Výcvik pro hráče Buri

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Buri

Příspěvek od Buri »

Chrám Jedi
Tohle opravdu chceš? Výzvu? Nebo jen hledáš problémy? Palcem posunu ovladač intenzity čepele na normální úroveň a začnu kolem padawana kroužit.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan se podíval po okolí a uzavřel okna aby se nedalo vidět co se uvnitř děje.
Zemři dovolil sis urazit mou osobu.
Řekl a bodnul mečem do vzduchu kde čekal že budeš v nejbližších chvílích

Buri

Příspěvek od Buri »

Chrám Jedi
Sleduji každý padawanův pohyb, ale i přesto mě jeho výpad lehce překvapil. Odpovím mu poněkud nemotorným krytem, nechám ho, aby si myslel, že nade mnou má velkou převahu. Ponořím se do Síly tak hluboko, jak jen dovedu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawan se ukázal v tom nejlepším světle.
Začal ti kopat do hlavy což bylo v této situaci zvláštní.
Mečem mlátil do čepele tvého meče jiskry kolem vířili a lasery skřípali

Buri

Příspěvek od Buri »

Chrám Jedi
Tento způsob boje je poněkud vyčerpávající... proběhne mi myslí. Takhle to dál nejde, řeknu si v duchu a využiji svého spojení se Silou. V okamžiku, kdy se mě znovu pokusí kopnout se sklouznu po zemi s úmyslem mu podrazit stojnou nohu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

On si ale byl vědom že jsi to věděl a tak uskočil udělal si maličkou piruetku a sekl padawana do zad.
Zasmál se a jeho oči se měnili nebyla v nich jen zloba ale nenávist..

Buri

Příspěvek od Buri »

Chrám Jedi
Poznám, když jde do tuhého. Touha po krvi..., tohle už jsem viděl, ale kde, kde?
Už jsi někdy zabil člověka? Víš, jaký je to pocit brát život? zadívám se mu přímo do očí. Veškerou svou Sílu zaměřím na jeho emoce. Snažím se naladit na jeho mysl, předvídat jeho pohyby dříve, než o nich on začne uvažovat.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Já já nevím jaký je to pocit ale nesmím zklamat jsem silný
Řekl rozeběhl se ale nějak zavrávoral a spadl na zem.
Jeho myšlenky ho zrazují cítil jsi strach ale touhu po vítězství a ..smrti

Buri

Příspěvek od Buri »

Chrám Jedi
Zklamat? Zklamat? Jak? Zklameš svého mistra, pokud propadneš temné straně, ne, pokud se rozhodneš spor vyřešit diplomaticky! Jediové jsou především vyjednavači, válečníci jen v nevyhnutelném. Deaktivuji svůj meč. Být silný neznamená být vrah a naopak. Věř mi, já vím o čem mluvím.
Utapau, Utapau to bylo. Na lodi, tam sem potkal toho, toho vraha, toužil jen po moci a po smrti...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám jedi

Žždný Mistr mě nechce něčeho se bojí a já já nemůžu
řekl a opět sekl na nohy

Buri

Příspěvek od Buri »

Chrám Jedi
Pouze ustoupím z jeho dosahu.
Ano, jsi silný, ale necháváš se ovládnout emocemi. To je proti Kodexu. A mistři se bojí, že bys mohl přejít k temné straně. Dokaž jim, že umíš ovládat svoje emoce a udržet si chladnou hlavu. To je to největší vítězství. Stále udržuji oční kontakt.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Ne to nemohu udělat mysleli by si že jsem slabý já to nedokážu.
Říkal jedno pořád dokola.
Já prostě musím.
Řekl a přiložil si meč na břicho.
Tekl z něj pot a prst slétával na aktivační talčítko.

Buri

Příspěvek od Buri »

Chrám Jedi
Proč musíš? Kdo tě nutí? Myslíš si, že sebevraždou něco vyřešíš?
Podívám se na něj a zhluboka se nadechnu.
Tady jsi v chrámu Jediů, není tu nikdo, koho by ses musel obávat, jen sebe. Vždy se tu nalezne přítel, který ti podá pomocnou ruku.
Natáhnu k němu ruku.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Odpovědí bylo jen zasvištění čepele a mrtvola žáka na zemy.
Do místnosti vběhl Windu s Yodou.
Padawane co se to tady stalo?
Zeptal se Windu když viděl dva padawany a Buriho meč na normální intenzitu.

Buri

Příspěvek od Buri »

Chrám Jedi
Podívám se na mistra Windu.
Tenhle padawan mě vyzval na tréning, já tedy přijal.Bohužel si to vzal moc osobně a pak nastavil meč na normální intenzitu. Já se jen bránil. Pak zakolísal a začal mluvit o zklamání a o tom, že není dost silný, že se ho všichni mistři bojí. Pokoušel jsem se ho povzbudit, ale nečekal jsem, že spáchá sebevraždu. Podívám se na mistra Windu a pak na mistra Yodu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“