Výcvik pro uživatele Marty

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth_Coconut

Výcvik pro uživatele Marty

Příspěvek od Darth_Coconut »

Obrázek
Corriban
Ležíš v akademii sithů na Corribanu a medituješ. V tvé komnatě různě poletují věci vlivem tvé síly při meditace. Tvůj comlink ohlásí devět hodin ráno.

Marty

Příspěvek od Marty »

Corriban
kouknu se na co jsem měl nastavený budík.
Ale kruci! to už je devět? na co jsem to jen měl nastavený budík...
vykřiknu, zvednu se a prohledávám svůj comlink

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
Na tvém comu se objeví hlášení.

"Dnes v devět třicet zkoušky na temného jediho. Dosavadní úroveň: Padawan."

Promneš si oči koukáš na comlink...

Marty

Příspěvek od Marty »

Corriban
rychle jsi jdu vyčistit zuby, nasprejovat proti potu,nagelovat vlasy a utíkám na výcvik.
Nejsem tu pozdě?

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
Zdravím tě. Promluví k tobě mistr. Nalézáš se ve vysoké místnosti se širokým půdorysem. Místnost je vysoká asi 10 metrů a široká asi 20 metrů. Na druhém konci místnosti se nalézá velká socha Dathky Graushe (temného pána). Je to něco jako svatyně. Před sochou leží kamenný oltář s několika rudě žhnoucími krystaly. Kolem nich je vidět jakási rudá aura. V celé místnosti pociťuješ jakousi sklíčenost, strach a smrt.
Mistr na tebe pohlédne a promluví.
V těch krystalech tam je duše a vědomosti Dathky Graushe. Každý den do ní mistrové přečerpávají sílu temné strany, kterou nashromáždí za noc. Proto ta rudá aura. Až bude krystal dostatečně naplněn silou, tak duch Dathky Graushe opustí jeho vnitřek a vybere si tělo. A v něm se znovuzrodí. Byl jsi vybrán, aby jsi se stal učněm znovuzrozeného Dathky Graushe. V několika následujících dnech projdeš vědomostními i silovými testy. Bude do tebe vpuštěna moc temné strany. Dvojice nejmocnějších sithů v galaxii nám přinese vítěztví.
Mistr odejde hlavními dveřmi a silou zavře dveře.
Pohlédneš na krystal a pociťuješ jeho volání. Náhle se velice starým a hlubokým hlasem ozve v celé místnosti.
Buď vítán můj žáku. Čeká nás mnoho práce s tvým tréninkem.

Marty

Příspěvek od Marty »

Corriban

dobrý den, vy jste Dathka Graush?
jsem poctěn že mohu být vaším učebníkem.
...omlouvám se, ale asi jsem špatně poslouchal... kdy začneme?

pozdravím a ptám se hlasu.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
V místnosti se rozlehne hluboký smích a z krystalu vyrazí mocné blesky. Ty lítají všude kolem tebe. Několik jich zasáhne podlahu, několik nábytek a několik jen kamenné zdi. Přistup blíže!
Hlas čeká na tvou iniciativu a po té se před tebou objeví černá silueta Dathky Graushe. Není to jeho duch pouze jeho odraz síly v přístomnosti. Od nýnějška budeš znám jako Darth Hanibaal. Musíš se vydat na Tatooine do judlanských pustin. Kdysi jsem tam vystavěl tajnou základnu pro svého budoucího učedníka. Krystal jako tento je tam také. Takže tam budu alespoň spirituálně. Hlas domluví a stín pozvedne ruku. Z ní mu vylétne malý narudlý paprsek přímo tobě do čela. Když se probereš stín je pryč a v modrém krystalu vydíš na svém čele černý ornament sithů. Nejde ti smazat. Bude tam asi na trvalo.

Marty

Příspěvek od Marty »

Corriban

jdu do koupelny a snažím si drhnout čelo

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
Znak nejde smýt ani vydrhnout. V hlavě stále slyšíš smích. Nevíš však jestli je skutečný, nebo vyplozený tvou fantazií.

Marty

Příspěvek od Marty »

Corriban

rychle běžím za Mistrem jenž mě sem přivedl...
:cry: Mistře, co znamená ten znak na mém čele?
A jakto že stále slyším smích ve své hlavě?
A proč jsem byl vybrán já?

S velkým zájmem se ptám mistra.

Darth_Coconut

Příspěvek od Darth_Coconut »

Corriban
Ten znak znamená sith. Je to starý sithský znak. Přoč jsi byl vybrán je na dlouhý povídání. Souvisí to s tvou matkou a otcem. Nebudu tě tím teď zatěžovat.
-----------------
Nepiš smajlíky do příspěvků
Smích už neslyšíš. Slyšel jsi ho jen v místnosti s duchem.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“