Výcvik pro uživatele Buri

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Buri

Příspěvek od Buri »

Mos Eisley
Pomalu dám ruce od těla tak, aby na ně bylo vydět. Nahlédnu mu do mysli a pokusím se ho přimět, aby si to rozmyslel. Já.. já omlovt se, já nechtít vás strčit, já nechtít mít probléma s někdo s blasterem... Přitom se ho silou snažím přimět, aby si to rozmyslel.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Sullustan se nedůvěřivě podíval na Buriho a pořád na něj přitom mířil. Buri se podíval směrem ke stolu, kde seděl jeho mistr s nějakým tajemným cizincem. Chtěl se připojit k nim, né se přít s tímto opilým sullustanem, který protin němu neměl nejmenší šanci. Musel jednat, ale buď diplomaticky, či bojově.

Buri

Příspěvek od Buri »

Mos Eisley
Nechci problémy. Ne teď . Ne tady. Ne s ním. Rozhlédnu se po okolí a předstírám roztěkanost. Já vám koupit pití. Já nechtít být něpřítel někdo jako vy. Já chtít žít v míru. Já obchodník. Nepřátelé neprospívat obchod. Já chtít dobrá obchod. Jáchtít být váš přítel. Když hraji tuto šarádu, snažím se z něj vycítit jeho pocity, připravený v krajní situaci sáhnout po světelném meči.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Po Buriho šarádě se na scéně objevil nějaký člověk, o kterém se nedalo říct, že by byl příliš čistotný. Z úst mu páchlo a když se snažil se k Burimu dostat, rozlil pití, které bylo postaveno na stole.
Cizinec: Eeeehm, obchod říkáš? Hele, co nabízíš, možná bychom mohli vyjednat tvůj život, mladej...

Buri

Příspěvek od Buri »

Mos Eisley
Určitě, já obchodovat s věci o které se nemluvit na veřejnost, stiším trochu hlas. Já mít věci které vás zajímat, určitost!

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Muž si odplivnul a Buri si všimnul, že nemá příliš mnoho zubů a pokud ano, tak mnoho z nich je zkažených.
Člověk: Chceš nás obelstít, nebo co? Hele, mladej, nic na nás nezkoušej, zabíjeme tě!

Buri

Příspěvek od Buri »

Mos Eisley
Padawan se nemusel rozhodovat. Na této misi bylo nutné zůstat v utajení. Začal usilovně přemýšlet o nabídce, které by žádný člověk jako on nemohl odolat... Já mít žhavá zboží, když nekoupit vy, někdo jiná určitě. O HH-15 být vždy velká zájem, když polovicová cena... nechá viset slova ve vzduchu.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

V tom za zády uslyšel Lukův hlas.
Luke: Děje se něco, Buri? zeptal se pozorujíc přitom Buriho a celou jeho společnost, kteří mu tento pohled opláceli s otevřeným nepřátelstvím očekávajíc, co se bude dít.

Buri

Příspěvek od Buri »

Mos Eisley
Nic, co by stálo za řeč. Podívám se na opilce. Opravdu.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Luke opětoval pohled na opilce.
Luke: Pojď, Buri. Položil přitom ruku na rameno.
Luke: Připoj se ke stolu.

Po těchto slovech opustili cizince, kteří tam zůstali nehnutě stát, když v tom uslyšeli Ruplikonův křik. Oba se zastavili a pohlédli na něj, stejně jako celá společnost v baru. Ohlídli se za opilcema a pak bez jakýchkoliv řečí pokračovali v chůzi ke stolu.

Buri

Příspěvek od Buri »

Mos Eisley
Dojdu až ke stolu a prohlédnu si cizince, se kterým můj mistr mluvil. Pozdravím ho pokývnutím hlavy.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Ruplikon Buriho pokynutí hlavou neopětoval, pouze se usmál a poté položil danou otázku Lukovi. Buri se necítil příliš dobře v přítomnosti tohoto člověka. Poté naslouchal Lukově odpovědi.
Luke: Síla nás sem přivedla. Kueller byl mým žákem, cítím za něj zodpovědnost.
Poté se podíval na Buriho se slovy.
Luke: Buri je taky můj žák. Síla je s ním mocná a je moudrý, bude z něj skvělý Jedi.

Buri

Příspěvek od Buri »

Mos Eisley
Posadím se ke stolu, nechci přitahovat více pozornosti, než je nutné. Zadívám se na Rodiana a pokusím se ho odhadnout. Co je to za cizince, když by vraždil opilce na potkání? Hodláte se k nám přidat? zeptám se místo toho.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Mos Eisley

Ruplikon ignoroval Buriho otázku a namísto položil Lukovi otázku svou. Bylo na první pohled zřejmé, že Luke neztrácí svůj klid. Nebyl to již ten mladík z Tatooine.

Luke: Nejde o zradu, ale pomoc. Chci, abys mu pomohl. Je to na tobě, jak se rozhodneš, Síla tě přivede k moudré odpovědi a ke klidu.
Vzpomněl na slova Yody, když se jej zeptal, jak rozezná světlou stranu od temné.

Buri

Příspěvek od Buri »

Mos Eisley
Ale? zajímám se o nevyřčenou otázku.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“