Mise pro Darth Nithilius (Darth Revan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie, Korriban.

Když už se zdá že je po všem,a ty pohodlně ležíš na zemi, ucítíš tlak na krku. Otevřeš oči, a uvidíš sithovu ruku, svírající tvoje hrdlo. Přidrží si tě za zadní část roucha a zvedne tě do výšky, jen aby s tebou praštil opět o zem, nedávajíc tvým zádům klid. Podruhé tě chytne za krk, a nyní tě zvedne a postaví tě na nohy.
Vyhraju, až když tvým tělem proženu svůj meč. Pokud tě bolí krk, není důvod, proč by tě ještě nemohl bolet trup.
Divnitř nečekaně vběhne tvoje mladá učednice, Lia. Stoupne si před tebe, a když chce udělat učedník krok, kopne ho pod koleno.
Ty malá děvko!
Čapne jí za její dlouhé hnědé vlasy, a odhodí jí z cesty. Než se ale dostane k dalšímu kroku, čímž je bodnutí do tvé hrudí, Lia je zpátky na nohou, a opět před tebou.
Padej mi z cesty, tenhle rádoby učedník nemá na to, z tebe vychovat něco pořádnýho! Koukni se na něj, nedokázal nic vychovat ani ze sebe. Takže nech mně dodělat práci, a hleď, jak tvůj mistr padá k mým kolenům.
I když Lie zvlhnou oči slzami, neustopila ano o krok. Sith to vzal do vlastních rukou. Její krk byl zanedlouho v pasti jeho rukou. Nedovolil jí zbytečně se nadechnout. Pouze čas od času do ní pustil trochu vzduchu, aby mi v ruce neomdlela.
Když se k tomu nemá tahle karikatura na Sitha, naučím tě něčemu já! Poslouchat autority!
Vezme meč, a sekne do pravé ruky, děvče vykřikne bolestí, a křičet nepřestává. Z očí jí už tečou slzy.
Drž hubu, ještě sme neskončily. Vlastně, můžeš si za to sama. Kdybys šla pryč hned, mohla ses toho ušetřit. Seš ale jenom špinavá mladá pakáž, stejně jako tvůj mistr-nemistr.
Tohle ti dalo čas trochu se posbírat. Sith se napříhl, a poslední útok vedl na hruď, což by Liu v jejím věku nejspíše na notn dlouhou chvíli odrovnalo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie, Korriban.

Velice odvážná si, Sith mocný z tebe bude. Pomalu vstanu. Tos neměl ty sviňe. Zhasnu svůj meč a mám jenom zlatý. I přes bolest v celém těle se zvednu a chytnu svůj zlatý meč do obou rukou a velkou silou ale zároveň rychlostí ho seknu přes celá záda. Tak co líbý se ti to? Bolí? Chceš přidat, když si tu trofuáš na malou holku. Pojď.. A poté ho seknu přes obě stehna a náhle přes sápěstí kde drží svůj meč. Tak co je, bojuj ne? Nebo tě tos trašně bolí? To snad ne, já mysle že ty seš tady ten pán!! Řvu na něj drsným a hrubým hlasem. Oči mám rudé, tvář však černou. Natáhnu svůj meč za hlavu a co největší silou zasadím úder na jeho meč, kterýmu mu náhle spadl. Tak teď jde asi dokonáno, nemyslíš? Lio, uteč, jdi na stranu ať to zkoncuju. Učedník vždy brání svého mistra, to tě neučili? Vlastně ne, ty žádného učedníka nemáš. Cítím v tobě strach ale zároveň i hněv, velký jest ten hněv. Řeknu mu tichím hlasem. Vlastně skoro pošeptám. Co teď s tebou, vstaneš a budeš bojovat nebo utečeš a prohraješ? Poté ho kopnu kolenem do huby.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie, Korriban.

Jak ho rychle a silně sekneš přes celý záda, upustí Liu, kterou celou dobu držel, a ta spadne tvrdě na zem. Nestačí zaragovat, a ty už mu sekáš jak do oblasti noh, tak rukou. Padne na kolena.
Sith se nikdy nevzdává. Teď si ovšem vyhrál. Udělal sem chybu, pravda, měl sem to s tebou skončovat hned, a ani tahle...tohle děcko by mně nezastavilo. Ale já si rád hraju...tady máš odemně něco na pomátku.
Sebere všechnu svojí Sílu, a přivolá si meč, aniž by ho chytl do ruky, pošle ho ihned proti tobě, a ten proletí tvou hrudí. Obloukem se mu vráti do ruky a on se zvedne. Odebere se do davu.
Nebuďte si nikdo NIKDY jistí svojí výhrou, a dodělejte svého protivníka ihned, jak máte tu možnost. Spousta velkých Lordů byla zabita, když si se svojí obětí hráli. Proto pro příště, všichni si pomatujte! Zapomnte na hry, jediný váš cíl je zabit oponenta ihned, jak je to možné, i kdyby jste to museli udělat než stihne aktivovat světelný meč.
Promluví mistr, který má s váma hodinu. Sice jsi řekl Lie, aby šla stranou, ovšem ta jenom ležela na zemi, a brečela, držela se za nohy, kterýma před chvilkou projel světelný meč. Sám jsi mohl zkusit, že sith měl sílu meče trochu výše nařízenou, než ty, víc než se kterou se trénuje, proto máš problémy popadnout dech, a palí tě hruď, jak kdyby ti do ní někdo sekl vibromečem. Sám si pomatuješ, že když jsi byl malý, a cvičil jsi s mečem, omylem jsi se škrábl do ruky, a zařval jsi, že si mistři mysleli, že jsi si něco uřázl.
Dnešní hodina nicméně končí, vezměte si z tohoto zápasu co můžete. Vše se bude jednou hodit.
Všichni se odeberou pryč, ale jeden z sithů si nedovolí poznamenat.
Stejně to není fér, naše chůvička už bojovala s mistrem Jedi
Všichni se začnou smát, ale než stihneš něco říct, jsou pryč a ty tam zůstaneš sám s Liou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie, Korriban.

Podcenil jsem tě, ale výhra je výhra. Řeknu slabým hlasem. Poté seberu Liu a řeknu jí. Byla si statečná, vidí se málokdy žeby Učedník chránil svého Mistra. Pojď, půjdem si odpočinout, dnes toho máme dost. Jdeme do pokoje a cestou narazím na mistra, který dnes vyučoval na hodině. Mistře, může mít můj sen za následky oslábnutí? Myslím tím můj krk, cítím v tom čím dál tím větší bolest, jakoby mě řezali na malé kousky. Řeknu mu a pomalu odejdu směrem k pokoji. Uf, dnešní hodina byla ale drsná. cítím se jakoby mě mučil sám Lord. Musím si odpočinout, a trochu se vyspat. Poté půjdu zaučit liu v držení meče, zatím však jí dám cvičnou hůl. Lio, nevšímej si těch pitomců, cítím v nich jenom závist že nemohli zažít to co já a nedostali učedníka. jsou velice chamtivý. Poté musím vylepšit svůj nový meč, ale i ten starý. Chtěl bych aby byl dvojbarevný. Červeno-zlatý. Zkusím nějak spojit dva krystaly v jeden a poté je obrousit a strčim do meče. Někde ale musím sehnat červený a zlatý krystal. Ten zlatý se bude těžko schánět, ale za zkoušku nic nedám. Už jsem otevírám dveře od pokoje. Liu uložím na postel a sám si jdu lehnout. Zavřu oči a usnu. Zdá se mi sen, mám vize. Vidím jak bojuji s dalším mistrem Jedi, ale ne s tím z Coruscantu, ale jiným, starším. Je to někde v nějakém chrámu, kolem jsou trosky a mrtvý Jediové a Sithové, ale není to Coruscant. Vypadá to na prastarý chrám Jedi. Žeby Dantooine?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie, Korriban.

Lia se na tebe, poté co jí řekneš že byla statečná, pouze podívá. V očích jí mimo slz vidíš, jak pochopila, že za všechno se platí. KDyž se zastavíš u mistra, aby jsi mu pověděl svojí otázku. Ten se na tebe podívá.
Oslábnutí? Posílení bych spíše řekl. Stejně jako tvá vize, i toto není skutečné. Odmítni bolest, a přestane tě to bolet. Toto je další z mnoha poučení, které ti Síla může nadělit. Proto se z ní pouč, že stejně jak síla není skutečná, tak v ní nehledej ani slabost. Síla je to, co nám připomíná, že jsme stále živí!
Poví a odejde na opačnou stranu než ty. Ty si to teda namíříš do pokojde, kde uložíš Liu do postele, a odebereš se do své. Tvůj sen by se dal vysvětlit vlivem tvé skutečné vize, co jsi měl nedávno, a i když ty si budeš myslet opak, nikdo z mistrů by za tím nejspíše nic nehleda. Probudíš se, když uslyšíš křik Lii.
Promiň, něco se mi zdálo...
Pověděla.
...Byl to jen ošklivej sen.
Dodala, usmála se.
Budem něco dělat dneska?
Ještě se tě optá, a jde na ní vidět, že jí už nohy nebolí, neboť jste spali celkem pět hodin. Čas se tak vyšplhal na pěkných osm hodin večer.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie, Korriban.

Posílení? Poučení? Odmítnutí? Děkuji mistře, odmítnu bolest a přijmu sílu. Řeknu mistrovi. Poté odpovím Lie.
Ošklivé sny se stávají, i těm nejtemějším mistrům, jen to nesmáš dávati najevo, protože ucítíš strach. Mě se tím však svěřit můžeš. Řeknu jí a poté odpovím na poslední otázku. Ty bys chtěla něco dělat? Dobře, půjdeme cvičit, zaučím tě jak správně držet meč, ale nyní dostaneš jen obyčejnou hůl, však i ta dokáže být smrtící. Tak tedy pojďme. Odcházíme z pokoje do sálu, kde se učí malý Sithové, v podobném věku jako Lia. Sál je prázdný, to je dobře. Chop se této hole a já ti ukážu jak správně držet meč, poté základní postoj. Až se naučíš držení a postoj, přejdeme k základním útokům a základní obraně. Časem přidáme jiná a těžší komba. Dejme tomu čas. Pokud budeš pilně trénovat, naučíš se rychle. Dám ti jednu radu, nečerpej sou energii z těla, nýbrž ze síly. Čsem tomu porozumíš víc a víc. Jak o tomhle tak i o síle samotné. Zatím však se musíme naučit tohle. Řeknu Lie. Poté znova ucítím bolest za krkem. Sakra, zase to začíná. Musím odmítnout bolest, musím odmítnout bolest. Říkám si a ono opravdu, bolest zmírnila a pochvilce téměř zmizela. Tak tedy, chytni hůl jako já. Ano tak, výborně. Teď si stoupni do postoje přesně jako já. Přesně tak to má být. A nyní jednoduše sekni dobředu a poté do strany. Asi takhle. Ukážu 3x pomalu Lie. Výborně.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie, Korriban.

Když Lie povíš, že to nesmá dávat najevo, jinak ucití strach, zvídavě se na to podívá.
A mistře, nevede strach k temné straně?

Vedeš jí chodbami do cvičební místnosti mladých učedníků. Jak jí podíáš hůl, ona se jí hned ujme, a dělá přesně to, co jí ukazuješ. Postoj, držení meče, respektivě hole, to vše jí šlo narámně, nicméně i tak jsi si musel všimnout chybi, kterou neustále opakovala, popsat, ba ani objevit jsi jí nedokázal. I tak jsi měl pocit, že něco dělá špatně, nebo lépe řečeno jinak, než jsi jí ukazoval. Po chvilce jsi se to naučil ignorovat, a soustředil jsi se na další výkuku. Když úspěšně ignoruješ bolest, opravdu se ti uleví, a svaly na ramenech a krku povolí, což ti přijde jako neiv ěřitelné pohodlí po té době, a mohl by jsi si i myslet, že bys nyní uzvedl rukama celou Akademii. Několik tvých ukázkových seků světelným meče, poté několikrát pomalu. Ona to opakuje, precizně sekne dopředu, a pak trochu neohrabaně, ale přeci, sekne do strany. Její neohrabanost má mimo malého cviku na vině také hůl, která není tak lehká jako světělný meč, nicméně se s ní naučí každej. V nestřeženej okamžik, kdy nedáváš pozor, sekne tě klackem koleního kloubu, že málenm neudržíš rovnováhu, stačilo by trochu a podlomilo by se to koleno.
Zásah!
Rozesměje se, ale když si uvědomí, že sekla Tebe, instinktivně zkříží ruce, aby si kryla obličej...
Promiňte mistře, nechtěla sem, už se to nestane.
Špitně, a čeká, co budeš dělat, kryjíc se.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie, Korriban.

Temná strana, těžká tato otázka jest. Strach, utrpení, touha po moci, tohle vše je temná strana. Není žádný rozdíl mezi světlou a temnou. JEdi nebo Sith, každý si vybrat cestu svou musí. Už tisíce let válčíme s rytíři Jedi a rozdíl není skoro žádný. Odpovím Lie.
Už je to dobré, cítím se jako znovzrozený, mistr měl pravdu, můsím odmítnout bolest. Poté co mě Lia zasáhne klacekm zakřčím. Auu, dávej pozor!!! Dnešní výcvik je u konce, půjdeme do pokoje, vyspíš se a ráno budeme pokračovat. Já ještě musím zařídit pár věcí. Jdeme tedy do pokoje, kde uložím Liu a odeberu se do meditační síňe, kde budu čerpat sílu, abych se stal silnějším. Je přibližně 23 hodin Korribanského času. Myslím že dnešní meditace je konec. Půjdu spát, zítra toho je taky dost. Odeberu se tedy do pokoje, kde spí Lia. Hmm, nějak se podivně kroutí, asi zase zlé sny. Musí se s nimi vypořádat sama. A uložím se do postele a usnu. Mám další vize. Vidím tiséce vojáků, jediů, sithů apod. jak bojují na zalesněné planetě. je to hotoví masakr. Každou sekundu padne jeden Sith a jeden Jedi či voják.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie, Korriban.

Ráno se vzbudíš, když na Akademii začne tradiční ranní ruch. Začala ti hodina Meditace, teda, asi za deset minut začne. Lia, jak vidíš, tvrdě spí, a narozdíl od tebe, bordel, který je všude kolem jí nevzbudil. Proto ti nezbude nic jinýho, než jí vzbudit, a jít do místnosti 10, která je narozdíl od ostatních bohatě zdobena. V ní je v tradiční meditační pozici asi 10 učedníků, vy přijdete jako poslední. Uprostřed všech stojí mistr. Říká pomalým a harmonickým hlasem.
Ignorujte vše, mimo síly, neboť ta jediná vás ochrání. Nezapomeňte na základní pravidla sithismu.
Sith znamená ukájení choutek, nikoli odříkání!
Sith znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam!
Sith znamená laskavost k těm, kdo ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky!
Sith znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře!

Toto je, a bude vaše nove quarto, další kodex! Nechť vám navždy připomíná, proč je temná strana lepší než její světlá nevlastní sestra. Zavřete oči, ale nepříjmejte Sílu jako přijímáte dary, Síla není dar, je to výsada. Proto tuto výsadu pochopte, a příjměte dary Síly, ne jí samotnou.

Pomalu vás obchází, aby nenarušil atmosféru místnosti. Zastaví se u tebe.
Jak přijímá Sílu tvoje žákyně, a co jest důležitější, jak přijímáš Sílu a její dary ty?
Optá se tě, což dělá často, jediné pravidlo je odpovídat, ale neotvírat oči a nepřestávat se soustředit.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie, Korriban.

Sakra, to je zase rušné ráno. Řeknu si a vstanu pomalu z postele, rychle se obléknu a vzbudím Liu. Vstávej, musíme jít na hodinu meditace. Rychle se obleč a jdeme.
Dorazíme do meditační místosti, usadíme se do kruhu, do tureckého sedu a zavřeme oči a posloucháme kodex, co mistr říká.
Sith znamená ukájení choutek, nikoli odříkání!
Sith znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam!
Sith znamená laskavost k těm, kdo ji zasluhují, nikoli lásku, vyplýtvanou na nevděčníky!
Sith znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře!
V duchu si pomalu opakuji tento kodex. Stále dokola, dokud nepřijde mistr a nezeptá se.
Odpovím mu. Učí se mistře, velice rychle. Novinka to pro ní to je, pravda. Ale přijmá to dobře. Sám se jí zeptejte mistře.
A co se mě týče. Mé vize mě naučili hodně o síle samotné. Ale ještě nevím všechno. Temná strana společně se sílou mě drží zde a odráží dobré věci spojené se Světlou stranou. Proto se učím temné straně síly mistře. Chrání mě přede vším dobrým.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie, Korriban.

Toť za chybu se považovat dá. Stejně jak nemůžeš žít, aniž by jsi nepřijmul své city, nemůžeš ani přijímat sílu, aniž by jsi neodmítnul světlou stranu. I když je to její uplný opak, a nic sobě nemůže být dál než světa a temná strana, sami bez sebe by nebyly nic! Jak nemůže existovat dobré bez špatného, jak nemůže existovat smrt bez života, tak ani temná strana se neobejde bez světlé strany. Snažit se proto žít s jedním bez druhého znamená žít napůl. Sílu pochopíš, až budeš naplno využívat temné i světlé strany, moc je v tom, přetvářet si věci ke svému obrazu, a se Silou to jde lehčeji, než se ám všem zdá.
Opět vás projde, a nakonci se opět zastaví u tebe.
Ty a tvoje učednice, zde se naučíte teorii, ale pravý sith je pravým, až když zvládá prakci. Proto! Loď, se kterou jsi jel pro otroky a pro zásoby koření, kde se ti přihodila ona vize, je tvoje...tvoje a tvojí učednice, a tvým úkolem nyní bude cestovat po světech a učit se spolu se svojí žákyní z náhodných situací, které ti síla poskytne. Po skončení hodiny se můžete jít sbalit, a ty by jsi měl už teď přemýšlet, kam se podíváte nejdřív. Nemám pro vás žádnou konkrétní misi, proto budete putovat, a hledat si mise sami. Až nastane čas, kontaktujem tě, a ty nám přijdeš ukázat svoje schopnosti...a samozřejmě vyzkoušíme i tvojí žákyni.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie, Korriban.

Promiňte mistře, nedokázal jsem popsat slovy jak vyjádřit sílu. Dobře, poučím se. A zase medituji. Poté co mistr přijde po druhé a dozvím se o mé misi řeknu. Mistře, ale ona ještě vycvičena není. Ale dobře, myslím si také že venku se toho naučí více, i já. Po hodině se zbalíme a odletíme. Jen ještě nevím kam. Řeknu mu, poté co hodina skončí řeknu Lie. Tak jsi slyšela, odletáme na mise. Neznámo kam, musíme vymyslet kam poletíme jako první. Poté odejdem do pokoje kde se zbalíme. Už mám nápad kam poletíme, na měsíc Dxun. Jsou tam prastaré Sithské chrámy, tam je velká síla. Poté co jsme zbaleni jdu za mistrem. Mistře už máme planetu. Měsíc Dxun, kde jsou prastaré Sithské chrámy, myslím že tam by se síla dala lépe pochopit. Poté co mu to řeknu, jdeme směrem k hangáru kde čeká loď Dark Fist. Stará známa loď, schválně co se stane teď.Řeknu si a nastoupím do lodi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie, Korriban.

Nemyslím si, že Dxun je dobrý cíl tvé cesty, nicméně pokud to uznáš za vhodné ty, já nic namítat nebudu. Pokud se tě přímo nezeptáme, zpovídat se nám nemusíš, pomatuješ?
Poví ti mistr, a pošle tě pryč, nedá ti šanci mu odpovědět, a než se naděješ, je pryč, teda se vydáš do hangáru pro svojí starou známou loď. Stojí tam, jako nová, naleštěná, nové motory, interiér je nicméně stejný. Vstoupíš do ní, a nařídíš svůj konečný kurz.
Mistře, kam letíme?
Zeptá se zvídavě Lia, a naskočí na místo ko-pilota.
Můžu něco zmáčknout?
Položí otázku opět, nyní nadšeně.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Akademie, Korriban.

Myslím že to bude dobrý volba, mis.. mistře? Sakra on už tu není. Poté pomalu odejdem do hangáru, kde stojí Dark Fist.
Poté co se Lia zeptá jí odpovím.
Letíme na Dxun, měsíc kde bývají Mandaloriané.
Cítím že tam je velká síla. Tak tedy pojďme.

Poté v lodi si věci odložím do kajuty a Lie taky.
Dobře, až ti řeknu můžeš zmáčknout tlačítko pro vstup do hyperprostoru Řeknu jí hlasitým hlasem. Poté se usadím, vzlétnu z hangáru do vesmíru, do hyperprostorového pásma, kde zadám souřadnice na měsíc Dxun. Tak a jsme zase venku, tady se toho hodně naučíš, více než na Akademii. Řeknu Lie a zavřu oči abych si odpočinoul. Jetě připomenu Lie. Hlavně nemačkej nic jiného ať nezpůsobíš problémy.
Snad nenarazíme na problémi, a na mé vize.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Akademie, Korriban.

Lia zmáčkne tlačítko, a vlítnete do hyperprostoru, ty jí ještě pro jistotu upozorníš, ať nic nemačká, a zavřeš oči, aby jsi si po těžkém dni odpočinul. Zatímco ty odpočíváš, Lia se kouká kolem, čím by se zabavila -dostatečně si odpočinula na Akademii. Proto jí nenapadne zmáčknout nic jiného, než to druhé tlačítko, vedle toho, které zapíná hypermotor. To tlačítko bohužel naopak hypermotor vypínalo. Cuklo to, až si se probudil, a když jsi se podíval kde jste, tak jste byly v půlce cesty.
Heh.
Zazubila se Lia, a radši si sedla tak, aby se na tebe nemusela dívat -a aby jsi jí ty nemohl vidět do očí. Všude okolo bylo až zlověstné ticho, nic ti ale nebránilo se do hyperprostoru vrátit.
Já vím které tlačtko!!
Křikne Lia, a napřáhne se, že zmáčkne to, co jsi jí před vstupem do hp ukazoval.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“