Výcvik pro Gartha - "Nový život"

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Koribian

Byla mi zima byl jsem zesláblý, ale ta slova ve mně probudila něco, co jsem se snažil vždy a pokaždé překonat. Touhu po moci, touhu dokázat něco, díky čemuž se na mne hned tak nezapomene. Teď tu není žádný Mistr, který by mě zastavil, do toho Demitriusi, do toho, teď přišel tvůj čas! Vstal jsem ve snaze doklopýtat ke chrámu. Právě se mi otevírá láhev s živou vodou…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Korriban-jeskyně

Doklopýtal jsi až k bráně chrámu.Tak jako chrám i ona byla monumentální a vyzdobená freskamy a jakoby vestavěnými sochamy.Bylo to divné,sochy jakoby znázorňovaly strážce držící kopí s ohromnými břity,kopý měli překřížená,jakoby znázorňovaly zákaz vstupu.Nikde jsi neviděl žádný mechanizmus na otevření brány,žádný zámek...
Celé to působilo velmi znepokojivě...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Korriban - jeskyně

Nutno říci, že jsem z toho neměl dobrý pocit. Celá stavba na mne dýchala svůj prach času a sochy strážců také nebyly nějak moc přátelské. Tak tady jsem můj Mistře přišel jsem, jak jsi mne žádal!!! Můj hlas se rozlehl ozvěnou a odrážel se od stěn. Poklekl jsem na jedno koleno přede dveře a čekal…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Korriban-jeskyně

Klečíš a nic se nestalo,žádná známka aktivity.Hlas který k tobě mluvil také mlčel.Vše bylo divné a temné.Po několika úderech srdce...Čekám stále na tvou pomoc,osvoboď mne!Jen vejdi!Vejdi a následuj můj hlas povede tě až ke mně.Bránu neotevřeš klikou ani klíčem,ty jsi klíč,ty a tvé schopnosti.Pak opět hlas v tvé hlavě ztichnul...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Korribian

Vstanu a lámu si hlavu nad tím, co mám udělat. Co se to vůbec děje? Zlehka přejedu prstem po hladkém kovu dveří. Už jdu můj Mistře, už jdu! Dveře příjemně chladí, cítím, jak mi do těla proudí nový proud energie, něco jako elektrický výboj...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Korriban-jeskyně

Jen pojď dál,už na tebe čekám,použij svou moc.Hlas opět utichnul,všude ticho,jen občasné žblunkání a jakýsi zpěvný zvuk vycházel z krystalů.Vrata chrámu byla kovová a velmi bytelná,evidentně nechtěli,ať už to byl kdokoli,aby se dostaly nepřátelé dovnitř a nebo ven,ta poslední doměnka se ti příliš nelíbila,ale nehleděl jsi na to...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Korribian - jeskyně

Dokážeš to, dokážeš, ty to dokážeš…!!! Napnul jsem veškeré své síly i soustředění, abych pomocí mnou dávno zapomenuté Síly vyrazil dveře. TY TO DOKÁŽEŠ!!!

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Korriban-jeskyně

Dveře se však nedaly vyrazit.Znovu jsi napnul své síly.Postavy držící kopí se pohnuly,kopí odsunuly stranou a stály jakoby v pozoru.Dveře se začaly otvírat za doprovodu téměř ohlušujícího hluku.Dveře se otevřely a když se prach rozptýlil,podíval jsi se dovnitř,nic jsi však neviděl.Uvnitř byla pouze tma a zatuchlý vzduch.Jen vejdi,čekám,čekám na tebe už celé věky.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Korribian – v chrámu

Nadechl jsem se, vydechl a vyrazil. Přede mnou byla tma a já neviděl na krok. Proč mám takový nepříjemný pocit? Onen pocit, který jsem cítil se mísil však s pocitem vítězství, odhodlání a moci. No tak, klid hochu, už si sem přišel, teď nemůžeš vycouvat... Uklidňoval jsem sám sebe.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Korriban-chrám

Šel jsi ještě pár metrů a pak jsi měl jakoby pocit,že stojíš v nějaké místnosti.Z ničeho nic jsi uslyšel hluk,jak se začaly zavírat hlavní vrata.Začal jsi mít velmi nepříjemný pocit,jakoby tě něco vlákalo do pasti a tebe chrám pohřbil zaživa.Vrata s velkým zaduněním dovřela a tebe obklopila tma.Trvala však jen několik úderů srdce,pak se rozsvítily ornamenty ozdobené svítilny,opravdu jsi stál v obdelníkové místnosti,uprostřed byl stůl,též velmi impozantně ozdobený.Vítej doma,má krypta leží přímo nad tebou,přijď ke mě a osvoboď mě!Avšak nikde žádné schody vidět nebyly,žádné dveře,byl tam jen ten starý hustě zaprášený stůl...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Korribian – chrám

Co se to krucinál děje? Všechno bylo tak zvláštní, že by to i tomu největšímu nebojsovi rozklepalo kolena. Světla se rozsvítila, jakoby někdo šlehl kouzelným proutkem a osvětlovala jediný objekt v místnosti. Starý ztrouchnivělý stůl. Najednou mne přepadl takový zvláštní pocit. Šel jsem blíž...
_______________________________________________________________
Doufám, že tam bude to, co si myslím, že tam je....

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Korriban-chrám

Přicházíš ke stolu,jsi zvědavý jak malý kluk s každým tvým krokem jsi byl ale opatrnější a opatrnější.Pod tlustou vrstvou prachu a pavučin,jež lepily a byly slizké, jsi rozeznal ornament.Dva hadi zaklesnuté jeden do druhého,na místě očí měly drahé kameny.Chtěl jsi sundad ze znaku pavučinu,když v tom se oči na hadech rozsvítily a vše se začalo kolem tebe třást,jakoby zemětřesení...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Korriban-chrám

Všechno působilo, ještě víc strašidelněji a mystičtěji, než prve. Odstoupil jsem o veliký kus, skoro až ke zdi, jelikož podlaha se začala nesnesitelně třást. Proč já hlupák jsem sem vůbec šel?

Chtělo se mi vykřiknout, jenže slova mi uvízla v hrdle a zněla pouze, jen v mé hlavě. S vykulenýma očima vystrašeně čekám, co se bude dít. Na výčitky svědomí teď už bylo příliš, příliš pozdě…

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Korriban-chrám

Vše se přestalo třást po několika okamžicích,stůl se začal pohybovat a na jeho povrchu se objevovaly svítivé body,uprostřed zářily oni dva hadi.Poznal jsi že to jakási operační konzole,jakýsi panel.Nejsi hlupák,jsi opravdu můj žák a teď jsi to dokázal,když jsi sáhnul na Kaie a Siro..kdokoli jiný by ho neaktivoval,ale ty můj žáku ty jsi bouře v galaxii.Přímo na protější straně se najednou z ničeho nic objevily dveře,které se zvedly a zjevil se jakýsi výtah.Byl jsi úplně mimo.Fantastické že?Je to technika stará jako vesmír sám!Pak se hlas odmlčel...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Korriban-chrám

Už jsem viděl trávu růst a různé jiné věci, ale ne dveře, které se z ničeho nic objeví ve zdi. Jestli tohle je pozůstatek staré civilizace, která je ještě starší než tenhle vesmír a jestli je to jen zlomek toho co skrývá, jaká mocná síla tam na mne pak asi čeká… Tohle byly myšlenky, když jsem pln nedočkavosti a posvátné hrůzy vjemů, jenž mne svírali oba dva zároveň vstoupil do onoho výtahu…

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“