Výcvik pro uživatele Ruplikon

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine
To je hrozné mistře.
Muzu vam nejak pomoct s vasi pomstou??

rekl jsem a podival se Kuellerovi primo do oci coz bylo pres masku docela slozite.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller dlouho neváhal s odpovědí:
Kueller: Ty budeš nástrojem mé pomsty, učedníku. Pověsíme před brány paláce jejich těla, která budou odstrašujícím příkladem všem, kdo se nám postaví na odpor.
Při těchto slovech bylo v hlase znát jisté zasnění. Kueller se však brzy vrátil do realitiy a jeho hlas se mu opět změnil.
Kueller: Jdi spát, ráno nás čeká další trénink.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Jistě mistře řekl jsem a šel si lehnout na tvrdé lúžko které bylo vedle stolku u kterého jsem před chvíli jedl

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Ještě dříve, než stačily ranní paprsky dvou Tatooinských sluncí dopadnout na Ruplikona, byl již vzhůru, plný očekávání z nadcházejícího tréninku, plný síly a odhodlání čelit svému mistru v boji. Měl však také obavy - z minulého souboje si přece jen odnesl i rány.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Světlo pomalu dopadlo do krytu bylo zde konečně pořádně vidět dvě postele stůl nějaký starší počítač a v rohu pár beden nevím co v nich je a ani mě neláká to vědět.
Višel jsem z krytu a viděl mistra jak stojí zády ke mě a kouká do rozsáhlé pouště.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Ruplikon zpočátku zvažoval, zda je moudré mistra rušit, Kueller však o jeho přítomnosti věděl.
Kueller: Čekám tu na tebe, učedníku. Doufám, že jsi připraven.
Bylo teprve ráno, ale horko se již dralo na povrch. Vítr nevál. O jednu standartní hodinu dřív by byl trénink ideální.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

SLunce zatím pálila docela příjemě.
Jsem připraven na trénink mistře řekl jsem a čekal co se bude dít

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Bez toho, aniž by se mistr otočil, zažehl svůj meč. Do ticha proniklo známé "klap - bzzzz". Ruplikon sáhl po svém meči a čekal, co se bude dít.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Vzal jsem meč do pravé ruky a aktivoval ho dnes jsem měl docela šěstí slunce dnes pražilo do obličeje Kuellerovi.
POstavil jsem se připraven na boj a vyčkával.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine:
Mistr se zničeho nic otočil a vyzval svého učedníka.
Kueller: No tak pojď, nač čekáš, zabíj mě!
Kueller stál až nápadně nehnutě stále na svém místě.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Udělal jsem k mistrovi dva kroky pak jsem se zastavil a snažil jsem se mu pomocí síly vyrazit světelný meč z ruky.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller se rázem otočil:
Kueller: Výborně, učedníku! Neudělal jsi tu chybu, abys ke mně přiběhl, to by byla velká hloupost!
Pohlédl na svou ruku držící zbraň.
Kueller: Ale... snaž se víc, soustřeď se pouze na ten světelný meč. Jako by to byl celý svět, na nic jiného a dokážeš to!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Zcela jsem se ponořil do síly a snažil se vitáhnout ten meč ale stále jsem myslel na to aby na mě Kueller nečekaně nezaútočil.
Cítil jsem jak se meče pomalinku v jeho dlani pohybuje

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Náhle se mistrovi jeho meč vytrhl z ruky a letěl přímo k Ruplikonovi. Přesněji řečeno, přímo na Ruplikona. Zpočátku věřil, že toho docílil svým snažením, pak si náhle uvědomil, že letící meč nedokáže řídit. To bylo neočekávané, jeho mistr proti němu používá jeho vlastní triky.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Uskočil jsem před mečem když letěl těsně vedle mě seknul jsem do jeho poloviny
Doufal jsem že jsem ten meč vyřadil.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“