Výcvik pro uživatele Wedge Bail

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro uživatele Wedge Bail

Příspěvek od Mastr Kavar »

Nar Shaddaa- Centrála:

Malius Logoth maladý zlodějíček a dobrý pilot bavil se Vůdce centraly se svým poradcem to by byla dobrá volba pro nový přírustek. Mohl by pro nás třeba pašovat zboží, nebo něco jiného.
Vůdce chvíli zvažoval a potom přikývl.
Vůdce:Tak ho tedy přiveď te.
Ale doufám, že to není zase jeden z těch lajdáků řekl si pro sebe.


Omlouvám se ale doholy jsme se s Kavarem a tvůj výcvik převezmu já. Arves Jace
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa- Centrála

Čekal jsem. Zase. Nebyla to pro mě v posledních dnech vlastně žádná velká novinka, protože si mě tu nikdo nevšímal, nikdo nevěděl, co tady mám dělat.
Proč mě sakra nechávají čekat? Jestli mě chtějí vyprovokovat nebo otestovat moji trpělivost, tak to ne. Ale uvidíme, kdo se nakonec dá, já z boje neutíkám, proudily mi hlavou myšlenky rychlostí, která mi nedovolovala myslet na jedinou věc déle než několik sekund. Abych se trochu uklidnil, vytáhl jsem své stiletto a hrál si s ostřím.
Kdybych chtěl, tak tady můžu kohokoliv zabít tak rychle, že by si toho ani on sám nevšiml. Ale zabíjení jen tak přitahuje pozornost, a to by v mém postavení bylo velmi nepříjemné. Počkám až na nějakou zakázku, pak ano, snažil jsem se nemyslet na utíkající čas.
Schoval jsem nůž a začal chodit sem a tam po místnosti, ve které jsem se nacházel. Kde to teď vůbec jsem? zeptal jsem se nahlas, snad v očekávání, že mi konečně někdo odpoví.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa: Centrála:

Neznámý:Jste v kanceláři centrály a čekáte až vás příjme šéf naší organizace.
Malius se otočil, ale nikdo za ním nebyl. Chtěl proto pokračovat v chůzi. Něco mu však bránilo byl to Noghri.
Noghri:A šéf se rozhodl, že můžete dál.
A tak jak se objevil se i noghri stratil.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa: Centrála

Hned jsem poznal hlas noghriho, protože nikdo jiný nemluví tak hluboce, a zároveň jsem přehodnotil svůj dřívější názor, že bych dokázal zabít kohokoliv zde. I přes sebevědomí mě vlastní jsem totiž své šance ve snaze připlížit se za nogriho neviděl příliš růžově. Na druhou stranu jsem ale byl rád, že mi někdo připomněl mé současné postavení ještě dříve, než jsem se měl setkat se "šéfem".
Nebylo by rozumné povyšovat se nad někoho, kdo mi patrně bude chtít nabídnou nějakou zakázku, i když ze zkušenosti vím, že hlavy organizace zpravidla padají nejrychleji, pomyslel jsem si.
Protože jsem si byl jistý, že noghri cítil můj strach, řekl jsem do prázdné místnosti: Příště už na tebe budu připravený, jasné? Pak jsem vykročil do otevřených dveří přede mnou, ale pro každý případ jsem měl ruku připravenou pro okamžité tasení nože. Takovou důvěru v toto místo jsem zatím neměl.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa- Centrála:

Šef seděl uprostřed stolu otočenému přimo k Maliusovi. Vedle jeho stolu byly dva automatické blástry zaměřující se na tělesné teplo. Za dveřmi stáli dva noghriové. A potom tu byl také jeden rodian a gamorrean měřící asi 180cm a vážící přibližně 120kg.
Šéf ukázál Maliusovi na židli před stolem.
A přitom sledoval jak si to Malius vykračuje k jeho židli. Přitom pokynul dvoum noghrium, aby zavřeli dveře. Potom mu zapípal komlik zabudovaný v jeho stole.
Šéf:Co je?
Vyštěkl ještě přdtím než kdokoliv dokázal promluvit. Malius toho moc nepochytil, ale zjistil že mají nechtěného návštěvníka.
Potom byl hovor ukončen a Šéf si stoupnul a prošel kolem jedné z jeho nádherných květin ke svému počítači. Něco tam zadal a potom se stejnou cestou vrátil a sednul si. Promluvil ke Garmorreanovi.
Ten pak přišel k židli kde seděl Malius.
Garmorrean:Chr Chr Vaše zbraně prosím chr chr.
A ukázal Maliusovi přihrádku.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa- Centrála

Už při vkročení do místnosti jsem viděl, že si "šéf" pěstuje výtečnou ochranku - noghriové mě ani tak nepřekvapili, termální blastery rovněž, ovšem že tady potkám Garmoreana jsem nečekal.
Sedl jsem si na nepohodlnou židli a čekal, co se bude dít dále. Věděl jsem dobře, že mi budou chtít vzít zbraně, spíše mě ale zajímalo, jak daleko bude "šéf" ochoten zajít, aby je ode mě dostal, protože jsem neměl chuť být v tomto prostředí neozbrojen.
Když tedy přišel Garmorrean a začal na mě kvičet zatímco mi ukazoval na přihrádku, věděl jsem, která bije. Proto jsem mu klidně odpověděl, a dal si záležet, aby to slyšeli všichni přítomní: Jestli se chceš dožít další minuty, tak se teď otočíš a vrátíš se přesně tam, odkud jsi přišel. Já své zbraně neodložím a jestli se ti to nelíbí, můžeme to začít řešit okamžitě! Při slově "okamžitě" jsem se prudce postavil ze židle a přiblížil se k tomu slouhovi tak blízko, že jsem cítil jeho smrdutý dech.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa- Centrála:

Garmorreana ta odpověd zaskočila. Téměř nevěděl co má dělat, ale pak se podíval na šéfa, který promluvil za Garmorreana.
Šéf:Ale ty odevzdáš své zbraně ať dobrovolně nebo ne. A ten výběr bude jen na tobě.
Šéf poslal k Maliusovi ironický úsměv a něž si Mailius čehokoliv všiml visel mu na krku nůž jednoho noghria. Garmorrean se div smíchem kombinovaným s chrochtáním neudusil.
Šéf:Jak říkám bude to jen na tobě.
Znovu se usmál. A dělal něco rukou pod stolem.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

Cítil jsem, jak mi nůž prořezává kůži na krku, a rozhodl jsem se i z této nevýhodné pozice začít vyjednávat. Proto jsem směrem k šéfovi řekl: Vy byste odevzdal své zbraně někde, kde jste poprvé? A kdyby vám při tom ještě nějaký prase do ucha kvičelo, co máte dělat?! Při posledních slovech jsem se otočil na Garmorreana, aby věděl, že narážka byla adresována jemu.
Celou dobu, kdy jsem mluvil, jsem taky horečně přemýšlel, co může ten chlap dělat pod tím stolem. Určitě tam má blaster a jenom čeká na to, až udělám nějakou pitomost, aby mě moh' sám vodkrouhnout, napadlo mě. Nechtěl jsem mu ale k tomu dát příležitost a proto jsem se i bez odpovědi na mé předešlé otázky podvolil a řekl: Dobře, dobře, udělám to. Ale nejdřív řekněte tomu frajírkovi za mnou, aby schoval ten nůž, než se s ním pořeže. Čekal jsem, co udělá chlap za stolem, a přitom cítil, jak mi z rány stéká několi kapek krve.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála:

Šéf se smál a Garmorrean taky.
Šéf:Buď jsi naprostý blázen, nebo máš velikou odvahu. Tak či tak se mi libíš.
Noghri sundal nůž z padawanova krku, avšak nyní byl připravený cokoliv udělat. To samé platilo i druhém noghriovi a určitě i blastery byli aktivovány. Jen šéf už neměl ruku pod stolem. A Garmorrean se už čekal aby dostal zbraňě, které u sebe měl, jak ho nazval šéf organizace naprostý blázen. Avšak ke stolu už se Garmorrean nepřiblížil. Stál vedle dveří místo jednoho nogrie, který se přesunul za židli z nádherné krystalově bíle barvy na níž seděl Maulis.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

Setřel jsem si z krku krev a opět se posadil pohodlně na nepohodlnou židli. Musím připustit, že takhle je to mnohem příjemnější, ale tomu Garmorreanovi to ještě přijde draho, takhle se mi vysmívat! vnitřně jsem se utvrdil ve své nenávisti k celému jejich druhu. Teď jsem se ale zaměřil na rozhovor se šéfem.
Začal jsem nenuceně: Tak, teď když jsme vyřídili formality (vrhnul jsem pohled plný hnusu směrem ke Garmorreanovi), můžeme přejít k obchodu. Předpokládám, že když jste mi nenechal podříznout krk (teď můj pohled s mnohem větším respektem padl na noghriho), chcete mi zřejmě něco nabídnout. Takže, poslouchám.
Vím, že jsem byl možná drzý nebo přespříliš sebevědomý, ale v tomhle prostředí to jinak nejde - neprůbojní často končí jako mrtvoly nebo obětní beránci těch, pro které pracují, a já neplánoval skončit podobným způsobem. Bez svých zbraní jsem tady navíc byl snadným terčem a stačilo by jedno slovo a vyhrabávali by mě ze smetiště někde v chudinské čtvrti. Už proto jsem na sobě nemohl dát znát strach, ale vyrovnanost.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála:

Šéf:Výborně konečně rozumné slovo.
Po těch slovech se Garmorrean uchechtl s nenuceným kvíknutím.
Šéf:Ticho!
Zařval Šéf na Garmorreana, který rázem jako by zkameněl. Dostal strach veliký strach. Ikdyž garmorreani nepatřili zrovna k nejbystřejším, pochopili kdy jim hrozí nebezpečí.
Šéf se potom spokojeně otočil k Maulisovi
Šéf:Takže jak jistě víš nechal jsem pro tebe zavolat, doslechlo se mi totiž, že nejsi špatný pilot a také to prý dobře umíš se smrtonostnými zbraněmi. Mám totiž jistou prácičku, která zkloubí oboje. Co ty na to?
Šéf se podíval zpět na garmorreana a poslal k němu ledový usměv, plný krutosti.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

Usmál jsem se výrazu toho prasete, když ho šéf okřikl. Dobře ti tak, a to ještě nevíš, co pro tebe mám přichystaný já, dodal jsem si pro sebe. I jeho další řeč zněla jako balzám na duši, když ale vyslovil spojení "smrtonosné zbraně", musel jsem ho trochu poopravit. Když už bylo jisté, že nechce nic dalšího dodat, začal jsem já: Ano, je pravda, že jsem dobrý pilot, nemám ale ve zvyku zabíjet z dálky smrtonosnými zbraněmi, jak říkáte. Raději používám osvědčený způsob řešení nablízko, protože je preciznější a je možné ihned zjistit, jestli nedošlo k nějaké chybě. Nechtěl jsem použít slova "vražda", protože nezní tak elegantně, ale bylo jasné, že "chybou" myslím to, že by oběť mohla útok přežít.
Pokračoval jsem: Ale máte moji pozornost, jaké jsou další detaily té zakázky? Rovněž "zakázka" v mém slovníku znamenala "atentát, vražda, usmrcení, nešťastná náhoda" a podobné způsoby sprovození ze světa. Trošku teď ze mě opadla nervozita, ale pořád jsem byl ve střehu, protože dokud nebyl obchod uzavřený, mohl se o mě šéf natvalo postarat i jinak. Bolestivě.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála:

Šéf:No zakázka ano to je to správne slovo, ale podrobnosti neřeknu dříve než si budu jistý, že pro mě budeš pracovat.
Šéf se zvedl a pokynul Maulisovi, aby odešel.
Noghri:Následujte mě!
Řekl chladně téměř až vražedně.
Garmorrean ještě cosi zakvičel a mával přihrádkou se zbraněmi.

Wedge Bail

Příspěvek od Wedge Bail »

Nar Shaddaa - Centrála

Došel jsem k přihrádce, kterou přede mnou drželo ten vepř, a sebral jsem své stiletto. Pak jsem si to namířil směrem k východu, ale neodpustil jsem si poslední rýpnutí, protože jsem ten výsměch cítil jako potupu. Otočil jsem se k němu a povídám: Dej si na mě pozor, prase, protože jestli se mi ještě jednou budeš vysmívat do obličeje, zjistíš, že takovou bolest, jakou ti pak způsobím, už do konce svýho smradlavýho života nezažiješ, jasný?!
Jeho odpověď mě nezajímala. Došel jsem ke dveřím, u kterých stál Noghri. Byl to ten, který mi držel nůž pod krkem a byl připravený mě podříznout. Nechtěl jsem ho moc dráždit a dal mu spíš dobrou radu: Až budeš příště někomu držet nůž pod krkem, stůj od něho trochu dál. Kdybych u sebe měl svůj nůž, mohl bych tě jednoduše zranit. A taky bych to hodně rád udělal, dodal jsem si už pro sebe. S pocitem naplnění jsem vyšel ze dveří, které se za mnou hned zavřely.
Chodil jsem po místnosti a čekal. Snad tu zakázku dostanu. Ne, že by mě to mrzelo, kdyby to nevyšlo, ale přece jenom bych dneska spal mnohem spokojeněji. Už dlouho čekám na něco takovýho a teď to nehodlám zkazit, mudroval jsem si pro sebe.

Arves Jace

Příspěvek od Arves Jace »

Nar Shaddaa - Centrála:

Asi po pěti minutách přestalo Maulise chození bavit a tak se posadil na obyčejnou židli. Noghriho nůž vycítil asi po deseti sekundách vysel na jeho krku lechce ho říznul a zmyzel jako uragán. Maulis se otočil ale nikdo za ním nebyl a rána na krku byla skutečná.
Z druhé strany místnosti se náhle ozval noghriho hlas
Myslel jsi to takhle.
Usmál se noghri.
Noghri:Ty mě nebudeš poučovat o zabíjení ty nafoukanej člověče. Dokázal bych tě zabít běch dvou sekund a ty by jsi si toho nikdy nevšimnul.
Po vyřčeních slov noghrie se zapnul vysílač na chodbě hlas byl padawanovi známý byl to vůdce organizace.
Můžete jít dál. Mám pro vás zkoušku.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“