Výcvik pro hráče Vozna - "Rodina"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

zprava

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-džungle kolem chrámu Massassi

Ano mistře ja vím. Ale přesto jedna bez druhe nemuže existovat.
Vždy tu jsou obě , jedna vic nes druha či naopak ale jsoutu obě.

Řekl jsem a ponořil jsem se do ticha.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Džungle

Mistr se nad tvou odpovědí pousmál.A přesto tomu tak není mladý padawane,ve skutečnosti jedna bez druhé existovat může.Problém je že jedna druhou nedokáže úplně vymazat.Jak se to říká? Prostě vždy se najde nějaký hlupák,který chce plavat proti proudu.Pokračovaly jste dále džunglí,už jste byly na cestě něco málo přes hodinu.Odhadoval jsi že je tak 5 hodin ráno,všude se to probouzelo ze spánku a ty jsi se klepal zimou,i mistr Ratharan byl zahalen v róbě...Tvé sny.Začal z nenadání.Už se ti někdy stalo že jsi měl takový sen?

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-Džungle

Ano mistře.Sice nebyl o moji smrti ale o smrti mích rodičů.
Před par lety jsem viděl jak oba havarovaly se svou nakladní lodí.
Ale naštestí se zatím nic nestalo.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Džungle

Ano,některé věci jsou pouze naše obavy,ale ani rytíř Jedi nedokáže zjistit,zda vidí pouze svůj strach,nebo budoucnost která má přijít.Jeho slova ti ale klidu nepřidaly.Jdete stále dál,když v tom...Slyšíš?Povídá mistr tichým hlasem,zaposlouchal jsi se,ale nebylo naprosto nic slyšet...Někdo je poblíž.Přikrčil jsi se k zemi do houští,tvůj mistr udělal totéž.Po chvíli na tebe gestem ukazuje,ať jdeš jakoby dál od něj...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-Džungle


Co to mistr slyšel a proč mam jít vlastně stranou.
Honilosemi hlavou ale uposlechl jsem. Vzdálil jsem se od mistra ale ne daleko. Nastražil jsem smysly a zaklekl do obraného postoje.
A čekal.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Džungle

Čekal jsi v houští všude kolem bylo hrobové ticho,když tu jsi ucítil strašný smrad,jakoby tlející mrtvoly.Nevěděl jsi co dělat,mistr zmizel a ty jsi čekal,nedaleko se pohnulo houští a uslyšel jsi slabé praskání a mlaskání...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-Džungle


Otočil jsem se k tomu zvuku čelem, ale stale jsem hledal mistra.
Co to je .Co se to děje.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-Džungle

Zvuk neustával,ba dokonce zintenzivněl.Začal jsi mít blbý pocit a náhle...Pššt,jen klid,raději tam nechoď jsou to ti ubožáci a nebo spíše byly,než je zabili.Našel jsem stopy vedoucí na sever,tak pojď a potichu!Mistr se zvednul z úkrytu a pomalu odcházel...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-Džungle

Jaci ubožaci, kde mistr byl, kdo je zabil.
To vše se mi honilo hlavou kdyš jsem nasledoval mistra.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-džungle

Mistr šel pomalu před tebou a neustále se rozhlížel,jakoby četl tvé myšlenky,potichu ríká...Byly to naši lidé,naši přátelé,i když to byly vojáci,byly naši přátlelé Evidentně bylo poznat,že ho smrt průzkumníků velmi zarmoutila.Náhle se zastavil.Jsi připraven padawane?Nedaleko odsud je jejich tábor,jsou to pašeráci a lovci odměn.Hledají cokoli cenného,dokonce i lidi.Opatrně se přiblížíme a budeme je chvilku sledovat,třeba zjistíme co tu chtějí.Pak se otočil a pokračoval pomalu vpřed.Ukázal ti ať jdeš přímo v jeho stopách...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

zprava

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-džungle

Ano mistře.Řekl jsem potichu a pokračoval v jeho stopách k cizímu taboru.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-džungle

Šly jste dále džunglí,spíše jste se plížily než pospíchaly,po 10 minutách jste dosáhly svého cíle.Přikrčily jste se oba v hustém porostu džungle a sledovali malý tábor,viděly jste partu asi 7 lidských mužů a 2 Gamoreany.Viděl jsi že jsou velmi dobře vyzbrojeni,měli blasterové pušky,a malou pěchotní zbroj,Gamoreáni měly v rukách své oblíbené silové sekery.Věděl jsem to,jsou tu.Pašeráci a lovci pokladů.A teď i vrahové!Myslím ale že to nebude vše.Jdi tudy.Ukázal ti směr.Obejdeme tábor,tím zjistíme co tu všechno je,buď velmi opatrný!Sotva to dořekl,už se začal plížit na druhou stranu než ti ukazoval...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-džungle

Jenom co se mistr začal vzdalovat otočil jsem se ukazovanym směrem a začal jsem se plížit.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Yavin IV-džungle

Plížil jsi se od stromu ke stromu,od houští k houští,sledoval jsi tábor.Připadalo ti jakoby někoho čekali,byly těžce ozbrojeni a patrolovali kolem tábora,byl tam nevelký stan.Nevěděl jsi zda je něco uvnitř,ale toužil jsi to zjistit.Gamoreánci stály přímo před vchodem do stanu.Patroly tvořily většinou dva muži...

Uživatelský avatar
vozna
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 03.11.2007 19:18:52

Příspěvek od vozna »

Yavin IV-džungle

Co je v tom stanu. Vipada to ze nekoho čekají - koho.
ikdyž se mi tyto mišlenky vznitili v těli richle je uhasilo pomyšlení na ty jejich zbraně.A proto jsem to nechal zatím byt a plížil jsem se blyž.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“