Výcvik uživatele Darth Fury

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Wedge Bail

Výcvik uživatele Darth Fury

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Narozdíl od ostatních adeptů na vstup do Akademie ty sis zjistil, že dnes zůstanou její brány zavřeny a přijímat se bude až zítra. Protože máš tedy volný den, rozhodl ses zlepšit si svoje schopnosti boje se světelným mečem procházkou po Korribanu. Vyrazil jsi před svítáním.
Když se sluneční paprsky začaly prořezávat skrz ranní mraky, cítil jsi něco nepopsatelného. Jeden z prvních paprsků dopadl na kámen ohlazený větrem blízko tebe. Došel jsi tedy k němu, zapnul svůj světelný meč a jediným švihem jej přeťal v půli. Znovu ses pak otočil ke slunci a kusu horniny sis dále nevšímal.
V tom se ale něco stalo. Slyšel jsi stejný zvuk jako před chvílí, když jsi rozdělil kámen na dvě poloviny. Prudce ses tedy otočil a seznal, že poblíž tebe stojí nějaký Twi'lek. Nevšiml sis žádného světelného meče, a přesto se při pohledu na kámen zachvěješ. Vedle černého řezu, kterým jsi kámen ozdobil před chvílí, se objevil rovnoběžně s ním další. To by nebylo nic zvláštního, pocit chladu v tobě ale vyvolala vdálenost obou incizí - byl to necelý milimetr.
Twi'lek se na tebe podíval, ale mlčel. Věděl jsi, že rozeklátý šutr je jeho dílo.

Loganec

Příspěvek od Loganec »

Podivam se na twi'leka a sve udiveni z rozeklateho sutru skryji za pohrdavy usmev adresovany twil'ekovi. Konecne nejaka vyzva po dlouhe dobe. Prohledl sem si lepe twil'eka abych vedel co muzu ocekavat a i kdyz sem mu nevidel zadny svetelny mec tak sem tusil ze ho nekde musi mit protoze takovy rez do kamene nemohl udelat holyma rukama. Usoudil sem ze nejlepsi bude ho proverit. Za celou dobu sem svetelny mec nevypnul. Twi'lek stal odemne nenejvys par metru a kdyz sem se jeste jednou podival na kamen tak sem pocitil v sobe naval hnevu. Nechal sem se jim nest a bleskurychle sem vyskocil a svihl svetelnym mecem smerem k twi'lekovi. Ruda cepel mu zastavila nanejvys 1 centimetr pred krkem. Presto twi'lek nepohl ani brvou ale nerozhodilo mne to a cekal sem co udela.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Stojíš před Twi'lekem a díváš se na něj. Vaše pohledy se setkaly a ty pozoruješ, že se v něm nezračí strach ani hněv, ale k tvému velkému údivu a rozčílení spíše pozoruješ nezájem a pohrdání - velmi nezvyklé emoce v situaci, kdy by mu pohyb ruky se světelným mečem může zařídit nový otvor na dýchání.
Nepadne mezi vámi ani slovo, jedinými zvuky jsou vítr prohánějící se po planinách planety, zvuk motorů odlétající lodi a vrnění dvou zažehlých světelných mečů. Tvé čepele mířící na Twi'lekův krk, a jeho přípravené useknout ti nohu. Podíváš se dolů a zjišťuješ, že kdyby chtěl, mohl ti neznámý useknout jednu z dolních končetin už dávno, ale z nějakého důvodu to neudělal.
Znovu tedy pozvedneš hlavu a čekáš, co se bude dít dál. Twi'lek náhle promluví učitelským hlasem: Moc ses při tom skoku odkryl. Kdybych chtěl, mohl jsem tě zabít ještě dříve, než jsi dopadl na zem. Při posledních slovech se zasměje a dává ti tím najevo svou suverenitu a převahu.

Loganec

Příspěvek od Loganec »

Udivine ziram twi'lekovi do oci. Podle slov a toho jak dokaze usmernit svuj hnev by sem tipnul ze to je mistr. Aspon o duvod vic ukazat mu jakym silnym spojencem je mi temna strana sily. Sklonil sem cepel svetelneho mece a ustoupil na dva kroky. Premyslel sem co udelat. Asi nejlepsi spusob by byl kdybych mu ukazal ze sem mistr v ovladani svetelneho mece. A tak sem zaujal postoj bojove formy II a zautocil sem. Twi'lek vykrival me utoky s lehkosti az sem se tomu zacal divit. Zmocnoval se mne hnev jak tu mnou pohrda. To mu nemuze jen tak projit. V navalu meho hnevu sem si uvedomil ze nase cepele se stretli a ja sem se mu dival do oci s hlubkou nenavisti.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Vaše pohledy se znovu střetly, ale nevidíš v nich o mnoho víc, než poprvé. Twi'lek drží svůj meč s lehkostí starých šermířů a kdyby nebylo toho, že je to tvůj soupeř, patrně by ses jeho umění obdivoval. Teď je ale tvůj protivník a ty si uvědomuješ, že dnes se možná naučíš víc, než bys očekával.
Opět zazněl ten učitelský hlas: Nechtěl bych tě v boji zranit, takže radši přestaň. Ta slova se ti ozývají v hlavě a na chvíli si představuješ, co bys dělal, kdybys měl ruce na jeho krku a on by žadonil o milost. Jak bys nepovoloval své sevření a cítil ten blažený pocit, že teď mu konečně dáš to, co si zaslouží.
To by ses musel hodně snažit, chlapče, zazní ti náhle v hlavě jeho hlas. Uvědomuješ si, že ať je ten Twi'lek před tebou kdokoliv, umí číst tvé myšlenky a telepaticky s tebou mluvit. S překvapením se na něj podíváš a vidíš, že čeká na tvou reakci. Celou scénu doprovází zvuk vzájemného jiskření čepelí vašich mečů.
Naposledy upravil(a) Wedge Bail dne 23.10.2007 08:55:09, celkem upraveno 1 x.

Loganec

Příspěvek od Loganec »

Korriban

Mam se snazit? Dobre tedy. Dam ti to co chces. Zautocil jak nejrychleji sem umnel. Tri rychle a presne svihy po sobe. Prvni dva vykryl s lehkosti ale u posledniho sem ho skoro dostal. Ten necekal a na tvari se mu zracilo prekvapeni. To si necekal co? Avsak po tomto sel do souboje naplno apri jednom mem vypadu sem se moc odkryl a mohl mne klidne probodnout ale neudelal to. Misto toho mne jenom silne kopl do bricha a ja letel vzduchem asi tak tri metry. Postavil sem se ale nevypnul sem svetelny mec. Proc to dela? Uvedomil sem si ze na nej nemam a zmocnil se mne hnev ktery sem vsak protentokrat musel ovladnout. Uprene sme se divali jeden druhemu do oci. Ticho mirne narusovali jenom zvuky nasich zazehlych rudych svetelnych mecu. Je to sith. Mocny sith. Pravdepodobne mistr. Bojem to nevyresim. Proc tohle delas a kdo jsi? Co timhle sledujes? Si zrejme silnejsi nez ja, ale temna strana sily je mocna a ja ji mam na sve strane. Nepodcenuj mne. Mohl by si toho litovat. Porazil sem uz i zdanlive silnejsi protivniky.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Twi'lek vypnul světelný meč a začal se k tobě krok po kroku pomalu přibližovat. V jeho pohybech si nečetl nepřátelství ani snahu nějak tě obelstít, ale spíše odměřenost. Ty jsi ale byl ve střehu a kdykoliv připraven znovu zaútočit.
Promluvil, ale tentokrát byl jeho hlas plný hněvu: To říká spousta těch, kteří přicházejí k nám do Akademie. "Mám Temnou stranu na své straně." nebo "Nepodceňuj mne." Při výcviku se ale pak spíše ukazuje, že si oblíbili zvuk těch slov a ne jejich skutečnou podstatu. Byl teď na tři kroky od tebe a zastavil se.
Znovu zažehnul svůj světelný meč. Při tomto zvuku jsi instinktivně zaujal obranný postoj, ale Twi'lek se pouze zasmál: Ukaž mi tedy co doopravdy umíš. Silný poryv větru mu z ramen strhl plášť, který teď letěl mezi vámi. Rychlý švih světelným mečem jej rozdělil na dva kusy. Jeho reakce byla tak rychlá, že jsi spíše vnímal než viděl, co se stalo. Ukázal na vznášející se látku: Rozděl je stejně, jako jsem to teď udělal já, nakázal velitelským tónem.

Loganec

Příspěvek od Loganec »

Korriban

Hmm. To si dela srandu. Ale dobre tedy aspon zjistim co timhle sleduje. Zaujal sem bojovy postoj a zahledel se na pomalu padajici dva kusy twi'lekova plaste. Dva bleskurychle seky a kazdy kus se rozdelil na dva temer identicke. Normalni clovek by rekl ze to byli uplne stejne svihy mecem jako udelal twi'lek. Ale jemu se to asi nelibilo. Nic nerikal a jenom tam tak stal a skoumal kusy plaste. Tak sem promluvil. Jak vidis nejsem jenom chvastoun a chapu skutecnou podstatu temne strany. A koneckoncu za mne mluvi ciny. A ukazal sem na kusy plaste ktere ted lezeli nehybne na zemi.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Jako odpověd Twi'lek ukázal na kámen, který jsi dobře znal. Nechápal jsi sice kam tím míří, ale přesto ses podíval tím směrem a strnul jsi. Namísto tebou očekávaných dvou řezů, z nichž jeden patřil tobě a druhý jemu, se jich teď na zvětralé hornině rýsovalo pět. Vzdálenost mezi jednotlivými černými čarami bys netipoval na více než desetinu centimetru.
Dovtípil ses, že ve stejném čase, za který jsi rozťal svou čepelí plášť, stačil Twi'lek udělat tři naprosto precizní incize v přesně odměřených vzdálenostech. Taková rychlost pro tebe v tu chvíli byla nepředstavitelná. V ústrety se ti ozvalo: Opravdu teď se mnou chceš bojovat, nebo mi raději řekneš, jak se jmenuješ a co tady děláš? Vycítil jsi v jeho hlase náznak zájmu, což byla u někoho, kdo se denně v Akademii setkává s desítkami studentů, vyjímečná emoce.
Promýšlel jsi svůj další postup a tvůj pohled bezděčně znovu padl na kámen a rozsekaný plášť, který vítr unášel po povrchu planety pryč. Twi'lek čekal na tvou reakci.

Loganec

Příspěvek od Loganec »

Korriban

Premyslel sem jestli mu rict pravdu ale usoudil sem, ze nema cenu lhat kdyz dokaze cist myslenky. Sveho mistra sem zabil ve spanku. Byl sice velice mocny ale hloupy. Myslel si ze kdyz mne bude brzdit tak mne bude drzet v moci a navic sem mu nebyl tak oddany cemu tak slepe veril. Vzdyt zabil me rodice a ja chtel pomstu kterou sem dostal. A slysel sem ze na korribanu je sithska akademie. A tak sem prisel ci nechteji prijmout velice mocneho spojence medzi sebe. Ktery se mm samozrejme jeste co ucit. Timto sem se poklonil na znak zdanlive ucty k memu mocnejsimu oponentovi. Pohrdal sem jim to ano, ale nejlepsi bude kdyz mne vse nauci a ja vyvolam dojem oddaneho nasledovnika. A co bude dal se uvidi.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Twi'lek poslouchal a poté, co jsi klesl hlasem, chvíli o tvých slovech přemítal. Pak promluvil: Mnoho studentů přichází do Akademie proto, že někoho zabili a myslí si, že jsou hned pány Temné strany Síly. Svůj omyl si většinou uvědomí až chvíli před smrtí. A ta je v Akademii velmi častým jevem. Při poslední větě jsi v jeho hlase cítil spokojenost.
Znenadání se na tebe podíval a pokračoval: Proč si myslíš, že ty jsi něčím zvláštní? Tím, že budeš sekat do kamenů a mého pláště se dobrým Sithem nestaneš. I když si z poslední věty cítil ironii, Mistr to tak zjevně nemyslel a při zmínce o Sithech zachovával vážnou tvář.
Twi'lek čekal na odpověď nebo na nějaký čin, který by ho přesvědčil o tvých kvalitách.

Loganec

Příspěvek od Loganec »

Korriban

Premyslel sem o jeho slovach. Ale v odpovedi sem mel jasno hned. Jak vidis je se mnou mocna sila temne strany. Ukazal sem ti sve dovednosti, ktere vsak nejsou dotahle k dokonalosti. A to pozaduju od vas, mistru sithu, aby ste mne naucili vse co umite a ja mohl sirit svuj hnev a nenavist po galaxii a zabijet vsechny jedi, kteri se mi postavi do cesty. Jak sem rekl mohl si videt cast mych schopnosti. Ale ja te zadam jako sith sitha nauc mne lepe usmernovat svuj hnev. Uvidis ze v budoucnu nebudes litovat, muj pane. Posledne slova sem zduraznil aby sem dal najevo obdiv k mocnejsimu sithovi nez sem ja a castecne sem mu dal najevo, ze by sem ho chtel za sveho mistra. Tak mocne stvoreni mne muze mnoho naucit o temne strane sily o jejichz strankach se mi ani ve snech nezdalo.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban

Dobře, dobře, vídím, že víš, proč chceš vstoupit do Akademie. Ale jestli si myslíš, že výcvik tam bude probíhat jako někde ve škole, tak jsi na velkém omylu. Žádná spolupráce, žádná pomoc ostatním - jenom v případě, že to pomůže tobě a uškodí druhému. Kdo není schopný uspět sám, nezaslouží si slitování, ale smrt. Dobře si to zapamatuj! Celá jeho řeč byla prodchnuta vášní a zapálením. Poslední větu pak Twi'lek vyslovil tak, jako bys už byl uvnitř Akademie a chystal se plně obejmout Temnou stranu.
A pokračoval ve stejném tónu: Jestli budeš cítít, že nějaký student není hoden být v Akademii, zabij ho. Pokud shledáš, že jsi silnější než tvůj učitel, jdi a prokaž to. Nic není zakázáno, vše je dovoleno. Když skončil, otočil se k tobě zády a chystal se k odchodu. Naposledy se k tobě otočil a něco ti hodil. Prozkoumal jsi předmět ve své ruce a zjistil jsi, že je to Sithský amulet.
Ten otevírá dveře do Akademie, protože o nositeli říká, že zaujal jednoho z Mistrů a je tedy hoden vstoupit. V hlavě ti pak zazní jediné slovo: Zítra. Rozhlédneš se vůkol, ale Twi'lek je pryč. Máš tedy výhodu před ostatními - máš v Akademii prvního spojence. Zbytek dne trávíš dle vlastního uvážení a nemůžeš se dočkat rána.

Loganec

Příspěvek od Loganec »

Korriban - Akademie Sithu

Na druhy den rano sem hned sel do akademie a pri vstupu sem nemnel problemy. Stacilo ukazat strazim sithsky amulet. Sel sem dlouhou velmi temnou chodbou ve ktere bylo mnoho mistnosti. Nektere byli mistnosti studentu, nektere treningove mistnosti a jine na studium sithske hostorie. Sel sem vsak dal tohle mne nezaujalo. Ja musel najit sveho noveho mistra. Ale horsi bylo ze sem neznal jeho jmeno. Ale najit ho, je zrejme soucast vycviku. Na konci chodby sem narazil na skupinku studentu ktery trenovali souboj se svetelnymi meci. Jejich schopnosti nedosahuji ani zdaleka mich. Nad timto faktem sem se pousmal a chtel sem jit dal. Avsak jeden ze studentu se ozval. Hej, ty! Myslis ze mas svetelny mec a uz se tu muzes jenom tak promenadovat? Z posledniho setkani s mim novym mistrem sem sa naucil kdy vyuzit svuj hnev a proto mne jeho slova nechala chladnym. Jenom sem odpovedel: Nehledam potize hned prvni den v akademii. Hledam sveho mistra jenomze nevim jak se jmenuje. Je to twi'lek a je velice zrucny se svetelnym mecem. Jestli vis kde bych ho nasel tak mi to rekni. Muz se jenom zasmal a odpovedel: Tak jestli hledas sveho mistra, tak si ho musel nejak zaujat. A ja neverim ze si ho, ty, dokazal nejak zaujmout. Takze mas problem, protoze si myslim ze nejsi hoden byt v akademii. Bez varovani vytahnul svuj svetelny mec a zautocil na mne. S lehkosti sem vykrival jeho utoky a mohl sem ho zabit hned. Ale chtel sem ho zesmesnit za to, co si o mne myslel. Nechal sem ho utocit, aby si myslel ze mne ma. Kdyz uz se chystal na pomyslny finalni utok sem belskurychle uskocil do strany a utnul mu pazi ve ktere nesviral svetelny mec. Muz jen zakvilel bolesti, ale v druhe ruce stale sviral svetelny mec, takze byl jeste boje schopny. Ale jeho schopnosti se jeste stencili. A tak nebyl problem mu vykrit dva slabe a pomale utoky a nasledne mu utnout hlavu. Okolni studenti se jenom zavisti a s hnevem v ocich na mne podivali, ale nikdo si netroufl zautocit na mne. Takze mi konecne reknete kde najdu mistra twi'leka? Muj ton v hlase se zmenil a spis to znelo jako kdybych jim rozkazal aby mi rekli kde je. Ale nemuseli nic rikat. Hned na to se rozestoupili medzi nima si dral cestu ke mne twi'lek, jenz sem se s nim vcera stretel. Muj novy mistr. Kdyz prisel az ke mne tak sem si klekl pred nej a rekl: Mistre tenhle student na mne zautocil uplne bezduvodne jelikoz si myslel, ze nejsem hodny byt v akademii. Doplatil na to, ale ja sem vam aspon dokazal ze budu skvely ucednik. A jako trofej sem mu ukazal sithsky amulet, jenz sem zebral z tela bez hlavy.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Korriban - Akademie Sithu

Klečel jsi před Mistrem a díváš se na hlouček zvědavců, kteří nevěřícně zírali na tělo bez hlavy, které leželo před nimi. Někteří z prozíravějších si v té chvíli jistě uvědomili, že stejný osud může potkat i je samé, pokud budou přeceňovat své schopnosti podobně jako tento ubožák. Ti nejbojácnější byli evidentně rozrušení a přejížděli si rukama po krku, jako by se chtěli ujistit, že jsou jejich hlavy pořád na svých místech. Tomu ses ty jen pousmál a podíval se znovu na Mistra, jehož tvář zračila spokojenost.
Protože ruch v místnosti rostl, okřikl Twi'lek studenty: Pokud má někdo nějaké připomínky nebo by chtěl vyzkoušet, jestli je schopnější než tento nový student, má možnost. Ale jestli ne, tak zpátky do práce! Pak se podíval na tebe: Povstaň, můj žáku. Dobře jsi udělal, když jsi ho zabil - přílišná víra ve své schopnosti se nevyplácí. Ale pamatuj si, že pokud by byl zkušenější, mohl bys teď tady mrtvý ležet ty. Proto se musíš pořád zdokonalovat, abys mohl úspěšně čelit ostatním. Teď si vem své věci a jdi se ubytovat. Pak přijď za mnou do Archivu. Jestli nevíš kudy, někoho se zeptej nebo ho donuť ti to říct.
S tím se otočil a odešel. Vstal jsi a protože byla místnost plná dalších studentů, rozhodl ses zeptat jich, kde jsou ubikace.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“