Výcvik pro hráče Vozna - "Rodina"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Freyt

Výcvik pro hráče Vozna - "Rodina"

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-akademie

Byla už téměř noc a ty se vracíš na svou ubikaci,měl jsi těžký den. Ráno jsi trénoval s mistrem Ratharanem umění boje s mečem,pak jsi měl výcvik koncentrace a nakonec jsi měl až do večera studovat v archivu.Na chodbách ubikace jsi potkával unavené padawany.Vcházíš do své ubikace,je to malá místnost se třemy okny a trojímy dveřmi,uprostřed stál stůl se sedačkou a v ní seděl mistr Ratharan...
Nečekal jsem že budeš studovat až do teď Vozno...Pověděl mistr,aniž by se na sedačce otočil a pohlédl na tebe...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

zprava

Příspěvek od vozna »

Ano? Studovat minulost je stejně duležité jako vycvik s mečem
nebo se silou, a navic me to bavi stejně jako vše ostatni.

Řekl jsem,zavřel dveře a přešel jsem ke stolu.
Naposledy upravil(a) vozna dne 12.11.2007 10:43:59, celkem upraveno 1 x.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-akademie

Mistr se otočil a vstal ze sedačky...
To je skvělé že mluvíš takto,dnes jsi udělal velké pokroky,jsem rád že máš dost sil na bojový výcvik a ještě na studium,tak to má být. Dnes si odpočiň zítra máme spolu práci,takže zítra můj padawane.
Prošel kolem tebe a zmizel za dveřmi na chodbu,byl jsi sám a unava se začala projevovat...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

zprava

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-akademie

Poté co mistr odešel se unava dostavila. A tak jsem se najedl a natáhl jsem se na pohovku. Začal jsem usínat v očekávaní zitřka.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

DODRŽUJ PROSÍM TVAR PŘÍSPĚVKŮ...
------------------------------------------------
Yavin IV-akademie

Spal jsi velmi neklidně,zdálo se ti o jakésy džungly kterou jsi procházel sám,všude byl křik a zvuky soubojů,světelné meče,palba blasterů.Pak výskok velkého člověka ze křoví a jeho následný výpad s mečem,zasáhl přímo tvé břicho...Na to jsi se celý spocený probudil...
Bylo ještě velmi brzy,protože venku za okny byla jen tma...
Kdosi zaklepal na dveře tvého pokoje...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

zprava

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-akademie


Ihned po probuzení mi hlavou proudili mišlenky:
co to byl za sen, byl to vubec sen nebo noční mura.
Kdo to byl za dveřma.
V tu chvíly mně došlo že bych měl jít otevřít.
A tak jsem se zvednul a šel otevřít...



----------------------------------------------------------------------------
takto vyhovuje nebo pozměnit

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-akademie

Za dveřmi byl mistr Ratharan...
No tvé polonahé tělo mi napovídá že jsi ještě před chvilkou spal,ale překvapuje mne že jsi mi otevřel tak rychle a co ten křik?
Vešel dovnitř a posadil se na sedačku,očekával tvou odpověď ....

-----------------------------------------------------------------------------------
NO UŽ JE TO LEPŠÍ,ALE LOKACI PROSIM JESTE PODTRHNI...DELA SE TO TIM "u"

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

zprava

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-akademie

Hlavou mi prošla myšlenka že by mi mohl pomoci přijít na to co měl ten sen znamenat,ale take jestli je zde pro ten křik nebo za jiním učelem.
Zavřel jsem a přešel ke stolu.
Měl jsem sen.Zlí sen. Byl jsem v džungly okolo šli slišet zvuky valky.
a poté jsem byl zabit mečem.Nemohl by jste mi pomoci objastnit původ a vyznam toho snu.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-akademie

Mistr se na tebe díval soustředěným pohledem...
Hmm,zajímavé,velmi zajímavé....odmlčel se...Jde o to můj milý padawane,že až se oblékneš,vyrážíme do Yavinské džungle.
Tato věta ti skoro vyrazila dech...
Včera jsme vyslaly patrolu,aby zkontrolovala okolí,protože měl mistr Skywalker podezření na přítomnost lovců odměn.Patrola se však nevrátila,což znamená že je pravděpodobné to čeho se mistr Skywalker obával.Tak se uprav a oblékni,vezmi si svůj meč.Sejdeme se před branou.
S těmi slovy se zvedá ze sedačky a odchází ven z pokoje...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

zprava

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-akademie

Velice zajimave souvisí to s tím snem nebo ne.
S timto v hlavě jsem se začal balit a chistat. O chvily později jsem vychazel z pokoje a odchazel jsem směrem k bráně.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-akademie

Jdeš chodbamy,nikde nikdo,až tu najednou.Před tebou se z ničeho nic objevila postava oděna v černé kombinéze,byl to mistr Skywalker...
Je to tvá první mise Vozno,buť opatrný a nech se vést silou.Ať tě prvází síla mladý padawane.S těmi slovy odchází. Pokračuješ ke bráně a kontroluješ pečlivě svou výbavu. Přicházíš k bráně,mistr Ratharan už na tebe čeká...
Připraven?

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

zprava

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-akademie

Ano mistře s těmito slovi jsem se postavil vedle něho.

Mam jen jednu otazku : jdeme na nějake určené místo nebo na patraní.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-akademie

Půjdeme po stopách našich průzkumníků,a najdeme místo kde byli zlikvidováni,nebo zajati.Na jeho tváři jsi viděl zamyšlený výraz...
Půjdeme na jih,ztratily jsme s nimy kontakt,přibližně 20 minut po třetím hlášení,hlásili se každých 60 minut.To znamená že máme před sebou kus cesty džunglí,jsi připraven?Zeptal se tě a ani nečekal na tvou odpověď,vyrazil do džungle...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

zprava

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-akademie

Ano mistře.A stěmito slovi jsem se vidal za ním do džungle.
Rychle jsem ho dohnal. Ted jsme šli bok po boku.
Mě vrtalo hlavou co se stalo, kdo za to může a co se bude dít dal.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-džungle kolem chrámu Massassi

Šly jste asi 30 minut a stále nic,byla to hustá džungle plna nejrůznějších rostlin,ptactva a živočichů.Cítil jsi jak život tady všude jen kypří.
Síla ti ukazuje život kolem tebe,je to spojení,spojení které obklopuje vše živé kolem nás,ale vše má svou druhou stranu.Je to jako kdyby existovaly dvě sestry,jedna co život podporuje a chrání,ta druhá ho ničí.Je jen a jen na tobě,kterou si zvolíš.Chvilku se odmlčel a pak pokračoval.Temná strana síly je strana odkud už není návratu,je to místo smrti a násilí.
Pokračujete dále džunglí...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“