Výcvik pro uživatele Darth Revan

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-džungle

Opatrně vyhlédnu nad kmen. Nikde nic.
Nevím kámo. Asi jo. Možná si zavolali o posily, protže si myslí že jsme na ně přichystali léčku my. myslím, že tenhle vchod je pro nás nepřístupný.
Sedím za kmenem a přemýšlím jak z toho ven. Napadne mě spousta nápadů, ale jen jeden je uskutečnitelnej.
Dinsi mám nápad. Půjdem zpátky po proudu a vyválíme se pořádně někde v bahně aby jsme zakryli tu bílou. Pak zkusíme najít nějakej vysokej strom nebo kopec. Snad se nám podaří spojit se s Hossem.

Potan

Příspěvek od Potan »

Ithor-džungle
No to není špatnej nápad, ale zapomněn jsi na jeden detail, u proudu jsou republikáni. Oni by nás nenechaly abysme se jim pod nosem váleli v bahně. Co kdyby jsem si to brnění sundaly?

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-džungle

Sundat si brnění? To se mi moc nechce, ale jiný řešení asi není.
OK jdeme na to. Jen doufám, že to alespoň přežijeme když budeme běhat po džungli ve spodkách.
S povzdechem si začnu sundávat brnění. Kus po kusu. Jde to celkem rychle a zanedlouho už je všechno dole. Brnění zastrčíme do hustého křoví a zamaskujem jak jen je to možné. Pokračujeme v cestě.

Potan

Příspěvek od Potan »

-------
Kam v cestě?

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

-------------------------------------------------------------------------------------

No v cestě k tomu vyvýšenému bodu nebo vysokému stromu odkud se pokusíme zavolat Hosse.

Potan

Příspěvek od Potan »

Ithor-džungle
Cesta bez brnění proběhla celkem bez problémů a nakonec jste se dostal na kopec. Dins spustil vysílačku a zavolal Hossovi.
Dinsi? kde krucinál jste? z 501. první už na vás dávno čekají.
Dins se na tebe podíval. Co mu mám říct?

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-džungle

No a ještě ke všemu dostaneme sprda. Úžasný!
Pohlédnu na Dinse.
Řekni mu, že jsme měli kontakt s nepřítelem a přišli jsme o většinu výzbroje.
Nadechnu se a pokračuji.
A taky se ho zeptej kde jsou.
To je prostě bomba! Fakt že jo!

Potan

Příspěvek od Potan »

Ithor-džungle
pane, měli jsem kontak z nepřítelem, několik jsme jich zabili ale stratily jsme většinu výzbroje. no ted jsme na takovým velkým kopci na východ od továrny.
s rádia se ozvalo
Přišli o výzbroj? no aspon že jste si připsaly další řáteti na pažbu, no 501. na vás čekám pod kopcem na východ od továrny s druhý strany. Ale jestli budou nadšení stoho že jste bez výzbroje nevym.
Tak jdeme, máme štěstí, je to jenom kousek.
no stačilo sejít jen kopec a před vámi se rozprostřel tábor vojáků slavné 501. divize, narozdíl od vás měli i maskovací zelené brnění.

Obrázek
(těch wookiů naprovo si nevšímej :D )

Dins se ktobě naklonil
Tak tohle to jsou profíci.
V táboře bylo aspon 20 At-St a i několik zastaralích Jugernautů.
Ani jste se nestihli pořádně rozkoukat a už kvám dorazil velitel základny.
Vy jste ti průzkumníci? už na vás čekáme. Z velitelstvý nám volaly takže už tu pro vás máme nachystaný naše brnění. a hodil vám je k nohám.Oblečte se a pak sehlaste v hlavním stanu, potřebujeme vědět jak vypadá okolí továrny a jak je hlídané.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-tábor

Pohlédnu na svojí výzbroj a neubráním se úsměvu.
Paráda! To je ale něco a je dokonce maskovací.
Začnu se navlékat do brnění. Kus po kusu. Nakonec helma. Rozhlédnu se po okolí a hledám hlavní stan. Pak ho spatřím. Stojí na malém návrší pod stromem. Vyrazíme směrem k němu. Po chvilce stojíme před vchodem a za okamžik už vstupujeme dovnitř.

Potan

Příspěvek od Potan »

Ithor-tábor
V řídící místnosti už na vás čekala skupinka důstojnáků schomážděných kolem holografické mapy oblasti.
Commandér se na vás podíval
POtřebujume vědět jak vypadá okolí továrny a jak je chráněné? nevyděli jste tam i nějakiu slabinu kudy bys jsme mohli proniknout?

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-tábor

Ano pane. Továrna je velmi dobře bráněná. Zkoušeli jsme se tam dostat odpadní stokou, ale hlídalo u ní deset vojáků a měli i rychlopalné dělo. Teď už jich je tam asi víc. Omlouvám se pane, byla to naše chyba.
Sklopím zrak a očekávám pořádnej záhul.
Teď už mě asi nepovíší.

Potan

Příspěvek od Potan »

Ithor-tábor
úkol průzkumníků je průskum, ne boj, od toho jsem tu mi. Není důvod se na vás zlobit, bojovali jste i když jste nemuseli, to je to nejlepší co může voják udělat. Po bitvě vás oba navrhnu na vyznamenání. Ted pro vás budu mýt nový úkol. Povedete jednu skupinu mých elitných vojáků džunglí k továrně, hlavní armáda udělá povyk a vy je dovedete do továrny. Pomůžete jim ji zničit a pak snimy odejdete zpět. Nějaké otázky?
Pokud ne, komando na vás již venku čeká.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-tábor

Ano pane!
Předpisově zasalutujeme a vylezeme ven. Venku už stojí komando drsně vypadajících mužů.
Tak s těmahle hochama to bude procházka růžovým sadem.
Tak pánové vyrážíme!
Ukážu směr a sám se postavím dopředu hned vedle Dinse.
Tak jdeme na to kámo.
Spolu s komandem vyrážíme do džungle.

Potan

Příspěvek od Potan »

Ithor-tábor
Před vámi stálo komado 5 ostrých chlapíků ale již odpohledu bylo vydět že vydají za 50.
Jeden znich si sundal helmu a promluvil.
Jmenuji jse alpha 86, miles.Velím tomuto komandu. Jsem ještě jeden s posledních zbytků republikových ARC vojáků, do ted žiji jen protože jsem přestla jíst stárnoucí tabletky ještě jako mladý na Kaminu. No mý druzi jsou již normální vojáci, jako vy. No k našemu úkolu. Máte nás dovést k továrně ale to vám na velitelstvý jistě řekli. Pokud cestou potkáme nepřítele, lehněte na zem a nechte nás at je vyřídíme. Po vás chceme jen abyste nás vedly. Tak můžeme vyrazit?
Pak si odplivl a nasadil helmu.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-tábor

Bylo zřejmé že námi velitel komada pohrdá, ale to už se mi stalo takže na to neberu ohled.
Není to poprvé ani naposledy.
S trpkým úsměvem pod helmou vedu spolu s Dinsem komando do džungle. Moc se mi tam nechce, ale rozkaz je rozkaz.
Doufám, že jsou tak drsní jak vypadají.
Dohodly jsme se s velitelem, že je zavedeme k tomu potrubí u, kterého jsme tak s Dinsem selhaly. Snad budou mít oni větší štěstí.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“