Výcvik pro uživatele Wedge Bail

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa- Centrála- Šéfuv bunkr:

Noghri a Maulius čekali než se otevřou dveře a Noghri přitom pozoroval Maulise.
Noghri:Začínáš se mi líbit. Jen ta tvoje nepozornost, ale jinak jsi celkem dobrej.
Noghri mu se při těch slovech trochu zkřivila tvář. Potom se díval jak se začly otevírat dveře a štít v chodbě se okamžitě zapnul. Droidi přešli do obrané formace a hledali jakékoliv nebezpečí. Dveře se otevřeli rychle asi nějakých pět sekund a byly otevřené. Noghri vyrazil první a po něm Maulius. Hned po jejich vstupu se dveře okamžitě zavřeli. Za dveřmi hlídkovali dva droidi HK. A jeden noghri, ale toho už Maulius znal.
Noghri jim ukázal na těžké pancéřované dveře. Které už se otvírali. Tyhle dveře ovšem byli o pár let starší a to otvírání už nějakou chvíli zabralo. Za nimi seděl ve svém křesle šéf, který už čekal na vysvětlení.
Šéf:Co se to tam dole krucinál stalo Mauliusi? Aby to banta vzala. Tak řekne už mi to někdo?
šéf už netrpělivě čekal až mu Maulius odpoví.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa- Centrála- Šéfuv bunkr

To nepřátelství v jeho hlas mě dost naštvalo. Tak on tu má špicla, neví o něm a na mě se tady bude řvát? Věděl jsem ale, že křičet na šéfa by nebyl moc dobrý nápad a tak jsem se omezil jenom na fakta. Než jsem spustil, nebyl jsem si jistej, jestli mu mám taky říct o tom krvácejícím prstu, ale protože to byla čerstvá rána a krev z ní kapala na zem, byla by pitomost nějak zapírat. Koneckonců si toho šéf stejně všiml a jeho tázavě pozdvižené obočí mi nedávalo na výběr.
Pane, chtěli jsme si tady s mým partnerem (ukázal jsem na Noghriho) projít detaily té zakázky, když v tom jsme zjistili, že nějakej Rodian poslouchá za dveřma. Vtáhli jsme ho dovnitř, ale než jsem ho mohl vyslechnout, ten hajzl mi kousl do prstu. Výslech proto převzal tady kolega. Co zjistil, to se musíte zeptat jeho, ale vím, že ten Rodian už toho moc nepoví. Myslím, že jsem celkem jasně vystihl to, co se stalo, ne? a obrátil jsem se na Noghriho.
Teď bylo na něm, jestli něco dodá nebo bude mlčet, nic to ale neměnilo na faktu, že bych raději vymýšlel plán k té zakázce než tady stál na koberečku, krvácel z krku a prstu a potil se strachem jako prase. Při posledním slově jsem se mimoděk rozhlídl po místnosti, jestli někde neuvidím svýho starýho známýho Garmorreana, ale nikde nebyl. Ani v nejmenším mi to nevadilo.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa- Centrála- Šéfuv bunkr:

Nogri mlčky poslouchal rozhovor mezi Mauliusem a šéfem. A když ho Maulius požádl o podrobnosti tak chvíli pžřemýšlel jak to vysvětlí.
Noghri:On má pravdu šéfe. On špicloval za dveřma. Parchant hnusnej. A jak jsem zjistil dělal pro Dallu.
Při těch slovech se šéf nepatrně ošil. Ale snažil se, aby to nedal nijak najevo.
Noghri:No pak ho chtěl Maulius vyslechnout, ale byl trochu neopatrný tak jsem to za něj dokončil. A nebojte se šéfe on už mluvit nebude. Vlastně už ani chodit nebude.
Usmal se Noghri své snaze o vtip. Šéfova reakce byla stejná smál s jak maé dítě.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa- Centrála- Šéfuv bunkr

Protože už jsem si přivykl na drsnější humor, který měl Noghri rád, začal jsem se smát taky a dodal jsem: A jestli mu něco chtěte říct z očí do očí, taky to bude problém, musel byste totiž mluvit do zdi, na ní je totiž teď rozstříklej ten jeho zelenej mozek. Jó, špiclovat Noghriho s blasterem v ruce se nevyplácí. Po dalším výbuchu smíchu jsem se už ale ulikdnil a začal se ptát.
Šéfe, možná mi do toho fakt nic není, ale kdo je to ten Dalla? To má bejt ten váš bejvalej společník nebo co? Ať vím, o kom se to tady vlastně pořád mluví. V místnosti teď zavládlo ticho - bylo cítit, že to je hodně citlivé téma. Tím více jsem to chtěl vědět. Protože mi šéf neodpovídal, podíval jsem se na Noghriho, který stál vedle mě, a strachem jsem strnul. Jeho tvář byla zkroucená strachem, což jsem u jeho druhu ještě neviděl. Z toho výrazu se dalo vyčíst, že na téma "Dalla" by se neměl nervy zeptat ani on sám. Není to náhodou ten Hutt? vysoukal jsem ze sebe opatrně.
Po té otázce jsem nevěděl, kam s očima. Šéf v křesle zrudl, Noghri byl bílý jako stěna a v místnosti bylo absolutní ticho, nikdo snad ani nedýchal. Že jsem vůbec otvíral tu svojí nevymáchanou hubu, lynčoval jsem se za tu chybu. No, už se stejně nedá nic dělat, říkal jsem si a v duchu jsem se chystal rozloučit se životem.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa- Šéfuv bunkr:

Šéf:Ne hutt to není, ale s tím bývalým společníkem jsi to trefil. Takže je jistý,že náš plán budeme muset o pár dnů uspíšit. Budeš s tím mít nějaký problém?
Šéf potřeboval Mauliusovu odpověď, přesto je však poslal na chodbu před kancelář se slovy později si vás zavolám.
Po jejich odchodu si zavolal šéfa ochranky, který došel asi po dvou minutách.
Šéf:Tohle jste pokazil naposledy.
Zařval na něj Šéf a vytáhl tenký váleček a s jemu známým klap-bzzz a před šéfem ochranky se objevila červená čepel. Byl celý ztuhlý avšak automaticky sáhl po svém blasteru. Nebylo mu to nic platné. Šéf už totiž byl připraven a rozsekl bývalého podřízeného na dvě půlky.
Šéf potom schoval světelný meč, sedl si do svého křesla a zavolal dovnitř Maulise a noghrie. A taky komlikem přivolal uklidovou četu.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa- Šéfuv bunkr

Když jsem stál za dveřma, zdálo se mi, jako bych někde v dálce slyšel světelnej meč. Ne že bych ten zvuk slýchával nějak často, to ne, ale pár těchhle hračiček jsem už v akci viděl a když se to s nima umí, dokážou nadělat větší paseku než kupa vopilejch Rodiánů. Fakt se mi to asi jenom zdálo, zamumlal jsem si pro sebe, když jsem nic dalšího nezaslechl. Už mám určitě slyšiny z hladu. Od rána jsem ještě nic nejed a už je skoro poledne, ksakru, nadával jsem. Najednou slyším šéfův hlas, že můžeme znova vejít k němu do kanceláře. Vstoupil jsem tam jako první a trošku jsem znejistěl - na zemi přesně v místech, kde jsem předtím stál já, leželo tělo rozseknutý na dvě půlky. Měl jsem pravdu s tím vrněním, něco takovýho nemohlo udělat nic jinýho než světelnej meč.
Snažil jsem se zakrýt své překvapení za ironii: No, jestli máme jednat tady s tímhle na zemi, měli bychom mu asi přinést druhou židli, aby si mohly sednout obě jeho půlky. Zasmál jsem se a Noghrimu se to evidentně taky zamlouvalo, protože dělal to samý. Podívám se na šéfa a povídám: S tím posunutím plánu nemám žádný problémy, řekněte, kdy máme začít a je to. Při těchto slovech překročím mrtvolu, znova se posadím na židli přímo naproti šéfovi, dám nohu přes nohu a čekám, s čím na mě vyrukuje. Ale jestli si myslí, že tuhle sračku budu z podlahy seškrabávat já, tak to je na omylu, na to tu snad má jiný lidi, blesklo mi na chvíli hlavou.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa- Centrála- Šéfuv bunkr:

Maulius se posadil a po chvíli přišel uklidový tým a odnesl dvě půlky bývalého velitele ochranky.
Šéf:Abych se dostal k té vraždě, váš cíl je rodian. A jeho čas už nastal. Musíme se ho rychle zbavit.
Když odešel uklidový tým Šef zavřel dveře a trochu šeptal.
Šéf:Potřebuji nové zabezpečení vezmete to?
Šéf se nejprve podíval na Noghrie a pak na Maulise.
Šéf:Počítám, že ano. Ale nejprve zabijete mého bývalého společníka. Mauliusi ty budeš záloha. A budeš číhat u známé kantýny Smrtihlav. A ty Kharabenide ty budeš na střeše té nové rodiasnké budovy s odstřelovacím blasterem. A sundáš toho parchanta. Pokud se ti to nepovede tak se stáhneš a připraviš vznášedlo a pojedeš ke Smrtihlavovy, kde potom vyzvedneš Mauliuse. Jeden z vás ho musí zabít spoléhám na VÁS.
Šéf jim pokynul aby odešly. Ale ve dveřích je zastavil.
Šéf:Jo a bude to dneska přesně za dvě hodiny tak si pohněte. A teď už bežte.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa: Centrála- Šéfuv bunkr

I když na nás šéf pořád mluvil, nemohl jsem nesledovat úklidovou službu při jejich práci. Bylo vidět, že jsou na podobný záležitosti zvyklí, protože hned jak vstoupili, začali půlky těl ládovat na do pytlů šílenou rychlostí. No, když si uvědomím, že jsem tady takhle málem ležel já, tak srandovní to zase není. Možná bych se měl s těma chlápkama seznámit, abych si pojistil nějaký dobrý místo v kontejneru, kdyby mi náhodou někdy něco nevyšlo. Při týhle myšlence jsem se musel pousmát, když v tom jsem z šéfova směru uslyšel název toho baru - Smrtihlav.
To jméno mi sice nic neříkalo, ale už takovýhle pěkný slovo zaručovalo, že to nebude nóbl podnik, spíše pajzl, kde ti podříznou krk za to, že se blbě podíváš na barmana. Na druhou stranu jsou takový místa ideální na rychlý vpich nožem do břicha - stačí se jenom správně votřít a je hotovo. Znělo to jako normální zakázka. Šéf nás pak propustil a jen jakoby mimochodem dodal, že to má bejt hotový do dvou hodin. Hmm, takže žádná příprava, musíme do toho jít naslepo, řekl jsem nahlas, když se za námi zavřely těžké dveře. To se mi moc nelíbí. Obrátil jsem se k Kharabenidovi a řekl: Hele, nechci snižovat tvý schopnosti s puškou, ale přece jenom bych toho Rodiana radši nejdříve zkusil zabít já. Máš proti tomu něco?
Abych ho navnadil, pokračuju: Hele, jestli se mi to nepodvede, budeš mít stejně čas v klidu vystřelit a sejmout ho, jasný? To celé se odehrávalo v dlouhé chodbě, kterou jsme procházeli směrem k hangáru. Aspoň myslím, že jdeme k hangáru, moč času nemáme, tak tu snad nebudem běhat po centrále a kecat, šlo mi v tu chvíli taky hlavou, kromě jinech věcí. Jedna z nich bylo to, jak to vlastně všecko bude probíhat.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála-Hlavní chodba k hangáru:

Kharabenid zpočátku nechtěl nic slyšet o tom, že on příjde na řadu až jako druhý. Avšak po chvíli se mu to přišlo jako dobrý nápad zvlášť když to bude o to těžší sejmout ho když se to Mauliusovi nepovede.
Kharabenid:No tak dobře, ale místo si vyberu já. Chci mít taky dobrej střeleckej úhel.
Při slovech No tak dobře zahrál noghri malé divadlo, aby to znělo velice sklíčeně, avšak ve zkutečnosti se mu to opravdu začínalo líbit.
Po krátši cestě chodbou, vstoupily do turbozdviže, kterou vyjeli do třetího patra. Odtud se vydali západní chodbou k hangáru ke čekalo vznášedlo a Kharabenidovo vybavení. Měl tam pašovanou mandalorianský blaster těžce upravený s nejnovější dalekohledím. Potom mu jeden z vrchních techniků donesl Kharabenidovu osobní karabinu.
Vrchní technik:Noghrie opravdu nechápu proč si sebou bere blaster a karabinu to bych ještě chápal avšak blaster s relativně krátkým dostřelem a na něm dalekohledím. Ten je snad blázen.
Kharabenid se na technika pouze usmal a vzal si blaster do ruky. Potom zamířil na prolétající vznášedlo, které by asi normální střelec s blasterem nikdy vživotě ani neškrábl a jediným výstřelem mu vyřadil jeho levý motor. Vrchní technik pořád stál a díval se na Kharabenida, avšak teď nevěděl co má řici. Byl zcela omámený Kharabenidovou trefou.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa: Centrála - Hangár

Byl jsem rád, že Noghri souhlasil s mojí nabídkou, protože ještě nevěděl, že udělám všecko proto, abych ho dostal první já. To tak, takovou radost mu neudělám. Jak bych potom před šéfem vypadal? Jako pitomec co ani neumí sejmout ožralu v nějakým zaplivaným baru. Ne ne, chlapečku, jen si schovej to svý plivátko a nech pracovat skutečný zbraně, drmolil jsem si pro sebe. Vešli jsme do hangáru a rozdělili jsme se. Nohgri ukázal na vznášedlo, kterým poletíme, já kývnul na souhlas a šel si sednout dovnitř. Pěkná šunka, s tímhle budeme nenapápadní asi jako červenej meč v Chrámu Jediů, zhodnotil jsem bryskně stav toho šrotu.
A najednou výstřel! Úplně automaticky jsem z kapsy vytáhl stiletto a rozhlídl se kolem. Sakra odkud to přišlo! Kroutím hlavou kolem, až konečně vidím Noghriho s nějakým mechanikem. Podívám se ven - pilot nějakýho vznášedla se zrovna snažil kormidlovat s nefunkčním motorem. Evidentně byl hodně nezkušenej, jinak by se přece snažil tý budově vyhnout a nerozmašíroval se o ní, ale zato s efektním ohňostrojem. Záblesk energie uvolněné výbuchem mi osvítil tvář. Uuuuu! dal jsem najevo překvapení a zasmál se. Vyskočil jsem ze sedačky a došel k nim: Pěkná trefa, to se musí nechat. Hele, strašně rád bych tady stál a zkoušel, jak dobře to umím s flintou, jenže nemáme moc času, vzpomínáš? Noghri vypadal s blasterem fakt nebezpečně - akorát nevím, čeho jsem se bál víc, jestli Noghriho samotnýho nebo toho jeho kvéru.
Otočil jsem se, vydal se zpátky do protějšího rohu hangáru a znova se posadil do vznášedla. Protože se ale Kharabenid pořád k ničemu neměl, začal jsem prstama nervózně klepat na palubní desku. Ani jsem nepředstíral, že mě to čekání baví. Nebaví. To snad není možný tohleto, hudroval jsem. Zatím už venku k hořícím zbytkům přilítli hasící droidi a pustili se do práce. To bychom měli my taky! pokýval jsem hlavou při koukání na jejich hašení. Bouch jsem pěstí do palubní desky tak prudce, že to slyšel snad i šéf ve svým kanclu.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa: Centrála - Hangár:

Kharabenid se pořád ještě dohadoval s technikem když přišla rána. Kharabenid se podíval na Mauliuse. A cosi technikovy řekl a vydal se k Maulisovy.
Po cestě odložil na bednu zbraň a s vražedným pohledem rychle spěchal k Maulisovy.
Kharabenid nevěděl jestli si toho Maulius nevšmnul, nebo měl strach když se noghri přiřítil ke vznášedlu a postavil se vedle Mauliuse držel najednou nůž u jeho krku.
Kharabenid:Ještě jednou a je z tebe mrtvola. A věř, že ten zelenej parchant by narozdíl od tebe vypadal ještě pěkně.
Rozlobeně Kharabenid mňoukl a nechal svůj nůž u Mauliusova krku.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa: Centrála - Hangár

No to je dost, že jde, stejně už máme zpoždění, hudral jsem si pro sebe, když jsem zahlídl, jak si to Kharabenid šine směrem k lodi. Jenže něco mi na tom jeho pohledu nesedělo, něco nebylo v pořádku. Strčil jsem nenápadně ruku do kapsy, kde už čekal můj kovový přítel. Dotkl a potěžkal jsem ho v ruce, to už byl ale Noghri u mě. A zase nůž na krku. Doslova. Stalo se to tak rychle, že jsem v první chvíli ani nevěděl, co se děje, a jen moje oči prozrazovaly můj skutečnej stav, protože byly vytřeštěný strachem. Zachovej klid, sakra! Byl jsi v právu, tak co?! Jen mu to řekni, no tak, nebuď zbabělec! Ostří jeho dýky nepříjemně drhlo o můj ohryzek, možná na znamení toho, že bych radši měl mlčet. Můj temperament se ale paradoxně v takovejchhle chvílích projevoval nejvíc.
Když jsem se teda vnitřně uklidnil a oči se vrátily zpět do důlků, natočil jsem hlavu k tý bestii, nadechl se a povídám: Podívej, my se tady kočkujeme (chtěl jsem to zlehčit) a přitom jsme už kvůli tobě ztratili dobrou čtvrthodinu. Nevím, co máš v plánu ty, já ale tuhle fušku nechci podělat, protože jinak by to mohlo bolet. A nejenom mě, jestli víš, co tím myslím. Takže schovej ten nůž, sedni do vznášedla a letíme, jasný? Jestli se mnou máš nějaký problémy, můžeme si to vyříkat až skončíme, ne teďka. Dělej! S tím jsem prstem sundal ostří ze svojí tepny a přitom se píchnul do prstu. Kapka krve mi stékala po dlani. Jo a ještě jedna věc - tyhle excesy si na veřejnosti odpusť, upoutává to zbytečnou pozornost a to nechceme, že ne? Nečekal jsem odpověď, protože od naštvanýho Noghriho bych se místo souhlasu taky třeba mohl dočkat rány do zad.
Sakra, ta jeho kudla je ostrá! Musím se ho pak zeptat, co je to za ocel a kde by se dala pořídit, protože s tímhle bych se rozhodně nebál vyjít večer v Nar Shaddaa na ulici. V noci to na týhle planetě bylo rozhodně nebezpečnejší než přes den. Je to zajímavý - jako by všichni zlodějíčci a vrahouni přes den spali a za tmy se vydávali na lov. Většinou se nevraceli s prázdnou. Pamatuju, že mě jednou nějací dva frajeři chtěli vokrást, jeden na mě vytáhl blaster a druhej kudlu. Týpka s kvérem našli za pár tejdnu v kontejneru na odpadky, a toho s nožem, co si myslel, že se před ním rozbrečím strachy, hledali po celým městě a v každý čtvrti našli kousek. Dal jsem si záležet.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa- Hangár:

Kharabenid:Ne vyříkame si to tady a teď, nebo nikam neletíš. A já si toho tupce sundám podle svýho.
Při těch slovech noghri vyprskl smíchy a trošku se zasnil a představil si jak si připravuje svůj blaster zaujme dobrý střelecký vektor a pak jen počká než ten blbec vyjde ven z tý kantýny a on mu ustřelí nejdřív lehou nohu. Pak se zaměří na pravou ruku. Potom hned sundá ty dva blbý strážce co jsou mu pořád v patách ty sundá hned do hlavy. Potom se vrátí k tomu blbovy a sundá mu zbylé končetiny. Nakonec si schová nadobíčko a dojde do nemocnice kam ho určitě povezou a dá mu nejbolestnější jed, který zná a bude se chvíli dívat jak umíra v bolestné agonii.
Kharabenid se znovu smál a sám pro sebe si řekl jo to by se mi líbilo. A znovu se zaměřil na Mauliuse, který nyní vystupoval ze vznášedla.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa: Centrála - Hangár

Když mi Kharabenid povídá, že si to vyříkáme tady, trošku mě zamrazilo, ale pak jsem se s tím smířil a připravil se, že mi za chvíli bude ten jeho nůž trčet z břicha. Ale možná jsem byl idealista, protože se taky může stát, že mi ho vrazí zezadu do ledvin a nechá mě vykrvácet. Jenže jednou to stejně muselo přijít a ten šmejd mi nesedí o nic víc, než já jemu. Vstal jsem ze sedačky a jedním skokem byl na zemi. Noghri ke mě byl votočenej zády a zdálo se mi, že se zasmál. Jenom se směj, hlavně když je čemu. Humor mě už opustil a na jeho místo se dral strach. Srdce mi bilo jako o závod a hladina adrenalinu stoupala nepříjemně vysoko.
Stál jsem a čekal. Ten mechanik, kterýmu můj "přítel" tak vytřel zrak svým střeleckým uměním, se nenápadně vytratil. Ani se mu nedivím, naštvaný Noghri není společnost, co by lidi běžně vyhledávali. Ticho mi bilo do uší. Co se teď jako bude dít? Jestli mi něco chceš, tak mluv. řekl jsem po dlouhé chvíli. I přes snahu o neutrální tón by snad jen hluchý nepoznal, že se mi hlas nekontrolovatelně třásl. Moje stiletto bylo pořád v kapse, ale nemělo cenu uvažovat o tom, že bych s ním měl větší šanci na přežití. Pořád se nic nedělo. Abych mu trošku pomohl, otočil jsem se zády a opřel se rukama o vznášedlo, kterým jsme měli odletět. Tak dělej, ať už to mám za sebou. Tobě přece stačí jedna dobrá rána a je hotovo.
Nic. Podívej se, vím, že vy Nohriové jste nejlepší zabijáci v galaxii a že si nenecháte do svýho řemesla fušovat, jenže šéf nás na tuhle zakázku poslal oba, jasný? Měli bychom spolupracovat, to je můj názor. A musíme si taky věřit. Vytáhl jsem z kapsy svůj nůž a neotevřený ho hodil za sebe. S cinknutím dopadl na zem a pár metrů ještě klouzal po podlaze, než se úplně zastavil. Teď máš šanci dokázat, že ti můžu věřit. Jsem neozbrojenej, rozhodni se, co uděláš. Jestli to ticho předtím bylo nepříjemné, tak tohle bylo nesnesitelné.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa: Centrála - Hangár:

Noghri posledním Mauliusovým slovům nevěnoval pozornost spíše se zameřil na toho člověka co se hrabal v šéfově osobní jachtě. Noghri ho neznal a on tu měl znát každého. Takže pomalu vyrazil k vrchnímu technikovy, který se nyní vzdaloval a šel si po svých. Kharabenid na technika zařval a ten se otočil. Kharabenid si ho přivolal zpět.
Kharabenid počkal až technik dojde.
Kharabenid:Kdo je ten člověk, kterýse vrtá v šéfově jachtě?Ale nenápadně
Techník letmo přelétl hangár a letmo se podíval na člověka, který něco dělal u šéfovy jachty. Potom se vrátil zpět ke Kharabenidovi.
Technik:nikdy jsem ho tu neviděl pane.
Kharabenida ty slova málem porazila jaktože se sem někdo dostal říkal si pro sebe. To si někdo šíleně odskáče. A nebude jenom plácnutí přes prsty tohle bude někoho stát život.
Avšak nyní neměl Kharabenid čas se zabívat kdo udělal chybu, ale chybou samotnou.
Kharabenid:Mauliusi poletíme šéfou jachtou. Šéf říkal, že ji chce trochu prověřit dal tam nový štíty a různé vylepšení takže až dokončíme úkol tak ji trochu proletíme.
Kharabenid si to teď šinul rovnou k jachtě a nečekal ani na Mauliusovu odpověď. Muž, který něco dělal u jachty dělal jako by se nic nedělo ikdyž tohle musel slyšet.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“