Mise pro Darth Nithilius (Darth Revan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dark Fist, Někde na cestě na Dxun.

Sakra, co jsi to udělala, říkal jsem ti abys nic nemačkala.
Neumíš poslouchat?!!!!

Zařvu na ní vysokým hlasem.
Učedník musí vždy poslouchat svého mistra, cožpak nevíš sakra!!. Hyperprostor se opět nastaví, a letíme opět na měsíc Dxun.
Ach jo, s tebou sou ale problémi. Raději už nebudu spát.
Hlavně už nic nemačkej, nebo si mě nepřej!!
Zařvu na ní. Poté se přiblížíme k měsíci a přistaneme blízko nějakého prastarého chrámu. Tak a jsme tady, měsíc Dxun. Vem jídlo a všechno co potřebuješ, půjdeme se podívat dovnitř.
Řeknu Lie a vezmu si svoje světelné meče a vyjdu z lodi přímo do chrámu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dark Fist, Někde na cestě na Dxun.

Oba vystoupíte, a tvrdě dopadnete na zem. Rampa se otevřela docela vysoko nad zemí, za což mohl kopec, na kterém jste přistáli. Před váma se tyčil Chrám, který byl tak majestátný, jak to jen hustota džungle dovolovala. Lia byla stále ještě zticha po tvém výstupu na lodi, jenom se rychel zvedla, a když jsi se rozešel, šla kousek od tebe, a dívala se do zeme. Nevadilo jí, že zmáčkla co neměla, ale že jsi na ní byl tak hrubý. Když jsi přišel k Chrámu, cítil jsi silnou temnou stranu, který tudy proudila, nicméně nebyla to ozvěna dávných Lordů, bylo to něco nového, a ty a dokonce i Lia jste mohli ucítit, že se tma něco DĚJE právě teď. Dveře se otevřeli a z nich vyšel jeden starší Sith, což šlo z něj pouze cítit -celý byl jinak zahalený do husté roby a masky.
O vás nic nevíme, co tady děláte?
Zeptal se, a ty jsi mohl pomalu cítit, jak vás pomalu, ale jistě svírá pod krkem, oba, tebe i Liu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, chrám.

Je tu cítit velká síla, temná síla. Cítíš to Lio, určitě ano. Vábí tě to, tak jako mě.Řeknu Lie a poté spatřím temného Sitha.
Kdo jste? Já jsem Darth Nithilius z Korribanu a tohle je má učednice Lia. A povol ten stisk, nemusíš na mně používat sílu. Mistr nám dal úkol. A´t zaletíme na jakoukoliv planetu, vybral jsem si měsíc Dxun, kvůli velké síle.
Poté odkreji svou kapuci. Jde vidět můj znetvořený obličej a mé rudě zářící oči. Poté vytáhnu svůj světelný meč a náhle druhý Odpověz, cítím že jsi temný sith. Ale jistota je jistota.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, chrám.

Lia na tebe jenom lehce kývne, že jí cítí. Nadále mlčí.
Jakmile odpovíš sithovy na tázku, stiks na tvém krku ještě zesílí. Nicméně na Liině je stále stejný.
Nemyslím že sem ti dovolil mi tykat!
Odpoví, a ty sundáš kapuci a zažehneš meče. Povolí stisk, a Lia lehce dopadne na obě nohy. Tvůj stisk ještě nepovolí.
Moje oči nejsou od toho, aby se do ní dívali učedníci jako ty. Tak do nich přestaň hledět, a deaktivuj meče, nejsou tady potřeba. Tvůj příchod se nám hodí, následuj mně.
Narozdíl od Lii, tebě vyzvedne do výšky a pustí tě prudce na zem, takže se (opět) ošklivě udeříš do hlavy a do zad.
Pokud si už dokňoural ty tam na zemi, půjdem. Ta tvoje, ehm, učednice, Lia...Lio, pojď za mnou a ty taky!
Poví mistr a ty máš takové nutkání jít, i kdyby jsi věděl, že jdeš na smrt. Na tu jsi sice nešel, ale ten stih zvládal výborně techniku přesvědčování. Lia se za ním hned vydala, a tvoje nohy tě za ním začali táhnout také.
Jdeme do místnosti s hrobkou.
Poví tiše, když vstoupíte do Chrámu.
Je to posvátné místo, tudiž kontorlujte svoje hlasivky, ať je nemuím opět zmáčknout.
Varuje vás, nicméně oba by jste ještě pěkně chraptily, kdyby jste promluvily, Lia ani ne, ty ovšem určitě ano. Stisk to byl velice silný. za chvilku jste došli do místnosti, kde byla hrobka jednoho z temných lordů minulosti. před nima stál jiný temný sith, a z rukou mu proudila čistá energie. Bylo očividné, že se snaží vyvolat jeho ducha...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, chrám.

Promiňte mistře, nepředstavil jste se, co poté čekáte. A začnu ho následovat do chrámu. Jeden meč si schovám pod roucho a v ruce si nechám jenom ten zlatý, ale je zhasnutý.
Poté co vstoupíme do místnosti kde je dalí Sithský mistr se zeptám.
Co se to tady děje a čí je to hrobka? Nějaký temný lord že? Povím potiše a nasdadím si opět svou kapuci.
Sakra, co to je? On vyvolává ducha. Ale koho. Řeknu si.
Lio, sleduj pozorně co se děje, ať se přiučíš. Pošeptám jí. A přijdu blíž k mistrovi.
Kdo to tedy je? Je to divné místo, ale síla je tu velká, tak, že by svrhla i toho nejlepšího Jediho na temnou stranu. Povím si.
A stále držím svůj meč, ani nevím proč. Ale mám nutkání, že se něco stane.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, chrám.

Sith se k tobě nahne.
Snažíme se pomocí síly temné strany ochočit všechny bomy, aby nám pomohli při útoku na Onderon. Normálně to trvá velice dlouho, ale pomocí temné síly je to okamžité
Poví ti, a vy zatím můžete sledovat jejich "představení", která před váma před vádí. Přeruší vás ale jeden z assassinů, kteří přiběhne dovnitř.
Utočí! Jsou před chrámem, ale rychle postupujou, co budem dělat?
Mistr zastaví svojí práci a obrátí se na vás.
Nesmí přerušit naší práci! Běžte do chodeb, a zastavte je! Za každou cenu. Běžte, všichni!
Vevnitř zůstanou jnom dva sithové a jeden mistr, kteří se staraj o průběh akce. Vy jste posální do chodeb, a to tak, že máte obětovat svoje životy.
Dobře, ty a ty, severní chodby, ty a ty, jižní chodby. Ty a ta malá holka, co je tady s tebou, vy půjdete před chrám, a pokusíte se je zpomalit už tam! Jdem!
Rozdělí vám práci, a ty jsi vyslán do prvních řad, před chrámem. Času není nazbyt.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, chrám.

Já to říkal, měl sjem to tušení že se něco stane. Dobře, jdeme na ně. Nech´t vás provází síla.
Poté vyběhnu pře chrám a cestou říkám Lie.
Lio, něco jsi se naučila, ale tohle budou určitě zkušení bojovníci. Na vem si, můj starý meč. Kdyby něco, uteč pryč. Já tě potom najdu. Hlavně zůstań za mnou.
Poté vyběhnu před chrám a čekám na dotyčné útočníky. Tak kde jste, už tu na vás čekáme!! Zařvu temným hlasem.
Vytáhnu svůj zlatý meč, sundám si své roucho a zapnu svůj zlatý meč.
A čekám na ně. Cítím narušení síly, přítomnost světlé strany.
Že by rytíři Jedi? Ale co by dělali na Dxunu.
Řeknu si, a rozhlížím se kolem, v dálce někoho spatřím.
Tak pojďte, dovnitř se nikdo nedostane!!
Lio, hlavně zachovej klid, nepouštěj se do žádné mely, přece jenom jsi učedník krátce, ale za tu dobu jsi se toho hodně naučila. A naučíš se ještě víc, temný rytíř z tebe bude. Naučím tě všemu co znám. Kdybych zde padl, můj duch bude spojen se silou a bude vždy s tebou. Poté si najdeš lepšího učitele než jsem já.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, chrám.

V dáli uvidíš zažehnutý světelný meč a menší šarávtku, kterou právě vyhrála trojice válečníků. Jeden z nich je nejspíše jedi, napovídá tomu světelný meč a hnědá roba. Další je pak nejspíše žoldák, který má v ruce blaster, a nějáká žena v bílém, která používá hůl. Když vyčistí pole před chrámem, vrhnou se i na chrám, a ty jsi v první vlně. Zezadu na tebe onen žoldák vystřelí, ale ty to v pohodě odrazíš, nicméně s ženou v bílém už takové štěstí nemáš, ta tě totiž holí přetáhne tvrdě přes holeň. Vidíš, že za tebou jsou dva další sithové, které zaměstnávají jediného jedie, a ty máš na starost onu záhadnou ženu opzbrojenou holí. Lia zatím byla pro jistotu za vma, by se do ničeho, jak si řekl, nepřipletla.
Pozor mistře, z prava!
Zavolá Lia, a ty se na úder z prava připravíš, nicméně přiletí z leva.
Primiňte mistře, myslela sem mojí pravou stranu! Z leva!
Ty se nyní připravíš na její levou stranu, tedy na tvojí pravou, ale úder znovu přiletí z opačné strany,
Jéé, teď sem myslela vaší levou, omlouvám se mistře!
Zakřičí a dál sleduje váš souboj.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, chrám.


Hmm, tak vy takhle. Řekl jste si o to.
Ženu v bílém rouchu odstrčím silou tak, že odlítne pár desítek metrů do zadu a praští se do hlavy.
Poté se rozeběhnu na Žoldáka, který začne rychle utíkat a střílet po mě. Začne kolem mě.
Poté ho taky silou odhodím do křéví, ale on vstane a střílí dál.
Já jdu k němu blíž a blíž, ale nemohu útočit jinak bych odkryl svou obranu.
Sakra, musím se k němu dostat blíž, až nebude moc střílet, poté ho zabiju.A stále odrážím jeho útoky. Na Liu jenom zařvu.
Zůstań vzadu, nikam se nemíchej. A díkym za radu, jenom to příště upřesni.
Řeknu jí když mám chvilku čas, ale poté jsem zase zaneprázděn blasterem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, chrám.

Jak se staráš o to, abys odrážel střely z blasteru, tupý předmět tě uhodí do hlavy. Když spadneš, uvidíš co to bylo. Byla to hůl jedné z bojovnic, co na vás zaútočily. Mezitím už byly všichni mrtví, až na tebe a Liu. Stařena k tobě přišla, a napřáhla se, žě to s tebou skončí. V tu chvíli ale před tebe skočila Lia, se svojí zraní v ruce, a vypadala odhodlaně.
Vždyť je to jenom dítě. Stejně jako tenhle. Prostě je nechme jít, cítím, že najdou svoje místo, a svojí cestu. Oba.
Poví žena v bílém stařeně. Ta na vás pohlédne, a nakonec se vydá do chrámu. Lia je sice chce zastavit, ale potom co žoldáka nakopne do nohy, stařena na ní použije sílu, a znehybní ji. Po celou tuhle dobu jsi nemohl dělat nic jiného než to jenom sledovat, protože rána holí tě totálně znehybnila. Postupně jsi nabýval na síle, až jsi se cítil 100% schopný vstát. Stejně jako Lia, na kterou přestala síla působit.
Co budeme dělat mistře? Sou už v chrámu.
Zeptá se tě Lia, a pohlédne na tebe zvědavýma očima.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, chrám.


Au, bolí mě hlava. Všichni mrtvý, až na nás. Zajímavé. Proč mě nechala žít. Vždyť jsem Sith!! A ona Jedi, to v ní probuzuje temnou stranu. Nebo, žeby.. Nevím.
Řeknu si a poté vstanu.. A řeknu Lie.
Byla si statečná, ale teď zůsta%n tady a dej mi meč. Jdu dolů, pro tebe je to ještě nebezpečné.
Poté utíkám dolů za nima, až jsem v místnosti kde vydím Sithy a tu ženu s jejími společníky.
Nechápu, proč si mě nechala žít. Ale teď toho budeš litovat. Odpovím ji, a zapnu své meče.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, chrám.

Doběhneš dolu, za skupinkou utočníků.
Měl by jsi znát své jméno sithe. Dala sem ti možnost se zachránit, nechala sem ti tvůj život. Ne kvůli tobě, ale kvůli děvčeti, co bylo s tebou, protože v ní něco je a cítím, že tvou smrtí by v ní zavládl chaos. Stejnou chybu nicméně už podruhé neudělám.
Poví, a svým společníkům naznačí, ať se jdou vypořádat se sithama. Ona sama zažehne světelný meč, a jasně si můžeš všimnout, že jí chybí jedna ruka, i přesto je s ním tak obratná, že by jí mohli lecjací dvojrucí závidět. Nejdříve na tebe zaútočí lehce, takže pár jejích útoků odrazíš, dokonce se ti povede přejít do útoku. Což je ale stařenin zájem a sem tě chtěla dostat celou dobu. Jak jsi natáhl ruku k útoku, když jsi jí měl maximálně nataženou, sekla do ní z takového úhlu, že jsi stěž viděl přilétat meč, a nebyla šance, že by jsi útok mohl vůbec vykrýt. Když jsi se začal zaobírat svojí rukou, další výpad tě zasáhl do stechna a propálil do něj pěknou díru. Stařena tě pomocí síly zvedla do vzduchu, a s tebou, ještě stále dezorientovaným z toho co se stalo, obkroužila ve velké rychlosti celou místnost a zastavila tvé tělo o sloup, která se tvojí váhou v místě nárazu rozdrolil. Nechala tě sesunout na zem, a ty jsi nyní měl pocit, že můžeš uplně všechno, nicméně když jsi se o něco pokusil, zjistil si, že můžeš jenom dvě věci: doplazit se ke stařeě a poprosit o konečný úder, nebo se doplazit do lodi a zachránit se.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, chrám.

Zajímavé stařeno!! Já v tobě zase cítím strach z něčeho a také temnou stranu, ale to na situaci nic nemění.
Odpovím stařeně a poté začne boj, začíná celkem vyrovnaně, ale poté přijde změna.
Poté co se válím na zemi si řekni.
Podcenil jsem jí, nemám na výběr, musím utéct.
Odplazím se směrem ven z chrámu a nechám zbylé Sithy podat svému osudu.
Rychle Lio, jdeme musíme zmizet.
Zakřičím a pokusím se zvednout. Po chvilce se zvednu a odkulhám směrem k lodi.
Dorazím do lodi, sednu na křeslo pilota. A přemýšlím, na jakou planetu by sme mohli letět.
Lio, nenapadá tě něco? Možná by jsme to měli oznámit mistrům na Korribanu, že na Dxunu se oběvila nějaká rytířka Jedi nebo Sith?
Cítil jsem z ní temnou stranu, ale útočila proti mě. To je zajímavé.

Povím a čekám na Liin nápad.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dxun, chrám.

Já nevím. Co Coruscant?
Navrhne Lia. Mezitím donese ze zadu lodi lékárničku.
Možná bychom si mohli taky odpočinout a nedělat nic.
Dá další návrh.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dxun, chrám.

Coruscant? Si blázen Lio? To je ještě horší než Dxun. Město samotné republiky, to by byla sebevražda.
Řeknu Lie hrubčím hlasem.
Ne, musíme odsud zmizet. Musím se spojit s mistrem z Korribanu.
Připoutej se, vzletéme na oběžnou dráhu a poté se uvidí.


O pár minut později..

Halo, tady Nithilius, volám Korriban. Mistře? Mám pro vás vcelku důležitou zprávu. Jde o misi na Dxunu, stalo se nám něco podivného!!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“