Výcvik pro uživatele Ruplikon

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Když Ruplikon přišel do ukrýtu, našel tam již přichystané jídlo. Těžko říci, co to bylo, ale měl hlad, a tudíž se dal do jídla. Jeho mistr tam již nebyl. Pokoušel se v Síle vycítit, kde se nachází.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Jídlo bylo v celku dobré.
Když jsem dojedl snažil jsem se pořádně vcítit do síly a najít mistra ale nic jsem neviděl.Mezitím než se mistr vrátí poohlédnu se po úkrytu.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Padawan přemýšlel, čím by si na svůj průzkum posvítil. Nikde neviděl baterku a světlo, které záludně svítilo na stole, bylo slabé a co víc, bohužel připevněné.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Zkusil jsem se ponořit do síly a chtěl jsem tak vidět ten úkryt za světla

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Nebylo to však snadné. učedník viděl předměty nejasných tvarů, které nedokázal identifikovat. Napadla jej možnost zažehnout světelný meč.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Aktivoval jsem meč.
Jeho rudá čepel ozářila okolní místnost snažil jsem se porozhlédnout a najít něco užitečného.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Moc tam toho však nebylo. Na lávce kousek od stolu ležel mistrův plášť, jen tak pohozený splýval s okolní tmou. Ruplikona napadlo se do něj podívat, ale zvažoval to, byl to nebezpečný krok.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Rozhlédl jsem se kolem sebe mistr nebyl nikde k vidění pro jistotu jsem se snažil jeho přítomnost vicítit v síle nikde jsem však nic necítil a rozhohld jsem se podívat se do pláště.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Ruplikon plášť převrátil a hledal v něm cokoliv, co by jej mohlo zajímat. V tom se mu však za zády ozval hlas:
Kueller: Co tam hledáš?
Ruplikon s leknutím upustil předmět, který z pláště vytáhl.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatoine

Nic mistře někam mi tam spadl muj příruční blaser a s pomocí světelného meče sem ho neviděl tak jsem sel naslepo.
řekl jsem a s leknutím jsem čekal odpověd

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Ani náhodou se nezdálo, že by tomuto vysvětlení temný Jedi uvěřil. Zkoumavě se zlostí pozoroval svého učedníka. Pak se podíval na předmět, jenž mu upadl a zeptal se:
Kueller: Víš, co to je?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Podíval jsem se na předmět alev té tmě nebylo moc vidět musel jsem tedy odpovědět Ne

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller však tuto odpověď přešel bez povšimnutí.
Kueller: Měl jsi někdy rodinu?

Edit: // Doufal jsem, že ti zapracuje fantazie a ty jí dáš volnoběh a popíšeš předmět ze všech stran, tvarů, ohmatáš jej a podle sebe určíš, co je to. //

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Měl ale moc jsem se s ní nevídal byl jsem pašerák a doma jsem se moc neukazoval.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Tatooine
Kueller se však zdál být ponořený ve svých myšlenkách.
Kueller: Já jsem rodinu měl, než mi ji vyvraždili... Ale teď příjde den odplaty.
V jeho slovech byla znát hrozba.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“