V Exilu - mise pro hráče neer

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, krystalová jeskyně

Vy dva zatim obhlídněte tu enklávu.
Nabídne se Kolin.
Skončíma tak o něco rychleji. Což taky neni k zahození.
Dodal ještě. Zik přikývl a dal mu svou tašku s krystaly.
Kolin vzal ještě tvojí tašku, opět jste se vydali na cestu.
Došli jste opět k díře v zemi kterou seskočili dolů, Kinrathi se od vás drželi raději dále.
Nasedli jste na své speederové motorky.
Ale pospěš si při tom, nechce se mi na tebe čekat.
Zavolal na Kolina ještě Zik.
A my razíme k enklávě ne?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - před jeskyní

dobře, už se těší na čerstvý vzduch, ne jako byl v jeskyni.
Nastartovali jsme motorky a vyrazili jsme. Nenasadil jsem rovnou nejrychlejší tempo, ale takové, abych stačil Zikovi. Přiletěl jsem blíž kněmu aby mě slyšel a aby jsme do sebe nenarazili.
Kde ses naučil tolik používat Sílu? Ovládáš ji podivuhodně dobře.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, před jeskyní

Naučil jsem se to na akademii. Kde jinde? vždycky mě bavilo spíš používat Sílu než meč.
Odpověděl.
Mezitím jste se již blížili k enklávě.
Zik mávl rukou na stranu. Načeš jste sjeli z kurzu, na stranu co mávl, abyste nebyli tak na očích místních.
Slezli jste z motorek. Zik zavřel oči a ucítil jsi jak vyslal Silou zprávu Kolinovi kde se nacházíte.
Počkam tu na něj. Di se zatim podívat jakej je provoz okolo enklávy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Někde na Dantooine

Dobře, kdyžtak pošlete zprávu
Nastartoval jsem motorku a vyrazil jsem tak, aby mě místní nezahlédli, a zajel jsem někam dál, dokud jsem nevyděl Dantooinskou enklávu. neviděl jsem ji moc blízko, ale viděl jsem skálu ze které by na ni bylo dobře vidět. Zajel jsem pod ni a vyskočil jsem na její vrchol. Podíval jsem se na nedalekou enklávu jestli tam je rušno nebo ticho.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde na Dantooine

Vydal ses až enklávě na speedrové motorce. Pod jednou skalko ses zastavil a několika skoky jí zdolal.
Vyhlédl jsi směrem k enklávě abys zjistil jaký je zde provoz.
Před enklávou, asi 100 metrů od budovy byl tábor, kde byli sběrači.
Přímo u budovy se v troskách přehrabovalo asi 5 lidí. Kolik je osob v samotné enklávě jsi neměl jak zjistit.
Ucítil jsi jak se k tobě blíží oba tví společníci, a pár minut budou u tebe.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - před enklávou

Enkláva byla mnohem zajímavější než jakou jsem ji viděl na hologramech ještě v akademi na Korribanu. Byla velká, dokonce hrozně velká, a oni ji zničili jenom pár střelami z křižníků. Síla Sithského impéria byla nezničitelná. Tak jaktože tak rychle impérium padlo? Se Star Forge to byla náhera, ale ta zatracená Jedijka Bastila Shann to celé zkazila! Nechala se zkonvertovat tím zrádcem Revanem, at ho Síla zničí.
<Před akademií je několik zběratelů. Uvidíme jak se to vyvine, jestli odejdou a nebo..>
Potichu jsem čekal na skále před enklávou dokud jsem neviděl siluety speedrových motorek. Seskočil jsem se skály a nasedl na svou motorku.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, před enklávou

Brzy se k tobě tvý společníci přidali.
Tak jak to vypadá?
Zeptali se tě. Tlumočil jsi jim co jsi zatím viděl.
No. Můžeme tu čekat až odejdou, proplížit se okolo, nebo je sejmout a jít rovnou. Vzhledem k tomu že od nich budeme chtít zjistit co našli tak poslední možnost padá. Já jsem toho názoru že nemá cenu zbytečně čekat. Co vy pánové?
Shrnul to Zik.

Vostudo! Jak se píše Korriban? Jinak když někomu posíláš myšlenky tak to hoď do kurzívy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - před enklávou

Souhlasím, nač čekat když jim domluvíme a oni nám řeknou co vědí a odedou, nebo nám řeknou informace a neodejdou. to je snadné. Ale na tu druhou možnost bych nesázel. Nerad bych riskoval jakékoli , třebaže lehké zranění.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, před enklávou

Dobře. Jak chceš.
Souhlasili nakonec oba dva.
Vemu to obchvatem, k enklávě, připlížim se z jinýho směru a budu vás krýt.
Prohlásil Kolin a vzápětí seskočil dolů, a běžel k enklávě obloukem.
A my asi taky vyrazíme ne?
Vyzval tě Zik.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine - před enklávou

Tak dobře, vyražme
Nastartovali jsme motorky a vyrazili k oněm hledačům.
Zdravím
Řekl jsem ne příliš vesele, ale tak, aby si nemysleli že jimi pohrdám(i když to je pravda).
Našli jste nějaké zajímavé věci?
Bylo jisté, že nám nic neřeknou, tak jsem použil své malé schopnosti na podmanění mysli
<řekni nám co jste našli a dej nám to.>
Toto jsem opakoval dokud nebo pokud nezblbnul

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, před enklávou

Naskočil jsi na motorku a dojel k sběračům. Zik těch sto metrů došel pěšky s ironickým úsměvem na tváři.
Co sme našli? Velký ho***.
Odpovědel ti naštvaně jeden a začal se zase přehrabovat s sutinách.
<Nebylo by moudřejší se jich zeptat v jejich kempu? Nejlépe až budeme odcházet z enklávy?>
Ozval se ti v hlavě sarkastiský hlas Zika.
Zahlédl jsi že se Kolin k vám nenápadně blíží, zatím sběrači neviděn.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine, před enklávou

<asi jo, tihle asi nebudou vůdci skupiny. Nic nevěděj.>

Bezpečně jsem zamkl svoji speederoovou motorku a rozhlédl jsem se kolem. Enkláva byla v dosti zpustošeném stavu. Ještě teď tu byla znatelná zbytková Síla v podobě bolesti, která všechny učedníky zastihla velice brzo.
Prošel jsem kolem hledačů a podíval jsem se na dveře, které vedly do Enklávy. Skusil jsem je otevřít. Mělo by to jít, prošli jimi oni.[/i]

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, před enklávou

Vyšli jste směrem k enklávě.
Hej! Bez povolení dovnitř nesmíte!
Zakřičel na vás jeden sběrač.
Cože?
Otázal se ho Zik.
Musíte nejdřív ke správkyni pro povolení, jinak ste v kelu.
Odpověděl a začal se zase přehrabobat v troskách.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Dantooine, před enklávou

Jsou ty povolení na jméno nebo jen to je tabulka kde se piše že ten kdo to má může dovnitř?
Otázal jsem se zběrače, který se hrabal v troskách.

-jestliže to je jen ta tabulka beze jména, stačí udělat toto:
<dej nám to povolení> použil jsem na něj svoje malé schopnosti.

-jestliže ne, řeknu Zikovi pomocí síly:
<neměli bysme se vystavovat naveřejnosti. Přecejenom jsme ve službách Sitha, který není republikou zrovna oblíbený. Kdybysme nějak dostaly zběrače pryč, mohli bysme se tam dostat násilím.>

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Dantooine, před enklávou

Sberač se k tobě opět otočil, a s výrazem že mu lezeš neskonale na nervy odpověděl.
Je to na méno.
A přestal si vás opět všímat.
To není dobré.
Prohlásil Zik potichu a poslechl si tvůj návrh.
Ve chvíli kdy je začneme vyhánět tak se stanou ještě víc zvědaví, a přijdou další.
Namítl.
Pojďme se radši domluvit s Kolinem.
Navrhl a šel kapku stranou od sběračů, všiml sis že i Kolin se tam vydal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“