Výcvik pre Angel Cry

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

Prepáčte majster, nechal som sa priveľmi strhnúť bojom. Odpovedal som.
Ponoril som sa hlbšie do Sily, pátral som po konzole, postupne som prenikal celým skladom, až napokon: Tu si, teba je ťažko nájsť pomyslel som si.
rozbehol som sa k nej, do cesty sa mi stavali ďalši droidy, môj meč spolu so silou bol však rýchlejší. za mnou ostávali zvyšky rôznych častí droidov. Aspoň budú mať mechanici náhradne diely pomyslel som si.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Už jsi byl skoro u konzole, když zpoza jedné bedny vyběhl další droid.
Nebyl to však obyčejný cvičný droid. s takovým to droidem trénovalo jen pár lidí.
Byl asi dva metry vysoký a místo rukou měl dva světelné meče.
Zažehl je a zaútočil.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

začal sa krutý boj, snažil som sa vykrývať všetky údery, ale nešlo to. Jeden so svetelných mečov mi rozťal obočie a pokračoval ďalej na líce, len zázrakom sa vyhol oku..., v duchu som vyvrieskol, nechcel som aby ma majster počul kričať o pomoc. Vtedy som skúsil prvýkrát použiť Djem so. Tajne som ho trénoval lebo pre padawana môjho veku to môže byť veľmi nebezpečné, aj keď si myslím že majster Windu o tom vedel.
Využíval som silu úderov droida a obracial ju proti nemu, cítil som obrovskú Silu ktorá sa mi vlievala do žíl, cítil som vášeň, hnev, moc, necítil som už krv ktorá mi stekala s tváre. Droidovi som odsekol jednu mechanickú pažu, následne druhú, a vyslal veľký impulz Sily, ta Sila prekvapila aj mňa, droid plnou silou narazil do stenya rozletel sa. Mňa ten úder veľmi vyčerpal. Klesol som do kolien a sklopil meč, cesta ku konzole bola voľná...

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Mistr stál u dveří a zbavoval se dvou doridích koulí, když ucítil narušení v Síle.
Hej ty, hlídej dveře, křikl na jednoho padawana, který zrovna odpočíval po boji.
Mistr se rozeběhl do skladu zatebou. Vyběhl z pozarohu a akorát viděl, jak odhazuješ droida pryč a klesáš v kolenou. Vyběhl k tobě.
Rychlým pohledem tě zkontroloval a přeběhl ke konzoli. Zmáčkl několik tlačítek a droidi se vypnli. Právě včas, blížili se další koule.
Mistr si k tobě klekl a prohlédl tvé zranění.
Vypadá to, žes měl velké štěstí. měl jsi mě zavolat, když se ten droid ukázal. Doufal jsem že stihneš tu konzoli vypnout včas.
Pomohl ti vstát.
Ukaž, spravím ti to.
Přiložil ti ruku přes oko a rána se začala zacelovat.
Boužel ti zůstane jizva. Pojď, vypadneme odsud, potřebuješ si odpočinout.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

Hmm.. prvá jazva z boja, tento deň nemá chybu. zaradoval som sa v mysli.
Ďakujem majster, vyzerá to tak, že budeme potrebovať nového tréningového droida.
Pohľadom som zamieril na kusy šrotu trčiace zo steny.
Prepáčte, že som nezavolal, chcel som to zvládnuť sám.
zahanbene som sa pozrel na majstra.
Celé telo ma bolelo, ale v ruke som stále pevne zvieral svetelný meč, až dnes som naplno pochopil slová majstra Yodu: táto zbraň je tvoj život.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Coruscant

Vyšli jste ven a mistr tě doprovodil k jednomu z mnoha sedadel.
Sedni si a odpočívej. Já si musím něco zařídit.
Mistr se otočil a odešel ven z místnosti.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

Dobre majster. odpovedal som.
Odpočíval som, svoju myseľ som ponoril do Sily, cítil ju okolo seba, ako plynie. Čerpal som z nej energiu, tlkot srdca spomalel, dych zoslabol. Cítil som Silu, ako sa vo mne obrodzuje.
Otvoril som oči.
Už sa cítim celkom fajn, vravel som si. Pomaly som začínal spomínať na predošlé udalosti. O tej obrovskej Sile ktorú som cítil, o tej obrovskej moci.
Hmm..tak takto chuti temna strana sily, je to ako droga, musím sa spýtať majstra Yodu čo sa to vlastne stalo.

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Mistr se vrátil za pár minut. Šel k tobě, na tváři velký úsměv. Přišel k tobě a lehce se uklonil.
Právě jsem mluvil s Radou. Ta mi dovolila stát se tvým mistrem, pokud budes chtít samozřejmě.
Mistr stál a čekal na tvou odpověď.


________________________
Tak, odpověz, můžeš napsat zbytek dne a s výcvikem končíme.
Zítra budeš mít první misi.

Angel Cry

Příspěvek od Angel Cry »

Coruscant

Bude mi cťou učiť sa od vás majster. Odpovedal som s radostným úsmevom.
mierne som sa uklonil a dodal:
Budem sa snažiť vás nesklamať.
V hlave sa mi to hemžilo myšlienkami, čím som majstra zaujal?, ako teraz budeme pokračovať? a množstvo ďalších otázok na ktoré mi len on mohol dať odpoveď, ale pre dnešok bolo toho vzrušenia až až.
Pár hodín som strávil v meditáciach, majster mi ukázal nové spôsoby ako sa uvolniť, zbaviť napätia a načerpať energiu.
Večer sme ešte Ja, Anakin a Aayla trénovali na simulátoroch. Musím sa priznať snažil som sa na ňu zapôsobiť. Zaujímalo by ma či som to aspoň trošku dokázal. Hmm....kto vie. Pred spánkom som ešte vyhľadal majstra Yodu a vyrozprával mu všetko čo sa dnes prihodilo.
Nech nás všetkých sprevádza Sila.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“