Výcvik pro uživatele Ackbar

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - bojová místnost 4:


Nějakým pomalejším žákům to trošku trvalo, ale nakonec se všichni dostavili zpět na své pozice. Mistrině Vash to celou dobu sledovala, a sama si mezítím vzala svůj světelný meč.
Mistrině Vash: Takže, padawani.Dnes se naučíme bojovat se světelným mečem.Takže nejdřív ho zapněte!
Řekla mistrině rázně, a za pár sekund se už po místnosti začali rozsvěcovat světelné meče.Mistrině Vash ho zapnula jako poslední.
Mistrině Vash: Takže a teď se postavte do tohoto postoje.Je to univerzální postoj stylu Schi - Cho.Takže se teď do něho postavte.A pak zkuste udělat pár výpadů, opakujte po mě!
Mistrině Vash ukázala všem žákům postoj a pak jim ukázala pár vypadů!Všichni žáci se pustili do procvičování.
...............................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi - Tréninková místnost 4

Zmáčkl jsem jeden z knoflíků na meči a ihned z něj vyjela zelená čepel. Nebyl to žádný příjemný pocit mít takovou smrtonosnou věc v ruce. Mystrině nám předvedla základní postoj a pár výpadů z mečem, ale podle mě to tak jednoduché nebylo. Když už jsem se postavil bez toho, že bych při nejmenším pohybu spadl, málem jsem svým skvělým výpadem zranil všechny okolo.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Tréninková místnost 4:


Zapnul jsi svůj světelný meč a začal jsi procvičovat.Ostatní pdawani vedle tebe taky začali cvičit.
Vash: Výborně padwani!Cvičte!
Mistrině začala chodit mezí vámi, zastavila se u tvého kamaráda.
Vash: Výborně, jde ti to.Opravdu skvěle, máš na boj se světelným mečem potenciál.Ale musíš cvičit dál, takže cvič.
Pak mistrině poplácala tvého kamaráda po zádech a přešla k tobě.
Vash: Takže ty, moc ti to nejde co? Ale nevadí cvič dál.
Pak Vash odešla a ty jsi dál cvičil.Po pěti minutách co mistrině předcvičovala, nechala toho a postavila se do normální polohy.
Vash: Rozchod, pro chvíli konec!Za 10 minut se budeme učit meditovat, takže se snažte uvolnit.
Mistrině pak odešla.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi - Tréninková místnost 4

Jde mu to vážně skvěle, narozdíl ode mě, řekl jsem si, když jsem se podíval na Kbata. Mystrině ho dokonce pochválila. A mojí neschopnosti si samozřejmě také všimla. Nyní nás rozpustila a řekla, že se máme uvolnit. Snažil jsem se tedy potlačit polovíční smutek a vztek nad svou neschopností a došel ke Kbatovi. Jde ti to fakt skvěle, řekl jsem.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - Tréninková místnost 4:


Kamaráda tvoje pochválení zdřejmě překvapilo.
Kbat: Díky, tobě to šlo taky ehm... slušně.Jsem si ale na 100% jistý že v meditaci budeš lepší ty!
Kbat se usmál a pak jste společně vešli znovu do tréninkové místnosti 4.Tam už na vás čekala mistrině Vash.
Vash: Takže uvolněte se, snažte se vystranit všechny myšlenky a pak zkuste meditovat.Nejdřív si samozřejmě sedněte do tureckého sedu.
Řekla mistrině a sama si do tureckého sedu sedla a žačala meditovat.
...........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi - Tréninková místnost 4

Třeba má pravdu, budu lepší aspoň v těch meditacích. Ale co když ne? Nezvládnu nic a budu všem jen pro smích? Sedl jsem si do tureckého sedu a pokoušel jsem se na nic nemyslet. Ale pak přišel ten známý pocit, který jsem občas zažil doma, když jsem se uzavřel před celým světem. Pocit, při kterém jako bych vnímal více, nežli normálně. Začal jsem slabě cítit padawany a pak jsem objevil obrovský zdroj tohoto pocitu, zřejmě to byla mistrině. Pak se mi to všechno náhle zpřetrhalo a obnovit to bylo nemožné.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva rytířů jedi - výcviková místnost 4:



Pokoušel jsi se obnovit to neznámé nepojení na sílu.Otevřel jsi oči a uviděl jsi před sebou mistrini Vash.Stále před tebou jako obr před trpaslíkem.
Vash: Padawane, soustřeď se! Nevšímej si ostatních padawanů. Soustřeď se a zkoušej to znovu!Byl to zajímavý pocit že? Zkus to znovu!
Řekla ti mistrině líbezným tónem.A pak odešla meditoovat na svoje původní místo.
....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Dantooine - Enkláva rytířů Jedi - Tréninková místnost 4

Lehko se to řekne, mystrině, pomyslel jsem si, když odešla. Znovu jsem se snažil navázat to spojení a po pár minutách se to povedlo. Opět jsem pocítil to zvlaštní spojení s okolím, zvýšenou všímavost a tak podobně. Bylo to vlastně jednoduché. Víc a víc jsem se uvolňoval a cítil víc a víc.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva Rytířů Jedi - Výcviková místnost 4:



Cítil jsi sílu, jak tebou proudila a jak se od tebe znenadání odtrhla. Zkoušel jsi spojení znovu "nahodit" ale nešlo to. Tak jsi otevřel oči a před sebou jsi zase uviděl mystryni, jak u tebe stojí.
Mystryně: Právě jsem ti předvedla jednu z technik rytířů jedi. Odtrhla jsem tě na chvíli od síly. Za pár minut se ti vrátí! Ale teď už jdi. Čeká na tebe mistr Vandar ve tvém pokoji. Budeš s ním cvičit znalosti řádu jedi. Tak už běž, bež! Tvůj kamrád tu ještě zůstane.
Řekla ti mystrině a pak zase něco začala říkat ostatním žákům.
...............................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“