2. mise pro Free. Nadda - Za hříchy se platí

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Snažil ses myslet na cokoliv jiného než na všechny ty rány co na tebe dopadaly.
Stačí!
Práskl najenou rozkazovačný hlas.
Přestože byli trestanci v sedmém nebi, tak okamžitě uskočili jako by je někdo uhodil.
Kráčela k tobě podivná postava. Z nějakého podivného důvodu ti byl jeho hlas povědomý, jako bys ho už někdy slyšel, ale nemohl sis ho nikam zařadit.
Opět se setkáváme pane Darku. Říkal jsem vám že to ještě neskončilo.
Seběvědomě k tobě kráčel, vězni se od něj stahovali jako by se ho nevýslovně báli. Divné bylo jeho ošacení, neměl vězeňskou ani dozorcovskou uniformu, měl na sobě tmavý plášť, cokoliv dalšího jsi v té tmě neviděl.
Návštěva to být nemohla, jednak byla noc, jednak zde návštěvy nebyly povoleny.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Podíval jsem se na něj ale neviděl jsem nic v té tmě, až na jeho černý oblek.......zamyslel jsem se a najednou mě to došlo. Ale, protože mě vše bolelo a měl jsem pěkný vztek tak jsem chtěl přidat trochu humoru.........A tak jsem s předpokladem, že mi dá ten maník pořádně přes držku jsem řekl. Ty budeš ten blb co jsem mu to natřel na Nar Shadaa v hangáru v paláci toho Hutta. Heh.....pořádně jsem ti nakopal pr*el.Teď mi vrazí...........
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Zajímavé. Já si pamatuju že ses mě ani nedotkl a musel jsi utíkat se staženým ocasem k mamince.
Osvěžil ti paměť, jak to ve skutečnosti bylo.
Nehledě na to že nejste v pozici vhodné pro silácké řečičky.
Jen tak mimochodem mávl rukou a zlomil ti stehení kost.
To s jakou lehkostí ti zlomil nejsilnější kost v těle ti připomělo že je mimořádně silný.
To vás pane Darku ani nezajímá proč jsem tady? Co víc. Proč ste tady VY?
Zeptal se tě s úsměvem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Už si vzpomínám..........jo ty seš ten blb co sem před ním musel utýct.....protože smrděl jako by se vyválel v hov*ech ......hahaha. Zasmál jsem se. A pokračoval. Myslíš že mě to bolí. Řekl jsem a najednou ze mě vyletělo. Jau! Ale protože jsem se nehýbal tak jsem to po chvíli necítil tak silně a mohl jsem zase mluvit. Takže já jsem utekl před tebou kvůli tomu, že jsi smrděl a víš co jsem si stěžoval mamince ? No přeci to, že jsem potkal hovado co se vyválel v hov*ech. Muehehehehe. A nezajímá mě to, jako to proč jsem tu. Je mi to u mí vznešený pr*ele. Háhaha.A neoslovuj mě mím příjmením ty hovado! A jdi se umejt potíš se jako prase a smrdíš ještě hůř. !!! Tak na co ku*va čekáš ? Říkám ti běž se umejt ty prase! Vykřikl jsem a svěsil jsem hlavu........[/b......ale nedal jsem si říct a musel jsem dodat....jo a teď seš machr když jsem připoutanej.....beztak sis nebouchl naposled, viď ? Hovado!
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Sice jsi tvrdil že tě noha příliš nebolí, ale ve skutečnosti jsi omdlíval bolestí.
Jste zábavný pade Darku. I když předvídatelný. dokážete si představit jak dlouhých může pro vás těch 15 let být? To vás ni nezajímá že jsem to zařídil já že jste skončil tady?
Obešel tě, takže jsi ho slyel za zády.
Já vás nepotřebuji bít. Ale uvědomte si, že jte nejnepopulárnější osoba ve věznici. Což z vás dělá prakticky boxovací pytel pr celé vězení.
Pokračoval ve svém proslovu. Bolest nad zlomenou nohou tě donutila zavřít oči a držet je co nejtěsněji zavřené.
Řeknu vám to takto. Já vás ovládám. Doslova. Vedení věznice i samotní vězni mne poslouchají na slovo. Na těch patnáct let jsem vám připravil velmi zábavnou náplň může te se těšit.
Otočil se a zase od tebe odcházel.
Je jen váš pánové.
Uslyšel jsi. Vězni do tebe opět začali bušit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Usmál jsem se zavřenýma očima a vyflusnul jsem krev...............celkem se mi z toho navalilo................po asi 10 sekundách jsem začal zvracet......protože jsem v sobě moc jídla neměl tak jsem začal zvracet vodu která se zbarvila do červena od krve.............po vyzvracení mě nechali vězni být a chvíli bylo ticho...........čekal jsem a během chvilky jsem zjistil mě jeden z nich bodnul nožem do boku.......ale necítil jsem to ....zdálo se, že pomalu padám do bezvědomí.............To je můj konec........
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Probral jsi se na marodce. Zjistil jsi že máš primitivní dlahu na noze, jak ti ji zlomil, a spoustu modřin a podlitin.
Starostlivě ses podíval na bok, kde sis pamatoval ránu nožem. Nic zde nebylo, pravděpodobně to byla halucinace.
To je doufám naposled, co mi vás takto přinesli.
Uslyšel jsi hlas doktora.
Máte štěstí že vás tam v tý šachtě našli. Odtud neutečete. Tentokrár ste tu cesu větrací šachtou odnesl jen zlomenou nohou. Příště to už bude horší.
Mnoho jsi z jeho řeči nechápal. Pak jsi ale došel k závěru že je to krycí historka k výprasku co jsi dostal.
Pár dní tu budete ležet, pak se vrátíte do cely. NA bactu můžete zapomenout, pro vězně není k dispozici. A kolto jen v životohrožujících stavech. Takže to tu léčíme pěkně postaru a pomalu.
Oznámil ti tvůj zdravotní stav doktor.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Ne ! Do cely už ne ! Prosím doktore ! Nechte si mě tady ! Prosím !

Přemýšlel jsem jak zůstat někde, kde se na mě nedostanou vězni..........já už nechci od těch vězňů dostat........ nechte si mě tu Doufám, že si mě zde nechá, protože se zlomenou nohou a o berlích bych se blbě bránil a ještě hůř bych utíkal.......A pak jsem přemýšlel o tom jak mě zřídili vězni.........kam tím míří......útěk...no jasně ! ....oni mě chtějí dostat dolů.... hovada jedny ......Pak jsem se opět obrátil na doktora a čekal jsem na jeho odpověď.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

To tu snad chcete bejt do konce trestu?
Zeptal se tě sarkasticky.
I kdybych chtěl tak máte smůlu. Republiku stojíte v cele polovinu toho co na marodce. Tudíš sou na to celkem přísný pravidla.
Osvětlil ti situaci.
Teď se uklidněte a odpočiňte si. Nic jiného stejně dělat nemůžete.
A až vám kost nějak sroste tak ji hlavně procvičujte, nezatěžujte, ale cvičte, ať se dáte co nejrychleji dohromady.

Dal ti poslední rady doktor a odešel z místnosti.
Zůstal jsi na marodce. Byla to místnost asi pro 30 osob. Společně stebou tam byli asi ještě 4 jiní vězni. Zcela si tě nevšímali a jen hleděli do stropu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Takže zde zůstanu dokut mi nesroste noha......aspoň tak.....no měl bych si odpočinout. a chystal jsem se k spánku.....bolelo mě tělo a noha tak též. Natáhl jsem se a byl jsem tak unavený, že jsem usnul. A ráno když jsem se vzbudil leželo mi na nočním stolku jídlo.....byla to proteinová vězeňská strava.....nic moc....alespoň něco... říkal jsem si v duchu....přemýšlel jsem co budu dělat zítra ale nic mě nenapadalo......ale asi budu dělat to stejné co včera ležet na posteli a čumět do stropu....a tak to bude alespoň dva měsíce....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Strava byla mnohem chutnější, než obyčejný vězeňský eintopf. Také byla mnohem výživnější. To byla, společně s absencí výprasku, asi ta nejsvětlejší část tvého pobytu na marodce.
Méně veselou částí pobytu byla nuda. Po většinu času jsi strávil studiem sexuálních praktik much na stropě. A jednou za týden závody,vámi ochočených švábů dolnopatrových.
Nicméně tvůj měsíc na marodce skončil. Dostal si do ruky berle, rozloučil ses se svým ochočeným švábem dolnopatrovým a vyrazil jsi, v doprovodu strážného, zpět do své cely.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Tak a je to tu.... jdu zpět do své cely.... takže moje nuda končí a začíná zábava...ovšem jediný kdo se nebaví bývám já, protože bývám součástí zábavy. Např. boxovací pytel.... no budu se muset smířit s tím, že tak budu dopadat pořád......no nic moje cela je zde. Řekl jsem si, když jsem došel ke své cele.....vešel jsem a lehl jsem si na své lůžko, nad mnou měl rozestlanou postel můj spoluvězeň, který zde nebyl....zřejmě je někde venku.....sedl jsem si na lůžku ustlal jsem si a lehl jsem si. A začal jsem procvičovat nohu. Pak jsem vylezl z postele a začal jsem dělat kliky......dal jsem jich 50 a dal jsem si 10 min pauzu a po 10 min jsem šel opět dělat kliky...................takto jsem to chtěl dělat celí den....aspoň se trochu vypracuji....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Při stupu do celyti stráže odebrali berle. Prý kvůli bezpečnosti. Ač tě mrzelo že se tak tvůj pohyb značně ztíží, alespoň něměli ostatní spuluvězni čím tě bít.
Začal jsi cvičit. Když jsi klikoval tak ti najednou někdo kopl do nohou a ty ses skácel na obličej. Ještě ne úplně zahojená noha tě zabolela.
Podíval ses kdo to byl. Byl to tvůj spolubydlící. Zrovna se svému vtípku kvičivé smál.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Vzal jsem jednu botu kterou jsem si nosil s sebou .............měl jsem ji s sebou od té doby co jsem si zlomil nohu. Ta bota mi byla vhod.... v největší rychlosti s největším švihem a přesností jsem hodil svoji botu spoluvězni přímo do ksichtu....a taky to bylo značně vidět....měl přes půl ksichtu obtisknutou moji botu.......a teď jsem se začal smát já.... muehehehe.......vězeň začal zuřit a vypadal, že na mne skočí. Kdyby ano byl jsem připraven ho kopnout zdravou nohou....kolenem do slabin.... což by ho na chvíli paralyzovalo a měl bych šanci mu dát několikrát pěstí do ksichtu....a to hodně silně. Tu máš ty hovado !
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Gamorean jen zakvičel něco na způsob že nerozumíš legraci a začal lézt nahoru na svou palandu. Když lezl okolo tebe opět si prdl.
To ně opět dostalo na zem. Doplazil ses k mříži, kde byl poněkud čestvější vzduch.
Gamorrean se opět rozchechtal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“