Výcvik pro uživatele Darth Revan

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Petros

Příspěvek od Petros »

Ithor-džungle

Dins zavolal přes vysílačku velitele vašeho oddílu. Pane jsme asi šestset metrů od továrny. Máme pokračovat? Hned přišla odpověď. Ne Dinsi nepokračujte. Worteho tam nechte. Ten počká na nás a vy půjdete zjistit informace o nepříteli. Pak se vrátíte zpátky budeme tu na vás čekat. A chci povás hlavě rozmístění stráží a obraných pozic. A ať vás neobjeví.
Worte vám popřál hodně štěstí a vy jste vyrazili.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-džungle

Sunuli jsme se s Dinsem pomalu vpřed za hlukem.Neustále jsme se rozhlíželi a pušky měli v pohotovosti.Pak náhle uslyším něco povědomého.Sithspit!Spídmotorka!Na nic nečekám a strčím do Dinse a oba se zřítíme do hlubokého příkopu kde nás pohřbí listy a ostatní vegetace.Spídmotorka prosvištěla kolem nás a zmizela.Dělej Dinsi!Zavolej Hosse a řekni mu že se jejich směrem blíží spídmotorka!

Petros

Příspěvek od Petros »

Ithor-džungle

Dins se rychle zorientoval. Veliteli Hossi letí k vám spídrová motorka. Opakuji letí vaším směrem spídrová motorka.
Hossova odpověď zněla. Díky Dinsi. Tím pádem se sejdeme jinde. Brzy vám dáme souřadnice nového kvadrantu. V jeho hlase bylo jasné že se rychle přesouvájí, jelikož hlasitě odfrkoval.
Dins se na tebe otočil a řekl.
Dík ja ji vůbec neslyšel a teď pojď ať to máme z krku.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-džungle

Po malé konverzaci jsme se zase vidali směrem za hlukem.Cesta probíhala mlčky a rychle.Byli jsme ve střehu a napínali uši kdyby jsme něco zaslechly.Ale jediné zvuky vydávala džungle.Ptáci, zvířata, šustení stromů a pak neutichající hluk, který nepatřil do džungle.Určitě to musí být ta továrna.Zvuky strojů jsou mezi zvuky přírody snadno rozpoznatelné.Otočím se k Dinsovi a pošeptám.Hej Dinsi!Už nám poslaly ty nové souřadnice?Myslím že tam brzo budeme.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ithor-džungle

Ještě ne. Odpověděl Dins. Ale neboj se určitě nám je každou chvíli pošlou. Vždyť na Hosse je spolehnutí.
Najednou se Dins zastavil. Před vámi se objevil kopec.
Dins se na tebe podíval rycnul ti do zad. Koukej. A ukázal na kopec. Za tímto kopce je ta továrna. Ze shora budeme mít perfektní výhled. Tak pojď dělej. Znova do tebe strčil.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-džungle

Hmm to se mi nezdá.Takovej pěknej výhled na továrnu.O tom musí rebelové vědět.Možná je to past.Chytím Dinse za paži.Hele radši počkej kámo.Tohle se mi moc nelíbí.Radši budeme postupovat opatrně.Pomalu vyrazíme směrem ke kopci.

Petros

Příspěvek od Petros »

Ithor-džungle

Copak se bojíš. Vysmál se ti Dins. No tak jo budeme postupovat opatrně.
Najednou vám zapípala vysílačka. Dinsi tady velitel Hoss. Úspěšně jsme se schovali před tou spídrovoumotorkou. Teď jsme v kvadrantu sedm E pět. To jest asi osumset metrů od naší minulé pozice. Vzdušnou čárou. Hoss konec.
Dins ani neodpověděl oba jste se soustředili na výstup na kopec. I když se ti vysmál věděl si že to bylo kamarádské. Oba dva jste měli smysli jako ostříž. Čuchali jste nějakou neplechu.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-džungle

Vystoupali jsme na kopec a rozhlédli jsme se.Před námi se tyčil mohutný komplex továrny.Všude byl klid až na zvuky továrny.Klid.Ano moc velký klid.Buď tu mají málo lidí nebo je to past.Rozhlédli jsme se kolem.Nic podezdřelého jsme neviděli, ale to ještě nemusí nic znamenat.Oba jsme zalehli a pozorovali továrnu.Teď by se hodil nějakej sniper.Dins kývul a vindal dalekohled.Zatímco pozoroval továrnu já jsem se rozhlížel po okolí.Kdyb tu někdo byl tak by nás nepřekvapil.Na kopec je to vysoko takže máme dobrej výhled.Ovšem wookijové můžou být na stromech.Radši by jsme se měli vrátit ke zbytku jednotky.Hele Dinsi ohlas to všechno Hossovi a radši zmizíme.Nějak se mi to tu nezdá.

Potan

Příspěvek od Potan »

Ithor-džungle
Dins spustil do vysílačky
Velitely Hossi, dostaly jsme se na kopec u továrny, až moc blízko. Traskovi se to zdá podezřelí, a mně vůastně taky, máme se stáhnout nebo tu počkat.
z vysílačky se ovšem ozvalo jen křupaní a nesouvyslé slova
Běžte ........ na .....tam čekejt......at.......snimy....džungly.
Dins se na tebe znepokojeně zatvářil řekl Máme nějakej špatnej signál, s toho co jsem pochopil máme někam jít a tam na někoho počlat.Kam se stoho zjistit nedalo Co teda budeme dělat ?

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-džungle

Zatraceně! No to se povedlo! Máme někam jít, ale nevíme kam.
Pod helmou udělám kyselej ksich a rozhlédnu se kolem. Všude samý stromy a křoví. Tuhle pták, támhle zase něco jinýho. Nepřítel může být všude.
Nebo jsem paranoidní a nikdo tu kromě nás není.
Víc se zaposlouchá a uslyším něco co jsem dřív neslyšel. Šum. Šum vody.
Hele dinsi slyším vodu. Asi tu bude někde řeka.
Dins se na mě podívá. Taky mu to došlo.
Kam se vypouští netoxický odpad z továren? Do řeky. A k tomu je zapotřebí potrubí. Možná by jsme se mohli nepozorovaně dostat až do továrny. Uvnitř bude dobrej signál a možná se budeme moct spojit s Hossem a využít toho, že o nás nikdo neví.
Dins přikívne a oba vyrazíme za zvukem vody. Za chvílí už vidíme malou řeku a vní plavat něco co rozhodně do džungle nepatří. Náš odhad byl správný.
To potrubí určitě nebude hlídaný a jestli jo tak asi jenom dvouma vojákama.
Pomalu se suneme proti proudu řeky kde jak doufáme najdeme dostatečně velké potrubí aby jsme se dostaly dovnitř.

Potan

Příspěvek od Potan »

Ithor-džungle
U řeky vás oba čekalo nemilé překvapení.
U potrubí stálo asi osm vojáků a měly tam i rychlopalný leserový dělo.
Pozoroval jsi to v tom tě ale Dins dal ruku na pusu a zatáhl do křový, za chvíly jsi vyděl proč, těsně kolem vás zrovna prochází hlídka dvou vojáků.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-džungle

Sithspit! To je k vzteku!
Čím déle se dívám na jejich postavení tím víc mě vztek opouští. Všichni stály u sebe. Přesunu blíž k Dinsovi a pošeptám mu.
Koukni na ně. Všichni stojí u toho děla a okolí je jim šajn. Asi moc nečekají, že je objevíme. Toho můžeme využít. Jeden pěkně mířenej granát je pošle na onen svět. Ty zbylí dva sejmu blasterem.
Dins souhlasí a připravý si granát. Náhle mě napadne ještě něco.
Hele radši hoď ten svůj plynovej. Ten jak sis tam dal tu svojí směs. To je totálně dostane bez hluku a já nastavím blaster na omráčení pak je tišší. Potom je třeba podřízneme.
Dins opět kývne a prohodí si granát. Já si nastavím blaster na omráčení.
Jestli to nevyjde sme oba mrtví.
Teď!.

Potan

Příspěvek od Potan »

Ithor-džungle
Nastavil sis blaster na omráčení a vystřelil po hlídce, bez problémů jsi je omráčil ale Dins to zvoral.
Granát hodil do vody před nimy, jediný jeho efekt byl že žblunkl a tím upozornil vojáky na vaší přítomnost.
Naštěstí ještě nevý kde jste.

Darth Revan

Zpráva

Příspěvek od Darth Revan »

Ithor-džungle

Do hajzlu! Musíme pryč!
Dinsi dělej plaz se k támhle tomu křoví. Je vysoké a husté tam se pak zvedneme a budeme zdrhat. Máme větší šanci než tu zůstat a nechat se sejmou tím dělem. Všichni za náma nepoběží.
Začneme se plazit ke křoví. Čtyři vojáci pozvedli pušky a začali prohledávat okolí. Zbytek se postavil do obrané pozice u děla.
Příště si s sebou vezmu i granátníka. Dins je výbornej průzkumník, ale v tom ostatním je průměrnej až podprůměrnej.
Jakmile jsme byli za křovím zvedli jsme se a zdrhali co to šlo. Bohužel býlé brnění bylo vidět na hodně velkou dálku takže nás hned zpozorovali. Zahájili palbu ze všeho co měli.
Dělej makej nebo chcípnem! Až budeme dostatečně daleko tak se schováme za nějakej kmen a počkáme si na ty co poběží za náma. Měli by bejt maximálně čtyři.
Běžíme co nám síly stačí dokud nenajdeme perfktní místo na přepad. Padlej kmen stromu. Skočíme za něj a připravíme se.

Potan

Příspěvek od Potan »

Ithor-džungle
Po chvíly běhu džunglí jste objevily spadlí kmen stromu.
Schovaly jste se za něj, přebily blastery a očekávaly utok vojáků.
Ti se ale neobjevily. Dins se k tobě naklonil
kde jsou? nemyslíš že je to nějaká past?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“