Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Gavodusovi odkývám s úsměvem jeho vysvěltení ohledně Naska, který mě předešlý den přišel tak odpudivý a nepříliš přátelský. Hned potom se však dostal k důležitějšímu tématu a hned k nepříjemnému vyptáváním, čímž mě chce zřejmě vyzkoušet, jestli náhodu nejsem podvodník. Tomu jsem se v duchu samozřejmě jen pousmál, ale s odpovědí jsem si dal chvilku na čas.

Ano opravdu jsem z Ylixu, moc krásná planeta. A máte celkem slušné informace. Takže zběžný výslech?

Ušklíbnu se a s úsměvem pokračuju.

Co se týká Malastare, opravdu jsem tuto planetu a zejména její hlavní město navštívil, ale pouze zběžně, nezdržel jsem se příliš dlouho. No a ten Ylix, mohl jste si vymyslet i záludnější otázku, každý, kdo pochází z Ylixu, přeci ví, že hlavním přístavem je současné hlavní město Ylix City.

Na chvilku se zase odmlčím a sebevědomým pohledem zkouknu Gavoduse. Nakonec se isměju, když si vzpomenu na Gavodusovu poslední otázku a taktéž odpovím se smíchem v očích.

Ptáte se na mou pilotní licenci? Heh, jestli jsem vůbec někdy nějakou měl, tak mi ji už dávno určitě sebrali.

Odpověděl jsem tak se smíchem, protože jsem si nebyl zcela jist, co odemě chce slyšet, takže jsem chtěl mít ještě možnost se z odpovědi vyvléknout žertem. Mezitím taky wookijský barman přinesl sklenky s pitím a tak, když jsem domluvil, jsem si trochu přihnul z té mé.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Gavodus pozorně naslouchá tvým odpovědím a nepřerušuje tě, dokud neskončíš. Rrwoochirro, který vám přinesl drinky se nenápadně trochu zdržel, aby něco zaslechl, ale poté zase odešel, protože přecejenom měl z Gavoduse jistý respekt.
No, to se dá případně zařídit, protože co se týká licence, tak ta musí být z legislativních důvodů, aby některé kontroly na planetách nedělali potíže. Co se týká mých kontrolních otázek, tak si na odpovědi nemůžu stěžovat.
zhodnotí Gavodus a i on se napije ze své sklenky, aby se posílil před svou další řečí, která hned následuje.
Takže bych ti mohl nabídnout pracovní závazek. Pracoval by jsi jako kurýr, jak planetární tak mezi, samozřejmě až se dořeší pilotní licence. Ubytování bude poskytnuto, stejně jako stravování. Co se platu týká, tak bych to viděl tak na 5000 kreditů základní gáže měsíčně plus příplatky za rizikové mise nebo podobné příležitosti. Na zdejší poměry dost slušná nabídka, takže co ty na to ?
přednese nakonec svůj návrh Gavodus a čeká na tvoji odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Celkem jsem si oddechl, když Gavodus přijal mé odpovědi i to, jak zareagoval na to s licencí. Bude se mi přeci jen hodit, když mi ji udělají.

Dobrá, to bude výborné, když dokáže zařídit tu licenci.

Usmál jsem se a upil jsme opět ze své skleničky, která se začínala opovážlivě vyprazdňovat, když jsem dál poslouchal Gavoduse, který mi nabídl velice slušně placenou práci.

Kdybych tuhle nabídku odmítl, musel bych být zřejmě šílený, a proto, i když jsem tak trochu blázen, ji musím přijmout hned a všemi deseti. Jen bych měl jedno přání, doufám, že se při výkonů práce pro vás nebudu muset setkávat s tím vaším Naskem, protože mi byl velice nesympatický a nemuselo by to s ním dobře dopadnout, kdyby se dál choval tak neurvale jako posledně.

Poslední větu jsem řekl s notnou dávkou hrané arogance, ale i posměšku, který měl celou větu odlehčit vtipem, což mému novému zaměstnavateli jistě došlo. Pak už jsem se zeptal jen na věci, které se týkaly bezprostředně mého fungování potom, co odejdu z kantýny.

Takže jsem se chtěl ještě zeptat, kam a kdy se mám nastěhovat a samozřejmě kdy můžu očekávat první prácičku? Už se těším, nějak pro mě není zahálení.

Nakonec jsem vyprázdnil svoji skleničku alkoholu, který byl celkem dobrý. Já věděl, že další už si určitě nedám, protože každá další by moje smysl více utlumovala, což by se mi mohlo vymstít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Gavodus si vyposlechl tvou reakci a chvilku o ní přemýšlel, než pokračoval v zavedeném hovoru.
Co se Naska týká, tak to nemohu zaručit a ani nechci. Nask má svoje úkoly a ty budeš mít svoje. Pokud nebudeš porušovat pravidla, tak s ním nebudeš mít problémy. Co se pravidel týká, tak mezi ně patří krádež, zneužívání prostředků společnosti, pašování nelegálních věcí a ohrožování tak misí společnosti a dále, cokoliv co by poškodilo nebo ohrozilo naši společnost.
přejde k jakémusi varování Gavodus a je to znát i z jeho tónu a rozhodně tak nedává najevo, že by v případě porušení některého z pravidel byl on, nebo některý z vykonovatelů trestu vlídný.
Co se týká nástupu, tak pojedeš do sídla rovnou se mnou, asi za hodinu, ještě musím něco zařídit, takže se sejdeme tady před kantýnou. Cestou ti řeknu další detaily, případně i o práci. Prozatím je to asi vše, takže za hodinu.
dodá ještě Gavodus, dopije svoji sklenku a odejde z baru po něco, co mohlo připomínat pozdrav.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Všechno další, co Gavodus řekl, jsem mu odkýval, protože nebylo potřeba, abych mluvil. Když se konečně vypovídal, zvedl se a na hodinu mě opustil. Neměl jsem co za tu dobu dělat, prtoože všechyn svoje věci jsem si od madam Huelle vzal rovnou sebou a město jsem měl také projité. Proto jsme se přesunul k baru, kde jsme si od svého, teď již známého, wookijského barmana, objednal nějaké nealko a čekací dobu jsem chtěl strávit nezávazným hovorem na běžným životem ve městě.
Když se přiblíží čas setkání s Gavodusem, tak se vydám před kantýnu po srdečném rozloučením se s barmanem, který byl vlastně prvním, který mi na této planetě poskytl nějaké informace, vyjímaje mého kolegy.




Sorry Jordi, ale nějak nemám den a vlastně toho ani moc není, co by se dalo dělat, ale chtěl bych se odtamtud zas někam pohnout...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:
Během hovoru jis ještě požádal Rrwoochirra, jestli by nemohl madam Huelle informovat o tvém rychlém odchodu a po rozloučení jsi vrazil před kantýnu, kam zakrátko dorazil landspeeder. Pilotoval ho rodian a vzadu seděl Gavodus, který tě přizval, aby jsi se posadil k němu. Zezačátku chvilku mlčel a procházel si datapad, který poté schoval do jedné z kapes svého oděvu.
Budeš bydlet s ostatními členy v kasárnách, tři obyvatelé na pokoj. Nevyžadujeme žádné uniformy a v prostorách sídla se nepohybuj se zbraňí. Osobní spory se řeší mimo sídlo, jídelna je hned vedle kasáren. Co se týká práce, tak tu ti zadá Chulk, už si nepamatuju odkud pochází, ale vím, že to je humanoid z nějaké vodní planety, takže má mezi prsty blány a někde na hrudi žábry nebo co. Výlety mimo sídlo se musí hlásit a musí být schváleny, samozřejmě aby si nebyl pryč, když tě je potřeba. V sídle můžeš navštěvovat posilovnu, místní kantýny, zahradu a hernu. Do správních budov máš taky přístup, ale tam se chodí většinou, když se odtamtud něco potřebuje jinak ne. To je asi vše, nějaké otázky ?
doplní Gavodus informace, které ti předtím neřekl, zatímco se landspeeder přiblíží k onomu sídlu, které několikrát zmínil. A opravdu se jednalo o zajímavé sídlo, protože značná část byla vestavěná do velkého skaliska, které bylo využito i k jakémusi přírodnímu krytí boků. Budova kasáren vypadala spíše běžně a už jsi mohl zahlédnout i do skály vestavěnou jídelnu, největší budova, kterou jsi však mohl zahlédnou byla administrativní budova, která byla vysoká jistě aspoň deset pater, tedy až téměř k vrcholu skály, jediné co jsi doposud nezahlédl byla přistávací plocha pro lodě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Kantýna Černá Díra v Taraxu:

Nastoupil jsem do landspeederu ke svému novému "zaměstnavateli" s trochu nedůvěřivým pohledem k rodianovi.

Doufám, že to ten skrček umí řídit, nerad bych skončil mrtvej při nějaký nehodě, když jsme se konečně infiltroval do týhle nehezký organizace, jen by mě zajímalo, jak dlouho tu budu muset vydržet.

Na chvilku jsem se zamyslel, z čeho mě vytrhl až Gavodus, kteý mi začal vykládat o základně a o pravidlech, která tam platí. Většinu jsem mu odkýval a potom jsem se zeptal na nšco, co mi enbylo až tak úplně jasné.

Dobře, chápu to všechno, mám jen jeden malý dotaz, když budu mít s někým nějaký problém a řekněme, no dejme tomu, že si ho s ním vyřídím mimo základu, ale ten dotyčný bude mít určité následky...

Svou otázku jsem úplně nedokončil ale hlasem a pohledem jsem dal Gaovdusovi jasně najevo, že jsem zvědav, zda mě stihne nějaký trest, pokud v souboji či rvačče někoho zraním nebo zabiju, což zapadalo perfektně do mého plánu tvrdého hocha.

To už jsme se blížili k sídlu a já si ty celkem impozantní stavby mohl dobře prohlédnout, jen jsem nikde neviděl přistávací plochu, tudíž jsem potom, co jsem dostal odpověď na mou předchozí otázku, zeptal ještě jednou:

Měl bych vlastně ještě jednu malinkou otázečku a to tu, kde tady máte přistávací plochu? Nikde ji totiž nevidím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Gavodus se tak trochu lišácky pousměje na nenápadnou skálu vedle administrační budovy.
Hangár je umístěn přímo ve skále, takže nikdo netuší, že tu je přistávací plocha a jak je vybavená, včetně plavidel, které máme k dispozici. Což je nepopiratelná výhoda.
usměje se sebevědomě Gavodus a cítíš z jeho tónu jakési vychloubáním, zatímco si všimneš, že sídlo je dobře chráněno, až doposud nenápadným obrannými věžemi tvořenými blaterovými kanóny a dokonce jsi zahlédl i menší turbolaser.
Co se týká toho prvního dotazu ... záleží jak důležitý a nahraditelný ten dotyčný bude. Přecejen nemusím mít vždyky to štěstí, že mi tady pod nos havaruje kurýr, zrovna, když jeden nedávno zmizel. Ale myslím, že tě to nemusí tolik trápit, protože jestli se s někým dostaneš do potyčky, tak to většinou bývají ... řekněme ne tolik nepostradatelní členové.
podotkneještě Gavodus, když landspeeder vjede do objektu a zastaví, aby Gavodus vystoupil jako první.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

To je opravdu impozantní, vlastně celá tahle základna vypadá dost dobře.

Vychválím záměrně celé sídlo, což jistě potěší Gavodusovu ješitnost, který je na komplex jistě náležitě hrdý. Dokonce bych řekl, že sám pomáhal při realizaci nebo vylepšení areálu, což by znamenalo, že ho to bude těšit dvakrát tolik.

Fajn, tak to je teď už asi všechno, co potřebuji vědět, jen doufám, že si na mě nebude léčit své komplexy, nerad bych připravil o život nějakého ubožáka již dnes.

Trochu aragontně se usměju, ale to už přistáváme a brzy potom vystupuje z landspeederu Gavodus a já ho hned následuji, abych se postavil na pevnou zemi a zevnitř si důkladně celý objnekt prohlédl.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Gavodus tě gestem vybídne, ať ho následuješ a společně vyrazíte do administrativní budovy, zatímco ti rukou ukáže, kde jsou kasárny a jídelna, pro tebe doposud dvě nejdůležitější budovy. Tam se zastaví u recepční a vstoupí na její místo, aby si chvilku hrál s terminálem počítače. Po chvíli k tobě přistoupí a podá ti jakousi kartu.
Tohle je tvoje přístupová karta, bez ní se tady nikam nedostaneš a máš naní nastavena potřebná oprávnění pro tebe. Tuhle kartu předlož na recepci v kasárnách a bude ti přidělen pokoj. Do večeře se tu zatím zabydli, pak si s tebou promluví Chulk a zadá ti první úkol. Něco naléhavého se vyskytlo a bude tě potřeba, ale to už je na Chulkovi. Tohle je ode mě zatím vše, kdyby jsi něco potřeboval, tak se po mě zeptej tady na recepci. Vše, co se práce týká a tvého volna řeš s Chulkem.
pronese Gavodus a zamíří dále do administrativní budovy zanechajíc tě před recepcí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Šel jsem s Gavodusem až do administrativní budovy, kde mi udělal přístupovou kartu a s vysvětlením mi ji podal. Potom mi ještě řekl co mám dělat a zmizel. Samozřejmě jsem se s ním slušně a s poděkováním rozloučil a vyrazil jsem do kasáren.

Tak to bychom měli, teď ještě získat pořádně jejich důvěru a najít toho, kdo tomu tady šéfuje. Zajímalo by mě, jestli je to ten Tyrrick, o kterém mluvil barman v Černý díře nebo zda je to ještě někdo mocnější.

Po chvíli jsem došel až do kasáren, kde jsem předložil svou kartu s příslušným vysvětlením.

Zdravíčko, jsem nový kurýr, právě jsem přijel s panem Gavodusem, který mi taky dal tuto kartu. Můžete mne ubytovat a potom mě navést ke kanceláři pana Chulka? Má prý pro mě nějakou práci.

Klidně čekám, co se bude dít.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Starší žena, které jsi svoji kartu podal nic neříkala a strčila ji identifikátoru u svého terminálu. Chvilku tam něco mačkala a potom ti ji vrátila.
Druhý patro, pokoj 24, po schodišti vlevo.
pronesla nevrle a dál neřekla už nic a jakoby jsi pro ni už neexistoval, chvilku jsi čekal, jestli neřekne ještě něco, ale ona si jenom hleděla svého terminálu a chvilkama jsi i pochyboval jestli vůbec dýchá. Nakonec jsi to vzdal a zamířil do svého pokoje s nadějí. Otevřel jsi dveře, aby jsi tam našel mladého muže, který bezstarostně ležel na posteli a zdálo se, že podřimoval, jenom zdálo ale.
Zdravím tě, jsi tu novej co ? A předpokládám, že babku jsi právě potkal, protože ten výraz na tváři má každej, když jediný co řekne, je číslo pokoje, kam máš jít.
pousměje se, stále se zavřenýma očima a rukama podloženýma pod hlavou a tobě přijde trochu podezřelý. Nevypadá nijak zákeřně, přesto se ti na něm něco nezdá.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Zachmuřelá žena na recepci mi jen suše oznámila, který pokoj je můj a dál už jsme z ní nedostal žádnou informaci, kterou jsem od ní chtěl. Po chvíli jsem ji tam nechal svému osudu s myšlenkou na to, že je nějaká divná a vydal jsem se najít svůj pokoj jednoduchými, ale zato účelnými chodbami. Brzy jsem ho našel, protože popis druhé patro, byl celkem přesný a když jsme vstoupil, hned mě oslovil mladík, který zdánlivě nevypadal, že je při plném vědomí. Byl to omyl, jak jsem se hned přesvědčil, zároveň s tím mi na něm přišlo něco divného, něco, pro mě, tak trochu nebezpečného a já hned věděl, že bude lepší dávat si na něj pozor.

Taky tě zdravím, ano jsem tu nový. Jmenuju se Dako a jak to tak vypadá, teď budeme spolubydlící.

Rozhlédl jsem se přitom po pokoji a vyrazil k volně vypadající postely, na kterou jsem hodil svých pár věci a pak se klidně na chvíli natáhl, protože jsem měl ještě nějaký čas na to, abych šel shánět Chulka, a tak jsem ten čas mohl věnovat konverzaci se svým novým spolubydlícím. Svůj meč jsem měl samozřejmě stále dobře skrytý pod oblečením přímo u sebe, myslel jsem si, že tam to bude nejbezpečnější úkryt, protože kdekoli jinde by se mi někdo mohl hrabat i bez mého vědomí.

Teď jsem však čekal, co dál vypadane z toho chlapa, přitom jsem se však ale také Silou soustředil na jeho mysl. Takové plnohodnotné nabourání se do mysli bylo celkem složité a něco takového bylo na mě ještě poměrně moc, já se teď ale více než se dostat muži přímo dohalvy, snažil vnímat jeho pocity a orientaci ejho myšlenek, což by mohlo jít jistě snáz a něco mi to o něm napovědět.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Tvůj spolubydlící setrvává stále ve stejné pozici a nezdá se, že by měl v plánu ji nějak změnit, přesto víš, že je plně při vědomí.
Těší mě, jmenuju se Arion Laant a pracuju tu jako technik laserových zařízení a všeho co s tím souvisí, takže je dost běžný, když mě pošlou opravovat osvětlení někde v baráku.
odpoví klidným a vyrovnaným tónem a tvé snahy zjisti něco o něm pomocí Síly vyjdou úplně vniveč. Zkoušel jsi zvýšit své soustředění, ale z tohohle člověka jsi nebyl schopen vyčíst vůbec nic, jediný náznak emoce, pocitu nebo čehokoliv, co by ti posloužilo jako nějaké vodítko, podle něhož by jsi mohl určit, co je zač, nebo jestli a jak by mohl být nebezpečný.
Ale teď mám naštěstí volno, teda alespoň do té doby, než se začne vrtat do skály na druhé straně planety, to pak bude odcházet jeden laserový vrták za druhým, protože ty zdejší hovada s tím neumí zacházet. Co tu vůbec budeš dělat ty ? A doufám, že nejsi jeden z dělníků pro práci s vrtáky, protože nemám v plánu se omlouvat.
podotkne Arion stroze a konečně zachytíš náznak emoce, protože se lehce pousměje, jinak však dál zůstává ležet se zavřenýma očima a rukama složenýma pod hlavou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Rozvalen na posteli pozorně poslouchám, co všechno mi můj nový spolubydlící sdělí, abych o něm načerpal co nejvíce informací, protože tento člověk, i když jistě není příliš důležitý, by pro mě mohl být velice nebezpečný nebo naopak mi nápomocný - kdo ví. Potom, co tak hezky zkritizuje dělníky s vrtáky se jen pousměju a odpovím mu:

Rozhodně nejsem nějakej mizernej dělník s vrtáky, protože kdybych byl, tak bych si něco takového nenechal líbit.

Přitom se na něj se smíchem ušklíbnu a pak se ho ještě zeptám.

Já jsem kurýr. Mimochodem, když jsme u toho, můžeš mi, prosím, říct, kde bych našel Chulka? Má pro mě prý už na dnešek nějakou tu prácičku.

Když jsem domluvil, tak jsem se jen pohodlně protáhl a čekal, co mi odpoví.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“