Výcvik pro uživatele Ackbar

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Arves Jace

Výcvik pro uživatele Ackbar

Příspěvek od Arves Jace »

Loď - Orbit Dantooinu



Mladý padawan seděl v lodi, které směřovala na Dantooin.Na Dantooinu se měl vicvičit na rytíře jedi.Byl nervózní, bylo mu teprve 10 let.Ale sílu v sobě měl celkem silnou.Všude v lodi byli další padawani, dohromady jich bylo asi 40.
Jeden z padawanů: Ahoj, kdo jsi?
...............................


_________________________
Dodržuj prosím úpravu příspěvku, a přečti si pravidla.Díky.Kavar
PS: Je ti 10 let, protože cvičíme padawany už od dětství.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Loď - Orbit Dantooinu


Tak je to tady, vybrali mě do akademie na Dantooinu a teď už tam každou chvíli budu, pomyslel jsem si, když mě pozdravil kluk sedící vedle mě.
Ahoj, odpověděl jsem. Já jsem Ackbar, jsem z Correlie. A ty?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Loď - přístávací manévr


Neznámý padawan:Já jsem Kbat Froo, a jsem Tw'ilek.
Najednou lodí otřásl výbuch.A z reproduktorů se ozvalo.
Reproduktor: Všichni se připoutejte, a zůstantě v klidu, ty piráti nás zasáhli pouze jednou, ale musíme se pokusit o přistávací manévr!
Všichni padawani se začali v rychlosti připoutávat, viděl jsi jednoho jak si nemůže pásek kvůli své zbrklosti zavázat atd.
....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Loď - přistávací manévr - těsně po zásahu

Co se to děje? napadlo mě. Snažil jsem se připoutat, jak nás vyzval hlas z reproduktoru, totéž udělal i ten Twi'lek, Kbat Froo. Náhle jsem si všiml mladíka, kterému se to nedařilo. Chvíli jsem ho pozoroval, ale zdálo se, že to musí mít rozbité. Snažil jsem se pomoct mu Sílou, ale nedařilo se mi to. U Sitha, nejsem ještě tak zkušený. Cítil jsem svůj souboj, pomoct mu a riskovat svůj život nebo zůstat sedět a riskovat jeho? Nakonec jsem se odepl, vyskocil na nohy, zvolal na Kbata :Zůstaň sedět! a vyběhl směrem k chlapci.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Loď - manévr


Vstal jsi, a snažil jsi se k chlapci přeběhnout.Najednou ale do lodi narazila další střela a ty jsi klopítnul a narazil hlavou o jedno z prázdných sedadel! Nakonec jsi ale vstal a přeběhl jsi k chlapci.Chlapec seděl a čekal, podle tvých rozkazů.
Chlapec: Mohl bys mi prosím pomoc?
Chlapec byl očividně vystrašený a sklíčený.
.......................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Och, to je bolest! pomyslel jsem si, když jsem vstal od prázdné sedačky poté, co mě odhodil další výbuch. Rychle jsem se zase zorientoval a konečně doběhl k tomu chlapci. Byl dost vystrašený a nedokázal se orientovat, brzy jsem ale našel závadu a pomohl mu zapnout se.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Loď - Dantooin


Chlapec se připoutal, díky tvé pomoci.Ty jsi odběhl zpátky na své místo a sedl jsi si.Najednou se z reproduktoru ozval hlas.
Reproduktor: Za chvíli přistaneme na Dantooin, piráti kteří nás napadli byli zahnáni.Pustím vám uvítací dantooinský hologram.
Najednou se před vámi oběvila žena.S hnědími vlasy, až k ramenům, v nějaké budově.
Žena: Výtejte na Dantooin.Přistanete v hangáru s otevřenou střechou v Enklávě rytířů jedi.Z okínek zhruba teď můžete vydět krásně Dantooinské planiny a zvířata na nich.
Žena pak zmizela a hologram se rozplinul.Většina padawanů si začala povídat.Ty jsi si taky začal povídat s kamarádem, s kterým jsi si již předtím povídal.
.............................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Loď Dantooine

Uff, zvádl jsem to, blesklo mi hlavou poté, co jsem usedl na místo. Hologram nějaké ženy oznámil, že přistáváme. Otočil jsem se Kbata a zeptal se ho: Odkud vlastně jsi?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Loď - Dantooin:


Padawan ihed co jsi se ho zeptal spustil svůj příběh.
Padawan: Já jsem z Corusantu.Letím sem z Corusantu.Našel mě tam jeden rytíř jedi a odvedl mě do chrámu, kde mě poslali na Dantooin.A co ty? Jaký jsi měl dětství?
Padawan se odmlčel.Díval se na tebe s velkým zaujetím.
Najednou se ozval hlas z reproduktorů.
Reproduktor: Přistávám v Enklávě.Prosím všechny, aby vystoupili z lodě, až poté co přistaneme!!
Reproduktor pak zmlkl.Za chvíly se ozavl náraz a to že jste přistali již byla skutečnost.Davy padawanů začali vystupovat, a tvůj kamarád si začal rozepínat pásy.
...............................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Loď - Dantooine

Rychle jsem se rozepl a vyskočil. Našel jsem v davu jeho hlavu a přidal se k němu. Já jsem z Correlie. Mam nějakou vrozenou schopnost meditace a občas jsem viděl záblesky toho, co se stalo třeba až za pět minut. Před třemi měsíci nás navštívil nějaký Jedi a řekl, že nejsem divný, ale citlivý na Sílu. No a tak jsem tady.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - vstup do enklávy rytířů jedi


Kamarád pouze s úsměvem přikývl.Oba dva jste pak vyskočili z lodi.Dantooin byla nádherná.Krásná příroda.Zelené pláně, a spousta zvířat, především ptáků.Enkláva se tyčila u potoka jako nějaký hrad.Enkláva byla tmavě červeno - bílá.Všude kolem byli lidé (i ostatní rasy), ať rytíři jedi, nebo civilisté.Najednou k vašemu dovu přišel nějaký rytíř jedi.Byl to Tw'lek ale mluvil Basickem.Měl na sobě nažloutlou róbu,vysoké černé boty a rukavice.
Jedi: Výtám vás na Dantooin, zde je enkláva rytířů jedi.Místo duševního i fyzického zdraví.Pojďte za mnou prosím.
Neznámý jedi se pak vydal směrem ke vchodu do enklávy.
...........................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Jak nádherná planeta, nic jako ten městský brajgl na Correlii, pomyslel jsem si, když jsem spatřil krásy Dantooinu. Celý dav se náhle zastavil a vepředu jsem spatřil nějakého Twi'leckého Jediho, který nás přivítal. Otočil jsem se na Kbata a zeptal se ho: Hele, ty víš, kdo to je?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - enkláva rytířů jedi


Mezitím jste již vstoupili do Enklávy.Působyla na tebe přijemným, přírodním a svobodným dojmem.
Kamarád: Jo, to je Zhar.Je to mistr z rady.Cvičí padawany, kteří ještě nemají mistra.Takže nás.Jinak taky to tady na tebe taky dělá takový dojem chudoby?
Kamarádova otázka byla položena s šeptáním, aby vás mistr Zhar nezaslechl.Mezitím jste dorazili na náměstí ve středu enklávy.Náměstí bylo kulaté.Uprostřed stál strom, na velkém podstavci.Strom byl obrovský a starý.Hodně straý.
.....................................
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Ackbar

Příspěvek od Ackbar »

Je to nádherné, velkolepé a zároveň skromné, uklidňující a nevím, co všechno ještě. Všechny tyto pocity mi bleskly hlavou. Zhar? O tom už jsem něco slyšel, řekl jsem Kbatovi. A mě to tu příjde úžasné, tak nějak správné. Přesný opak té strašné, rušné Correlie.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Enkláva náměstí


Najednou promluvil Zhar.
Zhar: Padawni, teď vás rozdělím do skupin.Bude číst vaše jména, a vy se přiřadíte k mistrovy.
Mnoho padawanů bylo rozděleno, do čtyř skupin.Jedna skupina zůstala prázdná.Ty a tvůj kamarád jste zůstali nezadaní.
Zhar: Padawan Carthe Koloaer (tvůj kamarád) a Ackbar.K mistrini Vash.
Mistr Zhar ukázal na nezadanou mistrini.
Zhar: V těchto skupinách se budete cvičit na padawany.Pak po výcviku dostanete své vlastní mistry.
.................................


________________________________
Piš lokace Ackbare.Piš je.Nebo tě nepustím z výcviku dál!!
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“