Výcvik pre Angel Cry

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pre Angel Cry

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Na Coruscantu již zapadalo slunce, ale jeho provoz nezeslábl, ba naopak.
Stál jsi uprostřed Rady a mistři se na tebe dívali.
Takže Jedi ty bys být chtěl, hm? Proč, zeptal se mistr Yoda a pohladil se po svých vlasech.
Mistři se na tebe dál dívali a čekali na tvou odpověď.



______________________________-
Tak se ukaž co v tobě je.
Dodržuj tvar příspěvku prosím.
A rozepiš se, ne jen jednoslovná odpověď, napiš i pocity.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

Pohľadom som prebehol po každom členovi rady, napokon sa moje oči stretli s hlbokým pohľadom majstra Yodi.
Každý chce niekam patriť, každý chce byť niečoho súčasťou tak ako je sila súčasť všetkého živého, moje srdce a moja myseľ túži byť častou rádu Jedi, verím, že ma k vám doviedla sila, tak je len na nej a na vás ako to so mnou bude.
sklopil som pohľad od majstra Yodu na znak úcty a čakal...
nech ma sila prevádza, pomyslel som si...[/b]

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Mistr Yoda se lehce zasmál.
Dobrá, velmi dobrá odpověď. Ty jazyk hbitý máš.
Mistr Yoda mluvil pravdu, jen málokdy se nově příchozí zmohl na souvislou větu.
My příjmeme tě do Řádu. Ale pozor na temnou stranu ty musíš dávat. Hodně temna já cítím v tobě, hm ó ano. Ty musíš odolávat se naučit. Od pocitů se odprostit. Život Jedie jednoduchý není.
Mistr se porozhlédl po ostatních.
Pakliže dalšího nemáš co říci můžeš do své cely odejít, řekl mistr Yoda nakonec a pokynul rukou ke dveřím.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

Rozumiem majster, ďakujem.
Mierne som sa uklonil a pomalým pohybom zamieril k dverám.
V hlave sa mi rodila kopa myšlienok: Ako potlačiť temnú stranu?, čo bude nasledovať teraz?, majstrove varovanie bolo veľmi vážne, čo ak sa mi nepodarí odolať?, čo potom?, nie musím zahnať tie myšlienky, neistota vedie k temnej strane.
Zahnal som tie obrazy z mojej hlavy a sústredil sa na Silu, kontroloval som každý úder srdca, každý nádych a každý výdych. Na kratučkú chvíľku sa na mojej tvári objavil malý úsmev.
Dokázal som to...

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant
O pár let později.

Probudil jsi se ve svém pokoji. Za oknem vstávalo slunce a speedry létali sem a tam. Den jako každý jiný.
Sděl jsi na posteli a přemyšlel co dnes dělat.
Včera jsi se dozvěděl, že mistr Yoda pořádá další ze svých přednášek. Nebo jsi mohl jít cvičit s mečem, či zalétat si na simulátoru. Možností bylo mnoho, ale kterou si vybrat.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

Vstal som, cítil som sa skvelo, v noci sa mi zdal môj obľúbený sen....o nej..
Tak čo to bude dnes? pomyslel som si. Majster Yoda určite pochopí,že dnešnú prednášku vynechám, veď bol som na posledných piatich. Simulátor alebo tréning s mečom? čo to bude? zamyslel som sa. Nie simulátor nie, väčšia sranda je keď je so mnou Anakin, vždy vymyslíme pár skvelých manévrov. usmial som sa. Anakin išiel niekde s majstrom Kenobim. Pôjdem si precvičiť boj, moje Ataru stále nie je dobre a možno stretnem aj ju. Nie Angel nechaj to, jedi nesmie podliehať týmto pocitom. Už dlhšie sa mi páči žiačka majstra Quinlana Vos-a,..Aayla Secura.
Pri tréningu ju vyženiem z hlavy, majster Yoda ma pred týmito myslienkami predsa dávno varoval, aj keď som ešte len malý chlapec..

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Vyrazil jsi tedy do tréninkové haly.
Byla to vysoká šedá místnost plná cvičících padawanů a Jediů.
Přecházel jsi místnost, když tě oslovil nějaký rytíř.
Padawane, mohu tě požádat o pomoc?

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

Samozrejme majster, ako vám môžem pomôcť? díval som sa mu priamo do očí. Nebol som nervózny, od môjho prvého príchodu do chrámu som sa naučil, že musím držať všetky emócie na uzde. A však niektoré sa držia ľahko iné ťažšie.
Nikdy ma aura tejto miestnosti neprestane udivovať, silu tu vnímam intenzívnejšie, pri každom dotyku so svetelným mečom.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Mistr se na tebe podíval a na chvíli se zamračil, ale ihned jeho výraz přešel do lehkého úsměvu.
Tady za těmito dveřmi, ukázal mistr na dveře zaním, je sklad cvičných droidů, je poměrně rozlehlý, nedávno se tam prováděla údržba, ale zdáse že nedostatečně. Ti droidi se zbláznili, potřeboval bych abys našel konzoli a vypl je.
Mistr vytáhl svůj meč, na tváři stále úsměv.
Já budu tady a budu hlídat, aby žádný droid nevyšel ven.
Mistr stiskl tlačítko, a dveře se otevřely.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

Áno majster, postarám sa o to. uklonil som sa a úsmevom som vyjadril vďaku. Bol som veľmi rád, že si majster vybral práve mňa. Posledný týždeň bol celý o tréningu, meditáciach, prednáškach a iných veciach. Nieže by som sa sťažoval, len som rad že mi bola pridelená táto úloha. vzal som do rúk svetelný meč a pomalým krokom vkročil do dverí...
Koncentroval som sa na silu ako ma učil majster Yoda, nechal ju viesť svoje myšlienky, rozpínali sa po celom sklade: vnímam droidov, ktorý určite neboli pri zmysloch, postupne prehľadávam pomocou Sily celú miestnosť...

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Z poza nejbližší bedny vyletěly čtyři cvičné koule. Měli sice lasery nastavené na minimum, ale ve větším množství dokážou pěkně zatopit.
Na nic nečekaly a ihned zaútočily.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

To bude zábava. na tvári sa mi objavil náznak úsmevu.
Neváhal som, pomocou sily som spravil salto vzad, vo vzduchu aktivoval svetelný meč a dopadol do základného postoja. Moju tvar osvetľovala červena žiara z čepele meča.
Odrazil som prvé výstrely a následne prešiel do útoku, ťal som polobratom zakončeným výpadom priamo do gule, salto, odrazenie od steny a perfektný švih do priestoru kde sa druha cvičná guľa práve pripravovala vyslať ďalší paprsok.
Svetelný meč prechádzal guľami ako nôž maslom. Dve som dostal, dve ešte zostali

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Koule byli droidi, necítili žádnou lítost, žádný strach.
Vznášely se kolem tebe, uhýbali prudkými pohyby a stříleli malé laserové výboje.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

moje pohyby riadila Sila, nechal som sa ňou viesť, inštinktívne som odrážal výboje proti droidom, aj keď ma niektoré zasiahli a mierne popálili. Vďaka Sile som to ani necítil.
Droidov som odrážal pomocou sily, a mečom dokončoval. Úder silou, salto a zabodnutie svetelného meča do konštrukcie droida. Snažil som sa vykrívať všetky útoky a čo najplýnulejšie prechádzať k výpadom tak ako nás to učil majster Windu. úkroky a úskoky do všetkých strán, seknutia v čistých obratoch, pomocou Sily sa nič nezdalo byť nemožné...
Buď rýchly, obratný, predvídaj súperov krok, myseľ maj čistú, sústred sa na Silu, nech ťa vedie...zneli mi v hlave slova majstra Yodu.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Další dvě koule byly zničeny. ale slyšel jsi nedaleké tlumené hučení malych repulzorů. koulí zde bylo víc.
Padawane, soustřeď se na svůj úkol. Vypni konzoli, volal na tebe mistr odedveří.
nevypadalo to, že by tam měl nějaké problémy.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“