho jeden ze členů jeho týmu.
... Ripe, neslyšel je velitelovo hlášení.
ozve se opět onen rezignovaný hlas, kerému je jasné, že to co slyšíš, by jsi slyšet radši neměl.
A už vím, co jsme to předtím rozstříleli ...
ozve se další hlas, který jsi přiřadil Deggovi a napoví ti, co se vlastně stalo s těmi senzory.
Sakra zmlkněte ! Hooker vám taky chtěl říct, že jsme zase na otevřené lince ... ehm, pane, děkujeme za vaši pomoc. Máme v plánu pokračovat k hangáru a zajistit ho.
přeruší hovor Eta-15 a prozradí ti i jméno třetího člena svého týmu, který doposdu upzorňoval, že je slyšíš moc dobře. Nyní se opět komunikace vypne, takže ti ujde případná další komunikace.
Obranné kanóny jsou aktivovány na celé přídi, ve dvou částech zádi a polovině sektorů levoboku. Cestu k hangáru máme volnou, jenom pár kanónu v někerých sekcích neodpovídalo, což je asi kvůli těm málo poškozením z bitvy. Jediné přátelské entity jsou všichni, kdosi na sebe vezmouRepubliková brnění nebo uniformy. A ehm, vy jste s někým mluvil vysílačkou ... ?
odpoví ti Seyfee na aktivaci obranných systémů, přesně jak si ho požádal a prokoukne, že se pokoušíš o komunikaci s někým dalším. Vlastně vysloví doměnku, která je však velice blízko pravdy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

Pošklozený Acclamator, Chodba s terminálem:

Rozumím Dzeta-04 pokračujte a v případě nezvládnuteoných potíží, či důležitých událostí se hlašte.

Rychle sdělím Dzetě-04 a zaposlouchám se opět do rozhovoru c ovedu s druhým týmem. Smál jsem se když jsem slyšel myslím Ripa jak se raduje když mu Seyfee otevřel dveře. Když jsem se doslechl, že to oni rozmetali ty senzory tak jsem měl sto chutí si pro ně dojít úkol neúkol a kopnout je do zadku. aspon jsem věděl, kterého člena aspon pak dořvat.

Výborně. Omlouvám se Ripe, že ti kazím radost, ale ty dveře jsem otevřel já. Pokračujte podle plánu do hangáru. Pokud to dobře půjde setkáme se tam. Nejsu sám proto se prvně rozhlídněte jestli tam někde nejsem at mi nezastřelíte zajatce. 63jka konec.

Ukončím spojení s Etou-15 a obrátím se zpět na Seyfeeho. Ten mi zatím oznámil co se všechno povedlo zprovoznit. Byl jsme rád za všechno co nám pomůže.

Fajn, tak vyrazíme k hangáru. Zkoušel jsem navázat spojení kdyby tady byl náhodou někdo živý. Je to sice nepravděpodobné, ale někdo se mohl dostat k dýchacímu přístroji nebo tak. Potřebuju od tebe aby jsi zablokoval jak koliv hypermotory. Tahle lod odsu nesmí odletět. KDyž bude nutné jí jemně poškodit nebudu ti bránit hlavně když se nám nerotrhne pod nohama myslíš že to půjde?

Zalžu bezbarvým hlasem Seyfeemu. Nevěděl jsme jestli to prokoukne či ne, ale nechtěl jsem vyzrazovat víc než byl ov souščastné chvíli nutné. Okamžitě mě napadne co jsme to za blbce. Už jsme se chtěl rozejít pryč. Ten rozhovor RCček mě moc rozhodil to se nesmí stávat. Málem jsem nechal hyper v klidu. Poděkoval jsem prozřetelnosti, že mě na to upozornila včas. Doufal jsme, že Seyfee bude schopný je nějak vyřadit.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“