Výcvik pro Kaile

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Výcvik pro Kaile

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - chrám

Kaile čekala přede dveřmi rady a čekala až jí příjímou, byla pěkně nervózní....

KaiLe

Příspěvek od KaiLe »

Coruscant - chrám

Myslím na Elyone...
Mám strach...Strach, že nás rozdělí...
Že jedna z nás to nezvládne...
Všechny životní zkoušky jsme zvládaly vždy společěně. vždycky jsme šly po boku vpřed...
Co když dveře, které se ocitnou mezi námi, už nepůjodu otevřít...
Mistr říkal, že na ní moc lpím... Že je mou největší slabinou...
Ale zároveň nepostradatelná součást, která mě nutí jít dopředu....
Já to vše vím...
Ale dala jsme slib... A ten já splním...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - chrám

Těmito myšlenkami se tedy Kalie zaobírala, zatímco čekala před místností Rady. Najednou se dveře neslyšně otevřely a chodbu, v které Kalie stála zalilo ostré světlo. Když si jakž, takž, přivykla světlu odvážila se vejít dovnitř. Tam spatřila malého, zeleného mužíka s hůlkou sedícího na stoličce, podobného skřítkovi, jak jí přivřenýma očima pozoruje. Ty Kaile jsi, že? Promluvil mužík po chvilce. Velká Síla s tebou je stejně jako u všech dětí, které na Dixunu narodily se... Stejné je to i s tvou sestrou Elyone, ale velký strach já zároveň cítím, když o ní s tebou já mluvím... Co mi k tomu řekneš ty, hmm?

KaiLe

Příspěvek od KaiLe »

Coruscant - chrám

Zadívala jsem se do těch světle zelených očí, které ve mě četly jako v otevřené knize.
Jak odpovědět?
Jak pár větami vyjádřit něco tak silného, jako je cit, který chovám ke své sestře?
Po chvíli se však přece jen odhodlám k nejspíše riskantní, ale pravdivé odpovědi: "Ona... Záleží mi na ni víc, než na čemkoliv na světě. Zemřela bych pro ni...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant – chrám

Mistr Yoda seskočil ze stoličky na nichž seděl. Po té se opřel o svou berličku a s tichounkým klap, klap k tobě došel a sedl si vedle tebe na zem. Ty strach o svou mladší sestru máš? Dloubl do tebe svou hůlčičkou. Strach vede k hněvu, hněv k nenávisti, nenávist vede k utrpení... Ty velký pozor dát by sis měla. Mistrův tón byl nanejvýš vážný...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“